depresie din cauza curelor

Aproape credibil . Pe de alta parte,teren bun de afisare a opiniilor.
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 21:25
io am depresii din cauza curVelor. ma ajuta depresiv.ro? sau trebuie sa merg pe curvar.ro?
burst4x
Postat pe 29 Ianuarie 2013 21:41
Mananca cat mai sanatos si mai natural. Lactatele sunt foarte importante. Branzica dietetica, iaurt cu continut scazut de grasime etc. Eu folosesc produsele Natura, fiind marca romaneasca si cu produse naturale.
Katy_sefa
Postat pe 31 Ianuarie 2013 12:37
De la: Katy_sefa, la data 2013-01-31 12:37:50Mananca cat mai sanatos si mai natural. Lactatele sunt foarte importante. Branzica dietetica, iaurt cu continut scazut de grasime etc. Eu folosesc produsele Natura, fiind marca romaneasca si cu produse naturale.


Io folosesc produsele Mama Natura pe baza de ceafa de porc, mici si bere. Si tot nu am rezultate.... De depresii nu am scapat da' macar nu am ajuns bulimic si frigid...
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 20:09
.DUTE LA UN DOCTOR NUTRITIONIST.EL TE VA AJUTA SA ITI GASESTI MULTUMIREA.NU TE HAZARDA SI INCEARCA SA VEZI VIATA PRINTR-O "ALTA LUMINA",UNA FRUMOASA.STAREA PSIHOLOGICA SE VA IMBUNATATI SI GASESTE O ACTIVITATE CARE SA ITI FACA BINE.SFATUL MEU ESTE SA TE DUCI LA UN DOCTOR NUTRITIONIST SI SA URMEZI REGULILE LUI IN CEEA CE PRIVESTE ALIMENTATIA.SA VEZI "PARTEA PLINA A PAHARULUI",GANDESTE-TE LA SOLUTII SANATOASE PTR TN.UNA TI-AM DAT-O EU IN CEEA CE PRIV.VIZITA LA DOCTOR.INCEARCA SA ITI PASTREZI STAREA DE ECHILIBRU SI SA AI INCREDERE IN TN.
RonnaGarbo117309
Postat pe 2 Februarie 2013 22:54
cauta pe you tube,clubenergize tae bo,sa vezi,antrenamente de zece minute doar,dar cu ce efect.....dimineata,dupa tezire,sau dupa amiaza...dieta fara miscare nu da rezultate....e chinuiala degeaba.
plimbari cu mers repede,dar nici astea nu au rezultat decat daca sunt de peste o ora...
Rezultatul rapid e bicicleta statica,si tae bo.Putin,15 minute,si cu efect urias,eu asa am facut,si am facut un obicei din asta.
daniilia
Postat pe 9 Februarie 2013 22:14
http://sirius-consulting.ro/workshop-reteta-pentru-slabit-durabil-intelege-ti-emotiile/

Nu as vrea sa comentez nimic, insa...daca curele nu functioneaza, nu crezi ca e ceva ce vine din interior?

Avem tendinta de a ne focusa pea mult pe exterior, insa foarte rar pe interior. Nu am sa incerc sa vand ABSOLUT NIMIC, insa iti cer doar sa te uiti putin in interiorul tau. Vezi de cand a aparut aceasta stare, cine din familie nu a fost multumit de tine, ce simti mai exact cand mananci sau cand apelezi la acele cure de slabire.

greeny
Postat pe 24 Februarie 2013 11:18
chiar nu vinzi nimic?
adica lucrezi pe gratis?
hai nu, serios?
cine crezi ca te crede?
ia verifica-ti contul bancar, vezi cate milioane iti lipsesc?!
heartbit
Postat pe 24 Februarie 2013 12:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
balbaiala la 8 ani 2 De la: daniilia 27 Decembrie 2014 12:56
cine vrea sa slabeasca?? 4 De la: allay 30 Iulie 2011 18:54
Cetona de zmeura - rezultate test 1 De la: sunshinelila 25 Noiembrie 2012 12:46
Sa slabim impreuna! 276 De la: garbo_388410 5 Noiembrie 2013 13:03
depresie din cauza curelor 38 De la: garbo_10735 24 Februarie 2013 12:07
Setari Cookie-uri