E ok sa il invit eu in oras ?

o fi de la celalalt capat de tara si n-o avea bani de tren
pustietate_in_floare
Postat pe 13 Octombrie 2011 20:04
Vorba lunga,saracia omului/
cum il prinzi pe net,spune-i ca ii faci cinste cu o prajitura la o cofetarie,la ora cutare,pentru ca sarbatoresti ceva.
o realizare la serviciu,sau orice altceva.
si gata.
vei vedea daca e doar de vorbit pe net,sau daca poate fi prieten apropiat,sau mai mult.
este ok.
ori e timid,ori vrea doar flirt pe net,si trebuie sa afli,cu cat mai repede,cu atat mai bine.
d
daniilia
Postat pe 17 Octombrie 2011 12:21
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-10-10 07:17:48
De la: wall_E, la data 2011-10-08 12:47:08alfheim nu m-am gandit ca s-ar putea sa fie insurat .......pt ca nu e :) si nu erau delegatii ci vacanta





asa si ?care/i finalul?vezi ca daca te iei dupa toti neavenitii ....ai sa deschizi mai tz un topic ...despre fete batrane .


pai nu a mai raspuns atunci .. l-am sters din lista ca sa nu ma manance sa ii zic ceva si nu i-am mai zis nimic:)
wall_E
Postat pe 25 Octombrie 2011 14:55
De la: daniilia, la data 2011-10-17 12:21:09 ori e timid,ori vrea doar flirt pe net,si trebuie sa afli,cu cat mai repede,cu atat mai bine.
d



Ce e ala flirt pe net?
nathalie
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:18
ceva de genu' tu si Ge_....
roby_cado
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:24
asta-i invidia din Tine, mey Roby... ca stai la coada acuma...:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:26
bata-te sa te bata..,te-ai prins..
roby_cado
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:27
Eu nu.

Dar, te rog, explica-mi la nivel de seminar, ca pari c-ai stii tu ceva despre net.
nathalie
Postat pe 25 Octombrie 2011 21:52
chiar nu stiu cu ce se mananca relatiile infiripate pe net..
nu cred in asa ceva..
cu toate ca, fosta mea ,ma contrazice..
dar..,vazand cum te conversezi tu cu Ge..,nimic nu-i imposibil..
Ge..,nu e deloc invidie..
roby_cado
Postat pe 25 Octombrie 2011 22:14
De la: alfheim, la data 2011-10-09 12:29:17ratzo, cu mesajul de mai sus chiar ti-ai dat doctoratul in prostologie!
ai o suita de remarci prin care nu numai ca duhnesti... dar deja iti etalezi falsul elitism la care visezi, transpirand toata mai hormonal decat un cal si mai libidinoasa ca o pitipoanca de centura!
inainte de-a apasa tastele alea, ar fi preferabil sa te speli pe dinti!
mai departe stii unde ti-e locul...
si vezi ca asta nu e nici cocosh si nici ratzoi ...
mooor de ras...Alfi esti tare amuzant!Si crezi ca se potoleste?Oare nu o doare capul cand scrie ciudateniile alea?
aida71
Postat pe 26 Octombrie 2011 11:59
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-10-08 20:45:25
De la: wall_E, la data 2011-10-08 12:47:08alfheim nu m-am gandit ca s-ar putea sa fie insurat .......pt ca nu e :) si nu erau delegatii ci vacanta



draga mea,daca e insurat exista n..posibilitati de relationare.....insa lumea cu ochelari la ochi gandeste limitat.eu iti vorbesc din exemple personale nu din ifose moraliste virtuale.intamplator am cunoscut un vecin de bloc care isi vinde apartamentul dupa decesul parintilor.un tip simpatic,inteligent,pasionat intamplator de aceleasi domenii care ma pasioneaza si pe mine...la prima vedere cu o mutrita copilaroasa si sincera.l/am cunoscut ,l.am vazut prima oara cand isi sustinea drepturile de proprietar intr/o discutie transanta cu presedintele asociatiei de proprietari.tipul bine deocumentat...etc..etc..etc....ce mai m/a cucerit ....DAR ATENTIE!.....doar ca intelect....mi/am zis uite un tip care gandeste cu creierul nu cu "zorzoanele".vremea a trecut si ne/am reintalnit tot la intretinere si l/am abordat direct fara intentii "erotice"....caci si eu gandesc tot cu neuronii nu cu ale mele "bijuuri".ma crezi cu nu vb niciodata daca are familie sau nu?noi discutam despre subiectele ce ne pasionau....orele treceau...pe holul blocului si pleca spre casa lui hat mai in alt cartier.vb si telefonic.am schimbat intre noi toate datele de contact...imi facea placere cand il revedeam...iar din spusele lui ar fii stat mult timp sa discutam.....insa el nu realiza ca noi am inceput aceasta relationare printr/o compatibilitate de idei .intr/o zi am gasit messul lui deschis...si am scris doua cuvinte;esti pe mess?si surpriza!!!imi raspunde o doamna care imi spune ca nu e x adica sotul ei , vecinul meu de bloc...si ca x trebuie sa revina e plecat in parc cu fata.sincer....??? datorita domeniului meu de studiu....asteptam de mult aceasta intalnire virtuala intre mine si cineva din familia lui personala.am raspuns politicos cu un salut,m/am indentificat si i/am spus ca voi reveni pe mess mai tz.sigur ca m/a cautat el cand a venit din parc...si mi/a explicat ca famila are un singur cont de mess...care e deschis permanent si intra cine are treaba pe net.au un singur calculator.fata destul de maricica...iar sotia nici macar nu a intrebat cine sunt...cred ca a citit mesajele anterioare si a realizat legatura de interes.nu s/a lamentat si am inteles ca merita toata admiratia pt modul ei de gandire si comportament.nici eu nu am spus nimic despre aceasta situatie doar ca acum spre sfarsitul discutiilor noastre mereu transmit urari catre familia lui.intalnirile intamplatoare au aceasi savoare...pasiunea pt anumite domenii...la un moment dat mi/a spus ca ii plac oamenii care nu vb in spate.nu/i plac oamenii duplicitari..ce am vb noi nu a ajuns la urechile vecinilor ...dar nici nu ne feream sa fim vazuti cand apareau vecinii pe hol si nici nu opream discutia ci doar coboram timbrul vocii.am fost si la cafea...am cunoscut/o si pe sotie si pe fata.....care s/au apropiat f repede de mine....si desi sotia nu se atepta sa fiu chiar o pustoaica razgaiata ...cu preferinte bine incimentate...a realizat ca ca modul meu de gandire nu reprezinta un pericol pt ea ca sotie.vezi ....ce repede s/au schimbat in mintea mea obtiunile??dar el a ramas neschimbat doar usor un pic prins la colt si acest fapt il facea sa roseasca.a realizat ca el trebuia sa spuna de la inceput situatia lui familiara.era fost politist.si i/am explicat ca fiecare reactie a lui imi creiona care era situatia lui familiara.cand un barbat nu spune daca e insurat sau nu ......de regula este insurat.insa apropo de comfirmarea regulii ...unii nu sunt.concluzie ;daca esti un om cu capul pe umeri bine insurubat,cu o minte deschisa si un comportament de bun simt si adaptabil la orice situatie....nu exista loc de interpretari ..cu daca si cu parca....la o cafea in oras cu aroma de de atractie mentala sau alta mireasma .dar nu uita eu studiez un anume domeniu care imi ajuta f mult in relationarea umana si nu numai.
Doamne.......mai poti?chiar crezi ca cineva citeste pomelnicul tau?Fiinta mai plictisitoare n am intalnit,comentariile tale sunt bune in loc de somnifer!
aida71
Postat pe 26 Octombrie 2011 12:06
De la: aida71, la data 2011-10-26 11:59:48
De la: alfheim, la data 2011-10-09 12:29:17ratzo, cu mesajul de mai sus chiar ti-ai dat doctoratul in prostologie!
ai o suita de remarci prin care nu numai ca duhnesti... dar deja iti etalezi falsul elitism la care visezi, transpirand toata mai hormonal decat un cal si mai libidinoasa ca o pitipoanca de centura!
inainte de-a apasa tastele alea, ar fi preferabil sa te speli pe dinti!
mai departe stii unde ti-e locul...
si vezi ca asta nu e nici cocosh si nici ratzoi ...
mooor de ras...Alfi esti tare amuzant!Si crezi ca se potoleste?Oare nu o doare capul cand scrie ciudateniile alea?


SI TU LA FEL DE PROASTA CA PE CELALALT TOPIC.
garbo207378
Postat pe 26 Octombrie 2011 12:07
Aida, n-ai rabdare, nu citi . Nu sta nimeni cu pistolul la tampla sa te oblige.
Remarcile malitioase nu-ti aduc un plus de imagine, crede-ma ca-s mai trecut si prin viata si prin,, dispute forumiste"
SAL
Postat pe 26 Octombrie 2011 12:47
subscriu! eu lucrez intr-un colectiv unde sunt majoritatea barbati si i-am studiat bine, i-am vazut in actiune.. pe cei "luati " desigur.
nu mai puneti atata baza in vorbeeeeee! putem fabula toti pana'n zorii zilei.. e bine si sanatos sa-ti doresti sa intalnesti pe cineva, sa fii cu cineva ..dar trebuie sa ne uitam si la abordare neaparat. nu te mai amagi cu sms si tel..
numai bine! si doreste-ti mai mult si mai bine sper sa ajunga sa-ti "bata la usa" persoana potrivita :D
sweetbuli
Postat pe 31 Octombrie 2011 11:26
Nu , nu cred ca e ok !
AngeloBluLdy
Postat pe 29 Mai 2012 12:00
Acum au esit fetele la atac .......
VOIAJOR
Postat pe 2 Iunie 2012 06:36
Fa intotdeauna ce simti tu si ce vrei tu sa faci.Lasa convenientele ca nu aduc nimic bun,de cate ori ai scapat ceva ce iti doreai pentru ca nu ai avut curajul sa ceri?Dac tu crezi ca din aceasta intalnire va iesi ceva bun sau distractiv pentru bine e ok ,poti sa-l inviti linistita ,daca nu iti va placea de el poti tat tu sa-i spui la fel de clar:" pa si n-am cuvinte".Totdeauna fi tu insuti si u uita sa ai incredere deplina in instinctele tale de femeie.
garbo265966
Postat pe 24 Iunie 2012 15:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"loc de dat cu capu" 9388 De la: prometeus_969 18 Ianuarie 2015 12:36
romani in Germania 71 De la: garbo010448 26 Decembrie 2013 23:56
Ce m-a intristat azi... 81 De la: barboneli 15 Ianuarie 2012 07:08
Hai, spune ce ai in cap ! 59 De la: barboneli 9 Martie 2012 14:42
E ok sa il invit eu in oras ? 47 De la: wall_E 24 Iunie 2012 15:59
Setari Cookie-uri