Vreau sa divortez fara sa ma prezint la divort

In locul lui eu te dadeam afara din casa in chiloti.. Atentie mosulica asta de il ai o sa te tina si el putin dar cu tu ai in sange infidelitatea deci o sa trebuiasca sa divortezi si de el. Oricum ca amintire ti-as fi lasat un ochi ceapa, asta asa ca sa-ti aduci aminte de mine in timp ce-i numeri banii celuilalt . De ce nu ai divortat tu inainte sa inchegi relatia cu moshulica a? Deh, prostul era bun de rezerva in caz ca nu-ti iesea pasenta. Ce bataitza meritzi tu
PerfectStranger
Postat pe 6 August 2013 15:02
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-06 15:02:33In locul lui eu te dadeam afara din casa in chiloti.. Atentie mosulica asta de il ai o sa te tina si el putin dar cu tu ai in sange infidelitatea deci o sa trebuiasca sa divortezi si de el. Oricum ca amintire ti-as fi lasat un ochi ceapa, asta asa ca sa-ti aduci aminte de mine in timp ce-i numeri banii celuilalt . De ce nu ai divortat tu inainte sa inchegi relatia cu moshulica a? Deh, prostul era bun de rezerva in caz ca nu-ti iesea pasenta. Ce bataitza meritzi tu



citeste mai bine ca nu e vorba de nici un mosulica ....si in privinta infidelitati eu cred ca nu e cazul sa vb ,care femeie ar accepta langa ea un" barbat "daca se poate numi asa care se culca cu toate nespalatele si te umple de toate bolile si ca sa fie tacamul intreg venea beat rupt acasa si facea educatie cu copilul,cand ma trezeam era un miros in camera de carciuma mi sa face rau si acum cand imi aduc aminte .....si de ce nu am divortat inainte ¿??? chiar nu stiu ,poate ca de mila sau de gura lumi ca nu e bine, ca o sa se schimbe ca ...........asa ca am dat bir cu fugiti m am urcat in autocar si am zis ca nu ma mai intorc ...si da ,stiu ca am fost o lasa dar acum nu mai pot intoarce timpul sa infrunt situatia
si cu datul afara din casa ??? din care casa din casa mea ,de fapt din casa mamei mele ??
yram
Postat pe 8 August 2013 10:58
De la: MIHAELA-HARCAN, la data 2013-04-28 13:03:41VREI SA DIVORTEZI ? DIN SOTIE IUBITOARE CU DOI COPII, PLECAND DIN TARA, AI AJUNS O CURVA CU ...DOI COPII !!!

ti am acceptat prietenia sa vad ce podoaba esti si m am lamurit ....ramai tu wc public k pe mine nu ma intereseaza ....800$ hahahaha
yram
Postat pe 8 August 2013 15:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort la judecatorie 31 De la: belle_a 10 Ianuarie 2016 18:25
Clarviziune, cartomantie 1 De la: mateialina69 17 Ianuarie 2010 21:28
Partajul dupa 7 ani de la divortul legal.Care sunt conditiile (acte si onorarii ) 1 De la: garbo086615 9 Martie 2010 14:35
chestionar 11 De la: garbo_389815 8 Decembrie 2013 19:19
DIVORT.....CU NABADAI 49 De la: amarezza 8 Ianuarie 2010 16:47
Setari Cookie-uri