Femeile intarita barbatii

bomobonela...

cu niste zile in urma intrebai cum pui video pe forum.
desigur, din alt cont...;)

:))
eu_geminy
Postat pe 19 Ianuarie 2012 21:37
Filmele XXX sunt ..admise de ..ADMINY??
elisabeta_boia
Postat pe 19 Ianuarie 2012 21:41
din cate stiu, "ADMINYY"" sunt aciulea ca sa ADMITA...

de ce, vrei sa-ti pui si tu unul?...
mai bine uita, please!...:DDD

:)))
eu_geminy
Postat pe 19 Ianuarie 2012 22:29
Mai bine ..nu ma ..uit!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Ianuarie 2012 19:32
LASAMA MA CA FEMEILE INTARATA BARBATII.
IN AFICA FEMEILE UMBLA CU TATELE GOALE
SI APOI FEMEILE DE CE SA SE PASTREZE VIRGINE PANA LA CASATORIE,CA APOI BARBATII SA LE INSELE SI SA LE FACA SERVITOARE
EU AM CREDINTA SI AM PRINCIPIII DAR NU AS ACCEPTA UN BARBAT CARE SA MA INSELE SI SA MA MINTA SI SA RANESC RAHATUL DUPA EL
DACA O FEMEIE SE PASTREZA CINSTITA ARE PRETENTII SA AIBA SI EA UN BARBAT CINSTIT
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:24
au, ma ustura ochii...
hai sictir, irinooka...
eu_geminy
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:26
uite asa se insoara un smecher cu o courva ........cel putin asta am inteles din cele spuse
jeanette40
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:28
EU daca nu as avea credinta,si eu as avea multe relatii sexuale inainte de casatorie...barbatii nu apreciaxza virginitatea de aceea nici nu mai exista...
o femeie care nu are credinta nu are de ce sa se pastreze virgina pana la casatorie,,apoi sa fie inselata,mintita si facuta servitoare
eu sunt cinstita si nu ma culc cu barbati din respect pt Dumnezeu.nu ma pastrez pt barbati.pt ca ei nu merita pt ca nici ei nu se pastreaza virgini pana la casatorie..asa ca noi femeile sa fim mai fraiere.
sexul este ceva normal daca vrei sa ai o relatie de casatorie,,,
dar daca nu ai credinta eu cred ca nu se merita sa fii femeie cinstita si sa te casatoresti cu un barbat care nu te apreciaza si te face servitoare si te inseala
si eu daca as renunta la credinta mea
nu as fii cinstita,as insela barbatii si i-as minti si mi-as bate joc de ei,,sa simta si ei ce simtim noi femeile...m-as comporta cu ei exact cum fac ei,,dar m-as razbuna,,nu ca m-as impune...
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:30
ai face, ai drege... etc, irinooka...
numai gura, sau deshtele-s de tine...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:33
Eu le inteleg pe femei care fac sex..Ele fac sex pt ca le place.si ca vor ceva serios.
chestia ca trebuie sa te pastrezi virgina pt un singur barbat,mi se pare o aberatie,,,asa cum barbatului ii place sa fac sex,asa si femeii ii place...
curata trupeste te pastrezi din respect pt credinta pt Dumnezeu,,dar nu pt barbat,,,pt ca barbatii nu merita..
ce barbatii se pastreaza virgini pt noi femeile pana la casatorie
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:36
si , cu neamtul cum ramane ???
jeanette40
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:37
neamtul plateste pentru servicii...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:38
eu nu ma pastrez curata pt barbati...Eu ma pastrez curata sufleteste si trupeste din respect pt Dumnezeu.
barbatii nu merita femei cinstite pt ca nici ei nu sunt cinstiti.
femeile cinstite au pretentii la barbatii cinstiti
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:40
pe draq .........parca ala o " lasase cu ochii in soare "
de aici inversunarea
jeanette40
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:41
De la: jeanette40, la data 2012-01-20 23:41:48pe draq .........parca ala o " lasase cu ochii in soare "
de aici inversunarea
eu l-am lasat pe el..pe mine nu m-a lasat nimeni,ci eu i-am lasat pt ca erau dobitoci si nu stiau sa respecte femeia,,,la fel ca si barbatii romani
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:44
bine ca nu am avut niciodata prieten roman..pt ca aia cand simt ca este loc de prosteala greu mai scapi de ei..la fel ca si basescu...
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:46
aha .........prin " divort " ai redevenit virgina
ioate , asta nu intelegeam , da nu-i bai
o data e ca niciodata
jeanette40
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:47
pai decand am devenit femeie cinstita am devenit inversunata...
cand si eu imi bateam joc de barbati eram linistita..
dar acum ca sunt corecta vreau ca si altii sa fie corecta cu mine
nici eu nu imi mai bat joc de barbati,dar nici barbatii sa nu profite de mine
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:48
pai nu mai sunt virgina si nici nu mai vreau sa fiu...
pt ca barbatii oricum nu apreciaza virginitatea,,,da le place sa fie ei primii dar nu apreciaza femeia,,,crede ca este doar orgoliul lor de a fii primii....dar femeia virgina nu este apreciata si respectata decat teoretic..
asa cum oamenii se plang ca nu mai exista omenie,bun simt,si recunostita,,,dar cand o intalnesc nu o apreciaza decat teoretic,,,
eu zic ca se merita sa fii corect,,,doar daca si tu impui la altii ca si ei sa fie corecti cu tine...
ingerasulluptator
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:55
Ingerasul luptator buna seara...si notiunea asta de cinste e relativa...:D:D...firecare intelege ce vrea prin cinste,.dar acum ma intreb .cum mai aveti incredere in preoti cand se intampla ce se intampla in biserica si in manastiri..nu de alta da poate va duceti la spovedit si va treziti iubita...sau..pt asta mergeti??....stiti sunt curioasa de felul meu...:D:D
Iryna_Iry
Postat pe 20 Ianuarie 2012 23:56
De la: eu_geminy, la data 2012-01-19 21:37:08bomobonela...

cu niste zile in urma intrebai cum pui video pe forum.
desigur, din alt cont...;)

:))

Daca cauti pe Google
maquina del amor
FRIGIDA
Postat pe 21 Ianuarie 2012 02:57
Si totusi..Adminy..si-au facut CORECT treaba!! Au sters prima postare a Bombonelei..cea cu filmuletul..BRAVO!! Pup Adminy!
elisabeta_boia
Postat pe 21 Ianuarie 2012 11:18
vai de fundurile adminilor... nici pe-ale lor nu l-ai crutzat...:))))
eu_geminy
Postat pe 21 Ianuarie 2012 11:29
Nu judeca dupa cum pupi tu..altii stiu sa pupe numai pe obraz!
Daca tu pupi..funduri..e numai pb. ta=liber!
elisabeta_boia
Postat pe 21 Ianuarie 2012 11:33
eu judec dupa ceea ce vad ca faci, betty...
si uite ce e: asa cum eu nu-ti copiez bazaconiile, nu-mi copia nici tu ideile... ca n-ai platit drepturi de autor pe ele.
:))))
eu_geminy
Postat pe 21 Ianuarie 2012 11:38
De la: Iryna_Iry, la data 2012-01-20 23:56:42Ingerasul luptator buna seara...si notiunea asta de cinste e relativa...:D:D...firecare intelege ce vrea prin cinste,.dar acum ma intreb .cum mai aveti incredere in preoti cand se intampla ce se intampla in biserica si in manastiri..nu de alta da poate va duceti la spovedit si va treziti iubita...sau..pt asta mergeti??....stiti sunt curioasa de felul meu...:D:D
eu nu ascult de preoti..ci doar il iau exemplu pe Hristos..Eu sunt crestina...Si crestinii adevarati se supun voii lui Iisus Hristos..Eu vreau sa am mintea lui Iisus Hristos si sa slujesc pe Dumnezeu...Dupa parerea mea este ca preotii sunt pagani si nu slujesc pe Dumnezeu ci slujesc pe necuratul.
Preotii nu sunt crestini adevarati pt ca nu sunt integri asa cum a fost Iisus Hristos
ingerasulluptator
Postat pe 21 Ianuarie 2012 13:51
Bre, io cred c azi ai luat o doz mai mare de medicamente...
Axl_22
Postat pe 21 Ianuarie 2012 14:07
Preotii sunt pagani pt ca ei nu sunt integri si ne pun sa ne inchinem la oameni,,,la credinciosii morti ei zicandu-le sfinti de aceea oamenii nu au o minte luminata..
pt ca oamenii sa se inchina la resturi de credinciosi morti.si nu se pocaiesc si sa isi supuna mintea si inima lui Iisus Hristos...Si nu se inchina la Iisus Hristos si tatal ceresc,Dumnezeu cel viu
ingerasulluptator
Postat pe 21 Ianuarie 2012 14:08
Si in cele zece porunci spune sa nu iti faci alti Dumnezei si sa nu te inchini lor...Adica sa te inchini la resturi de credinciosi morti..la oameni,,,asta este opera bisericii pagane..
Pt ca Iisus Hristos ne-a invatat sa ne rugam doar lui Dumnezeu si doar lui sa ne inchinam si sa ne supunem....
De asta cred ca dupa ce cade guvernul,,,sa cada si biserica pagana si sa slujeasca in biserici doar preoti crestini care il iubesc pe Iisus Hristos si ii slujesc Lui
ingerasulluptator
Postat pe 21 Ianuarie 2012 14:13
Jos Biserica pagana....Afara preotii pagani care slujesc pe necuratul; si nu slujesc pe Iisus Hristos si nu iubesc pe Dumnezeu..
O sa il rog pe Dumnezeu ca si in bserici sa se faca curatenie
ingerasulluptator
Postat pe 21 Ianuarie 2012 14:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:10
Relatie cu un barbat divortat 56 De la: laura72 30 Iunie 2010 21:05
IUBIREA, SUBIECT TABU? 31 De la: quasaria 28 Decembrie 2009 18:12
oare ce parere are acum despre mine????? 5 De la: Ioana007 19 Decembrie 2008 15:24
casatoria ıntre persoanele de acelai sex.. 68 De la: mia79x 7 Iunie 2009 14:00
Setari Cookie-uri