vreau sa divortez

oare cum se numeste femeia care ameninta mereu ca se sinucide????
garbo211107
Postat pe 3 August 2012 21:24
borderline.
quasaria
Postat pe 3 August 2012 21:29
DEPINDE DE MOTIVUL PTR. CARE VREA SA SE SINUCIDA
Flory70
Postat pe 3 August 2012 21:33
isterica.
barboneli
Postat pe 3 August 2012 23:06
asa ma gindeam si eu....ISTERICA!!!
garbo211107
Postat pe 3 August 2012 23:35
...i-a ales i-un fel anume?..... ...ce-a specificat?tierea venelor???!!! .....api s-ar putea spune c-i problem de psihic....afect....sinapse neuronale scurtcircuitate.....prerea mea!
rosioara61
Postat pe 4 August 2012 09:08
De la: rosioara61, la data 2012-08-04 09:08:04 .....api s-ar putea spune c-i problem de psihic....



a, da?
Noi ne gindeam ca ar fi problema cu degetul mic de la piciorul drept.
quasaria
Postat pe 4 August 2012 09:29
De la: quasaria, la data 2012-08-04 09:29:06
De la: rosioara61, la data 2012-08-04 09:08:04 .....api s-ar putea spune c-i problem de psihic....



a, da?
Noi ne gindeam ca ar fi problema cu degetul mic de la piciorul drept.



.....era i-un final p`acolea....i ca o completare la concluzia ta rutcioas,nu m intereseaz ce credei "voi"....vd c tu,suntei mai muli....eu zic doar att :"ce semeni........."dac vrajb doreti,nu i-ai gsit n mine persoana!....oricine din afar`ar citi,poate concluziona spiritul tu de fronda...este singurul rspuns pe care i-l/vi-l dau....hai s`auzim de bine!
rosioara61
Postat pe 4 August 2012 09:48
"spiritul meu de fronda" e siderat de atita profunzime si inteligentza!
quasaria
Postat pe 4 August 2012 10:03
nu v-ati gandit ca poate fii o depresie la mijloc ..pana se ajunge la a ameninta cu sinuciderea in acea persoana se da o lupta si asa cum am mai spus depinde de motivul ptr. care ameninta ..din prea mult bine sigur nu
Flory70
Postat pe 4 August 2012 10:21
draga quasaria, eu cred ca ar bine sa faci putin tratament cu pulicilina, se vede ca ai foarte mare nevoie..........prea esti nervoasa ........cine stie poate te faci bine !!! ...sau NU !!!
garbo211107
Postat pe 4 August 2012 10:23
"draga 1107" prostia crasa ma enerveaza, intr-adevar. Si toate handicapurile care vin si isi baga degetul in gura: ieeeteeee.... forumuuu'... schimba viatza.... Ca sinuciderea e de la pisic, parerea mea!

Daca paulacilina era neuron, v-ar fi ajutat al dreak. Din pacate, nu e...
quasaria
Postat pe 4 August 2012 10:34
dupa cum vad ca te agiti......cu siguranta esti ''necoafata'' demulticel....dar poti incerca si singura cu degetul....nu este o rusine ''draga mea''.....''necoafata quasaria'' ......si lasa-ne.....dute si da din manuta, nu mai sta !!!!! poate tu ai treaba si noi te retinem.!!!
garbo211107
Postat pe 4 August 2012 10:51
Muumesc frumos celor care mi-au lsat mesaje n privat!tiu ca este o ntreag gac!tocmai de aceea a i scris n numele mai multora...cunosc de multior ce se afl "dup cortina "forumului....ce pot s spun este att: "NU MOR CAII,CND VOR CINII !"...iar referitor la persoana-n cauz,frustrari i invidii,ca i-n via:la tot pasul!...m-ntreb!ca-n avatar arat i-n real?(exceptnd personajul din film) ....citii ce vocabular!bleah!sideral!!!
rosioara61
Postat pe 5 August 2012 09:27
....c bine mai zicea A.Hitler!
rosioara61
Postat pe 5 August 2012 09:56
De la: rosioara61, la data 2012-08-05 09:27:52...m-ntreb!ca-n avatar arat i-n real?(exceptnd personajul din film) ....citii ce vocabular!bleah!sideral!!!



ai idee ce inseamna "sideral", vita???
Sau iar te chinui sa confirmi ca esti timpita intr-adevar - ca sa iti traduc, ai un creier exceptindu-te pe tine?


quasaria
Postat pe 5 August 2012 12:41
De la: rosioara61, la data 2012-08-05 09:56:19....c bine mai zicea A.Hitler!


si ce zicea A. Hitler, tu... ??? chiar l-ai citit... ? pentru ca banuiesc, la discutii cu el nu ai participat !!! de legatura in cea ce il priveste pe Hitler cu ce se dicuta aici... renunt sa te intreb !
barboneli
Postat pe 5 August 2012 12:53
un sideral!
quasaria
Postat pe 5 August 2012 12:59
".... ai idee ce inseamna "sideral", vita???...."


SIDERL ~ (~i, ~e) 1) Care ține de aștri; propriu aștrilor; astral. 2) Care provine de la aștri; astral. Lumin
SIDERL adj. (ASTRON.) 1. astral, (rar) solar. (n universul ~.) 2. ceresc. (Corpuri ~.) 3. stelar, (nv.) stelin. (Lumin ~.) 4. cosmic, interplanetar, spațial.


Am intuit bine c nu faci parte din lumea asta,LUMINA(ta) forumului!...*avatar/irealitatea filmului/regn animal/dejecii verbale*...
....vd c-ai postat la o or la care oamenii de rnd,servesc masa-tu n schimb ai servit......n fine!
"MSURA DOM`NE,MSURA!-Hamlet...(tu ,se pare c n-ai limite.)
tii?unii oameni care au oarece frustrri,complexe,caut s se fac plcui exprimnd buntate din interior...tu ns,suferi probabil de mania persecuiei...(am observat asta n timp ce mai citeam pe aici despre problemele semenilor.)
Ce te cost s accepi c nu toi suntem la fel?de ce trebuie s arunci sgei otrvite,artndu-i gradul de superioritate printre cei care-i etaleaz problemele aici?ai fost vreodat la biseric?ai auzit de ACCEPTAREA SEMENILOR?...sau dac nu poi accepta ,de ce nu faci abstracie de cei care nu-i sunt n graii?ai nevoie de-un piedestal?
Caut s-i atragi respectul i vei fi respectat!nu jigni din senin cum ai fcut intenionat cu mine!Poate c am avut motivele mele personale s postez ...de ce trebuia intervii tu rutcios?mi-am exprimat cumva prerea c tu sau altcineva n-ar ti de unde-ar veni actul de suicid?NU!ba chiar am specificat c este PREREA MEA.
Nici n-am fcut mcar vreo afirmatie la semnele de exprimare inexistente n postrile tale(de aici concluzia c nu doresc polemic ,cu nimeni)
Prefer de-aici nainte:1. S pun totul pe faptul c de ceva nopi luna este ca o roat de cacaval
2.s te ignor total!
3. S te invit la Festivalul "HORA MARE"-ediia a-XX-a,unde cteva state vin s-i ntind mna,transmind i lund n acelai timp din cldura i buntatea noastr,a clrenilor.Las rutatea c nu-i este benefic nicieri i nicicnd!
rosioara61
Postat pe 5 August 2012 16:36
de la barboneli :
"
si ce zicea A. Hitler, tu... ??? chiar l-ai citit... ? pentru ca banuiesc, la discutii cu el nu ai participat !!! de legatura in cea ce il priveste pe Hitler cu ce se dicuta aici... renunt sa te intreb ! [/quote]


"
barboneli!
Faci parte din......(formaiune de lupi)?...ce zicea?api dac tot te...frmnt,io te-ajut!ia de caut i vezi singurel!
http://citate.unica.ro/2011/04/04/citate-despre-om-iv/

..i dac-ai s fii mai atent,ai s vezi i legtura.......dar,dect s m ntrebi pe mine,mai bine ai ntreba-n stnga sau dreapta,cnd se pune un "e" i cnd se pun doi "e"...sritorule!
rosioara61
Postat pe 5 August 2012 16:45
De la: rosioara61, la data 2012-08-05 16:36:16".... ai idee ce inseamna "sideral", vita???...."


SIDERL ~ (~i, ~e) 1) Care ține de aștri; propriu aștrilor; astral. 2) Care provine de la aștri; astral. Lumin
Ce te cost s accepi c nu toi suntem la fel?de ce trebuie s arunci sgei otrvite,artndu-i gradul de superioritate printre cei care-i etaleaz problemele aici?ai fost vreodat la biseric?ai auzit de ACCEPTAREA SEMENILOR?...sau dac nu poi accepta ,de ce nu faci abstracie de cei care nu-i sunt n graii?ai nevoie de-un piedestal?
Caut s-i atragi respectul i vei fi respectat!nu jigni din senin cum ai fcut intenionat cu mine!Poate c am avut motivele mele personale s postez ...de ce trebuia intervii tu rutcios?mi-am exprimat cumva prerea c tu sau altcineva n-ar ti de unde-ar veni actul de suicid?NU!ba chiar am specificat c este PREREA MEA.
Nici n-am fcut mcar vreo afirmatie la semnele de exprimare inexistente n postrile tale(de aici concluzia c nu doresc polemic ,cu nimeni)
Prefer de-aici nainte:1. S pun totul pe faptul c de ceva nopi luna este ca o roat de cacaval
2.s te ignor total!
3. S te invit la Festivalul "HORA MARE"-ediia a-XX-a,unde cteva state vin s-i ntind mna,transmind i lund n acelai timp din cldura i buntatea noastr,a clrenilor.Las rutatea c nu-i este benefic nicieri i nicicnd!


In legatura cu "aratandu-si gradul de superioritate" - pentru ca poate! Nu inteleg de ce te amorsezi ca o bomba, poate faci bum, imediat, la cat sentiment ai pus aici...
si alte texte nu ai? m-am cam plictisit sa citesc chestii de genul "mers la biserica,acceptarea semenilor, mania persecutiei si sa fie pace in lume...", cata ipocrizie! nu inteleg de ce vreti ( tu si cele ca tine ) sa pozati in niste fiinte virginale cu aer de printesa care tresare a indignare atunci cand cineva ii spune ceva ce nu vrea sa auda....
...si poti sa-i multumesti lui Q, ai invatat un cuvant nou azi - "sideral"
Amor_Aeternus
Postat pe 6 August 2012 04:12
...alt MESAGER INTERGALACTIC ???!!!
Daca te-ai saturat sa citesti " chestii de genul "mers la biserica,acceptarea semenilor, mania persecutiei si sa fie pace in lume..."....atunci m-am convins de plmad!o rautate voita fara margini care intretine vrajba si ura...daca pacea in lume si binele intre semeni nu doresti atunci,hraneste-te cu misoginismul si.....in fine!.....he !he!....mama natura bat-o vina!nicidecum sa " pozati in niste fiinte virginale cu aer de printesa "..... rami in lumea ta si fa abstractie de cei care doresc liniste si respect....mai ales pe un forum unde rolul vostru ar trebui sa fie altul nu cel de "buricul pamantului"......daca aici sunteti asa,ma gandesc,cu groaza la realitate.......de fapt,nu ma mai mira nimic in tara asta.................
rosioara61
Postat pe 6 August 2012 10:38
bre rosioara... vorbesti mult si spui putin ! nu o lua ca critica sau ca vreau sa par inteligent, nu te mai mira atata, dar sunt ! cel putin ca tine daca nu chiar mai mult.... !!! m-ai umplut cu citate in loc sa raspunzi din cap'sorul ala rosu ! asta o fac anumiti oameni. am mai intalnit cativa in viata. si am invatat cu ocazia asta (nimic personal cu tine....) ca prostii sunt limitati, dar prostia e nelimitata ! da, tot o varba de duh, care mi-a placut !!! mi-ai scris ceva de cand se pune t si cand se pun doi... n-am inteles legatura ! am facut eu vreo greseala ortografica ? zi mersi ca am facut numai una... ca eu de 35 de ani nu mai vorbesc si citesc romaneste... decat pe forum si foarte putin cand mai merg prin Romania... neavand incotro... intelegi tu !!! Hitler asta a zis asa de multe.... ca ce ai postat tu e nesem... nesimficativ... chiar nu mai tin minte cum se scrie cuvantul... si eu iubesc cainii enorm si cativa oameni. eu nu traiesc si explic din citatele altora. inca un pic, public si eu o colectie de citate din care 45,7% o sa fie originale din rodul mintii mele... nnnna ! ai citat:
"Nu ne pot rani decat oamenii la care tinem" Jorge Luis Borges... ti cumva la noi, de te simti asa ranita... ????? eu zic sa la pe cei inteligenti sa-si puna parerea, tu find obisnuita numai cu ce auzi si inveti la biserica... !!! tu, daca nu intelegi postarea sau o parte din ea... te amorsezi, cum bine zicea colega noastra... ( )... si sari cu gura. n-am vazut la nimeni, ca prin anumite intrebari sau pareri, te-a jignit cumva ! nici eu acum nu o fac ! ai postat... accepta si comentarile, chiar daca nu-ti plac. poate nici la altii ne le-a placut ce ai scris. asa e pe forum... la biserica e altceva ! apropo... aveti acolo si aer conditionat ? la atata cat faceti efort cu mintea... trebuie musai si racorita un pic... zic eu !
barboneli
Postat pe 6 August 2012 11:11
INCREDIBIL!!!!!!
........un amalgam(melanj) cat se poate de stufos si lipsit de esenta,doar pt a arata ce?ca esti ROMN??????!!!!!in locul tau mi-as fi vazut de treaba.Am spus putin sau atat ai avut capacitatea de perceptie?Bati campii pe subiecte care nu intereseaza(pardon!vroiai sa -ti cunoastem eseurile si nu stiai cum sa faci..aha!)...Apropos!colectia de citate tot in acest hal o scrii?
Ma uimeste siguranta cu,care te exprimi c-as fi un om al bisericii.......afla ATOTSTIUTORULE ca sunt doar o simpla enoriasa care merge ca multi altii din aceasta tara la sfintele sarbatori importante din an...atat!...asa ca......nu mai vorbi prostii fiind in necunostinta de cauza!...ai spus si-asa mult,prost si pe langa `teligentule!....n-ai putut sa accepti replica...

Ca tot bateai campii cu biserica:m-as bucura daca nu va puteti schimba "faa",mcar s v schimbai sufletele astea negre , pline de venin i infatuare... de caracter,nici nu poate fi vorba ....sta-i nativ i nelefuit pn la aceast vrst

SRMANA LUN PLINA!...INCIT!
rosioara61
Postat pe 6 August 2012 13:01
am citit numai ultima fraza... nu te superi, asai... ? dar am retinut ! "sufletele pline de venin"... !!! nu stiam ca sufletele au si culoare... ! ai vazut tu suflet negru... sau iar ne spui ce inveti de la altii ??? miros n-au... ??? in fine, nu conteaza... ! pe scurt, tin sa te anunt ca eu am venin in alta parte... in doi dintzi din fata !!! ce sa fac... fiecare cu defectele lui !!!
barboneli
Postat pe 6 August 2012 13:09
Se pare ca esti atins de SIANOMETRIE,omule!....cauta-ti echilibrul! sunt oameni aici care ti-au facut bine!mult bine !si tu le-ai raspuns cu veninul care afirmi ca-l ai.....de el sa ai parte!

...ia-ti roza inapoi! .....cine-mi ofera mie roze,sunt oameni sensibili care-i stiu semnificatia...

ps!....ultima fraza asa suna? ...duuuuu-te bre si..............................cauta ce-i aia sianometrie
rosioara61
Postat pe 6 August 2012 13:19
enoriaso, eu nu prea ma bag pentru ca prostia ma enerveaza si ma plictiseste, mai ales aia sustinuta cu avint. Da' pina sa iti cada dictionarul din brate mai invata citiva termeni: de ex. coerenta. Si nu, in limba romana daca pui un cuvint dupa altul nu iese text inteligibil. Nici macar multe, multe puncte insirate nu rezolva problema.
Nu te-a jignit nimeni pe forum, nu ti-a spus decit realitatea, fie ca o accepti, fie ca nu: scrii asa cum gindesti, adica la un nivel mult sub mediu. Eventual te-a jignit cine te-a facut asa, da' asta nu mai e treaba noastra.
quasaria
Postat pe 6 August 2012 13:30
De la: quasaria, la data 2012-08-06 13:30:55enoriaso, eu nu prea ma bag pentru ca prostia ma enerveaza si ma plictiseste, mai ales aia sustinuta cu avint. Da' pina sa iti cada dictionarul din brate mai invata citiva termeni: de ex. coerenta. Si nu, in limba romana daca pui un cuvint dupa altul nu iese text inteligibil. Nici macar multe, multe puncte insirate nu rezolva problema.
Nu te-a jignit nimeni pe forum, nu ti-a spus decit realitatea, fie ca o accepti, fie ca nu: scrii asa cum gindesti, adica la un nivel mult sub mediu. Eventual te-a jignit cine te-a facut asa, da' asta nu mai e treaba noastra.



repetitivo!!
"marsh si baga-ti degetele in cour la ma-ta, handicapato. Poate iti gasesti creierul ramas pe acolo. "....parc-asa-i scriai mai sus celei care a postat ,nu?......."scrii asa cum gindesti, adica la un nivel mult sub mediu."..ingrata femeie!..sunt vorbele tale! ..acum stiu cu,ce gandesti!de-aia scoti atatea dejectii pe gura!(aici de fata prin tastaura)
"Nu te-a jignit nimeni pe forum, nu ti-a spus decit realitatea"...reciteste-ti interventia daca ai meoria scurta !...au dreptate cei de aici,frustrato!
rosioara61
Postat pe 6 August 2012 13:50
De ce ameninta? De ce vrea sa se sinucida? Gandul sinuciderii e unul foarte grav.
Luna_in_capricorn
Postat pe 6 August 2012 13:55
rosioaro, sa nu faci poc! Mare grija, sucul de tomate iese greu. Iti pateaza camasa aia de noapte - aia in care iti prezinti latura bisericoasa.


quasaria
Postat pe 6 August 2012 14:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatia cu un strain! Merge sau nu merge? Ajutor! 297 De la: daniilia 25 Februarie 2010 22:10
cum sa procedez cu un barbat care are deja o relatie?? 182 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:36
Buna:) 8 De la: garbo_6852 3 Septembrie 2012 12:44
mai poate o relatie sa fie resuscitata....? 27 De la: angy_dor 23 Decembrie 2009 21:37
un sfat ,va rog ! 17 De la: garbomi 18 Decembrie 2013 20:11
Setari Cookie-uri