LUVIOM(Lumina Vietii Omului)

Acest aparat minune,conceput sa functioneze pe baza de Cristal si Lumina, facand 2 in 1 atat Cristaloterapie cat si Cromoterapie, vine in sprijinul dumneavoastra cu urmatoarele beneficii:

- Armonizeaza si echilibreaza fiecare centru de forta in parte, cat si auric.
- Regenereaza celulele,
- Contribuie substantial la cresterea imunitatii,
- Intretine campul energetic, curatind la nivel energetic,
- Curata spatii, incarcandu-le cu lumina si contribuind la starea de bine a celor din jur,
- Lucreaza excelent si de la distanta, prin trimiterea unei fotografii sau a spatiului dorit.

O sedinta dureaza intre 15-30 minute in functie de necesitate, si costa intre 20-40 lei sedinta in functie de timp.
Acest aparat se afla la Cluj, programarile se fac la telefon: 0744258070.
ShantiL
Postat pe 1 Iulie 2013 11:02
cam mult trebuie sa plateasca fraierul pentru aburelile aparatului minune!

daca ar fi umblat cainii cu covrigi in coada asa cum zici.... nu numai ca ar fi avut toti in casa asa ceva, si ar fi fost fabricat de serie... precul fierul de calcat... dar, iti dai seama ca ar fi venit si extraterestrii sa cumpere inventii din astea pentru fraieresteni!

apropos, am vazut ca curata si spatiile si face lumina...!
am si eu nevoie de un aparat din ala, am cateva spatii unde nu merge sa dau nici cu aspiratorul si nici cu matura..., crezi ca ma poti cu aparatul ala sa fac putina curatenie in spatiile alea?
si lumina, lumina... zici ca o aduce?
de unde o aduce? din cer... cum vine de Paste, la Ierusalim?
si daca tot aduce lumina aia, cat sta lumina acolo?
heartbit
Postat pe 1 Iulie 2013 21:52
mama ce de reclama
lllorena
Postat pe 5 Ianuarie 2014 08:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HPV,,, displazie...... 4 De la: garbo_410225 25 Iunie 2015 18:04
Cel mai scurt drum catre sanatate: argila 1 De la: anamariatoma 21 Mai 2012 18:54
NONI ESTE ARBORELE VIETII 1 De la: garbo_14380 23 Ianuarie 2014 18:27
produs eficient pentru calmarea durerilor reumatice,musculare si articulare 8 De la: ana75 22 Februarie 2018 17:03
Produse naturale pentru sarcina si alaptare 1 De la: Medic_Fares 12 Martie 2015 15:58
Setari Cookie-uri