Untoxin pentru detoxifiere

Am inceput astazi o cura cu Untoxin pentru detoxifierea organismului.Am luat tratamentul pentru 2 luni de 2 cutii si sper sa reusesc sa si slabesc in timpul asta.
Voi ati avut rezultate cu el?Ati reusit sa eliminati toxinele din corp?
Mersi fain!
garbo_382147
Postat pe 26 August 2013 11:12


sa eliminam toxinele din corp... ? dar cine ti-a zis ca avem... ? nu draga... eu unul, n-am toxine ! si alea pe care le am... le elimina corpul si sngur... fara untoxin, dutoxin !!! mananca si tu mai mult fructe... legume... bea mult... si sa vezi cum curg toxinele, acolo unde trebuie... ! si cu ocazia asta o sa mai si slabesti... daca mananci cum ti-am spus ! da' tie... cine ti-a spus ca ai toxine in corp ?
barboneli
Postat pe 26 August 2013 11:31
"... bea mult... si sa vezi cum curg toxinele,"


Alea din sticla de coniac ?
Rotty
Postat pe 26 August 2013 11:34


stai ghine... nu bea ea coniac... ! poate palinca... ca este "faina"... ! si mananca slana si carnati... nu vezi la ea in casa nici un.... morcov !!!
barboneli
Postat pe 26 August 2013 11:38
Da tu de unde stii ? ... Se vede din poza de la avatar ? .....Sau ai ghicit in numarul ala 2847 ?
Rotty
Postat pe 26 August 2013 11:45


nu. de la "mersi fain"... ! numai ardelenii spun asa. si la ei palinca palinca... ! de ex.: "
Un ardelean si un oltean in tren. Ardeleanu il serveste cu o palinca pe oltean,la care asta zice:
-Mai nene sa sti ca si eu am facut anu asta o palinca super,de 38 de grade.
La care ardeleanu:
-Ma fecior,d'apai aia-i febra, nu-i palinca. "

barboneli
Postat pe 26 August 2013 12:18
felicitari , continua pana le termini si nu mai cere parerea altora , cred ca ai stiut ce vrei de aceea le-ai ales ! succes si sanatate maxima !
garbo_19362
Postat pe 31 August 2013 21:38
"io" nu am incredere cu toate ca apreciez si citesc mult despre produsele naturiste ...
garbo_19362
Postat pe 5 Iunie 2014 15:00
Partea cea mai frumoasa la produsele naturiste e ca nu provoaca efecte adverse sau dependenta. Asta e un lucru foarte important avand in vedere ca produsele care au in componenta ingredienti de natura chimica genereaza efecte adverse organismului!

garbo_404588
Postat pe 23 Iulie 2014 14:23
Eventual bună. Sau faină, să rămân on.
Axl_R
Postat pe 23 Iulie 2014 14:34
Astazi am facut comanda si eu de o cutie din suplimentul asta. Sper sa fie bun de ceva si sa ma ajute sa elimin toxinele din organism. Ma simt destul de nasol in perioada asta din cauza toxinelor care s-au acumulat in organism.
Pana acum chiar daca am incercat sa mananc echilibrat si sa fac sport, nu am avut rezultatele pe care le vreau eu. Ma gandesc ca produsul asta o sa ma ajute pentru ca nu e nici asa de ieftin!

garbo_406676
Postat pe 27 Octombrie 2014 11:34
Eu fac in prezent cura cu Acaiberry900 pentru ca vreau sa slabesc si constat cu placere ca produsul ajuta si la detoxifierea organismului!

garbo_407192
Postat pe 18 Noiembrie 2014 11:48
Eu cand am probleme cu toxinele beau foarte multa apa si chiar ma ajuta acest lucru. E un lucru bine stiut ca apa are un rol foarte mare in detoxifierea organismului.

garbo_414683
Postat pe 24 August 2015 11:08


Despre ce toxine vorbiti voi... chiar as vrea sa stiu ??? Cum le aveti, unde sunt in corpul omenesc, de unde stiti cate toxine aveti si de care... ??? Eu le stiu pe astea doua ca principale, fecalele si urina, dar stiu ca se mai elimina toxine din corp (are el grija sa faca asta...) si prin sudoare. Dar ca sa va detoxificati asa de dragul alora care va fac reclama... nu cred ca e bine. Adica stiu ca nu e bine. Nu e exclus sa va intoxicati mai mult cu pastilele respective... ! Si de ce credeti ca daca va detoxificati si slabiti in acelasi timp ? Ce legatura au toxinele (alea de care vorbiti voi aiurea...) cu slabitul ? Ce, toxine au calorii ? Sunt grase sau dulci ? Ok, stiu ca unii oameni, barbati si femei care lucreaza in mediul toxic cu anumite sunstante in jur sau gaze nocive si toxice, se "intoxica"... dar pentru fiecare intoxicatie de genul asta sunt si tratamente care uneori mai salveaza omul. Cu pastile din astea din reclama nu poti sa te detoxifici.
barboneli
Postat pe 24 August 2015 11:56

Cum s-a incalzit nitel afara, cum au aparut si ... 'paduchii'!

garbo101426
Postat pe 21 Decembrie 2016 09:16
O cura cu apa alcalina ajuta la detoxifierea organismului. Rinichii au nevoie de apa pentru a procesa si elimina toxinele care se acumuleaza in organism datorita alimentatiei deficitare. Apa alcalina, alaturi de o alimentatie bazata in principal pe alimente alcaline ajuta la echilibrarea organismului. Apa alcalina este apa cu ph mai mare de 7 si se gaseste cred ca in toate magazinele, apa aquatique, Calipso...
garbo227140
Postat pe 17 Martie 2017 13:14

Singura apa alcalina 'profesionista' si cu ORP-ul cel mai bun este doar cea de la Kangen.


Unica problema e faptul ca aparatul costa nejustificat de mult dupa parearea mea.

Restul sint povesti de adormit habarnautii...
garbo101426
Postat pe 17 Martie 2017 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce e de facut cand nicio dieta nu functioneaza ? 46 De la: elenaa_gabriela85 31 Iulie 2015 15:07
Apa Minerala !!! 3 De la: Fata_Morgana 17 Aprilie 2012 01:09
Hotãrri de Anul Nou 1 De la: Stiinta_succesului 11 Ianuarie 2010 19:23
Dieta+calculul greutatii 47 De la: Isa_Bella93 9 Iunie 2015 21:50
dieta in timpul alaptarii 3 De la: deleriumank 16 Decembrie 2014 14:58
Setari Cookie-uri