indiferenta

Eu cred ca ti-ai raspuns singura la intrebare atunci cand ai spus ca te simti singura. Pentru el este o legatura foarte comoda, are tot ce ii mai trebuie atunci cand mai vine pe la tine...
Nu crezi ca e pacat sa-ti pierzi anii, care nu se mai intorc niciodata?
Il iubesti asa cum se poarta acum? am impresia ca nu..prea. El oricum nu se va schimba, nici nu se va casatori cu tine...
Actoneaza asa cum iti dicteaza inima, nu mintea rationala. Sufletul tau stie cel mai bine ce trebuie sa faci si nici nu te va insela. Asadar, ce te mai retine langa el? sau mai bine zis: te mai retine ceva langa el? lasa-ti inima sa raspunda si vei vedea ce e mai bine pentru tine. Nu te agata de trecut, priveste inainte pentru tine...la momentul potrivit vei afla ce ai de facut.
Mamma_leone
Postat pe 26 August 2011 07:36
nu o mai certati!!credeti ca se simte bine printre straini????puneti-va in locul ei!!!!mai lasati deoparte critica!!!iar tu care ai scris ca nu a scris corect,care e problema ta,iti da inteligenta pe afara?nu va mai credeti ceea ce nu sunteti!!!
important este ca tu sa discuti cu el,sa-i spui ceea ce simti!!!si eu am o relatie cu un barbat divortat care are si un copil,intr-adevar se duce la copil 1 data sau de 2 ori pe saptamana,nu ii poti interzice sa nu se mai duca,intotdeauna copiii o sa fie mai presus de tine,dar trebuia sa fii constienta de la inceput de acest lucru.si de cate ori pleaca undeva spunei sa te ia cu el,sp ca vrei sa mergi cu el.
garbo185269
Postat pe 31 August 2011 08:38
E greu ,pt ca nu stii limba....El are viata lui...Tu esti ceea ce-i lipsea pt. o viata frumoasa....Nu ai posibilitatea sa-ti faci prieteni romani?
constance
Postat pe 31 August 2011 09:09
269, mai numar de zeghe, nu-mi pasa mie cum se simte printre straini, ca n-a venit la mine, nici nu mi-a cerut sfatul cand a plecat acolo, n-a trimis-o nimeni acolo. a plecat de buna voie si chiar de placere! ca nu-i convine acum, iar e problema ei! nu mor de grija ei, asa cum mori tu si de grija ei si de inteligentza altora!
da, imi da inteligenta pe afara! ai vreo problema?
sau vrei sa-mi arati ca tu ai inteles ce-a scris fatuca acolo si ai impresia ca eu n-as fi inteles?
pare-se ca ceea doar ai facut sa repeti ce-am sfatuit-o eu si ceilalti inaintea ta!
oare ce denota asta?
cumva ca esti o papagalita, care din ignoranta s-a simtzit lezata pentru o remarca legata de limba materna? - aceasta este o intrebare retorica! - sper s-o poti pricepe si percepe, desi am ceva indoieli!

iar remarca mea n-a fost spre raul ei. dar nu-ti cere nimeni sa intelegi ca exista si critica constructiva!
alfheim
Postat pe 31 August 2011 10:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex 6 De la: Mihaela_Alina_Petraru_1 11 Ianuarie 2018 17:35
as vrea sa stiu din toti care comenteaza aici cine este tatuator? 31 De la: Nicu_Nicolas_Sbr_1 18 Mai 2014 21:46
Salonul 13 pisiatrie Socola 190 De la: Sarikiz 27 Ianuarie 2013 21:44
SA VOTAM PENTRU ROMANUL BRANCUSI! 24 De la: LILO 20 August 2009 12:59
Viitorul meu sot sufera de ejaculare precoce 6 De la: skeeto 19 Noiembrie 2015 22:55
Setari Cookie-uri