Cat dureaza o relatie in afara casatoriei ?

da tu, esti ardeleanca
(parca) ce treaba ai cu MO? sau ?!
pitiTa_
Postat pe 9 Martie 2014 19:57
Traba me, na.
Axl_R
Postat pe 9 Martie 2014 20:07
pitiTa_...am intalnit proaste multe...dar ca tine niciuna.
din respect pentru unele femei nu vreau sa comentez cum aratati voi cand beti sperma mai ceva ca pe apa...mie imi place sa le privesc...ma excita...imi place si cand le privesc ca se masturbeaza...isi sug singure sfarcurile...da,ma excita...sunt un mare PORC ce intru in mocirla SCROAFELOR cu drag!..si le iubesc proasto...altfel eram insurat pana acum...dar din respect pentru femeia ce imi va fi alaturi pentru toata viata...am ales sa ma asez la casa mea cand consider ca nu voi insela o femeie...cand una singura ma va face sa nu mai doresc o alta...
nu te mai baga in seama pe astfel de discutii...esti foarte depasita de realitate..esti expirata!
garbo219108
Postat pe 9 Martie 2014 20:36
Care voi?
Axl_R
Postat pe 9 Martie 2014 20:45
tu nu esti numa' clona esti si mamut pe deasupra, nu intru eu in mocirla ta jegule nici pt. gusturile tale spurcate nici pt. involutia ta perversa.
Auzi la el, "respect pt viitoare"....! tu nu stai rau numai cu capu' ci si cu couru, guit!
"realitatea" prezentata de tine este doar a ta si nu intereseaza rasa umana.

'rea_r specia patrupeda!
pitiTa_
Postat pe 9 Martie 2014 20:54
108 , te-ai gandit vreo clipa ca inafara lumii perverse in care te "scalzi " tu , mai exista persoane care considera ca fiecare gaura are un rol bine determinat inafara de a fi penetrata ? Te-ai gandit ca exista barbati care au un dram de respect pentru organul lor sexual incat sa nu-l inmoaie in kk_tul fiecare femei care ridica coada ?
Rotty
Postat pe 9 Martie 2014 21:28
nu "s-a gandit", porcii nu gandesc, ei nu au demnitate si accepta doar scroafele care se tavalesc cu ei. Educatia insasi tinde spre involutie si tot ce-i in viziunea lui arata ca el, dar este de actualitate si se multiplica cu viteza transformandu-se in alt "naomi" fara sa dea socoteala. Isasi "socoteala" lui nu-si cunoaste directia si patrunde la voia intamplarii fara sa tina cont daca iese murdar, scarmanat sau cu vreo boala genetica. Improsca si transmite peste tot mesaje cum ca lumea-i perimata daca nu se comporta ca el si in ultimul rand, sunt de toata jena compatimirii sugandu-si degetele, stand tolaniti pe la colturi scotand limba si cersind mila pt. a le pica in plasa vicime adolescente drogate care-si "pierd aripile" datorita astfel de indivizi.
pitiTa_
Postat pe 9 Martie 2014 21:46
bai prapaditule, ai intilnit femei o gramada precis de te minunezi pe aici ca are vagin.... Unde dreak le-ai intilnit? Poate in cartea de anatomie. Si, wow, esti la faza revelatiei ca se poate face sex! Ba chiar ca se poate face sex in mai multe pozitii! Si cu femei! Ce chestie! Simti nevoia sa ne impartasesti si noua faptul ca a descoperit bula o noua activitate? Cind ti-ai observat degetele de la picioare n-ai venit sa tropai pe aici?

Incep sa inteleg de ce ridea barbatu-sau aleia. Pe bune! A fost dragut ca nu s-a prapadit de ris. Ca nu s-a tavalit pe jos, daca ai emis tot ce emiti pe aici....
quasaria
Postat pe 9 Martie 2014 22:34
"marcheaza" la gonflabila ;)) precum urangutanu' la sori_cica.

S-a dus sa-si ceara drepturile de ratat.
pitiTa_
Postat pe 9 Martie 2014 22:39
si eu zic la fel
mioara__mihai_yahoo_com
Postat pe 9 Martie 2014 23:36
am i9mpresia ca voi aveti probleme de personalitate...voi vreti sa pareti ce nu sunteti...asadar,ceva sunteti!
nu stau eu sa va spun ce si nici nu va jignesc cum faceti voi...as fi prea slab de "ingeri" sa ma pun la mintea voastra...dar vad cum ii luati apararea celei ce m-a folosit pe post de amant...asta se vede chiar prin spatele monitorului...sa va mai spun eu ca si voi ati facut si faceti la fel ca ea?...nu,pentru ca toti ceilalti care au citit aici au inteles acest lucru.
eu nu am spus nimic ce anume am facut cu nevasta aluia de radea...cum spuneti voi ca a facut atunci cand m-am dus sa-mi cer anumite drepturi...
eu nu m-am dus sa cer nimic...doar i-am spus ce are la usa...l-am intrebat doar daca este a lui sau nu...atat...restul mintea voastra a dedus ce spuneti aici.
eu de cate ori am povestit "patanii" cu femei...fie si hazlii,gen...vine...cine vine?...nu am dat nume si cu atat mai mult sau mai putin aici nu am spus nimic ce am facut sau nu cu femeia aluia...m-am repetat poate intelegeti ceva.
ala care a zambit pe sub mustata si poarta numele de barbatul ei...a facut-o pentru ca nu a avut motivatie si cum sa ma contrazica asupra faptului ca am trait 4 ani cu femeia lui...
daca ar veni unul la mine sa-mi spuna ca a trait cu nevasta mea...nu l-as mai lasa sa plece pana cand nu mi-ar da lamurirea necesara...asa ar putea un oras intreg sa imi spuna ca a trait cu femeia mea...daca nu i-as cere explicatii si as fi de o calmitate iesita din comun...mai avea putin sa-si ceara scuze in fata mea...este clar ca omului i-a parut rau de ce am patit eu...stia prin ce am trecut pentru ca si el a mai trecut prin asa ceva...s-a scuzat spunandu-mi..."am un copil cu femeia asta"...ce inseamna asta?...nu ca are un copil si buna sau nebuna,asta este femeia lui si trebuie sa-si poarte crucea pentru ca el si-a ales-o?
o dati de gard ca la usa cortului...ca niste mahalageoaice...urat comportament si vocabular din partea voastra...va compatimesc partenerii...daca aveti asa ceva....eu sunt sigur ca nu aveti si daca aveti...numai respect nu primiti de la ei si de sex...ce sa mai zic...stiti voi mai bine cu ce se mananca...cu doua degete care le iubiti si lingeti sa nu va zgariati clitorisul...sa nu faca bataturi...sau va pare rau ca nu aveti sanii de asa natura sa va puteti suge singure sfarcurile si va trebuie un porc pentru asa ceva?...lasa ca este bine si daca va ciupiti singure de sfarcuri
garbo219108
Postat pe 10 Martie 2014 02:18
Mai baiatule , la tine se adevereste vorba : " De unde nu este , nici Dumnezeu nu cere . " Insusi faptul ca te-ai dus sa-i dai raportul omului aluia , denota ca nu esti barbat , ci o tzata cu prohab. Si la ala-i lipsesc cativa dintzi la fermoar. Du-te in pacea ta de pricajit , ca nici porc nu meriti sa-ti zic. Porcul e considerat unul dintre animalele inteligente.
Rotty
Postat pe 10 Martie 2014 06:15
Ce-ar fi să te ciupeşti tu?

Poate te trezeşti! În vocabularu' tău există doar cuvinte, de la brâu în jos.
Axl_R
Postat pe 10 Martie 2014 07:41
De la: perlata, la data 2014-02-13 05:36:11nu discriminez pe nimeni,spun ca o asemenea relatie tine de barbat .majoritatea,nu si asuma,nu vor o responsabilitate in plus...vor o iesire din decor,o distractie,o placere interzisa...nimic mai mult.


Da-mi voie sa te contrazic, nu tine numai de barbat, tine in egala masura atat de barbat cat si de femeie. Problema e ca daca dureaza mai mult e mai grea despartirea. Atat unul cat si celalalt va suferi mai mult cand unul dintre ei pune capat relatiei.
Personal cred ca cele mai bune relatii sunt cele care se consuma imediat si se termina pana nu se instaleaza dorinta de a ramane mereu cu acea persoana. Astfel ambele persoane pleaca fericite, satisfacute si isi vad de viata lor.
garbo219313
Postat pe 10 Martie 2014 09:11
De la: perlata, la data 2014-02-13 05:36:11nu discriminez pe nimeni,spun ca o asemenea relatie tine de barbat .majoritatea,nu si asuma,nu vor o responsabilitate in plus...vor o iesire din decor,o distractie,o placere interzisa...nimic mai mult.


Da-mi voie sa te contrazic, nu tine numai de barbat, tine in egala masura atat de barbat cat si de femeie. Problema e ca daca dureaza mai mult e mai grea despartirea. Atat unul cat si celalalt va suferi mai mult cand unul dintre ei pune capat relatiei.
Personal cred ca cele mai bune relatii sunt cele care se consuma imediat si se termina pana nu se instaleaza dorinta de a ramane mereu cu acea persoana. Astfel ambele persoane pleaca fericite, satisfacute si isi vad de viata lor.
garbo219313
Postat pe 10 Martie 2014 09:11
astea ca voi care se dau cele mai serioase sparg casa la lume...astea care se jura in fata barbatilor ca ele nu fac si nu dreg,astea sunt cele mai periculoase femei..spargatoare de case...asa le numesc eu pe astea care se dau niste sfinte...nu-i asa ca voi v-ati maritat "fete meri" si nici nu v-ati inselat sotii niciodata?
in primul rand eu am coloana vertebrala,eu nu am vrut sa mai traiesc in minciuna de aceea m-am dus si am vorbit cu barbatul aleia...nu din alt motiv,am vrut doar sa aflu adevarul...eu nu sunt un spargator de case,nu doream ca intr-o buna zi sa vina el sa ma traga de guler sa-mi spuna sa-i las femeia in pace,eu nu am fost si nu voi fi niciodata schimbul doi,daca este sa fiu schimbul doi mai bine ma las...
toti cei care ma invinuiesc pe mine din ce am facut eu ma fac sa cred un lucru...ca si ei au facut la fel si nu doresc sa se afle ce fac ei...cum isi inseala partenerii de viata....eu nu fac asa ceva,niciodatra cand am avut o relatie nu m-am culcat si cu alt cineva.
eu stiu un lucru...cand partenerul de langa tine cauta prezenta altei persoane in pat...inseamna ca intre ecei parteneri sunt mai multe probleme,nu doar cele sexuale...mangaiere,alinare,intelegere,complimente,sex...cam asta se cauta in bratele altuia.
observ ca aici avem persoane ce sunt foarte limitate in gandire,persoane ce nu inteleg ca intr-o relatie amandoi gresesc...si daca nu ati observat din tot ce v-am spus...nu ea a renuntat la mine...eu am renuntat la ea dupa ce am vorbit cu el,asta tocmai pentru ca eu nu agreez persoanele care nu spun adevarul,persoanele care mint au mai multe vicii din nastere,asta face parte din gena...mint,inseala,fura...aceste insusiri le castigi din nastere nu in parcursul vietii,ele pe parcursul vietii doar se dezvolta in cel care s-au nascut.
de ce ea nu mi-a spus...sunt impacata si te doresc pentru asufletul meu,pentru alinarea mea,cu tine uit de tot ce este rau in viata mea?
daca nu era asa..nu incerca sa ma tina patru ani langa ea cu tot felul de dulcegarii, minciuni si promisiuni...in mine a gasit golul din ea...cu mine s-a completat si eu la fel de ce sa nu recunosc...dar la mine a fost pana cand am aflat ca nu este singura,nu pot face asa ceva altui om chiar daca nu il cunosc si nu am nimicimpotriva lui...daca as fi acceptat sa ma vad cu ea in continuare insemna ca eu il sesconsider pe barbatul ei,ca eu ma cred mai superior decat el...nu pot face asa ceva....nu puteam si nu pot sa-i pun coarne...daca ea i-a pus coarne,asta este treaba ei.
dupa ce mi-a spus el ca sta cu ea...am sunat-o si i-am spus ca m-a tinut langa ea in minciuni,ca m-a facut sa traiesc patru ani in minciuni....
este greu pentru anumite persoane sa gandeasca asa ceva,la fel si sa inteleaga ca o femeie are nevoie mai mult de un sex banal de 5 minute...eu iubesc femeia..femeia trebuie atinsa in fiecare mm din trupul ei,merita rasfatata si alintata...femeia este darul divin si raul necesar totodata.
va pup!
p.s. ar fi foarte multe de discutat pe seama asta..dar nu intotdeauna gasim oameni deschisi care sa recunoasca anumite lucruri...posteaza public doar ce vor sa dea bine si sa jigneasca pentru ca nu au trait niciodata ceva ce nu pot descrie dar contrazic vehement starea de spirit a altora.
garbo219108
Postat pe 10 Martie 2014 09:14
313...
ai foarte mare dreptate...
iti dai seama ca la ce am scris eu aici...dupa 4 ani si ca ea mi-a spus ca este divortata...cum poti gandi si ce iti poti dori dupa 4 ani...exact ce ai spus tu.
un om care a stiut ce spune...felicitari!
garbo219108
Postat pe 10 Martie 2014 09:17
108, la ce "seriozitate" te referi? Ii vb. de cat dureaza o relatie in afara casatoriei, inselare, "coarne puse", plangeri pe umarul unei alte "proaste",
samd.Cand faci toate astea nu esti serios/a, o faci pur si simplu, puta nu stie carte dar efectul ar trebui sa fie unul eficient in sit.ta. La tine
ii taman invers si asta findca pe toate le faci invers, pana si persoana
cu care o faci iti place s-o privesti invers. Ei, astea spun lucrurilor pe nume si te defineste pe tine ca "barbat". Acum ca ti s-a incheiat relatia(daca o poti numi asa) constati singur ca doar 4 ani a putut dur(e)a?
Ii prea tarziu, linge-ti ranile in colt si baga-ti mintile'n cap(in caz ca-l ai), si, nu ala din pantaloni, aluia, da-i o pauza, ingrijeste-l si pregateste-l pt. "starea de spirit" de care amintesti. Vezi sa-ti fie tie de folosinta prin calitatea sexului ce stii sa-l oferi si cu siguranta o sa capeti si demnitate distingand mai bine courul de cap.

Hai sa-ti zic ca esti de compatimit, progenituri ca tine nu apar intamplator, sunt genetice, din tata'n fiu si biata maicata se cruceste de se prapadeste cand stie ce spurcaciune a cakt. Nu-i intamplator ca acolo tragi des, nu exista redresare, iti place mirosul, dar sa faci un bine societatii sa nu-ti reproduci specia ca rahatul tau nici ca ingrasamant nu poate fi folosit. Esti "o cauza" pierduta!
pitiTa_
Postat pe 10 Martie 2014 10:30
Prejudecăţi...
Citindu-te ar trebui să zic şi io, că toţi sunteţi la fel.
Fete mari, pffff!

F bine că te-a minţit, meriţi! De asta ce mai zici?

PS: Fără pupături, fac herpes!
Axl_R
Postat pe 10 Martie 2014 12:17
3 ani .... apoi apare obisnuinta , monotonia ca si in casnicie ; daca apare gelozia se rupe complet , daca nu atunci tine o eternitate - totul e sa poti face fata situatiei fara sa o iei razna . Ca in cintecul acela...SA IUBESTI DOUA FEMEI....
garbo186638
Postat pe 10 Martie 2014 14:02
pitiTa si Axl...
chiar sunteti de compatimit...
cata inversunare,cata ura,cata idiotenie din partea voastra...asta ma duce intr-o singura directie...cata ura aveti in voi pe barbati...cum va suportati asa?
cu cumva sunteti lesbi?
voi ce faceti cu barbatii vostrii (daca ii aveti dar la asa caracter,sigur nu aveti) in pat?
va spuneti povesti de noapte buna?
pitiTo...am observat ca nu-ti este strain mirosul...l-ai recunoscut...a spus cineva pe aici ce anume miroase?...aaaaaaaaaaaaaa stiu...ai citit pe net la efectele secundare...:)))))))
bag sama ca tocmai asta este subiectul tau tabu ce nu-ti iese din cap...nu cumva asta este cauza unei despartiri de a ta?...nu cumva ai fost acuzata ca iti place foarte mult si el te-a lasat pentru motivul asta?...ia mai gandeste-te...
o alta ar fi spus 2 cuvinte si ar fi trecut peste sau nu ar fi deschis subiectul...doar este ceva ce nu o intereseaza.
pe mine cand nu ma intereseaza ceva...nu discut,indiferent de cauza si efecte.
tu esti afectata profund,esti chiar marcata.
un om este marcat de ceva doar cand intalneste acel ceva si trebuie sa-i faca fata...traiesti cu regretul in tine...de ce ai facut-o si de ce a trebuit sa o faci cu cine nu a vrut si nu a trebuit...te-ai gandit ca ii va face si lui placere si pentru acest motiv...l-ai pierdut.
ce sa-i faci...soarta!
tu Axl...esti chiar in plus,complet pe dinafara.
imi pare rau despre voi care interpretati oamenii dupa preferinttele sau "perversiunile" lor sexuale...voi sunteti oameni limitati,oameni ce nu aveti orizonturi largi (voi aveti altceva larg).
imi pare rau pentru voi si va compatimesc.
cei mai mari oameni din toate timpurile,indiferent de sex si inclinarea sexuala...au fost oameni ce au dominat si creat lumea...dupa urma lor beneficiem de multe lucruri...fie lesbi sau homo...
ganditi-va bine poate stiti si iubiti oameni ce au inclusiv atractii sexuale care nu sunt pe dragul vostru ca si comportament dar le iubiti operele si melodiile...traiti zilnic si va amintiti cate o melodie cu placere,va starnesc amintiri placute alaturi de persoane dragi,chiar daca melodia pe care ati dansat-o a fost cantata de o lesbi sau un homo...sau v-ati uitat la un film care vi-l reamintiti cu placere si vreti sa-l revedeti...chiar daca in rolul principal este o lesbi sau un homo...
a fi om...nu inseamna sa traiesti dupa niste tipare...si in Sfanta Scriptura se spune ca omul este predispus greselilor si se discuta la nivel inalt despre casatoriile intre acelasi sex si multe alte lucruri.
avand in vedere ca eu sunt un iubitor convins de femei dar ca imi place sa fac ceva anume cu ele in pat...nu inseamna ca nu trebuie sa procreez sau sa nu ma consider om...ba dimpotriva,ma vad un om normal care apeleaza la tot ce l-a inzestrat Bunul Dumnezeu pentru a face o femeie fericita...nu vad o vina ca imi place sa vad cum se zvarcoleste de fericire si satisfactie o femeie...vina ar fi daca as face-o sa se arunce in bratele altuia...nu este o vina sa stii ca te doreste si este nerabdatoare sa te atinga,sa te miroasa,sa te alinte si toate cele...vina este atunci cand ii faci greata cand te simte in pat langa ea.
cum se spune...fiecare sac isi are peticul...asadar,logic langa mine intotdeauna va sta doar o femeie care are ceva in comun cu mine...care gandeste ca mine...nici decum ca voi...voi stati langa alesii vostrii,langa semenii vostrii si astfel nimeni nu are nimic nici cu voi dar nici cu noi.
nu inteleg ce va tot agitati in halul asta si vreti sa iesiti la suprafata cu niste nimicuri...ce scop aveti voi in viata...nu schimbati voi lumea cum de altfel nici eu nu o pot schimba...fiecare este liber sa aleaga ce vrea sa faca cu viata lui...eu ma cunosc pe mine si atat...de voi nu ma intereseaza.

herpesul exista in orice om....este de gradul 1 si gradul 2...niciodata nu vom scapa de el...cum multe alte vobi cu transmitere sexuala se nasc in noi oamenii...la unii se dezvolta si la altii nu...iar noi barbatii de cele mai multe ori suntem simpli purtatori...femeile sunt cele care dezvolta bolile...mai documentati-va.
nu stiu ce pregatire aveti ...dar dupa cum jigniti si atitudinea pe care o aveti...nu ma lasati sa cred ca sunteti bine informate in multe domenii...faceti-va temele pe viitor...pitiTa si Axl...
in nici un caz nu v-as pupa pe gura...
va pup!
638...gelozia intervine atunci cand partenerul nostru ne aprinde cate un beculet...cand isi schimba comportamentul...de fapt este o stare de nesiguranta,nu mai suntem siguri ca ne doreste pe noi....ne gandim ca nu mai suntem alesii.
intradevar...dupa 3 ani intervine gelozia,nesiguranta...intervine dorinta de mai mult...preferi tot sau nimic.
garbo219108
Postat pe 10 Martie 2014 15:21
Citeşte cât am scris io şi cât, tu.
Trage tu, concluzia!
Nu vb de herpesu' la care te gândeşti.

Gândire comunistă, nu sunt cu tine, deci sunt împotriva ta.

Stai liniştit, decât unu' ca tine, mai bine apă rece de 3 ori pe zi.


Axl_R
Postat pe 10 Martie 2014 15:40
ai dreptate Axl...
nu conteaza cat de mare este balta...in care arunca prostul piatra...important este ca o suta de destepti nu o pot scoate...

apropo...ai inventat tu un alt herpes?
p.s. am observat...la cat de putin ai scris...cate greseli faci ..."io" am incercat...sa nu
garbo219108
Postat pe 10 Martie 2014 15:51
''cu cumva sunteti lesbi?'' ''preferinttele''

EU :D

The end!
Axl_R
Postat pe 10 Martie 2014 16:07
Si 1 minut daca dureaza sau o ora sau o zi ... sau si mai tare cand este doar imaginara ... este semn ca in acea casatorie unul dintre cei doi nu se simte implinit si asta ar trebui discutata intre ei doi!!! Un foc nu arde fara combustibil , fara pasiune ... fara surprize placute mai ales atunci cand unul dintre ei crede ca dragostea i se cuvine doar pentru ca aduce banii in casa nu merge ..... Deci incercati sa aprindeti flacara si nu o lasati sa se stinga ! Spunea un intelept o femeie poate trai doua zile dintr-un compliment , nu uitati sa va spuneti lucruri frumoase si sa iubiti sincer !
garbo_19362
Postat pe 10 Martie 2014 16:52
:))))))bai neadaptatule, du-te invartindu-te cu Dumnezeul tau si tot nemul de gay si lesbiene ca numai aberatii insiri pe aici. De la lezarea ca te-a lasat amanta ma fouti pe mine cu paula indoita cum ca , pe fata si pe dos? ;))
s-o crezi tu baragladina ca m-a lasat el , eu i-am dat cu sutu', era fix ca tine, cand nu-i merge paula, ii mergea gura si fiindca a gasit-o pe masura
i-am zis: mars in plm la tarfa ta perversa, si inmultiti-va precum va vine, n-ai ce cauta in puta la mine, si dus a fost! asa iti spun si tie, talentatule!:))))
Zau ca-s marcata?!:))), am si stampila CTC-ului de doua'jdeani langa mine, si nu s-a plans niciodata ca nu i se mai scoala ca sa recurga la alte ischibitii,
asta-i normalitate si chiar n-am nici o problema sa vb. deschis pe orice tema cu oricine, dar respect termenii mei, daca-ti convine. Fiecare face cum ii place, n-am eu treaba, dar la tine nu
exista coerenta On topic, si-i tragi ca courva la plesneala doar ca ti-o iesi tie "socoteala". Da' nu-ti iese, esti sub nivelul minim de exprimare, de abordare, nu mai zic.
Ei, care ziceai ca-i talentul tau adevarat, in afara de: lins, f*tut si pupat? ceva productiv?


Axl_R nu-ti raci "apa" cu porcul, pe asta chiar daca-l parlesti tot i se scoala parul, altceva mai bun nu are!
pitiTa_
Postat pe 10 Martie 2014 18:06
s-au incorect aicihttp://www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/18703.html#
garbo231992
Postat pe 10 Martie 2014 20:26
De la: ndaniela65, la data 2014-02-24 02:22:58daca chiar iubesti persoana cu care esti poate dura o vesnicie.


''daca chiar iubesti persoana cu care esti'', nu l-ai tine ca rezerva sau optiune sau doar ca ceva ''de timp liber'' sau pentru cand nu e sotul/sotia acasa
Amor_Aeternus
Postat pe 11 Martie 2014 20:05
De la: Rotty, la data 2014-03-10 06:15:30Mai baiatule , la tine se adevereste vorba : " De unde nu este , nici Dumnezeu nu cere . " Insusi faptul ca te-ai dus sa-i dai raportul omului aluia , denota ca nu esti barbat , ci o tzata cu prohab. Si la ala-i lipsesc cativa dintzi la fermoar. Du-te in pacea ta de pricajit , ca nici porc nu meriti sa-ti zic. Porcul e considerat unul dintre animalele inteligente.


nu stiu cat de inteligent e porcul dar voi stiti ca:

"La porci orgasmul dureaza 30 de minute.
(In viata viitoare as vrea sa fiu porc!)" !!!

nu eu am scris asta... sa fie clar ! eu unul as vrea sa fiu tot eu... !
barboneli
Postat pe 11 Martie 2014 21:53
eu una nu cred ca exista iubire adevarata din suflet,,pt ca oamenii nu se deschid sufleteste pt ca nu exista increderea.
barbatii nu se deschid sufleteste pt ca altunci femeile ar profita...asa ca mai bine profita ei. de femei..
in casatorie barbatul sta cu femeia daca ii spala,calca are profit...

oamenii sau tot casatorit,,sau inmultit dar nu s-au maturizat deloc.
ingerasulluptator
Postat pe 11 Martie 2014 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu- stiu daca il mai iubesc si nu stiu daca il mai vreau langa mine!!! 20 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:54
.....iubesc 34 De la: alla 7 Septembrie 2010 15:38
CASATORIA MAI ESTE CA PE VREMURI? MAI DUREAZA O VESNICIE? Ne putem baza pe faptul ca vom imbatrani langa sotul, sotia de langa noi? 260 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 22:33
ma simt ca naiba:-( 28 De la: Luna_in_capricorn 29 Septembrie 2010 19:04
Dilema.... 14 De la: alfheim 2 Septembrie 2011 16:56
Setari Cookie-uri