cea mai buna metoda de a gestiona.... un stalker?

De la: leealeo, la data 2014-01-08 21:05:58scuze....
nu stiu sa ii lipesc comentariile mele....
la rahatul ei de cerere catre noi....cum ca, cauta ajutor....sa...bla,bla,bla...
dar eu sper sa citeasca.....
sa sper sa inceteze si ea cu mesajle in privat....
,

scuzati va rog deranjul nu se va mai repeta! exprimarea nu va onoreaza , va salut ! G
garbo_19362
Postat pe 8 Ianuarie 2014 23:44
Eu am grija sa raspund politicos,si cu grija ca deja sunt indragostita,si ca nu poate exista din cauza asta nici o sansa......daca simte celalalt ca il respecti,totusi,chiar daca il respingi,nu devine violent....
daniilia
Postat pe 9 Ianuarie 2014 15:32
Mai bine nu le raspunzi deloc
vivacedonna
Postat pe 9 Ianuarie 2014 17:33
daniilia tu esti indragostita? de stalker????
edelweiss_3881
Postat pe 9 Ianuarie 2014 17:40
Sper ca stalkerul lui Q a luat-o la goana dupa ce .....a urmarit si cele scrise aici.Ar fi bine daca totusi n-am jigni asa persoanele chiar daca trimit mesaje personale in care ni se cere ajutorul pe care nu-l putem da.Sau suntem pe acest site si-i acceptam numai pe cei care nu gresesc?Am inteles ca nu si-a facut ea pozele ,si nu ea si le-a postat.Deci hai sa nu aruncam cu pietre.
Sper ca toate sa se rezolve, celor care iubesc ,celor care vor iubi le doresc din inima NOROC !!!
Si tie Donna am pt ce sa-ti multumesc...ca nu am mai putut sa ma opresc din vizionarea celor de la ANIMAL X. Multumesc!
fengari
Postat pe 9 Ianuarie 2014 18:43
sa iti mai dau sau ii gasesti tu singura.?

stalkeri din astia as vrea de 3 ori pe zi
http://www.youtube.com/watch?v=ixhBdKxzSHo

http://www.youtube.com/watch?v=Www7sk6POmU

http://www.youtube.com/watch?v=aug5D32L2S8
vivacedonna
Postat pe 9 Ianuarie 2014 18:55
sunt grozavi baietii , se canta muzica buna inca pe aceste meleaguri , iar la tarm de mare si mai dulce suna ...http://www.youtube.com/watch?v=3i54b3L6eN8
garbo_19362
Postat pe 9 Ianuarie 2014 19:31
Multumesc Donna acum ca i-am vazut o sa-i caut mereu mi-au placut foarte mult in primul rind ca sunt originali iar muzica lor spune ceva sufletului meu.Noapte buna, nu fiti tristi, noaptea spune povesti iar gindurile bune sa vi se cuibareasca pe perna !
fengari
Postat pe 9 Ianuarie 2014 22:32
dap ...noaptea e cel mai bun sfetnic , dar unii-s prosti ca noaptea
cum draq ?
jeanette40
Postat pe 9 Ianuarie 2014 22:38
Iti multumesc si tie Gabriela le-am ascultat pe toate si mi-au placut la fel de mult ca atunci cind aveam 20 de ani si parca muzica avea mai multa poezie .Dar e parerea mea si stiu bine ca ce ne-a placut noua nu trebuie sa le placa si generatiilor din ziua de azi.......pentru ca si noi am fost la fel de diferiti de cei dinaintea noastra...............Traiasca progresul !
fengari
Postat pe 9 Ianuarie 2014 22:43
De la: fengari, la data 2014-01-09 22:43:35Iti multumesc si tie Gabriela le-am ascultat pe toate si mi-au placut la fel de mult ca atunci cind aveam 20 de ani si parca muzica avea mai multa poezie .Dar e parerea mea si stiu bine ca ce ne-a placut noua nu trebuie sa le placa si generatiilor din ziua de azi.......pentru ca si noi am fost la fel de diferiti de cei dinaintea

noastra...............Traiasca progresul !

Merci ca ai avut placere sa ii asculti , eu ii cunosc de mici ca locuiau la doua blocuri de blocul in care locuiesc la CONSTANTA , doi dintre ei au fost colegi de generala cu fiica-mea . te salut un gand bun si o noapte cu vise !G
garbo_19362
Postat pe 10 Ianuarie 2014 00:10
hai ca asta a ajuns topic de muzica
stalkerii s-au dus d....
vivacedonna
Postat pe 10 Ianuarie 2014 10:39
pai nu-i mai bine asa ...?
garbo_19362
Postat pe 10 Ianuarie 2014 16:01
Mai bine asculti ceva placut decat sa te gandesti la tipul ala ...
http://www.youtube.com/watch?v=_nrbElZ_2Pk
o propunere
garbo_19362
Postat pe 10 Ianuarie 2014 16:20
De ce nu se mai transmite astfel de muzica? Si tinerii ar trebui sa o cunoasca .Depinde doar de noi sa fim mai buni si sa ii educam si pe ei asa !
garbo_392853
Postat pe 10 Ianuarie 2014 16:39
De la: daniilia, la data 2014-01-09 15:32:32Eu am grija sa raspund politicos,si cu grija ca deja sunt indragostita,si ca nu poate exista din cauza asta nici o sansa......daca simte celalalt ca il respecti,totusi,chiar daca il respingi,nu devine violent....

ADEVARAT Politetea este masura educatiei si respectului fiecaruia! Codul bunelor maniere exista inca , pacat ca nu se mai practica .
garbo_392853
Postat pe 11 Ianuarie 2014 01:27
Q in primul rind sunt ingrijorata pentru tine stiind ca unii dintre acesti indivizi pot deveni periculosi pentru tine sau pentru familia ta.Cred ca totusi n-ar fi rau ,daca pina acum nu s-a rezolvat sa apelezi pentru un sfat la politie.Ei cred ca pot gasi metode de rezolvare sau pot lua masuri contra lui .Daca ai fi fost copilul meu cred ca aranjam cu unii sa-l intimideze si daca nu functiona sa-i traga si o mama de bataie
fengari
Postat pe 11 Ianuarie 2014 17:32
fengari,


momentan l-am lasat singurel pe stalker, noi am plecat sa ne plimbam prin lume. Vedem daca il mia gasim la intoarcere.
Pe al meu il amuza situatia, pe mine mai putin, dar ... ... cum sa spun, as uri sa imi dau foc la casa pentru ca am gasit un soarece. Asa ca incerc sa nu ii acord, deocamdata, mai multa importanta decit are. Poate ca, totusi, se resemneaza si dispare inainte sa ne omorim intre noi?
quasaria
Postat pe 11 Ianuarie 2014 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratamente naturiste impotriva......sexului 131 De la: AGAPI_MOU 28 August 2009 21:05
Dragoste sau chin 19 De la: Tiffany 6 Octombrie 2009 20:02
Relatia dintre un barbat varsator si o femeie scorpion ar merge? 18 De la: eladaela 27 Octombrie 2009 09:56
credeti ca exista amanti platonici? 49 De la: madita 10 Februarie 2011 19:43
care telenovela va place mai mult? 144 De la: daniilia 11 Martie 2013 10:39
Setari Cookie-uri