Lotiune de dus cu extract de catina - Weleda

Buna fetelor! Am nevoie de ajutorul vostru, mai exact sa imi propuneti un gel de dus care sa nu contina nimic sintetic, pentru ca am pielea mai sensibila si fac alergie. Am citit despre lotiunea de dus cu extract de catina de la Weleda ca e unul dintre cele mai bune produse de pe piata fiindca e in totalitate facuta din ingrediente naturale si as vrea sa o incerc. Ce parere aveti despre ea, o foloseste cineva?
valy87
Postat pe 17 Septembrie 2012 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oare oamenii pot fii asa rai...Pt ca cauta fraieri de care sa profite. 13 De la: tutankhamon 8 Aprilie 2010 23:16
Implantul de gamba 6 De la: tutankhamon 15 Iulie 2009 02:33
Dietoterapia �n afectiunile hepato-biliare si pancreatice exocrine 1 De la: Terapii_Naturiste 15 Noiembrie 2010 10:56
Hemoroizi 25 De la: garbo_459988 16 Februarie 2018 10:38
Urda de capra face bine la durerea de cap? 7 De la: tutankhamon 15 Iulie 2009 02:39
Setari Cookie-uri