SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA

care/i treaba de nu imi transcrie acest verb...f curios...dar incerc pana reusesc..*.a ..stapani.*.sa vedem a mers?



ratuscaceaurata
Postat pe 17 Septembrie 2011 13:21
De la: MrBig, la data 2011-09-06 23:51:11E ciudat drumul prin viata . Anii trec prea repede . Parca ieri eram un copil. Acum sunt un barbat calumea si toate femeile intorc capu dupa mine. Totusi parca nu ma mai multumeste nimic. vreau altceva, total diferit. Nu cred ca-s egoist. Doar ca vreau un alt tip de femeie !!. Una spirituala care sa iasa din comun.AAAAaaa si sa mai fie si foarte frumoasa , daca se poate blonda !! si cum multi neuroni. Si parca nu e destul timp ramas, ca eu sa ajung la acea femeie . Trebe si putin noroc , normal . Inca nu gasesc modalitatea sa ajung la acea femeie. Si probabil ca nu exista nici o modalitate. MMmm sa fie oare putin trist ?. Deja am ajuns undeva si am alte asteptari de la o relatie. Adica daca sunt cu o femeie , in ultimul timp ma astept la chestii spirituale . Vreau sa se intample chestii fantastice cand sunt conectat cu ea. Totusi vad ca majoritatea tipelor, atunci cand facem sex incep sa urle ca vacile , se consuma de cateva ori , transpira ca la sauna si zici ca-s posedate de diavol. Si dupaia le intreb ca ce sa intamplat ?. Si ele imi raspund ca a fost super , ca mai bine de asa nu se putea. Ok deci femeia urla , gafaie mai sa crape deasupra mea. Dupa care totul se termina si eu o intreb . Ce ai draga ? Iar ti-ai pierdut controlu ?. Nu puteai sa te relaxezi si tu unpicutz si sa incerci sa constientizezi energia tantrica . La care ea exclama -" WTF ?.Nu inteleg nimic . Mai lasama cu energiile tale..Hai ca ma duc cu prietenele sa ne cumparam sandale. ". WTF !!. Ba da atata superficialitate !. Gata m-am saturat . E totu prea superficial . mereu aceleasi fitze de zici ca toate femeile s lafel.. acaparate de material , ambalaje departe de autentic, se grabesc si cand faca sex?. Sa creat o prapastie prea mare intre barbati si femei .Oamenii alearga . Adica femeile cu fitzele lor , prea putin sincere ,prefacute, cu retineri,... ele avand poseta mereu pe umar ca sa nu se simta singure si barbatii cu figurile lor , autoritari ..toata lumea alearga si razboiu sexelor e cat se poate de real. Ati vazut vreo femeie presedinte ?? . De obicei femeile sunt subordonate si unde lucreaza au cate un sef, barbat desigur . Agitatia e prea mare . Nimeni nu mai are timp sa se relaxeze ..Depresia e in crestere. Ma intristeaza nebunia din juru meu . Parca toti alearga la maraton , gandurile zboara , barfele lafel si toti se grabesc acaparati de materialism . Drum care nu duce nicaieri . Asta ma face sa ma simt cam solitar , uneori trist ... Totusi in general sunt pozitiv..
garbo030866
Postat pe 17 Septembrie 2011 16:43
Mai, "barbat bine" si modest!!!- poate mai pui si tu mana pe gramatica, nu de alta, dar visezi la o femeie perfecta, in timp ce tu esti un misogin ieftin agramat!
garbo030866
Postat pe 17 Septembrie 2011 16:57
am incercat sa citesc toate paginile dar am obosit citind...eu sper ca acest om sa nu si gaseasca femeia ideala niciodata..ar fii un dezastru sa o auda toata ziua mugind....sau ii place si tocmai de aceea a adus vorba
chalon
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:32
De la: Axl_22, la data 2011-09-07 20:40:36
De la: Eugenia69, la data 2011-09-07 20:27:14si daca asteptarile...sunt prea "inalte" si nu le-atingi......avem urgent nevoie de un psiholog



stai !bre...unde fugi?
na te-am depasit!
asta ma amuzat. multumesc. aveam mare nevoie de asta
chalon
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:34
De la: garbo030866, la data 2011-09-17 16:57:22Mai, "barbat bine" si modest!!!- poate mai pui si tu mana pe gramatica, nu de alta, dar visezi la o femeie perfecta, in timp ce tu esti un misogin ieftin agramat!


Clar o femeie nesatisfacuta ...Asculta pitipoanco . Eu stiu gramatica dar aici nu suntem la examen . Am terminat facultatea de mult , asa ca nu mai am obligatii gramaticale...dupa mintea ta ingusta, trebuia sa fiu atent la micile detalii gramaticale..de parca limba romana ar avea vreo valoare Din contra daca o pocesc putin, o fac sa sune mai bine . Esti clar o femeie misandrina , ieftina care nu a inteles nimic si neavand nimic de spus ,tu te-ai uitat la virgule, dupa liniute ...Poate ca-ti faci si timp sa ma corectezi gramatical si sa-mi dai o nota ?
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:37
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-17 13:10:34big...cand erai mic....ai papat numai laptic?inca nu realizezi ca femeia a conjugat de cand e pamantul verbul??inaintasa noastra Eva ne/a transmis intelepciunea dominarii feminine.si tu vrei sa ne cunosti secretele?si ca sa ne amuzam un pic cere/i lui Doamne /Doamne sa te transforme macar o zi in femeie.si te asteptam sa ne povestesti intamplari din experienta avuta in urma transformarii.ti/ai dori sa fi macar o zi...femeie??



erata....femeia a conjugat de cand e pamantul verbul

pai va stiu secretu la majoritatea . Secretu este ca majoritatea dintre voi, sunteti niste carcase goale , fara continut si tocmai asta incercati sa ascundeti , dandu-va interesante, misterioase, indescifrabile,si faceti asta ca sa pareti cu continut ..In realitate nu e nici un continut acolo...
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:47
Freya__
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:52
iote la mr big-bang, ii place literatura fantastica...
Eugenia69
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:57
Eugenie, de bravada si gura, toata lumea-i buna !

si-n realitate sunt ...jenibili !
Freya__
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:02
io n-am priceput domnu' ce are ne-satisfacut-tzia cu restu' dicutiei . da' mata zaBig cum esti o sa ma luminezi, nu-i asa??
Mielutza
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:04


in copilaria mea circula un autobuz....zero barat
Eugenia69
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:08
MrBig..acum m-am convins..tie nu-ti plac "carcasele"feminine..indiferent de cultura sau incultura lor Tu cauti PERFECTIUNEA!! NUMAI LA BARBATI!! ZAu!Acolo sa stii ca o GASESTI!!
Ei nu fac ca vacile...ci ,probabil,ca boii;Ei nu au "carcase"gretoase,ci carcase necioplite...exact cum iti place tie! Succesuri..vorba unei carcase gretoase...
"PERFECULE!!" Cred ca la ceilalti {adevarat}barbati ..le e ..rusine ca au si un astfel de "perfectionist"..printe ei.. Asta e!Nimeni nu-i perfect!
elisabeta_boia
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:48
mai fetelor, chiar nu aveti altceva de facut decat sa va irositi intelectul pe un subiect de doi bani deschis de un martafoi agramat si ingamfat? Auzi la el cica a terminat facultatea de mult si nu mai are obligatii gramaticale? Dupa ce ca-i bou si incult se mai da si rotund prin colturi!
Ca bine zice vorba aia romaneasca: prostul daca nu-i fudul parca nu e prost destul!
Lasati omul sa se tavaleasca in cocina propriilor cugetari si sa se creada vreun Pardaillan in palat cu turnulete: nu vedeti ca are profilul clar a unuia cu idei fixe si e evident irecuperabil?
Dupa cum abereaza ori a facut parte din secta lui Bivolaru, ori e client statornic al Manuelei, ca nu pot sa-mi inchipui vreo femeie sanatoasa la cap combinandu-se cu un agarici nesimtit ca asta.
Poate ca singura femeie care a mugit ca vaca cand i-a trecut prin vagin a fost nefericita aia de maica-sa, iar el simte nevoia permanent sa ne confirme statutul de bou.
charmelen
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:15
profilul clar al unuia, am batut prea repede si mi-a scapat.
charmelen
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:17
charm..ne mai minunam si noi, ca de vaca mov
stii cum e, la ciudatenii se strange lumea ca la urs !
Freya__
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:23

meriti o nuia, ca esti cam scumpa la vedere.....
si...pardon...e Pardalian...ca e de Rromania
si , lasa fetele...e plictis p-aci....

ia uite, elocventa

@ Am terminat facultatea de mult.....

de mult ce s-a saturat sa te mai suporte....da stiu ca esti big...rau de tot...

ioi, si tu meriti o nuia....

ch, da unde ai disparut iar?
dor72_
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:24
ca femeia, cu treburi, deh
Freya__
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:29
am mai lecturat vreo doua topice pe garbo, sa aflu cine mai aparu, cine cu cine se mai certa, ca am cam lipsit in ultima vreme.
charmelen
Postat pe 17 Septembrie 2011 22:14
De la: charmelen, la data 2011-09-17 21:15:47mai fetelor, chiar nu aveti altceva de facut decat sa va irositi intelectul pe un subiect de doi bani deschis de un martafoi agramat si ingamfat? Auzi la el cica a terminat facultatea de mult si nu mai are obligatii gramaticale? Dupa ce ca-i bou si incult se mai da si rotund prin colturi!
Ca bine zice vorba aia romaneasca: prostul daca nu-i fudul parca nu e prost destul!
Lasati omul sa se tavaleasca in cocina propriilor cugetari si sa se creada vreun Pardaillan in palat cu turnulete: nu vedeti ca are profilul clar a unuia cu idei fixe si e evident irecuperabil?
Dupa cum abereaza ori a facut parte din secta lui Bivolaru, ori e client statornic al Manuelei, ca nu pot sa-mi inchipui vreo femeie sanatoasa la cap combinandu-se cu un agarici nesimtit ca asta.
Poate ca singura femeie care a mugit ca vaca cand i-a trecut prin vagin a fost nefericita aia de maica-sa, iar el simte nevoia permanent sa ne confirme statutul de bou.


Te comporti ca o vipera puturoasa frigida si nesatisfacuta..Se deduce din ceea ce ai scris si modu tau de a ataca ideile cuiva, faptu ca esti plafonata mintal .. Daca nu-ti convine dute si posteaza la altii ..da nu veni la mine sa-mi spui cate esti de 'inteligenta'.....Daca erai cu adevarat inteligenta cred ca faceai o abordare mai pozitiva .Cred ca te deranjeaza ca am spus adevaru si te simti atacata ..Ce alt motiv sa fi avut ?..N-am deaface cu Bivolaru da imi inchipui ce fel de persoana esti .....Probabil ca ai niste copii frustrati, pe care te-ai descarcat mereu si care au ramas cu traumatisme din cauza ta ...Sau poate ca parintii tai se descarcau pe tine cand erai mica, si ai ramas cu acele traumatisme, care te fac sa ai un astfel de comportament retardo-negativ?.... eu nu am deschis acest topic cu scopul de a ataca pe cineva personal .. Totusi se pare ca aici vin tot felu de dudui grase si incuiate la minte cum esti matale ..

Daca crezi ca ai ceva in cap ar fi bine sa til folosesti.Probabil ca esti si tu vreo grasa frigida plina de celulita care-si varsa frustrarea.. N-ai decat ...

E dovedit stiintific ca 75% dintre femei nu au orgasm cand sunt penetrate vaginal de partener ...La mine femeile au orgasm.. Deci in loc sa ma criticati pe mine, mai bine va uitati la defectele voastre majore . Ti-am raspuns exact cu aceeasi moneda ,ca sa iti arat cat esti de penibila
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 22:40
De la: charmelen, la data 2011-09-17 22:14:30am mai lecturat vreo doua topice pe garbo, sa aflu ....cine cu cine se mai certa, ca am cam lipsit in ultima vreme.


pai si normal ..o persoana agaricioasa , "culta" si "inteligenta" ca matale , doar de cearta poate fi atrasa ..Dehhh ai mai lecturat tu cateva topice sa vezi ".cine cu cine se mai certa".. Fiecare cu nivelu lui.... Degeaba te stradui matale sa fii gramaticala, ca te tradeaza lipsa de caracter,........
Deci un sfat de la mine ar fi > exprimativa liber fara sa tineti cont de gramatica ..oricum limba romana suna penibil .
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 22:50
bre, bigule, eu zic totusi sa iti mai masori un pic plapumioara, ca te-ai cam intins prea mult peste limitele ei
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2011 22:52
De la: Thor_again, la data 2011-09-17 22:52:23bre, bigule, eu zic totusi sa iti mai masori un pic plapumioara, ca te-ai cam intins prea mult peste limitele ei


pai femeia o spus asa "Poate ca singura femeie care a mugit ca vaca cand i-a trecut prin vagin a fost nefericita aia de maica-sa, iar el simte nevoia permanent sa ne confirme statutul de bou."

Eu doar i-am raspuns cu aceeasi moneda. Trebuia sa-i spui dansei sa-si masoare plapuma ...Da ma rog, se pare ca unii sunteti cam mana in mana negativi si pe aceeasi unda ..
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:01
Guritza, ce ti se nazare tie prin capatzana e strict problema ta. Eu doar te-am avertizat sa fii un pic mai moderat, pentru ca de la aparitia ta pe aici nu ai facut altceva decat sa provoci lumetu' cu insultele tale.
Vei tine sau nu cont, e, din nou, strict problema ta, sa nu te miri insa daca peste vreo cateva zile vei constata ca "MrBig" a disparut de pe garbo.
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:07
ok
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:10
ok
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:11
Te comporti ca o vipera puturoasa frigida si nesatisfacuta..Se deduce din ceea ce ai scris si modu tau de a ataca ideile cuiva, faptu ca esti plafonata mintal .. Daca nu-ti convine dute si posteaza la altii ..da nu veni la mine sa-mi spui cate esti de 'inteligenta'.....Daca erai cu adevarat inteligenta cred ca faceai o abordare mai pozitiva .Cred ca te deranjeaza ca am spus adevaru si te simti atacata ..Ce alt motiv sa fi avut ?..N-am deaface cu Bivolaru da imi inchipui ce fel de persoana esti .....Probabil ca ai niste copii frustrati, pe care te-ai descarcat mereu si care au ramas cu traumatisme din cauza ta ...Sau poate ca parintii tai se descarcau pe tine cand erai mica, si ai ramas cu acele traumatisme, care te fac sa ai un astfel de comportament retardo-negativ?.... eu nu am deschis acest topic cu scopul de a ataca pe cineva personal .. Totusi se pare ca aici vin tot felu de dudui grase si incuiate la minte cum esti matale ..

Daca crezi ca ai ceva in cap ar fi bine sa til folosesti.Probabil ca esti si tu vreo grasa frigida plina de celulita care-si varsa frustrarea.. N-ai decat ...

E dovedit stiintific ca 75% dintre femei nu au orgasm cand sunt penetrate vaginal de partener ...La mine femeile au orgasm.. Deci in loc sa ma criticati pe mine, mai bine va uitati la defectele voastre majore . Ti-am raspuns exact cu aceeasi moneda ,ca sa iti arat cat esti de penibila[/quote]


gura pacatosului...dupa ce ca esti agramat, mitocan, urla frustrarea si lipsurile in tine. Se vede bine ca nu cunosti sexul decat din auzite si revistele din buda, altfel n-ai veni cu texte de cosmopolitan de genul s-a dovedit stiintific ca, atunci cand e vorba de sex.
Cu felul asta de abordare a genului feminin mi-e teama ca va trebui sa te multumesti mult timp cu Manuela pana o sa ai bani de-o gonflabila adevarata. Culmea ghinionului in cazul tau ar fi sa ramai ciung de ambele maini.
charmelen
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:14
charm, nu cred ca e corecta "confruntarea". pushtiul mai are multe trepte de urcat, nici macar nu pot sa apreciez numarul lor...
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:24
Thor, stiam ca aquila non capit muscas, dar quand-même! A jignit prea multe femei in mod gratuit pe acest forum (precum si pe femei in general) si m-a impins asa un impuls donquijotesc sa-i raspund cu aceeasi moneda. Omul a sesizat la un moment dat ca l-am atacat dur fara ca el sa se fi legat de mine, si s-a ofuscat brusc fara sa realizeze in nimicnicia lui ca exact asa procedase si el cu mai multe doamne in postarile anterioare.
Bref, sper sa-i fi trecut cheful de a o mai face pe desteptu' si 'supirioru' neinteles pe Garbo, jignind in stanga si in dreapta din nevoia disperata de atentie.
charmelen
Postat pe 18 Septembrie 2011 00:12
te-ai racorit, fata mea...
las-o thor.....ca le zice binisor....si pe-nteles....
se vede dupa reactii....


io ma mir cum de n-a observat big ca a dat tocmai peste ceea ce cauta...
ca ch-ei, nu-i lipseste nimic, nimic....
ioi, ch...mi-a fost dor de tine....
dor72_
Postat pe 18 Septembrie 2011 00:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fericirea este... :sml-happy0065: 2 De la: cricat 27 Martie 2011 10:52
Nu a fost sa fie :( 4 De la: garbo_489332 23 Iunie 2018 14:35
impreuna sau fiecare cu viata lui?? 279 De la: georgy86 1 Iunie 2013 20:31
cine sunt demonii? 44 De la: Thor_again 5 Mai 2011 17:27
GLUME 1 De la: KNIGHT_31 16 Iulie 2010 00:41
Setari Cookie-uri