Cine mi-a furat peruca?



ntz... n-o las eu sa se puste ! singura peruca verde de pe forum... ??? nu putem ramane fara ea.... !
barboneli
Postat pe 4 Mai 2013 13:13
Lasa Supi sa se mai supere si altii... in cazul in care nu stiu sa glumeasca, dau cu barda in toti si se arata mari eruditi. Pe toti ii desconsidera. Din pacate, nu isi vad barna din ochii lor, dar ii deranjeaza peruca mea verde :D
Pentru toti crestinii ortodocsi, Paste Fericit !
Mey, si lasatimi peruca in pace, nu mio furatii iara :D :D :D Pentru cine stie de ce am scris asa, dau o bere :D

Sarikiz
Postat pe 5 Mai 2013 09:03


pot s-o iau eu... ? tocmai aveam pofta de asa ceva....
barboneli
Postat pe 5 Mai 2013 09:31
İote bre ce te-am confundat cu supi...ia bre peruca ca vaz ca nu le place la lumilie di pi cilea care gramaticesc intruna pi una si pi alta di parca ar fi la corectat teze de doctorat.
Berea oricum o iei, dau si peruca.
Sa vezi matale un maimutoi cuperuca verde in cap... asta da hlizeala ! :D
Sarikiz
Postat pe 5 Mai 2013 13:21
Rotty
Postat pe 5 Mai 2013 13:27


mai Sari mai... ai grija ce spui... vrei sa se inece Rotty... ??? si sa stii ca mai supi ca m-ai confundat cu altcineva... dar te iert ca esti darnica....
barboneli
Postat pe 5 Mai 2013 17:07
Mey barbonette cu peruchete , nu mai fi asa supi ca nu esti supi, lasa pe altii sa se supi in supile altora. Si daca sufli in supi, o sa se rfaceasca supile. Asa ca bea o supi care acum este o supi fierbinte si raspunde la numarul 898989899898989 mama nu e acasa, vrei un masaj ?
Supi, und eesti? Nu vezi ca te scufund pi cilea?
Am atatea bilele pi cap ca mereu vaz cai verzi pa parati. Nu numai peruci verzi, acum si cai verzi :))
Care da o Bere Gratis?
Ca eu nu stiu melodia :))
Sarikiz
Postat pe 7 Mai 2013 17:24
Na bilea ce capati....mi-o disparut salonul 13 pisiatrie ! Nu il mai gasesac. Cine l-a bagat sub cheie?
Mey, au ramas oameni pi colo, mor di foame...stie careva undi ii salonu 13? Vaz cam verde in ultima vreme bre :))
Mi-o trebui vreo spovedeala cu cati vecini oi fi fost azinoapte, dar daca erau vecine????
Ups....
Unde mi-e salonu? Eu imi vreau salonu ! :))))))))
Ziua buna la tati lumili di pi cilea !
Sarikiz
Postat pe 7 Mai 2013 17:28
Nuteagitadegeabaşiaşaseştergepestetot!

Ieri am încercat de n x până am pus neşte poze. Cum scriu la întrebări, dispare.
Io nu mai fac pe hu_hu_R_eaza aici!
Axl_R
Postat pe 7 Mai 2013 17:36
Nustiudacale-arconvenisabagamomicaREVİZİEpeaici. Adicasanumaidampelaeimulttimp. Canoicamanimamforumulcuzapaceniilenoastre. Oricum eu ma distrez copios pe g+ si pe blog :)) Dar daca asta vor, bag o mare REVİZİE si nu prea o sa mai fie trafic. De fapt, nu o sa mai fie prosti sa scrie. Si asa nu sunt sterse topicuri deschise de membri cu conturi sterse.
Bag o Revizie pana la urma?
Ca noi tot ne jucam pe alte plaiuri mai bine ca aici. Cel putin pe blogul meu nu exista cenzura :)) Tine de bun simt cine vrea sa scrie.
Atentie Garbo.
Bag o mare Revizie. Sa nu mai dispara intrebarile si s aramana acelea agramate .
Poate putin va pasa, nu?
Sa vedem daca mai aveti clovnii pe aici daca va fi bine :))
Clovnii s educ und eeste seriozitate :))
Sarikiz
Postat pe 7 Mai 2013 22:04
;)

;))

%%-!

:)))))
Axl_R
Postat pe 7 Mai 2013 22:12

Sari.. . un calmogastrin ti-ar prinde bine cred
Ai strigat, am venit....acuma intri in revizie?...mai asteapta pana la toamna pana ruginesc frunzele ca sigur iti gasesti peruca

Mai Re, eu credeam ca scrii un roman, nu ca te chinui sa postezi?!
nus' cum se face ca si eu am postat greu di data asta
NB!
Fss_ssu
Postat pe 7 Mai 2013 23:09
Supi, eu zic sa le dai adminilor medicamentul ca eu nu inteleg de ce nu o blocheaza pe 470 si o lasa sa ne jigneasca pe toti. İi dispar raspunsurile vulgare urgent. Asa ca merita revizia mare pe aici. Pas sa mai comentez. İar topicul acela in care eram jignita si imi facuse parintii kurve inca mai exista desi cel care a deschis topicul si-a inchis contul. Este corect?
Sarikiz
Postat pe 8 Mai 2013 08:27

Sorry! Eu nu-s justitiarsi nici premier sa fac "dreptate", Sari.....banuiesc ca 70 ii insasi tatal admininilor ca am Dibu/it io ceva .......dar vezi tu ??
treaba cu pastratu'.....ii treaba buna, ca mai baga la DoXa si cate-o fufa care-si pierde bikinii, pi aicea, alta care are o dilema imaginara, unu ca mine care ii @gramat si infantil....tat asa.
Nu-i bai,.....tati si tate, dupa "miros" se cunosc

Tu ce ai mancat de pastele tau?......ca am intales ca n-o fost cu al meu odata.....?
Da, laaaasa.....si ce daca apare 70....poate sa apara si 80; 90; 1000 bre!.....ignor si PA! da?

numa' bine!
Fss_ssu
Postat pe 8 Mai 2013 17:16
De la: Sarikiz, la data 2013-05-07 17:24:39Mey barbonette cu peruchete , nu mai fi asa supi ca nu esti supi, lasa pe altii sa se supi in supile altora. Si daca sufli in supi, o sa se rfaceasca supile. Asa ca bea o supi care acum este o supi fierbinte si raspunde la numarul 898989899898989 mama nu e acasa, vrei un masaj ?
Supi, und eesti? Nu vezi ca te scufund pi cilea?
Am atatea bilele pi cap ca mereu vaz cai verzi pa parati. Nu numai peruci verzi, acum si cai verzi :))
Care da o Bere Gratis?
Ca eu nu stiu melodia :))



garbo_10470
Postat pe 11 Mai 2013 09:35
De la: barboneli, la data 2013-04-07 01:18:27
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!


ce avem aici ? domnul barboneli afirma ca ii plac barbatii si ca e homo, spunind ca isi poate sustine cu multe dovezi aceasta orientare. O CERE IN CASATORIE pe numita "sarikiz". deci sarikiz e barbat.ceea ce nu e greu de dedus.poate poza cu peruca si limba scoasa sa fie cel mai puternic argument. domnul barbo...bla.bla, face afirmatiile la poza cu magarusul. am dovada trecuta pe stic.
ce se poate intelege ? ca garbo este site de homo ?a se vedea-citi si raspunsurile domnului heartbit la intrebarea cum se cucereste/ cunoaste un baqrbat pe net.are niste afirmatii sanatoase.
garbo_10470
Postat pe 11 Mai 2013 17:07
De la: Axl_R, la data 2013-05-07 22:12:57;)

;))

%%-!

:)))))


domnilor admini, chiar este nevoie de o curatenie. stiti ca inainte, unii useri foloseau in bataie de joc fotografii ale unor adolescenti. acum unii useri spun ca au 10 ani ca fumeaza la greu, ca au patimi...ce ziceti ?

uneori limbajul este degradant, limba romana este batjocorita si macelarita . credeti ca asa va faceti datoria fata de oameni?ba mai apar si useri care declara ca au virste respectabile, dar compoirtamentul este execrabil.
ne vaitam ca tara nu merge ca nu functioneaza... dar de fapt de jos se pun betele in roti.

sa priviti cu discernamint site-urile de asa-zisa dezvoltare personala. ce fanfaronada, ce mitocanie si falsitate razbate printre reclame. nu se explica esentialul( pe care poate nici "autorii nu il cunosc) perpetuindu-se informatii denaturate si denaturante.
garbo_10470
Postat pe 11 Mai 2013 17:14
De la: garbo_10470, la data 2013-05-11 17:07:31
De la: barboneli, la data 2013-04-07 01:18:27
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!


ce avem aici ? domnul barboneli afirma ca ii plac barbatii si ca e homo, spunind ca isi poate sustine cu multe dovezi aceasta orientare. O CERE IN CASATORIE pe numita "sarikiz". deci sarikiz e barbat.ceea ce nu e greu de dedus.poate poza cu peruca si limba scoasa sa fie cel mai puternic argument. domnul barbo...bla.bla, face afirmatiile la poza cu magarusul. am dovada trecuta pe stic.
ce se poate intelege ? ca garbo este site de homo ?a se vedea-citi si raspunsurile domnului heartbit la intrebarea cum se cucereste/ cunoaste un baqrbat pe net.are niste afirmatii sanatoase.


garbo_10470
Postat pe 11 Mai 2013 17:29
De la: garbo_10470, la data 2013-05-11 17:07:31
De la: barboneli, la data 2013-04-07 01:18:27
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!


ce avem aici ? domnul barboneli afirma ca ii plac barbatii si ca e homo, spunind ca isi poate sustine cu multe dovezi aceasta orientare. O CERE IN CASATORIE pe numita "sarikiz". deci sarikiz e barbat.ceea ce nu e greu de dedus.poate poza cu peruca si limba scoasa sa fie cel mai puternic argument. domnul barbo...bla.bla, face afirmatiile la poza cu magarusul. am dovada trecuta pe stic.
ce se poate intelege ? ca garbo este site de homo ?a se vedea-citi si raspunsurile domnului heartbit la intrebarea cum se cucereste/ cunoaste un baqrbat pe net.are niste afirmatii sanatoase.




garbo_10470
Postat pe 11 Mai 2013 17:59
Zburda linistita 10470 pe toate topicurile. Adminii au adormit sau au plecat in vacanta. Ori chiar tu esti unul dintre ei ?
O sa iti ramana tie tot forumul la dispozitie, sa vad pe cine mai jignesti. Deja ai alungta o amre parte din utilizatori.
Spor la vorbit de una singura si la insultat, adminule 10470 (ca vad ca nu te blocheaza nimeni ).
Sarikiz
Postat pe 12 Mai 2013 07:42
De la: Sarikiz, la data 2013-05-12 07:42:34Zburda linistita 10470 pe toate topicurile. Adminii au adormit sau au plecat in vacanta. Ori chiar tu esti unul dintre ei ?
O sa iti ramana tie tot forumul la dispozitie, sa vad pe cine mai jignesti. Deja ai alungta o amre parte din utilizatori.
Spor la vorbit de una singura si la insultat, adminule 10470 (ca vad ca nu te blocheaza nimeni ).


n-ai putut sa dormi de grija asta ?peruca ta seamana cu mopul meu.
garbo_10470
Postat pe 12 Mai 2013 08:35

Ai mah!....70, cam mult s-o murdarit "mopu' " tau ....trebe frichinit oleaca
Mai, ia vezi tu (70) unde am scuipat io ca sa ....lasa, mopu' ti-e mai curat ca limba......


Admini!
O sapt. cu SPOR!
Fss_ssu
Postat pe 13 Mai 2013 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca ai pierdut o persoana draga 2 De la: Freya__ 20 Mai 2011 18:30
DE TOATE 9 De la: cristina322 12 August 2010 12:07
Despre casatoria Cu un musulman 27 De la: any3la 30 Noiembrie 2010 15:19
oare cum poti cuceri pe cineva care iti place? 3 De la: luptatoareacurajoasa 9 Mai 2010 22:45
Introducere 6 De la: Dor_marunt 20 Decembrie 2009 08:55
Setari Cookie-uri