parerea voastra

Va rog ajutati-ma cu o parere, care credeti ca este limita colegialitatii? credeti ca este normal ca un coleg sa te astepte mereu dupa serviciu daca mai ai treburi in oras, sa te conduca acasa...o poate face doar din colegilitate? ce credeti?
garbo262855
Postat pe 28 Octombrie 2012 17:18
De ce iti pasa care este motivul?De ce te complici ?Daca te deranjeaza acest aspect spune-i direct.Vezi ce simpla este viata,noi insa o complicam.
garbo_8672
Postat pe 28 Octombrie 2012 17:42
pai de obicei barbatii nu sunt asa saritori fara sa astepte ceva.eu cred ca mai degraba isi asteapta plata in natura...fofoloanca
ar trebui sa gasesti scuse ca nu poti sa iesi cu el asa intelege el ca nu este loc
ingerasulluptator
Postat pe 31 Octombrie 2012 00:04
ce e normal si ce nu,are limite foarte mobile,si largi....lasa-l sa te astepte,fara sa iti pui intrebari,timpul le rezolva pe toate.
daniilia
Postat pe 2 Noiembrie 2012 05:36
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-31 00:04:29pai de obicei barbatii nu sunt asa saritori fara sa astepte ceva.eu cred ca mai degraba isi asteapta plata in natura...fofoloanca
ar trebui sa gasesti scuse ca nu poti sa iesi cu el asa intelege el ca nu este loc



asta da limbaj de ingeras, de sfintisoara!
restul e apa de ploaie
heartbit
Postat pe 5 Noiembrie 2012 13:39
Mai, eu ti-am raspuns odata....vad ca o sters astia postarea......nu am nimic impotriva

Daca nu esti "cuplata"de ce iti faci griji?.....vrea si el sa faca un studiu de "psiho-energetic " na

Irinok, "fofoloanca ta" ii bine pazita observ....;))

Fss_ssu
Postat pe 7 Noiembrie 2012 14:59
...stai linistita,acesta este numai inceputul,are sa te astepte si pe marginea patului...tenacitatea este cheia succesului...
garbo260661
Postat pe 17 Noiembrie 2012 22:25
De la: suparatu_, la data 2012-11-07 14:59:26Mai, eu ti-am raspuns odata....vad ca o sters astia postarea......nu am nimic impotriva

Daca nu esti "cuplata"de ce iti faci griji?.....vrea si el sa faca un studiu de "psiho-energetic " na

Irinok, "fofoloanca ta" ii bine pazita observ....;))


pai este problema ca eu nu mai sunt fata naiva ca sa mai fiu visatoare sa imi mai deschid inima la baietii rai.

pt ca eu sunt cuminte si serioasa Dumnezeu imi arata sa cunosc oamenii,si chiar le cunosc si gandurile si intentiile cand ma rog mai profund.

eu nu imi mai deschid inima la oricine...

barbatii nu sunt asa naivi ca femeile ca sa isi deschida inima femeii..
numai cand intalnesc femei care stiu sa ii prosteasca bine dar sa para cuminte si sincera.dar ea in fond joaca teatru
ingerasulluptator
Postat pe 17 Noiembrie 2012 23:48
De la: ingerasulluptator, la data 2012-11-17 23:48:55
De la: suparatu_, la data 2012-11-07 14:59:26Mai, eu ti-am raspuns odata....vad ca o sters astia postarea......nu am nimic impotriva

Daca nu esti "cuplata"de ce iti faci griji?.....vrea si el sa faca un studiu de "psiho-energetic " na

Irinok, "fofoloanca ta" ii bine pazita observ....;))


pai este problema ca eu nu mai sunt fata naiva ca sa mai fiu visatoare sa imi mai deschid inima la baietii rai.

pt ca eu sunt cuminte si serioasa Dumnezeu imi arata sa cunosc oamenii,si chiar le cunosc si gandurile si intentiile cand ma rog mai profund.

eu nu imi mai deschid inima la oricine...

barbatii nu sunt asa naivi ca femeile ca sa isi deschida inima femeii..
numai cand intalnesc femei care stiu sa ii prosteasca bine dar sa para cuminte si sincera.dar ea in fond joaca teatru
nu iti deschizi inima,daramite picioarele...asa irinook,fii rea.mama lor de barbati,de ce nu iei tu o mitraliera si fa un masacru in masa sa te stie barbatii de jupaneasa
venizigoldplated
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:24
ingerasul si-a ales deja o arma pe masura. manuieste cu gratie o cratita
Eugenia_
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:55

De ce iti faci atatea probleme???Este evident faptul ca acel tanar te place si doreste sa-ti stea cat mai mult timp in preajma!!!Daca te deranjeaza acest fapt,fii franca cu el si spune-i tot ce te deranjeaza,este foarte simplu!!!
The_rock_flower
Postat pe 22 Noiembrie 2012 16:29
De la: Eugenia_, la data 2012-11-22 15:55:18ingerasul si-a ales deja o arma pe masura. manuieste cu gratie o cratita
da sa stii ca m-am inarmat cu un set de tigai rezistente pe care abia astept sa le probez pe capul barbatilor rezistenta lor
ingerasulluptator
Postat pe 22 Noiembrie 2012 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HOROSCOP 2010 135 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:22
indecizie 33 De la: garbo_12253 7 Februarie 2014 17:22
Legalizarea consumului de droguri usoare si a prostitutiei - prioritate nationala? 15 De la: lela 2 Noiembrie 2009 21:22
hai sa ne intalnim ca sa votam! 20 De la: iasomia 20 Noiembrie 2009 14:49
Ce m-a intristat azi... 81 De la: barboneli 15 Ianuarie 2012 07:08
Setari Cookie-uri