amanta...nasului

in topul dudelor ramine rapsunsul cu "courva la minut", dar nici partea cu swingerii nu e departe de putzul gindirii. Whatever, diferenta tehnica dintre un proxenet si un swinger este ca primul mai face un ban muncit. In rest... tot ciobanul care o duce pe joiana la monta, atunci cind nu sare joiana pirleazul singura...
quasaria
Postat pe 4 August 2013 12:13
eu ciar o dilema !Pe cine inseli defapt ?!...mie mi-ar place sa fiu totusi in locul nasului tau
mihai07
Postat pe 4 August 2013 12:25

catre Hertrich_Emiliana_1
cel mai de bun simt raspuns!
in rest, ce sa zic?
toti au pus-o la zid, uitand de fapt ca ea inseala cu un barbat, (ca al treilea sex nu exista)
si ca si barbatii sunt profesionisti la inselat, da pe ei nu ii face nimeni "curve"
asa ca, in concluzie, cine nu a pacatuit niciodata, sa arunce primul piatra!!!
gilda_
Postat pe 4 August 2013 13:22
Arunca cu piatra cel fara de pacat.......Altfel , cazi in ridicol
Rotty
Postat pe 4 August 2013 13:27
de ce cad draguta in ridicol?
exact asta am spus si eu
gilda_
Postat pe 4 August 2013 13:31
corect, ia sa vorbeasca doar aia care nu s-au culcat cu nashul!
quasaria
Postat pe 4 August 2013 15:11
se pare ca toti , au aventura in sange unii si in cazul altele au curajul sa-o faca si tampenia s-o spuna,...am vazut o emisiune cu cimpanzeii pitici , astia si-o trag intre ei tota ziua si sunt cei mai fericiti
mihai07
Postat pe 4 August 2013 16:54
Rezolvarea este simpla sotul tau sa se cupleze cu nasa, asa rezolvati problema
diavolul_tasmanian
Postat pe 4 August 2013 17:11
De la: quasaria, la data 2013-08-04 15:11:08corect, ia sa vorbeasca doar aia care nu s-au culcat cu nashul!


Nashu` de la tren ?
Rotty
Postat pe 4 August 2013 17:32
Sa nu dam cu pietre, ca toti gresim, mai mult sau mai putin, intr-un fel sau altul. Tu ai facut rau sa ceri sfat aici, in aceasta privinta, caci toti te fac in tot felul, dezvaluind astfel de secrete. Daca voiai spovedanie, te duceai la preot, asa ti-ai facut-o cu mana ta! Ar trebui sa faci o alegere; ori sotul ori nasul... iar daca te gandesti ca poti fi data in vileag, nu prea cred ca nasul, te-ar concedia. Ar bate la ochi; care ar fi motivul, ca te-a dat afara? Deci ce vrei tu de la viata? Gandeste bine si vezi ce faci cu viata ta, caci vei avea multe de pierdut! Tu esti cea care decizi! Iti doresc curaj si putere sa alegi.
adana1996161
Postat pe 4 August 2013 18:04
Este la moda acum.....Joaca nasul si cu finul..........
garbo105616
Postat pe 4 August 2013 18:40
Cu respect pentru toti cei care si-au spus punctul de vedere. Nu trebuie data replica unuia sau altuia, aprobati sau combateti spusele lor, pentru ca nu sunteti mai presus de nimeni daca jigniti, spuneti-va parerea la modul general. A cerut parerea unor OAMENI ca unor parinti, raspundeti ca sa o ajutati sau taceti. Acum imi cer iertare ca v-am " certat". Doamna, singura greseala ce a facut-o, este aceea de a cere parerea in acest mod. Sunteti un om deosebit si ar trebuii sa va respectati mai mult, v-ati subapreciat apeland la sfatul nostru, cand se intra in cocina, riscul de a te murdarii este foarte mare. Va doresc multa sanatate,viata lunga, fericire si sa va rugati la Dumnezeu sa va lumineze ca sa puteti lua hotararea cea mai buna pe care o credeti dvs. Cu deosebita stima pentru toti cei care au scris pe acest topic si pentru toti cei care l-au citit. Numai bine tuturor.
garbo228511
Postat pe 4 August 2013 20:02
de ce nu o faceti in 4 si cu sotul si cu nasa asa ca intro familie mare si serioasa.
garbo273075
Postat pe 4 August 2013 21:56
asa ma gandeam si eu!
ar fi idealul... cel putin pentru 2 din 4...
heartbit
Postat pe 4 August 2013 22:20
De la: adana1996161, la data 2013-08-04 18:04:51Sa nu dam cu pietre, ca toti gresim, mai mult sau mai putin, intr-un fel sau altul. Tu ai facut rau sa ceri sfat aici, in aceasta privinta, caci toti te fac in tot felul, dezvaluind astfel de secrete. Daca voiai spovedanie, te duceai la preot, asa ti-ai facut-o cu mana ta! Ar trebui sa faci o alegere; ori sotul ori nasul... iar daca te gandesti ca poti fi data in vileag, nu prea cred ca nasul, te-ar concedia. Ar bate la ochi; care ar fi motivul, ca te-a dat afara? Deci ce vrei tu de la viata? Gandeste bine si vezi ce faci cu viata ta, caci vei avea multe de pierdut! Tu esti cea care decizi! Iti doresc curaj si putere sa alegi.


pai cine-o zis de datu' cu pietre?
noi vorbim icishia de datu' cu pu*tza in sefi si nashi. Nu-i asha?????????
si n-a facut rau fata ca se plange. poate mai vrea...sa lase un nr. de telefon!
adi27
Postat pe 4 August 2013 23:51
De la: quasaria, la data 2013-08-04 12:13:51in topul dudelor ramine rapsunsul cu "courva la minut", dar nici partea cu swingerii nu e departe de putzul gindirii. Whatever, diferenta tehnica dintre un proxenet si un swinger este ca primul mai face un ban muncit. In rest... tot ciobanul care o duce pe joiana la monta, atunci cind nu sare joiana pirleazul singura...


bey nasosule.
io nu intzelege ninica din ce scrii matale. si afla ca nu se scrie putzu ci putza. ie bini !
ia te uita cine s-o gasit se face pe filozofu' nasosu uratu. ptiu drace!

adi27
Postat pe 4 August 2013 23:55
Putin mai mult decat complicat ...as zice ....hmmmm. De ce ai acceptat sa va fie nas...? pe cine iubesti mai mult ? pe sot sau pe nas?
garbo_3621
Postat pe 5 August 2013 01:23
De la: ladyDY, la data 2013-07-26 18:29:16eiiiii te framanta...daca te framantai inainte de a -ti pune pirostiile acuma erai deja coapta !!! asa ca nu mai sta pe ganduri si cere-l pe nas de barbat!!! oricum nu prea ai vreun dumnezeu!!! acuma care ar fi baiul...nasul sau sotul....tot barbat este!!!
Ioan_David_1
Postat pe 5 August 2013 08:38
Toti oamenii au nevoie de sex in viata lor. Personal nu consider o aventura ceva ce sa-ti puna casnicia in pericol atat timp cat faci asta cu putina minte. Totusi sa te culci cu nasul de cununie, e ...penibil. Stai linistita nu va spune nimic nasul, uneori te va mai folosii daca i-ai placut dar sunt slabe sansele sa vorbeasca despre asta. Si nu inteleg de ce naiba nu v-ati luat alti nasi de cununie. Ce vei face peste 10 ani ? De fiecare data cand dai de el iti aduci aminte ca ai facut sex cu el.....nasol pentru barbatul de langa tine. Trebuia macar sa-i fi spus inainte de a face nunta insa responsabilitatea e ceva....greu nu?
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 11:13
De la: garbo_3621, la data 2013-08-05 01:23:41 Putin mai mult decat complicat ...as zice ....hmmmm. De ce ai acceptat sa va fie nas...? pe cine iubesti mai mult ? pe sot sau pe nas?



Cu cine te iubeşti mai mult, cu soţu' sau cu naşu'?

Toţi avem nevoie de sex, nu?
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 11:36
Hm, povestea mi se pare cunoscuta de la o alta tipa tot Mirela, dar mai mare cu 10 ani decat tine.....ea merge inainte, nu am vazut scantei, ba chiar avansari in post si ... In plus si nasul si sotul sunt persoane cunoscute, deci ..
MarianaR
Postat pe 5 August 2013 14:18
" deci .. "


....Sa traiasca nashu` mare
Rotty
Postat pe 5 August 2013 14:32
Baga si cu nasu si cu finu,ce mai conteaza
Nechita_Radu_1
Postat pe 5 August 2013 16:58
Buna,sint nou aici,si citind,doar un procent mic din postari,are legatura cu subiectul.Eu vad o femeie care are nevoie de ajutor,si nu birfe,spam si luat peste picior.Grav este ceia ce faci.Daca sotul nu te multumeste in pat,dupa ce cauti un mod de comunicare cu el vs de situatie,a te aventura in afara,presupune cineva care nici nu este,nici nu vine in contact cu sotul tau.A alege altfel,e bataie de joc.Iar nasul,care a aceptat relatia,nu este om.Doar un animal prins de pofte.Asa fac animalele.Urmeaza instinctele.A fi Om,inseamna mult mai mult.Poate ai citit undeva despre:DATORIE/ONOARE/RESPECT/SERVIRE/BUNAVOINTA etc,etc.Toate astea definesc ce inseamna sa fi Om,si nu aspectul fizic,banii,corpul,situatia materiala.Sincer,majoritatea postarilor vs de subiect,denota oameni si nu Oameni,mai ales cei inaintati in virsta,batrini in spate si nu Batrini la cap,cu experienta de viata si nu cu INTELEPCIUNE.Semnul ca ceva s-a miscat in tine,este chiar postarea ce ai scris-o,si nu te mai lasa sa continui.Daca raspunzi,voi mai reveni.Momentan,felicitari ca ti-ai dat seama de drumul gresit pe care te afli.
sriarchanghel
Postat pe 5 August 2013 17:41
Bună, OMule! Acceptăm noi şi critici...ăştia bătrâni cu experienţă, da' mai puţin înţelepţi/e.
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 18:03
tine-o tot asa si cel mai bine ati face o "HORA" impreuna iar daca nu, HORA UNIRII.....
garbo102002
Postat pe 6 August 2013 15:35
",batrini in spate si nu Batrini la cap,"

Adeca au probleme cu shalele ? O sceatica , o atentie ?

",cu experienta de viata si nu cu INTELEPCIUNE"

Insusi termenul "experienta de viata" , ar trebui sa ne duca cu gandul la putina intelepciune.... Dar poate ca unii s-au dat cu ulei de plaja si au trecut prin viata ca gasca prin apa....
Rotty
Postat pe 6 August 2013 15:44
"Buna,sint nou aici,si citind,doar un procent mic din postari,are legatura cu subiectul."

Ptiu -e , ca m-ai bulbucit de tot cu virgula ta inainte de "si". Acum m-am lamurit ...Apoi ca esti nou , am remarcat
Rotty
Postat pe 6 August 2013 15:49
rotty, ca sa iti traduc, fiindca nu e bine sa ramai asa incurcata...
ideea textului este de fapt cam asa

"Buna,sint nou aici,si citind,doar un procent mic din postari,are legatura cu subiectul."

in traducere libera

"Buna,sint nou aici doar un procent mic din postari si citind are legatura cu subiectul."

restul e can-can!
heartbit
Postat pe 6 August 2013 16:42
next007 invidioas-o, sa ma faci pe mine labar, te-ai uitat in oglinda sa vezi cine vorbeste? eu nu te-am facut pe tine curva si nu ma intereseaza fina nasului, daca nu ai citit e problema ta, cand o curva vine si se expne aici, crezi ca ai s-o educi tu, esti o fufa plina de tine si probabil rupta-n gura de cati chilometri ai tras, nu m-am obosit sa vad ce ai scris, faptul ca ai inceput cu mine si facandu-ma labar, ma face sa-mi dau seama cu ce rapandule m-am asociat eu aici. Imi cer mii de scuze celor lante femei cu caracter de pe acest site, dar aceasta doamna ce s-ar vrea cinstita dar dornica de p**a s-o s**a ma scos atat din sarite ca daca as intalni-o sigur nu ar mai cuteza sa vorbeasca cu gura plina, tzatza floare mananca mai departe sai nu mai grofaii, esti o nimfomana nesatula si nu o sa te sature nimeni ca tu nu te saturi rapciugoas-o... mii de scuze pentru iesirea asta dar nu am jignit pe nimeni nici o data si nu accept jicniri din partea uneii fufe cu capul plin de p**a... mii de scuze si te rog next007 sa nu mai faci nici un comentariu la ce scriu eu aici, daca nu-ti place suge mai departe si nu ma baga inseama eu sunt de la tara nu ca tine de pe centura...
garbo088037
Postat pe 6 August 2013 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
asociere afacere 1 De la: marianadinubz_yahoo_com 13 Septembrie 2009 10:44
Viata bate filmul 47 De la: ratuscaceaurata 21 Septembrie 2011 17:21
Cum facem alegerea potrivita? (persoana alaturi de noi) 17 De la: elisabeta_boia 17 Septembrie 2011 18:30
Infidel>titulara&infidel>secundara@sex in the city -Bucuresti 22 De la: amarezza 7 Ianuarie 2010 20:36
Abstinenta te mentine tanar ? 71 De la: preciouss 12 Septembrie 2009 21:31
Setari Cookie-uri