cea mai romantica cerere in casatorie,

De la: alfheim, la data 2011-08-11 17:34:09asa zic si eu ... cel putin cu o ora inainte sa o anuntze.... sa nu strice frumoasa relatzie pentru 10 centzi ...
cand te dai jos din avion .. ii zici ca esti in aeroport ... si ca treci pe la florarie... (eventual sa iei si un buchet de echimoze!!! ) si apoi ajungi la ea...
nu de alta, dar sa aibe schimbul 2 timp de un dush, de-o gustare, sa nu plece omul la drum nemancat si transpirat ...!
daca dai un tel din state e si mai bine ... are omul timp si de odihna ... si nu numai ..

asa roby, asa.... ce rost are sa moara omul de inima rea!!



oare?
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 19:23
voi ma pune-ti pe ginduri acuma...ma duc sa incerc sa mai dorm putin...am uitat sa inchid telefonul si ma trezit...damn telemarketers...sper sa pot adormi din nou...acum am alte prostii in cap..
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 19:26
orice este posibil...eu ajung in Bucuresti vineri la 130pm....poate schimb biletul pentru Joi..buna ideea..si in loc sa merg la fratele ei ma duc direct la ea...
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 19:30
oh god! oh god! oh my f.ucking god!!!
michelle_
Postat pe 11 August 2011 19:53
mai omule, revino-ti! erau niste glume nesarate! ori poate ai suspiciuni? dar vezi tu, asta nu e bine! hai, ca nu mai vreau sa te intrig!
esme
Postat pe 11 August 2011 20:03
pasional baietul...la extreme

sa fim seriosi....
Eugenia69
Postat pe 11 August 2011 20:06
cred ca va plictisiti tare rau...daca mai si credeti ce debiteaza omu' asta....
zici ca-i irinucu
ma refer la 962...daca prin absurd, e vreo diferenta....

me, ce faci? cum esti?
dor72
Postat pe 11 August 2011 20:22
O-K, ce zici, m-am prins ?????

si nu ca laptele batut

se joaca cu garbo, baietul asta..
doruleato
Eugenia69
Postat pe 11 August 2011 20:25
eu, glumesti! doar se joaca....
dor72
Postat pe 11 August 2011 20:36
dor, la fel de rau, dar asta e starea mea fireasca, deh...
michelle_
Postat pe 11 August 2011 21:15
De la: O_K, la data 2011-08-11 20:20:59pe pariu ca topicul asta este o facatura...
cine se prinde?!?
sunt aspecte care nu se leaga si care nu isi gasesc o explicatie sanatoasa...
parca am fi intr-o joaca de copii...
oricum...tipul nu e prost de loc...ba din contra,se joaca nu noi...are rabdare sa dea replici diplomate...pe aceeasi linie mereu de barbat care nu se supara oricum l-ai lua peste picior...cam cusuta cu ata alba povestea asta...


eu nu cred ca e facatura...ci doar un subiect de discutie!!!Ca nu o cereeee....asta e alta poveste:)))Biata de ea....toata lumea stie ca ea se marita...in afara de ea!!

oricum....e o tema care sa ne puna imaginatia in functiune!!!
walkiria
Postat pe 11 August 2011 21:19
da...da...eu deja imi imaginez smaraldul ala...
smarald, ochii mei de un verde ciudat...ce mai! Scarlett O'Hara scrie pe mine
michelle_
Postat pe 11 August 2011 21:21
haidi, bre, si d-asta nu mai putem exista acum! ca-i o facatura sau nu!
esme
Postat pe 11 August 2011 21:22
Uite...eu azi m-am gandit la asta!!!Si mi-au trecut prin cap o gramada de chestii frumoase!Daca nenea cu inelul nu deschidea subiectul...nu ma gandeam!!!Stimularea imaginatiei!!!

walkiria
Postat pe 11 August 2011 21:29
De la: dor72, la data 2011-08-11 20:22:47cred ca va plictisiti tare rau...daca mai si credeti ce debiteaza omu' asta....
zici ca-i irinucu
ma refer la 962...daca prin absurd, e vreo diferenta....

me, ce faci? cum esti?



OMG ..iara tu ? ti-am spus sa ma lasi in pace? Iar vorbesti fara rost...fara sa stii nimic...de ce sa nu ma creada?..de ce crezi ca mint? si daca tot ce spun este adevarat atunci promiti sa nu mai scrii nicidata nimic rau despre nimeni si sa nu mai dai sfaturi? dar nu cred ca te poti abtine.. ...mahala ca tine mai rar ..chiar foarte rar...

Tu esti singura dupa acest site care ma scoate din sarite.......
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 22:24
De la: walkiria, la data 2011-08-11 21:19:57
De la: O_K, la data 2011-08-11 20:20:59pe pariu ca topicul asta este o facatura...
cine se prinde?!?
sunt aspecte care nu se leaga si care nu isi gasesc o explicatie sanatoasa...
parca am fi intr-o joaca de copii...
oricum...tipul nu e prost de loc...ba din contra,se joaca nu noi...are rabdare sa dea replici diplomate...pe aceeasi linie mereu de barbat care nu se supara oricum l-ai lua peste picior...cam cusuta cu ata alba povestea asta...


eu nu cred ca e facatura...ci doar un subiect de discutie!!!Ca nu o cereeee....asta e alta poveste:)))Biata de ea....toata lumea stie ca ea se marita...in afara de ea!!

oricum....e o tema care sa ne puna imaginatia in functiune!!!


Este purul adevar....100%..de as minti? pentru ce? ce as avea de cistigat? vreau sa stiu numai unde sint niste restaurante bune si atit.....
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 22:27
Stai la coada 62......nu esti singurul !!!!!!

Postat pe 11 August 2011 22:28
...esti dulce O_K, dar eu ma refeream la faptul ca nu este singurul scos din sarite pe acest forum Garbo....din acelasi motiv!!!!!

Postat pe 11 August 2011 22:43

lasa 962...macar asa mai ai si tu parte de senzatii tari...in viata ta insipida...
nu e cazul sa te obosesti sa ma inveti ce sa fac....
si, nu uita ca tu ai inceput...ca nu esti in stare sa faci fata, treaba ta...fa altceva...
pe mine ma doare-n paispe' de cat de tare pot sa te scot din sarite...ignora-ma...daca poti....
014, tu nu esti scoasa din sarite...tu esti sarita...de cele mai multe ori...( sper ca intelegi asa cum trebuie...daca nu iti traduce O.K....el sigur intelege ce spun )
dor72
Postat pe 11 August 2011 22:46
Vaaaaaaaaaaiiiiii dar aceste vorbe ne doaaaaaaaare....fix undeva de tine si de fixismele tale bolnave pe care le repeti de fiecare data !!!!!!! Mi se drapeleaza si de tine si de rautatile tale.... Cine te crezi tu sa pui la zid oamenii numai pentru simplul fapt ca-si spun o parere pe acest Forum?

Postat pe 11 August 2011 22:54
De la: dor72, la data 2011-08-11 22:46:57
lasa 962...macar asa mai ai si tu parte de senzatii tari...in viata ta insipida...
nu e cazul sa te obosesti sa ma inveti ce sa fac....
si, nu uita ca tu ai inceput...ca nu esti in stare sa faci fata, treaba ta...fa altceva...
pe mine ma doare-n paispe' de cat de tare pot sa te scot din sarite...ignora-ma...daca poti....
014, tu nu esti scoasa din sarite...tu esti sarita...de cele mai multe ori...( sper ca intelegi asa cum trebuie...daca nu iti traduce O.K....el sigur intelege ce spun )


Problema ta este ca nu te ia nimeni in serious, te porti de parca nu te-a iubit nimeni niciodata, esti rea , egoista si instigatoate.

Jignesti si critici pe toata lumea, cu ce drept, este una sa iti spui parerea si alta sa jugnesti !!!! trebuie sa ai o viata tare mizerabila cu asa fel de caracter.

Inca o data lasa in pace, gaseste-ti alta ocupatie !
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 22:57

014, racoreste-te...prea de mult timp ma pandesti...sa nu-ti crape vreo vena...
unde esti me....ca..."s-o araduit" trollii....
da de ce esti tu asa de nervoasa? ca nu e pentru tine inelu' ? la ce nervi ai, nici dracu nu sta langa tine....
te simti pusa la zid? e un punct in plus pentru mine asta....
tu numa' rautati vezi, draga...? pacat! viata e mai frumoasa de atat....

io zic ca si tu poti , tot asa de bine 962 sa iti gasesti alta ocupatie...

ce ma distrati mai, nu pricepeti nimic...prea sunteti orbiti de furie...relaxati-va si deschideti-va mintea....
o seara buna sa aveti...
daca vreti...daca nu, continuati....

" instigatoate" ? merci...asta nu am mai fost....
dor72
Postat pe 11 August 2011 23:05
De la: O_K, la data 2011-08-11 22:38:47
De la: garbo017014, la data 2011-08-11 22:28:54Stai la coada 62......nu esti singurul !!!!!!


te-ai hotarat sa faci si tu o cerere in casatorie , prin surprindere...si nu stii ce restaurant sa alegi?!?
ai cumparat inelushul?
poate inchiriati un local impreuna si scapati mai ieftin...


Nu cunosc Bucurestiul, nu vin decit odata pe an si stau foarte putin timp in Bucuresti..sint nascut in Calarasi si am locuit in Brasov....nici o problema ..am sa gasesc pina la urma...poate ca astept pina ajungem la Brasov...acolo stiu eu unde putem merge...sau poate nu astept de loc si propun si discutam inainte de a mege la restaurant...atunci poate veni si familia ei si vom sarbatori ziua de nastere cu totii impreuna..avem timp de rasfat si romantism cind ajungem in San Francisco .. multumesc pentru urarile de bine, pentru sfaturi, pentru glume, pentru tot...
garbo216962
Postat pe 11 August 2011 23:08
dor72....esti irecuperabilaaaaaaaaa !!!!

Postat pe 11 August 2011 23:08
hehehe...62, la faza cu criticatu' nu prea ai nimerit-o
io is aia bitch...ce dreaq...doar ma stie toata lumea, is brand aici
oof, tot uit ca tu esti nou nout aici, si nu cunosti vechii ueseri...

o14, depinde de modul cum iti spui parerea, tu ai avut un debut cel putin indoielnic pe garbo, cand te-ai repezit in beregata noastra, ca nu vorbim la subiect, ca divagam, ca "ne dam cu parerea", etc...
deci, mai usor cu pianul pe scari, da?
mie, personal, recunosc ca mi-esti teribil de antipatica, tocmai datorita modului agresiv in care te-ai manifestat de la primele postari
chestie care pe tine ar trebui sa te doara fix si anume in popou, ca nu esti vreo miss popularitate...cum ma doare si pe mine de altfel, ca nu ma inghit unii nici cu un kil de lamai
diferenta dintre mine si tine, e ca eu am mari prieteni aici, pe garbo...
si lasa, nu-mi raspunde, is cam ocupata acum...

dor, ati dat-o in teoria conspiratiei, nene? ca e facatura...ca nu e...who the f.uck cares?
macar ideea dezvolta imaginatia doamnelor, ceea ce e mai bine decat vreun topic criminal gen "m-am pupat cu gagicu pe mess...oare sunt gravida? "
michelle_
Postat pe 11 August 2011 23:11
014, razi tu razi...da' nu e rasul tau....

962, daca este adevarat ceea ce spui, eu iti urez mult noroc si casa de piatra...

totusi , cred ca ar fi mai bine sa discutati despre casatorie...e frumos ca ai idei , si vrei sa fie special. Bravo!....doar ca ati cam trecut de varsta nebuniilor...si ar fi mai firesc sa discutati, ca doi oameni maturi ce sunteti...iar petrecerea poate deveni...eveniment....
mult noroc, inca o data...
si poate ca va fi mult mai potrivit sa aleaga ea...locatia...ar fi foarte fericita sa vada cat iti pasa... si ca acorzi atata importanta alegerilor ei

imi pare rau, ca ma percepi astfel dar, pana la urma, nu mi-am propus sa plac cuiva....nu am facut asta niciodata...



me, fa bine si nu mai disparea de pe aici, ca uita lumea cine e cea mai cea...si se pun pe alergat...si io fac ce pot...deh...doar una e bitch....
nu te-ai hotarat, totusi , ca e momentul sa afli ca exista pe lume o michelle care are nevoie de atentie, din partea ei?
dor72
Postat pe 11 August 2011 23:18
michelle.... Pot trai foarte bine cu parerea ta despre mine, adik...ma lasa rece! Nu te mai repezi tu cu comentarii la adresa mea, atata timp cat eu nu ti-am adresat nici un cuvant in cele 100 si ceva de mesaje ale mele , sau mai bine zis..de cate ori te-am lasat in plata ta de ori cate ori ai sarit tu la beregata mea ca am fost in conflict cu "pacaliciul" forumului ! Si nu mai ameninta ca nu ma impresionezi ! Este un Forum al tuturor si nu al tau particular sau al cetei lui Pitigoi, dai intr-unul...tipa...TOTI !

Postat pe 11 August 2011 23:22
dor, ma ucizi, jur!!! omori orice romantism in fasa
cum sa discute, soro, ca doi oameni maturi si alea alea? cand fiecare femeie vrea sa se simta speciala? hmmm?
apropos de romantism si cerut...asta imi aduce aminte de zambilutza...da' am promis ca nu dau din casa

dor, michelle a murit, traiasca michelle!
anyway...la cat de rau stau cu inima, si cu multe altele, e posibil sa nu mai invii deloc
nu c-ar fi vreo pierdere, deh...
michelle_
Postat pe 11 August 2011 23:23
fetita, incep sa cred ca suferi de paranoia...nu te-am amenintat cu nimic
whatever...mergi cu domnu'...
michelle_
Postat pe 11 August 2011 23:26

014, si atunci de ce te porti de parca ar fi al tau....
si mai vezi-ti de lungul nasului...si canta la alta masa....esti ata de insignifianta si lipsita de sens...mai rar vad asemenea specimene...si mai si dai cu bata-n balta de cate ori deschizi gura....
daca te dai asa rotunda si importanta... si te crezi desteapta, fa un efort...si canta pe la alte mese...cu glasul tau dogit si disperat....nu te mai lua de mine si dupa ce ti-o iei, te apuca pandaliile...macar semnalizeaza...ca esti sub orice critica....
daca ti-am tolerat prostia, nu voi face la fel cu nesimtirea ta, da?
si nu mai intra in discutie cu mine, ca nu te-a intrebat nimeni...daca esti in stare sa spui doar un cuvant o data...ramai pe topicul fazan....acolo nu trebuie sa faci fata vreunei discutii...in rest nu prea ti-am vazut eruditia pe garbo...e clar de ce....nu ma mai vana, vezi-ti de treburile tale....

me, am cam citit tot de pe topic...nu e vorba doar de romantism...sunt cam multe la mijloc...de ce sa isi rateze sansa...o cunoaste oare atat de bine , incat sa riste o " surpriza"...eu chiar am vorbit serios...
sigur ca fiecare femeie doreste sa se simta speciala....doar ca viata iti cam da peste romantism...si atunci, ce te faci?

unde o fi pus omu' ala joardele? ca vad ca tre' sa iti aplic fro doo...

tu nu vezi me, ca fata asta e deja la stadiul cronicizat al bolii...

dor72
Postat pe 11 August 2011 23:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scoala 3 De la: Ardee_B_____1 30 Martie 2012 13:52
INTREBARI 41 De la: garbo020614 14 Februarie 2010 19:28
Cum poti sa iubesti un copil? 20 De la: garbo_1681 24 Aprilie 2012 18:39
sa ia meniu si pt DJ? 10 De la: dor72 6 August 2011 06:25
copii 1 De la: garbo221763 4 Septembrie 2011 15:42
Setari Cookie-uri