Sotiile barbatilor-cele mai puternice fiinte din lume

daca vreun om cu caracter cu initiativa vrea sa faca ceva nu este sustinut..practic intentiile unui om i le poti cunoaste in timp,pt ca nici un om nu are puterea de a cunoaste si citi gandurile celuilalt
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2012 19:57
De la: garbo061218, la data 2012-06-10 19:26:01Domnule sau doamna HEARTBIT( esti hermafrodit?????) !!! Am impresia ca vorbesti de dincolo de mormant!!!! Daca mai ai organ sexual, studiaza-l! Nu -l confunda cu creierul, pe care nu-l mai ai!!!!!!


218 vad ca esti mai prost decat prevede legea. nu e vina mea ca forumul asta are lacune. sexul meu daca nu cumva vrei sa-l amushinezi pe viu, ca sa-ti poti da seama despre ce e vorba, este indicat la profil! insa nu vad ce legatura are sexul meu cu subiectul si mai ales cu tine? daca tu esti misogin si onsegat de asa ceva, atunci ia-te bai rablagitu-le de mana si cauta-ti un doctor!
in cazul in care nu stii despre ce vorbesc si-ti pare ca vorbesc din alta parte, du-te acolo de ma cauta. pana atunci pune mana si mai citeste o carte, poti incepe cu abecedarul si termina cu Biblia prostovane. iar daca in privinta inselatului eu am gresit imi fac mea culpa, iar daca tu gresesti, atunci ia de te joaca cu sexul in tarana pana mai cresti nitel!
heartbit
Postat pe 10 Iunie 2012 21:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Feminitatea cea mai importanta insusire 26 De la: garbo265966 2 Iulie 2012 19:59
felinarul rosu 210 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:39
De ce multi barbati rai umbla sa prinda femeile cumsecade in plasa lor de paianjen ,apoi sa nu mai poti scapa de ei 74 De la: eu_geminy 6 Octombrie 2010 18:34
femeile se maturizeaza mai repede decat barbatii. 140 De la: sophia 15 Decembrie 2010 17:40
eu leu ...el gemeni ?!? 27 De la: alanna 16 Ianuarie 2012 13:05
Setari Cookie-uri