Poate sa-mi spuna cineva din experienta cum se poate aborda cu succes barbatul macho?

Mai putin cu batul,mai mult cu rasplata
Esti geniala, ingeras!
Sassette
Postat pe 7 August 2016 23:51
Eu zic ca bunele maniere ale unui barbat trebuie sa fie aplicate fără răsplată.

Si acei barbati cu bunele maniere ar trebuie încurajați, nu umiliți, și considerați fraieri, ci încurajează și tu prin tot la fel de bune maniere sa îl tratezi sși tu cu care el te trateaza
Doar nu este o munca sa fii amabil, și cu un bun simt,

Ei trebuie sa fie creativi, pt ca și alții au creat înaintea lor,
ingerasulluptor1
Postat pe 8 August 2016 09:48
Nu putem fii cu toții bogați, pt ca dacă am fii nu am mai munci și nu am mai fii creativi, am avea toți bani, dar nu am avea ce cumpăra, pt ca nimeni nu vrea sa muncească sa creeze,
ingerasulluptor1
Postat pe 8 August 2016 09:50
Nu putem fii cu toții bogați, pt ca dacă am fii nu am mai munci și nu am mai fii creativi, am avea toți bani, dar nu am avea ce cumpăra, pt ca nimeni nu vrea sa muncească sa creeze,
ingerasulluptor1
Postat pe 8 August 2016 09:51
Și alți oameni au fost creativi înaintea lor, așa ca și ei trebuie sa fie, sa evolueze în mai bine ,
ingerasulluptor1
Postat pe 8 August 2016 10:00
Dacă el așteaptă răsplată apoi începe sa se comporte normal, sa te respecte, da oamenii au fost educați ca și câinii cu mâncare, când fac ceva bun de la sine așteaptă răsplată, sa aștepți ca și celălalt sa se comporte, comporte la an fel cu tine, nu sa te întrețină
ingerasulluptor1
Postat pe 8 August 2016 12:11
Eu nu o sa dau nimănui răsplată pt ca vorbește civilizat cu mine, ci încerc sa îl tratez și eu după cum merita,
Eu nu intretin npe alții ca sa se comporte frumos cu mine, ci mai degrabă fac ceva treaba mare pe respectul lor fals
ingerasulluptor1
Postat pe 8 August 2016 12:14
De ce Babele bătrâne vor ca și fetele tinere sa fie supuse, sa le asimileze minciunile, chiar dacă unele nici 8 clase nu au, ei învață fetele tinere sa plece capul, sa execute ce spun ele, chiar dacă nu este corect, dacă nu vor le mai umilesc, le jignesc, de unde au învățat mentalitatea ăsta? De la boșorogii bătrâni, escrocii bătrâni
ingerasulluptor1
Postat pe 10 August 2016 12:17
Oare dacă este Multă necorectitudine, șiordine , oare trebuie sa mai facă și ele babornitele, eu le zic mortăciuni care șiau trăit traiul șiau mâncat malaiul șivor sa ttrăiască si în viața altor fete ținere, apoi se plâng de nedreptate, plus ca este destula , mizerie, mai fac și ele, de parcă nu ar fii destula dezordine șiaașteaptă sa vina Dumnezeu calare pe un nor sa vina sa le facă lor ordinea, și dreptate, Multă prostie se afla în capul analfabețelor de babe bătrâne, da fiecare pt el
ingerasulluptor1
Postat pe 10 August 2016 12:24
Asa o fi ingeras, dar eu zic sa lasam babele si sa ne intoarcem la maciuli. Nu ma intereseaza ce treaba au babele. Eu cu maciul am problema.
Sassette
Postat pe 11 August 2016 22:19
Pai sunt și femei macho
ingerasulluptor1
Postat pe 11 August 2016 22:28
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-08-11 22:28:37Pai sunt și femei macho, femei manipulate, ele suntT Babe macho, sa iti explic ca la copii mici, mie nimeni nu îmi explica ceva, doar eu sa le explic de parcă eu sunt profesor mocca, sa îbat capul mocca cu toți reduși sau redusele,


La alții le este lene sa citească, așa ca vor sa le explice alții,
ingerasulluptor1
Postat pe 11 August 2016 22:31
Sa le dau mura în gura la proastele astea, care știu doar sa se gândească doar la p,,,,,,,,,
ingerasulluptor1
Postat pe 11 August 2016 22:35
Ce sa educe proastele astea bărbații, dacă ele nu știu sa se educe pe ele sunt niște prost crescute,
ingerasulluptor1
Postat pe 11 August 2016 22:37
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-08-11 22:37:06Ce sa educe proastele astea bărbații, dacă ele nu știu sa se educe pe ele sunt niște prost crescute,


Nu te enerva ingeras, nu poate fi toata lumea desteapta ca tine.
Sassette
Postat pe 13 August 2016 20:52
Da știu lumea are mentalitatea sa faci ce zic eu, nu sa faci ceea ce eu fac
ingerasulluptor1
Postat pe 14 August 2016 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat va rog 96 De la: anakin 15 Octombrie 2009 16:31
Sotul meu este inca homosexual? 13 De la: prometeus_wife 28 Aprilie 2009 12:30
E o lupta de suprematie intre familia lui si iubita..tot a lui? 6 De la: quasaria 6 Februarie 2012 22:07
Barbati de pe Garbo.ro, 1090 De la: madita 10 Octombrie 2010 18:24
SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA 395 De la: eu_vio 23 Septembrie 2014 10:13
Setari Cookie-uri