UNDE SA IMI CAUT JUMATATEA??

Mai, sa fie..... nici barbati nu se mai gasesc prin Romania..... criza asta
GHEISA_
Postat pe 7 Octombrie 2012 12:38
Firma Ladys comercializeaza prin sistemul de vanzari directe cosmetice de calitate pentru toate varstele, ceasuri, parfumuri create dupa marci de renume, bijuterii placate cu argint, accesorii, etc. Se cauta clienti/reprezentanti in toata tara, persoane serioase, care vor sa promoveze produsele noastre si sa castige bani alaturi de Ladys.Comanda minima de 10lei !!!Transport colete prin Curier gratuit in peste 2170 de localitatii din toata tara !!! Castigul este in functie de activitatea desfasurata, intre 5% si 45,5%. Inscrierea ca reprezentant este gratuita si nu va obliga la comenzi.nu este target de vanzare. Inscriere http://ladys.ro/create_account.php?din=landing&affId=LAYDfl2a sau poti sa-mi lasi un id de mess multumesc
maxalina
Postat pe 7 Octombrie 2012 16:41
si in germania austria...Femeile sunt explotate de barbati..
Spre exemplu barbatii muncesc 8 ore,9 femeia sta acasa cu copiii...Si stii cat de obositori sunt copii...cand vin barbatii acasa ei stau cu cracii in sus si femeia trebuie sa continue sa munceasca...
putini barbati sunt corecti...
barbatii profita de slabiciunile femeii...Eu cred ca o femeie trebuie sa invete sa isi impuna punctul de vedere...dar barbatii sunt mai puternici psihici si manipuleaza femeia in favoarea lui.
eu cred ca iubirea nu mai exista,,,pt ca oamenii sunt fiecare pt el asa este si in familie...Oameni corecti si curati sunt putini pt ca corectitudinea si omenia nu este incurajata si apreciata..ci din contra descurajata...
toti oamenii se plang ca nu mai exista oameni corecti,,de omenie dar atunci cand ii intalnesc nu ii apreciaza si ii considera fraieri....
eu zic ca daca vrei sa traiesti cu un barbat ca femeie trebuie sa inveti sa iti impui punctul de vedere sa fii hotarata....Nu sa astepti ceea ti se ofera..Putini sunt corecti..Barbatii incearca daca femeia nu se impune face carpa de sters pe jos cu ea....Dar si femeia sa fie inteleapta,,,sa stie daca isi impune punctul de vedere sa fie corecta sa fie bine pt amandoi,nu sa se razbune...
ingerasulluptator
Postat pe 7 Octombrie 2012 21:09
De la: Elya79, la data 2012-09-23 10:38:01Si de unde stiu ca am gasit-o???
Voi ati gasit-o???
Exista asa ceva???

Siogur ca exista dar trebuie sa folosesti liantul corespunzator,ca altfel se dezlipeste la prima ploaie.....
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=eFsUjDmTWso&NR=1
VOIAJOR
Postat pe 10 Octombrie 2012 15:09

Fara armatura potrivita,totul este sortit esecului!
The_rock_flower
Postat pe 10 Octombrie 2012 15:19
Mi-am gasit jumatatea.Am lucrat pentru o perioada in chisinau,si la comunitatea greaca,am cunoscut o fata,care mi-a prezentat pe el....
vezi,are legatura cu locurile pe care frecvetezi,cum a spus cineva mai sus.
daniilia
Postat pe 11 Octombrie 2012 05:01
De la: VOIAJOR, la data 2012-10-10 15:09:51
De la: Elya79, la data 2012-09-23 10:38:01Si de unde stiu ca am gasit-o???
Voi ati gasit-o???
Exista asa ceva???

Siogur ca exista dar trebuie sa folosesti liantul corespunzator,ca altfel se dezlipeste la prima ploaie.....
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=eFsUjDmTWso&NR=1



AICI AI NIMERIT FOARTE BINE. ESTE PLIN DE JUMATATI, BA DACA VREI DOAR SFERTURI SAU FRACTIUNI SI MAI MICI, GASESTI. ESTE PLIN DE JUMATATI . DE CIND STUDIEZ EU ACESTE SITE-uri AM FACUT SI STATISTICI LEGATE DE ACESTE JUMATATI.SINT DOAR JUMATATI DE OAMENI, JUMATATI DE ANIMALE. SFERTURI, ZECIMI, OPTIMI, CINCIMI, TREIMI( nu sfinte ).

ESTI PE DRUMUL CEL BUN.
garbo_5862
Postat pe 11 Octombrie 2012 09:20
DACA INSA CAUTI JUMATATEA DE TZUICA, VEZI CA ESTI IN ZONA.
garbo_5862
Postat pe 11 Octombrie 2012 09:21
in ziua de azi jumatatea ta trebuie sa fie cat mai potenta financiar.asta nu inseamna ca tu sa fii dependent financiar de cel de langa tine.a trecut vremea romanticilor.a venit vremea materialistilor.in concluzie cauta_ti partenerul tu ,nu astepta sa vina el pe un cal alb si tine cont de vremurile in care traim ,fiti cinstiti cu voi si ganditi pragmatic.restul este doar (a fost odata ca-n povesti,a fost ca niciodata....).
ratuscaceaurata
Postat pe 11 Octombrie 2012 10:38
De unde cal alb....pe vremurile astea ?? Cred ca e la fel de scump ca si un Lamborghini alb
GHEISA_
Postat pe 11 Octombrie 2012 10:42
Pardon, Porsche e cel cu calul pe emblema
GHEISA_
Postat pe 11 Octombrie 2012 10:44
asa e gheisa..nu e timp de visat .
ratuscaceaurata
Postat pe 11 Octombrie 2012 10:48
De la: Elya79, la data 2012-09-23 10:38:01Si de unde stiu ca am gasit-o???
Voi ati gasit-o???
Exista asa ceva???

Jumatati? Sunt o droaie ,numai ca trebuiesc analizate ,controlate,verificate ca unele sau contopit de prea multe ori si au ramas cu.....bavuri

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=4eWfRjyp2Nc&feature=fvwp
VOIAJOR
Postat pe 14 Octombrie 2012 06:58
nu aici, in niciun caz;
incearca sa iesi cu oameni cu care ai cat mai multe puncte comune
adeline
Postat pe 14 Octombrie 2012 23:31
De la: Elya79, la data 2012-09-23 10:38:01Si de unde stiu ca am gasit-o???
Voi ati gasit-o???
Exista asa ceva???


exista!
am gasit-o de mai multe ori!

mereu am stiut ca am gasit-o, era asa de parca ma lovea in moalele capului si imi facea o mandrete de cucui. si cum orice cucui se vindeca...!

raspunsul la intrebarea din titlu ar cam fi asa:
aici,
acolo,
dincolo,
unde vrei,
unde poti...!
heartbit
Postat pe 15 Octombrie 2012 00:56
Firma Ladys comercializeaza prin sistemul de vanzari directe cosmetice de calitate pentru toate varstele, ceasuri, parfumuri create dupa marci de renume, bijuterii placate cu argint, accesorii, etc. Se cauta clienti/reprezentanti in toata tara, persoane serioase, care vor sa promoveze produsele noastre si sa castige bani alaturi de Ladys.Comanda minima de 10lei !!!Transport colete prin Curier gratuit in peste 2170 de localitatii din toata tara !!! Castigul este in functie de activitatea desfasurata, intre 5% si 45,5%. Inscrierea ca reprezentant este gratuita si nu va obliga la comenzi.nu este target de vanzare. Inscriere ladys.ro/a/RNLU1GOj,b
vax
Postat pe 15 Octombrie 2012 08:51
De la: ratuscaceaurata, la data 2012-10-11 10:38:53in ziua de azi jumatatea ta trebuie sa fie cat mai potenta financiar.asta nu inseamna ca tu sa fii dependent financiar de cel de langa tine.a trecut vremea romanticilor.a venit vremea materialistilor.in concluzie cauta_ti partenerul tu ,nu astepta sa vina el pe un cal alb si tine cont de vremurile in care traim ,fiti cinstiti cu voi si ganditi pragmatic.restul este doar (a fost odata ca-n povesti,a fost ca niciodata....).


Oare chiar asa sa fie ?!?!
Vreau sa cred ca nu....
Strengarita
Postat pe 4 Martie 2013 22:08
unde te astepti mai putin cand te astepti mai putin
garbo_12164
Postat pe 4 Aprilie 2013 14:37
Nicolaie_Stoica_1
Postat pe 9 Ianuarie 2014 17:25
ti-ai gasit bre jumatatea ! ca topicul e de 2 ani !
poa' o avea si copchi!
Celtic_Frost
Postat pe 9 Ianuarie 2014 18:13
pai, vezi pe unde ai uitat-o
vivacedonna
Postat pe 9 Ianuarie 2014 18:59
sau o fi dat-o chiar el ...
Cineva suna la uşă . Bărbatul deschide. Moartea se află în faţa lui şi îi spune:
- Am venit după viaţa ta!
Bărbatul se întoarce şi-o strigă pe nevastă-sa:
- Viaţa mea! Te cauta cineva la usa .......o clipa va rog, o aduc numaidecat ........



garbo_19362
Postat pe 9 Ianuarie 2014 19:07
Nu o gasit-o , o asteapta ....lasa ca ma uit , nu invada forumul
Rotty
Postat pe 11 Ianuarie 2014 15:09
De la: garbo_19362, la data 2014-01-09 19:07:14sau o fi dat-o chiar el ...
Cineva suna la uşă . Bărbatul deschide. Moartea se află în faţa lui şi îi spune:
- Am venit după viaţa ta!
Bărbatul se întoarce şi-o strigă pe nevastă-sa:
- Viaţa mea! Te cauta cineva la usa .......o clipa va rog, o aduc numaidecat ........




servus....19362
ce mai faci?
am impresia ca cineva si-a luat id tau....
mai este cineva cu numele tau...
stii ceva?
leealeo
Postat pe 11 Ianuarie 2014 15:58
De la: leealeo, la data 2014-01-11 15:58:45
De la: garbo_19362, la data 2014-01-09 19:07:14sau o fi dat-o chiar el ...
Cineva suna la uşă . Bărbatul deschide. Moartea se află în faţa lui şi îi spune:
- Am venit după viaţa ta!
Bărbatul se întoarce şi-o strigă pe nevastă-sa:
- Viaţa mea! Te cauta cineva la usa .......o clipa va rog, o aduc numaidecat ........




servus....19362
ce mai faci?
am impresia ca cineva si-a luat id tau....
mai este cineva cu numele tau...
stii ceva?

si vezi gabriela...ca ti-am dat raspuns la topicul cu parcare handicapat...
raspunsul este pentru tine....
nasul meu fin...spune ca esti tot tu....
bine-nteles ca ma pot interesa...sa vad....am toate mijloacele...
vezi.....te-am lamurit la intrebarea cu parcarea handicapat?
leealeo
Postat pe 11 Ianuarie 2014 16:01
Gabriela....unde esti?
sa nu dispari....ca te gasesc....
te pot ajuta,daca constati ca cineva isi insuseste numele tau....si vrb in numele tau....
leealeo
Postat pe 11 Ianuarie 2014 16:03
Axl_R
Postat pe 11 Ianuarie 2014 20:20
sa-mi fie cu iertare dar ....jumatatea e langa cealalta jumatate
jeanette40
Postat pe 11 Ianuarie 2014 20:33
De la: jeanette40, la data 2014-01-11 20:33:48sa-mi fie cu iertare dar ....jumatatea e langa cealalta jumatate


1/2 +1/2 egal .....UN OM .....gata....
Rotty
Postat pe 11 Ianuarie 2014 20:42
Cand vei simti,ca ti sare inima din piept,ca zbori,ca uiti pe ce lume esti si nu mai sti de tine,ai gasit ..jumatatea ta...dar poate nu si a lui.
Tiberius
Postat pe 1 Februarie 2014 13:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
surse de re_surse, 12 De la: comoaramea 17 Mai 2010 00:55
O relatie complicata 10 De la: roxxxa87 24 Aprilie 2012 20:34
relationare? 44 De la: casperphantom 1 Decembrie 2010 04:08
relatie serioasa 4 De la: loveactually 31 August 2009 16:12
Despre o relatie veche de prietenie-sfaturi 32 De la: garbo_409127 9 Aprilie 2015 10:18
Setari Cookie-uri