cate compromisuri putem duce?

si

asa,sa stiti ca m-am hotarat:AM RUPT PISICA IN DOUA



DEOCAMDATA E SENTIMENTUL DE ELIBERARE.
dolly69
Postat pe 12 August 2011 14:11
what? what?
razboinica luminii a confundat-o pe dor cu un barbat?
te doare mintea, nene
michelle_
Postat pe 12 August 2011 14:17

pai, pentru ea...sunt unicul catindat...
stie ea ca mi-e simpatica, de aia isi permite...
dor72
Postat pe 12 August 2011 15:22
Dar, tu, ce ai facut sa pastrezi casnicia? Te-ai intrebat daca nu cumva ai si tu partea ta de vina? Sunt, totusi, 19 ani. O vaiata. In tot acest timp v-ati impartasit bune si rele, iar dintr-o data, relatia nu mai merge. Nu, nu este clasic, deloc! E tragic! Incearca sa faci o evaluare, sincera, si apoi sa actionezi. E usor sa te desparti, dar chiar asa iti spune inima ca trebuie sa faci?
garbo215027
Postat pe 12 August 2011 16:00
De la: dolly69, la data 2011-08-12 14:08:35scuze ingerasule,dar parca vorbesti din carti.teoria e teorie,practica ne omoara.ce-i drept,poti fii hotarata de la inceput.ziceai ca ai niste calitati deosebite.nu contest,dar fiecare avem ceva special
Da pai da unele femei au niste calitati pt ca stiu sa gateasca de iti vine sa te lingi pe degete....Mie sincer nu prea imi place la bucatarie..mai fac mancaruri rapide...dar nu prea ma omor cu bucataria si lucrurile casnice....maicamea spune ca eu m-am nascut un barbat cu corp de femei si fara ceva intre picioare,,adica la ceea ce au barbatii
ingerasulluptator
Postat pe 12 August 2011 22:52
draga mea eu inteleg cu partea plina a paharului dar acel pahar se poate goli de decantatia raului si incearca sa'l umpli tu cu alte idei,este foarte greu sa faci pasu'l cu divortu'l,ai doua fete,sa'ti traiasca,tu nu vezi ca lumea sa inrait si daca vei dori vreodata sa'ti refaci viata cu altcineva/nu se va intampla/spun asta din propria experienta,nimeni nu te va accepta cu copii,si eu am o fica cu o situatie buna,servici bun,frumoasa si totusi sotu'l ei a parasito lasando cu doi baieti pt una mai in varsta,vreau sa spun ca aveau o casnicie de invidiat,fara violente,gelozii..............si totusi s'a intamplat,fara compromisuri nu ajungem niciunde
dananistor
Postat pe 14 August 2011 09:03
viata e un compromis de dragul copiilor, de dragul notiunii de familie.
la ce te asteptai sa-l gasesti pe fat frumos ce-ti da luna de pe cer la inceput apoi, dupa ce-i sigur pe problema, te trimite sa o iei pe cea din balta.
barbatii sint cei ce au dreptate in capul lor , nu trebuiesc contrazisi, zi ca el si fa ca tine.
toti sint o apa si un pamint , fac si pot totul din gura, dar practic............
maria
marialeia
Postat pe 14 August 2011 09:24
stiu ca nu am detaliat clar situatia.un lucru e clar,nu mai e cale de intors.nu e o toana,un moft.omul e bolnav psihic,iar viitorul alaturi,periculos.comromis,compromis,ca am facut si eu,slava domnului,dar cu bataile cum ramane?



promit sa ma adun si sa povestesc mai amanuntit
dolly69
Postat pe 14 August 2011 19:51
De la: marialeia, la data 2011-08-14 09:24:01viata e un compromis de dragul copiilor, de dragul notiunii de familie.
la ce te asteptai sa-l gasesti pe fat frumos ce-ti da luna de pe cer la inceput apoi, dupa ce-i sigur pe problema, te trimite sa o iei pe cea din balta.
barbatii sint cei ce au dreptate in capul lor , nu trebuiesc contrazisi, zi ca el si fa ca tine.
toti sint o apa si un pamint , fac si pot totul din gura, dar practic............
maria


vai de mine...ce filosofie de viata ai fetito si cat de bine stii sa incurajezi...ce varsta ai, daca nu ti-e cu suparare?
sora_ilsi
Postat pe 14 August 2011 20:21
De la: marialeia, la data 2011-08-14 09:24:01viata e un compromis de dragul copiilor, de dragul notiunii de familie.
maria


aia e daca asa ti-o faci.
Pacat de ea.
Te gindesti ca ai fost al mai rapid spermatozoid la un moment dat... si ce s-a ales....
quasaria
Postat pe 14 August 2011 20:24
dolly, fa-ti curaj, mamica! nu esti nici prima nici ultima care face cum ii este ei si copiilor mai bine...lasa-i pe invidiosii care stau in casnicie doar ca sa se chinuie reciproc sau mintind ca o fac pentru copii( sunt doar lasi, sic!)
sora_ilsi
Postat pe 14 August 2011 20:25
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-12 22:52:29
De la: dolly69, la data 2011-08-12 14:08:35scuze ingerasule,dar parca vorbesti din carti.teoria e teorie,practica ne omoara.ce-i drept,poti fii hotarata de la inceput.ziceai ca ai niste calitati deosebite.nu contest,dar fiecare avem ceva special
Da pai da unele femei au niste calitati pt ca stiu sa gateasca de iti vine sa te lingi pe degete....Mie sincer nu prea imi place la bucatarie..mai fac mancaruri rapide...dar nu prea ma omor cu bucataria si lucrurile casnice....maicamea spune ca eu m-am nascut un barbat cu corp de femei si fara ceva intre picioare,,adica la ceea ce au barbatii


pai daca ai mai sta si in bucatarie... chiar ca n-ai mai avea timp de mesaje mirobolante ...

cat despre lipsurile tale... fatza de ce au barbatzii, am observat ca sunt mai multe si in mai multe locuri ... oricum ai destule altele in plus, pentru compensatzie ...
de barbierit tot o data la saptamana te barbieresti? sau ai mai avansat?
si parul de la axile cand ai de gand sa ti-l mai tunzi ?
apropos, par pe piept ai?... ca tot zici ca ai corp de barbat ...!
de aia fug barbatzii de tine ca dracu de tamaie ... insa nu te demoraliza .. mai sunt si gay, s-ar putea sa le placi ... mai ales ca emani o masculinitate feroce si efervescenta!
alfheim
Postat pe 15 August 2011 00:30
De la: alfheim, la data 2011-08-15 00:30:28
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-12 22:52:29
De la: dolly69, la data 2011-08-12 14:08:35scuze ingerasule,dar parca vorbesti din carti.teoria e teorie,practica ne omoara.ce-i drept,poti fii hotarata de la inceput.ziceai ca ai niste calitati deosebite.nu contest,dar fiecare avem ceva special
Da pai da unele femei au niste calitati pt ca stiu sa gateasca de iti vine sa te lingi pe degete....Mie sincer nu prea imi place la bucatarie..mai fac mancaruri rapide...dar nu prea ma omor cu bucataria si lucrurile casnice....maicamea spune ca eu m-am nascut un barbat cu corp de femei si fara ceva intre picioare,,adica la ceea ce au barbatii


pai daca ai mai sta si in bucatarie... chiar ca n-ai mai avea timp de mesaje mirobolante ...

cat despre lipsurile tale... fatza de ce au barbatzii, am observat ca sunt mai multe si in mai multe locuri ... oricum ai destule altele in plus, pentru compensatzie ...
de barbierit tot o data la saptamana te barbieresti? sau ai mai avansat?
si parul de la axile cand ai de gand sa ti-l mai tunzi ?
apropos, par pe piept ai?... ca tot zici ca ai corp de barbat ...!
de aia fug barbatzii de tine ca dracu de tamaie ... insa nu te demoraliza .. mai sunt si gay, s-ar putea sa le placi ... mai ales ca emani o masculinitate feroce si efervescenta!
dolly69
Postat pe 17 August 2011 13:20
alf,rautacios rau de tot.sau aveai ceva polite de platit ingerasului?
dolly69
Postat pe 17 August 2011 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna! am o relatie de mai bine de un an si el spune sa ne mutam impreuna...vreau un sfat?sau mai multe pls 59 De la: garbo032800 7 Ianuarie 2010 17:46
iubesc un baiat..el iubeste pe altcineva.... 16 De la: Jojolin 21 August 2010 22:58
urgent!!!!!!! va roggg mult 7 De la: vuvuzela 4 Februarie 2011 19:42
Monitoare de fertilitate 4 De la: garbo_5418 10 Septembrie 2012 22:58
Oare mai e ceva de spus in aceasta relatie? 59 De la: mala 17 Mai 2010 12:21
Setari Cookie-uri