Tratamente pentru oligofreni

Dragutule latinist pe tine te-am vizitat pentru ca esti un caz din patologia de specialitate ,sigur ca esti interesant ca orice specimen.Rara avis.
garbo265966
Postat pe 8 Iunie 2012 01:40
De la: garbo265966, la data 2012-06-08 01:40:57Dragutule latinist pe tine te-am vizitat pentru ca esti un caz din patologia de specialitate ,sigur ca esti interesant ca orice specimen.Rara avis.


ioi ! e grav! si pe mine m-o vizitat, cand eram cu spatele, pe sestache, miseleste pe ascuns!

966, vazusi ceva interesant?:) nu-s genu' tau, asa-i? mai, gasca oli, ma luati si pe mine acolo? ca e clar, nu-s sanatoasa! si culmea, ma si bucur (de la lipsa medicamentelor mi s-o trage)
coris_2938
Postat pe 8 Iunie 2012 14:22
De la: garbo265966, la data 2012-06-08 01:37:46Totusi nu te ingrijoreaza ca vorbesti mereu numai cu aceleasi persoane ?,pe mineDA.


Tu de grija lui nu dormi?
E biat mare i vaccinat, se descurc el!
Pn n-o fost el, cine te deranja?
Las, c-i tocmai bine...contra plictiselii de care te plngeai!
Axl_R
Postat pe 8 Iunie 2012 14:30
remarc totusi ambitia lui 966 ! perseverent omul, si consecvent, nu se dezice in niciun topik, are stil!:)) off, de as fi fost si eu la fel de ambitioasa si perseverenta, eram departe acum!:)
coris_2938
Postat pe 8 Iunie 2012 14:33
'''"Sa nu il lasi ca nu mai are copilul tata si rade lumea de tine,o sa va spuna mamele voastre cand va veti plange de comportamentul sotilor,si au mare dreptate.Dar nu pentru ca rade lumea ,lumea rade oricum cand iti este rau si este trista cand esti fericita sau te simti minunat,este vorba mereu de rautatea lumii, nu de bunatate ei.Un copil fara tata in casa este dezorientat ca si cum ar avea repere lipsa intr-un drum pe care il face pentru prima oara in viata.Mamele nu pot suplini niciodata tatii,de ce?pentru ca sunt femei.Copii baieti sa fete au nevoie de un simbol al fortei fizice ,al protectie fata de lumea exterioara ,te spun lui tata daca nu ma lasi in pace,asa veti auzi mereu spunandu-se ,mai niciodata mamei.Pai bine veti spune dar este betiv,nu are servici,ma cearta ,ma bate,ma injura,ce sa fac cu el la usa mea ca sunt nefericita eu el,?Asa o fi ,dar este barbat si are un loc bine stabilit in orice familie.Este treaba de barbat draga,nu te baga tu,hai la bucatarie noi doua,asa spun femeile, desi barbatii in marea lor majoritate habar nu au despre ce este vorba indiferent despre ce le spui,dar se fac ca stiu ,pentru ca de ,sunt barbati in casa.Lipsa lor este mult mai nociva decat prezenta ,asa ca mai bine le faceti morala si nu-i lasati sa devina o piedica in calea linistii si fericirii voastre decat sa-i lasati sunt badarani,nesaimtitori,fac pe durii,sunt de multe ori nesimtiti ,dar totdeauna folositori pe langa casa doamnelor ca orice....barbat.Ganditi-va bine va rog. """

citeam asta...si ma intrebam care ... a scris ineptiile!!! ma uitai la autor: amicul 966! Clar, e patologic!
Pe bune, 966, nu vreau sa te judec, asa ca ajuta-ma: de fapt care-i scopul postarilor tale? ai un interes? urmaresti ceva sau doar ...asa esti tu?
Apropo de postul asta (ca ti-o fi si tie greu sa gasesti toate aberatiile tale de pe forum, si mi-e ca ratezi raspunsul meu), stii ce-ti doresc eu tie? Viata viitoare sa te faca muma ta femeie si sa ai parte taman de un deliciu de mascul ca ala descris de matale mai sus... sau mai fain, daca tot esti fan brute, i-ati mama unu' de barbat - nevasta acum, delecteaza-te juma' de an si apoi te intorci pe Garbo sa ne povestesti si noua cat de fain e! Eee, ce zici?
coris_2938
Postat pe 8 Iunie 2012 14:42
Rspunsul noaptea dup 1.
Axl_R
Postat pe 8 Iunie 2012 14:48
musai dupa 1, ca asa am sanse sa-l ratez, Doamne ajuta!
coris_2938
Postat pe 8 Iunie 2012 14:52
incep, nu stiu de ce, sa ma simt hartuita de 966...ori e pus de garbo sa faca asta, ori daca nu...e cam nasol... si topik cu Mamolica tot al lui e...valeuuu, 966, scuza-ma, nu interpreta ca vreau sa te jignesc, dar pe bune, de unde le scoti?? si mai ai d'astea??
coris_2938
Postat pe 8 Iunie 2012 14:54
da nu mai bine iti deschizi tu un blog, ceva? daca ni se face dor de tine, te cautam noi, stai linistit!
coris_2938
Postat pe 8 Iunie 2012 14:55
De la: adeline, la data 2012-06-20 17:06:17..."menopauzatele" nu stau pe forum, se ocupa de cainii fara stapan!


heartbit
Postat pe 20 Iunie 2012 17:37
De la: garbo265966, la data 2012-06-07 00:43:45Daca ai marele ghinion sa intri sub incidenta comentariilor unor indivizi cu un singur neuron grav avariat si neted ,ai sfeclit-o.Pentru ca sunt complet neinteligenti adica....da ati ghicit nu pot intelege ca un oligofren,este acel individ care in mod onest sau nu poate interactiona cu niste tipi de teapa lor.Nu le vine nici o idee in mintea absolut goala si atunci e simplu de ce sa nu le stricam si cheful celor carora le vin idei.Am fost curios sa le vad prieteni si am inteles rapid de ce se comporta asa josnic acesti indivizi,e simplu va rog sa le vizualizati profilul si veti intelege si voi imediat.In aceste conditii nu-mi ramane decat sa va rog stimate doamne sa le solicitati sprijinul,sfatul,competentele vaste si atotcuprizatoare pe care le au si veti vedea rapid ce le poate pielea .Un oligofren este un tip tratabil pana la un punct un magar prost este irecuperabil pe veci,deci eu incerc sa ma ameliorez ei sunt incurabili pe veci.


Este comic -dramatic !
AngeloBluLdy
Postat pe 25 Iunie 2012 20:08
De la: heartbit, la data 2012-06-20 17:37:20
De la: adeline, la data 2012-06-20 17:06:17..."menopauzatele" nu stau pe forum, se ocupa de cainii fara stapan!




YO , nu stiu cine imi sterge comentariile mele?! Nu este prima data cand imi dospare postul dar cum nu iese niciun admin la interval nu stiu cui sa ma adresez; e mai evident acum pentru ca m-a citat heartbit;

o fi 966 admin sub acoperire?!
adeline
Postat pe 2 Iulie 2012 09:56
Postri dispar mai tot timpul.
Dac am vzut io bine 966 e membru din 2007 (cnd posteaz ca Necunoscut)...dar numai anu' sta a-nceput s posteze.

Irina, apare cnd e linite pe forum.
Ruca cam tt ae...

007 n aciune.
Axl_R
Postat pe 2 Iulie 2012 10:42
Mai, vad ca ati descoperit tratamentu'


Fiecare il urmeaza dupa timp si aprecieri....treceti pe la urgenta.....am niste locuri libere dar va aduceti singure medicamentele,ca deja v-ati obisnuit cu ele....la mine se plateste numa' cazarea si faptul ca va tin sub observatie

Sanatate!
Fss_ssu
Postat pe 2 Iulie 2012 11:56
VIRTUAL???? Io il iau pe fiecare ase cum e....Po` sa aiba 1000 de clone, io vb cu fiecare saparat...Da ce gandesc io ????......e treaba mea !!!
Rotty
Postat pe 2 Iulie 2012 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vibratorul 151 De la: ameno 23 Iulie 2011 22:21
Vreau sa fac o petitie...Ma ajutati? 73 De la: nazirra 16 Noiembrie 2009 14:01
de ce este mai incitanta o relatie interzisa, mai ales cand ai luptat mult sa fii cu un om de nota zece??? 42 De la: garbo_19362 14 Noiembrie 2013 10:34
femeia rac! 3 De la: AGAPI_MOU 8 August 2012 21:08
Mai credeti in dragoste la prima vedere? 39 De la: garbo_19362 11 Noiembrie 2013 17:12
Setari Cookie-uri