va rog in dimineata asta

am avut o presimtire de moarte toata saptamana.
de mica am avut presimtiri,de cand m-am rugat lui dzeu sa mi le dea ,sa ma avertizeze cand cineva de al meu e in pericol.
sotul meu crede si el acum in ele,a vazut ca se potrivesc.
rugati-va tot ipentru tatal meu care e in coma,stoiu ca rugaciunea in gru[p ajuta,
eu sunt socata dar voi spune rugaciunea inimii continuu,mircea il cheama.
daniela

daniilia
Postat pe 23 Aprilie 2012 08:36
Imi pare sincer rau ,pentru tatal tau.Sunt alaturi de tine.Iti doresc sa ai multa putere.
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 08:52
multumesc,minuni se mai intampla,isi revine,pana la urma s-au rugat doar prietenele alaturi de mine.
nu ma iubeste garbo....
daniilia
Postat pe 28 Aprilie 2012 06:58
De la: daniilia, la data 2012-04-23 08:36:00 am avut o presimtire de moarte toata saptamana.
de mica am avut presimtiri,de cand m-am rugat lui dzeu sa mi le dea ,sa ma avertizeze cand cineva de al meu e in pericol.
sotul meu crede si el acum in ele,a vazut ca se potrivesc.
rugati-va tot ipentru tatal meu care e in coma,stoiu ca rugaciunea in gru[p ajuta,
eu sunt socata dar voi spune rugaciunea inimii continuu,mircea il cheama.
daniela



Imi pare rau pentru tatal tau! Sper sa se faca bine. Oricum, Cineva are grija de noi toti, si stie ce sa faca cu noi. Multa sanatate !
Amor_Aeternus
Postat pe 28 Aprilie 2012 15:36
De la: daniilia, la data 2012-04-28 06:58:46 multumesc,minuni se mai intampla,isi revine,pana la urma s-au rugat doar prietenele alaturi de mine.
nu ma iubeste garbo....
...ba, unele sunt alaturi de tine, gandeste pozitiv si in aceste momente stai mai mult in preajma copiilor!...gandesc candid si sincer, ne inveselesc mult, fereste-i de acest adevar crunt...macar cat poti!...sanatate ii doresc!
caleidoscop
Postat pe 29 Aprilie 2012 12:01
De la: daniilia, la data 2012-04-28 06:58:46 multumesc,minuni se mai intampla,isi revine,pana la urma s-au rugat doar prietenele alaturi de mine.
nu ma iubeste garbo....
daca cumva subtil mi-ai lansat invitatia de a merge azi, 29.04.la biserica...sa stii ca nu am s-o fac insa cu prima ocazie nu o sa te dezamagesc, nu am sa uit ce ne-ai rugat!...sanatate si tie iti urez!
caleidoscop
Postat pe 29 Aprilie 2012 15:51
Eu chiar m-am rugat pentru tine si tatal tau in fiecare zi.Nu la biserica,ci acolo unde ma simt eu cel mai aproape de D-zeu. M-am bucurat sa aud ca s-a trezit ...si....scuza-mi ironia de pe topicul celalalt (stii tu)
Rotty
Postat pe 29 Aprilie 2012 16:02
multumesc din suflet celor ce au raspuns,m-a impresionat bunatatea ta rotty...
imi pare rau de veste rea,s-a inrautatit si l-am pierdut pentru totdeuna.
nu vom mai putea vorbi,nu va apuca noul an,
oamenii se bucura,si el nu mai poate.
speranta mea este la dzeu,ca sufletul lui sa vada de sus nepotica de un an....
sper sa imi revin de dragul copiilor,ca ei simt ca sunt trista.
daniilia
Postat pe 14 Mai 2012 13:28
Sincere condoleante draga mea.
E scris in legea firii,ca copii sa-si ingroape parintii.Tu trebuie sa fi tare si sa privesti inainte,pentru ca copii tai au nevoie de tine.
Rotty
Postat pe 14 Mai 2012 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bona perfecta 139 De la: clauco 8 Octombrie 2009 01:10
pereche dans sportiv 1 De la: viky_cucos 23 Septembrie 2009 09:43
prenatal 1 De la: garbo185246 5 Februarie 2011 10:26
e balbait!! 1 De la: roxanabr 14 Ianuarie 2010 23:05
bebe are 8 luni dar nu se aeaza 2 De la: quasaria 21 Februarie 2012 22:37
Setari Cookie-uri