amanta...nasului

Ce rau am facut ca nu m-am uitat mai departe? cum se pupa-n cur curvele una pe alta??/ cate jeguri pe acest site!!! vai doamne... am crezut ca sunt oameni cu cap, mai spune unul una mai spune altul alta dar frate, cum sa-r curvele una in ajutorul celeilante nu se poate cata unitate... proastelor, daca ati fi inteles pentru fina nasului nu mai e nici o cale de intoarcere, ea e curva oricum, orice sfat e in zadar dar voi cu creiere de gaina ce sa intelegeti, gandul ca p**a e-n palma si p***a dupa ceafa va turbat ca pe catelele-alea in calduri, lehamite imi e de voi jegurilor... Si apropo, frustrarea se vede clar la cine e, pe voi nu o sa va caute nimeni...

garbo088037
Postat pe 6 August 2013 18:33
bine mai nervosule... si pe tine cine crezi ca o sa te caute?
poate aia cu coasa!
ce te freaca pe tine grija ca aia e o curva sau ca nu e?
femeia face ceea ce o face sa se simta bine, si daca ea asa se simte bine, ce te ... pe tine grija?
du-te de-a-n boulea in drumul tau si traieste-ti tu o viata morala... sau vazand ca n-ai spor cu indemnurile tale demagogice, te-ai gandit ca e mai bine sa dai cu pietre!
nu mai poza in sfintisor, ca nu esti mai mult decat o dracovenie impielitata!
heartbit
Postat pe 6 August 2013 18:48
De la: garbo088037, la data 2013-08-06 18:33:15Ce rau am facut ca nu m-am uitat mai departe? cum se pupa-n cur curvele una pe alta??/ cate jeguri pe acest site!!! vai doamne... am crezut ca sunt oameni cu cap, mai spune unul una mai spune altul alta dar frate, cum sa-r curvele una in ajutorul celeilante nu se poate cata unitate... proastelor, daca ati fi inteles pentru fina nasului nu mai e nici o cale de intoarcere, ea e curva oricum, orice sfat e in zadar dar voi cu creiere de gaina ce sa intelegeti, gandul ca p**a e-n palma si p***a dupa ceafa va turbat ca pe catelele-alea in calduri, lehamite imi e de voi jegurilor... Si apropo, frustrarea se vede clar la cine e, pe voi nu o sa va caute nimeni...




Mai Muishor....da de cand iti permitzi tu sa jignesti "in masa" ? Nu-ti convine ? ....Canta la alta masa , ca aici nu e loc de intors .

Iote ce m-am suparat....

", lehamite imi e de voi jegurilor... "


Si noua de tine...
Rotty
Postat pe 6 August 2013 20:37
Trebuia sa te gandesti inainte sa ti l apropii pe sef ca nas,daca este corect.Deacum se poate spune ca te ai legat la cap mai bine .Intrerupe relatia cu nasul ,ca tot se va afla candva.Minciuna are picioare scurte.....
garbo190425
Postat pe 6 August 2013 21:30
Năşico, m-ai cătat?
Axl_R
Postat pe 6 August 2013 21:45
oh da, cita "intelegere" trebuie sa ai pentru situatia asta....
Saraca, cum a pocnit-o pe ea ghinionul, si s-a trezit intr-o buna zi infipta in nash'su... fara vointa ei si din greseala, desigur. S-a impiedicat.
Dati-o in pana ma-sii de ipocrizie: da, e courva, da, asta a DECIS sa faca, nu e "greseala", e alegere!!!! Si cind faci o alegere iti asumi consecintele. La asta se rezuma toata "drama".
quasaria
Postat pe 7 August 2013 10:42
De la: garbo088037, la data 2013-08-06 17:37:54next007 invidioas-o, sa ma faci pe mine labar, te-ai uitat in oglinda sa vezi cine vorbeste? eu nu te-am facut pe tine curva si nu ma intereseaza fina nasului, daca nu ai citit e problema ta, cand o curva vine si se expne aici, crezi ca ai s-o educi tu, esti o fufa plina de tine si probabil rupta-n gura de cati chilometri ai tras, nu m-am obosit sa vad ce ai scris, faptul ca ai inceput cu mine si facandu-ma labar, ma face sa-mi dau seama cu ce rapandule m-am asociat eu aici. Imi cer mii de scuze celor lante femei cu caracter de pe acest site, dar aceasta doamna ce s-ar vrea cinstita dar dornica de p**a s-o s**a ma scos atat din sarite ca daca as intalni-o sigur nu ar mai cuteza sa vorbeasca cu gura plina, tzatza floare mananca mai departe sai nu mai grofaii, esti o nimfomana nesatula si nu o sa te sature nimeni ca tu nu te saturi rapciugoas-o... mii de scuze pentru iesirea asta dar nu am jignit pe nimeni nici o data si nu accept jicniri din partea uneii fufe cu capul plin de p**a... mii de scuze si te rog next007 sa nu mai faci nici un comentariu la ce scriu eu aici, daca nu-ti place suge mai departe si nu ma baga inseama eu sunt de la tara nu ca tine de pe centura...


bey Laba!
asa se vorgheshte cu femeili, hai?????????
sau ieshti din ala care o iei in spate cam auzit casha fac bolangiii. si daia urasti femeili ca nu mai potz face ninica de atat laba shacu o iei in cretz. (anusu fundului).
vez ca tia-m ghecit? ieshti cunva moldovian? ca aia fac prostii d'astea si se ard cu altz barbatz in fundu.
doamne fereshte si apara di ninorocitz d'ashtia.
si nu mai jecni fimeili catz f*t vrio tri pumni cu picioru
adi27
Postat pe 7 August 2013 15:43
De la: adeline, la data 2013-07-30 22:39:26de ce te-ai casatorit cu "finul" daca erai deja incurcata cu "nasul"? doar asa ca sa intri "in randul lumii"?



nasul era casatorit cu nasa
tusi_Oli
Postat pe 9 August 2013 10:33
Renunta ori la nas ori la sot.
alias_flore
Postat pe 10 August 2013 11:23
sau pune-ti sotul sa se combine cu nasa. sa fiti la egalitate.
alias_flore
Postat pe 10 August 2013 11:25
http://www.youtube.com/watch?v=PtCf7ClhjDw
Relaxeaza-te . Uite aici barbat adevarat. Crede-m a, dupa unul ca asta nu iti mai trebuie nimic

http://www.youtube.com/channel/UCDvSEMcXppM3hUZudz1nfdQ
no_identify
Postat pe 10 August 2013 23:37
LASA TATICA CA UNDE'I NASUL PUTEREA CRESTE...FIRA'TI AI DRACULUI DE CURVE.!
PTIUUUUUUUUUU.!
DE AIA LE CASAPESTE UNII PE NESATULELE ASTEA.!
CE TUPEU MAI AI SA SCRII CA TI'O TRAGI CU NASUL.!
tamango_007
Postat pe 11 August 2013 09:38

s-a scandalizat el-cowboy....
quasaria
Postat pe 11 August 2013 12:21
De la: Axl_R, la data 2013-08-06 21:45:28Năşico, m-ai căc/t/at?







garbo_13807
Postat pe 11 August 2013 14:31
De la: quasaria, la data 2013-08-07 10:42:39oh da, cita "intelegere" trebuie sa ai pentru situatia asta....
Saraca, cum a pocnit-o pe ea ghinionul, si s-a trezit intr-o buna zi infipta in nash'su... fara vointa ei si din greseala, desigur. S-a impiedicat.
Dati-o in pana ma-sii de ipocrizie: da, e courva, da, asta a DECIS sa faca, nu e "greseala", e alegere!!!! Si cind faci o alegere iti asumi consecintele. La asta se rezuma toata "drama".




normal ca e alegerea ei.
cine dracu a pus-o sa-l accepte si ca nas daca era deja amant dinainte?
eu asta nu inteleg din toata povestea asta.
nu numai ca e alegere dar si multa prostie.
adica ce femeie normala la cap isi pune seful/amant, nas?
vivacedonna
Postat pe 12 August 2013 20:15
"Cum sa fac sa nu fie probleme?!"...pai deja ai facut sa fie...cand l'ai ales de nas nu te'a mustrat constiinta? Nu zice nimeni sa intram virgine in biserica. Dar sa te naseasca amantul asta nu am mai auzit'o. Banuiesc ca nasul era insurat in timp ce iti faceai de cap cu el. Si daca tot afirmi ca si tu si sotul a'ti mai calcat stramb...inseamna ca asta e moda la tine in familie si nu ai de ce sa iti faci griji.
Mi se pare absurd sa te dai de ceasul mortii acum cand deja v'ati "nasit"...vb cuiva..macar acum aveti acoperire...
b727ana
Postat pe 13 August 2013 03:05
Buna Mirela ai putea sa-mi lasi id-ul tau sa vorbesc cu tine, si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, identic. te pup Raluca
garbo_raluca
Postat pe 13 August 2013 14:00
Incet , incet se formeaza un intreg club de curvishtine pe aici
Rotty
Postat pe 13 August 2013 14:18
OOOO Rotty, esti frustrat cred ca ti-ai dori sa ai o amanta, daca noi suntem curve cele care isi fac treaba pe centura ce mai sunt??? plus ca in viata trebuie sa faci si compromisuri.
garbo_raluca
Postat pe 13 August 2013 15:35


Io-mi fac traba în baie, eventual în cucuruz...
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 15:45
Rose
ce faci bre? te compromiti p'acia?
Eugenia_
Postat pe 13 August 2013 15:49
Măi traba-i trabă, meseria...
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 15:53
bratara de aur ;))
Eugenia_
Postat pe 13 August 2013 15:55
Iara sunt barbat_a ?
Rotty
Postat pe 13 August 2013 16:16
Draga Rotty, inseamna ca ai fost inselata, n-ai cum sa intelegi daca nu treci prin asa ceva, draga mea.
garbo_raluca
Postat pe 13 August 2013 16:21
Rotty, nu-i dragă! Ea e scumpă!
Axl_R
Postat pe 13 August 2013 16:27
Raluca , io inteleg ca-s fata intelegatoare
Finutzo
Rotty
Postat pe 13 August 2013 16:44
se pare ca trebuie sa fi foarte inteligent ca sa inseli, daca toate astea...neintelesele astea vorbesc despre "daca nu stiu ce...ai intelege", cred ca lor li se pare si ca fac ceva grozav
Amor_Aeternus
Postat pe 13 August 2013 22:09
De la: garbo_raluca, la data 2013-08-13 15:35:50OOOO Rotty, esti frustrat cred ca ti-ai dori sa ai o amanta, daca noi suntem curve cele care isi fac treaba pe centura ce mai sunt??? plus ca in viata trebuie sa faci si compromisuri.


acelea sunt prostituate, diferenta nu e deloc subtila astfel incat sa nu fie evident
Amor_Aeternus
Postat pe 13 August 2013 22:12
De la: garbo_raluca, la data 2013-08-13 15:35:50OOOO Rotty, esti frustrat cred ca ti-ai dori sa ai o amanta, daca noi suntem curve cele care isi fac treaba pe centura ce mai sunt??? plus ca in viata trebuie sa faci si compromisuri.



rotty o sa fie frustrat cand o sa fiu eu popa!
si amanta o sa isi doreasca, exact in momentul in care eu o sa fiu rabin!
alea de pe centura sunt curve la fel ca si voi doua, numai ca alea presteaza toata ziua pentru cativa leuti, sau euro, sau lire turcesti... pe cand voi, academic vorbind, "faceti comproomisuri", ca de placut ...desigur nici nu se pune problema sa va placa!
dar asta e, e viata grea, si fara compromisuri nu se poate!
heartbit
Postat pe 13 August 2013 23:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna ziua 38 De la: Anilus 8 Mai 2010 08:53
Fidelitate.... Moralitate.... 86 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:01
lege noua ? 22 De la: charmelen 17 Iulie 2011 22:00
femei...amante...iubite 61 De la: garbo_5596 21 Noiembrie 2012 20:27
Viata bate filmul 47 De la: ratuscaceaurata 21 Septembrie 2011 17:21
Setari Cookie-uri