Cine se aseamana se aduna si nu este nici un pacat

Daca privesti cu atentie, observi maximum 5-6 nefericiti care comenteaza tot timpul,de parca este singura lor grija in aceasta viata.Ar fi trist sa reuseasca o mana de persdoane sa te faca sa te simti inconfortabil cand o multime de alte persoane te fac sa te simti minunat .Pe cale de consecinta, desi cred,ca li s-au blocat calculatoarele/laptopurile de cate mesaje au primit in care li se cere insistent sa-si spuna competenta parere despre totul si nimic,au preferat totusi sa se imprietneasca intre ei ,de ca baietii carora le creste par printre degete de atat iubire.Nu este nici un pacat se merita din plin unii pe ceilalti stati linistiti si se vor avea numai ei pe ei si in continuare.Cand nu ai prieteni esti deja mort ...numai ca nu stii,asa se intampla si in cazul lor,deci sa le fie de bine.Sa auzim numai de bine si pe curand...in Garbo.
garbo265966
Postat pe 7 Iunie 2012 01:01
...Am privit cu toata atentia,dar nu i-am vazut.... Ma mai uit o data mai tarziu,ca acum tre sa fug la treaba.
Rotty
Postat pe 7 Iunie 2012 05:58
Braun Silk-pil pt ei!
Ruinic! nainte s punei mna pe tastatur depilai-v! gndurile, ideile...

Caut un ac mare, s m-nep. Test, pt a vedea dac mai triesc, aa fr prieteni.
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 07:58
966 Mc pt vizit! Era curat ograda ? ;))
Axl_R
Postat pe 7 Iunie 2012 08:26
ioi! si eu ma plang pe aici! sa ma simt ofensata? :) Pai nenea 966, nu ALE NOASTRE trairi sunt alea mai importante?:) Ce-oi vrea, s-o deplang pe vecina? Normal, ma vait de mine, ca pe altul nu-mi permit sa-l critic!:) Maxim 5-6 nefericiti? ia uita-te mai bine, pana si tu esti unul care se plange ca nu-i "zen" pe Garbo!!:)) Asadar, welcome in gasca plangaciosilor negativisti!:)
coris_2938
Postat pe 7 Iunie 2012 12:55
asa e, sunt 5 ~ 6 nefericiti care comenteaza tot timpul. restul care comenteza in afara de cei 5 ~ 6 sunt fericiti.
pacat este, ca un biet si trist oligofren, ajuns intr-o faza patologica, nu-si da seama ca poate deschide UN SINGUR topic generalist (desi i s-a sugerat sau chiar spus asta de mai multe ori) unde sa-si verse of-ul, laturile si ce mai are el de varsat (aventurile, viitoarele aventuri la munte si la mare, aventurile prietenelor, aventurile prietenilor, ale cunoscutilor, ale sotiei pe care ba o are, ba n-o are, ale amantelor mai mult sau mai putin imaginare, dilemele, trilemele, cognocibilitatea vasta si oculta, etc.) si nu pentru fiecare cretinitate din mintea lui sa faca n'spe mii de topice fara sens si fara rost!
dar e greu cu boul mic pe dealurile mari!
dar de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere!
heartbit
Postat pe 7 Iunie 2012 13:14
Nea Ghitza, am si eu o nedumerire - tu cunosti sensul cuvintelor pe care le folosesti?
De exemplu "anvergura"? "mintal ma refer" si eu. Ca scoti cite un text din asta asa de scremut ca dai impresia ca vorbesti limbi straine pina si cind injuri.

...tot cu deosebita simpatie. (nu-s o doamna, nu iti face sperante desarte)

quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 04:05
...waw....mi-a sarit somnul si mi-a mutit neuronul
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 05:46
".Prietenii tai buni ti-au sarit in ajutor cu mult elan ,ca sa nu fii singurul stupid de pe acesasta lume"
Cu toate ca aparent te adresezi unei singure persoane,observ ca nu eziti sa ne bagi pe toti in aceeasi oala...Chiar daca ti-am comentat si chiar ironizat subiectele,nu te-am improscat cu cuvinte de genul magar,stupid...dar daca insisti,o sa vezi ce "Doamna mahalagioaica" sunt...
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 06:22
Bre, io n-am srit n ajutorul nimnui!
Cine te provoac? Ai zis c nu vrei plictiseal?
Tu acum cu cine te asemeni? Ha? Ia, spune! Cnd nu mai ai argumente, jigneti.
Tu vb aa n general, nu?
Iote, oala asta nu-mi convine!
Axl_R
Postat pe 8 Iunie 2012 07:33
...tanti Garbo a sters postarea de azi noapte a lui 966....
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 18:16
da, l-a sters.
bine ca il intreb ce e aia "anvergura" asa out of the blue...
mi s-a pus mie pata azi-noapte daca stie 66 definitia cuvintului astuia!

quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 18:20
Stai linistita ca o sa iti raspunda (in felul lui),pe vreo cateva topice noi....
Eu chiar am ramas "paff" cand am citit ...bine ca nu a citit-o Bit-ul...
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 18:24
mie nu-mi raspunde... suspecteaza ca as fi doamna... Pina l-o lamuri irina ca toti userii garbo sintem barbati demonici.
Nu ma indoiesc ca bit-ul se va descurca...
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 18:30

Stiu ca Bit-ul se descurca,dar mai bine ca i-a crutat nervii....omul e la mare...
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 18:36
dadea tzunami in 66 daca nu bagau repede adminii mesaju' sub pres...
Oricum, chestia asta cu stergerea a mesajelor mi se pare de gradi. Oha regulamente... explicatii.... frectie.
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 18:44
Nici mie nu m-i se pare ok. Inteleg sa nu lase vulgaritati crase....in rest.....
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 18:53
tocmai, ca lasa vulgaritatile si aberatiile crase.... Asta o fi tematica...cine stie. :-) Ma gindesc ca poate nu imi dau eu seama, dar ca irina si 66 ar trebui, de fapt, sa scriem...:-)
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 19:10
Sau sa ne vaitaaam.....pe te miri ce teme...
Chiar ma gandeam sa incep si eu....
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 19:15
vreau sa imi pun tichie de margaritar, dar nu stiu care e chirurgul estetician cel mai bun....
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 19:30
"M-am taiat la deget cu dunga de la pat....daca pun iod,imi trece???".........
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 19:34
nu, da' poti sa iti iei o plapuma cu ochelari, sa vezi mai bine data viitoare... :)))
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 19:44
Tare...
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 19:45
Io cred c i garbo o s ajung n ac oal cu noi la noapte.
Mine dimi o s aib ce s tearg.

Iar stricai un topic serios!
Axl_R
Postat pe 8 Iunie 2012 19:48
cita insensibilitate...
Ne spuneam si noi ofurile!! Sa deschidem topice diferite?
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 19:50
Tu imi distrugi incercarile....
Ce zici de..." Vecina mea nu a spalat geamul...cum sa-i spun?".......Sa nu zici sa il spal eu...
Rotty
Postat pe 8 Iunie 2012 19:52
sparge-l? :-)))
Din greseala... na... a dat o grindina...O (una, 1 particula) grindina.
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 19:54
Rotty, s zicem c io-s vecina ta.

Q, mcar 3 pe zi, dar cu ac tem.
Axl_R
Postat pe 8 Iunie 2012 19:54
pot sa povestesc cum am dus eu o cucoana pipiron? pardon, nu eu, un alt eu? Al saptea personalitate a mea, in timp ce a treia ii marturisea nevastii ca o inseala? Si a patra crestea un catel imaginar?
...sau un urs imaginar, nu conteaza, ca e imaginar....
Pot??
quasaria
Postat pe 8 Iunie 2012 20:03
Io nu tiu tu ce poi! Demonstreaz! :)
Axl_R
Postat pe 8 Iunie 2012 20:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE PARERE AVETI DESPRE DOMNUL(DOAMNA)PIK-NIK??? 345 De la: garbo066857 6 Noiembrie 2009 09:16
Credeti ca este posibil??? 155 De la: ratuscaceaurata 23 August 2011 19:04
Crede-ti ca exista prieteni adevarati? 42 De la: quasaria 13 Iunie 2010 22:27
povesti de dragoste 150 De la: Ciresica 2 Iulie 2010 04:45
sa zambim putin! 1 De la: francisca 26 Ianuarie 2011 10:17
Setari Cookie-uri