amantA?

thorele da sa te tzuc
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 13:27
na, Ameano!
Thor_again
Postat pe 23 Iulie 2011 13:37
haide mai cu doar de dor te tzuc nu-mi permit sa iti sar in spate...sunt totusi o lady
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 13:42
ce-i Thorele , nu-ti place ??????
jeanette40
Postat pe 23 Iulie 2011 13:43
jeanett
pai poate din cauza ca ne aflam pe un taram al nefegaduintei...sunt amante la mijloc
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 13:46
buna,si eu sunt in aceasi situatie,eu stau cu el de mai bine de 9 luni...diferenta este ca el este casatorit(nu,nu te gandi ca are nuj cati ani,e de o varsta cu mine,doar ca asa a fost sa fie sa se casatoreasca mai devreme din anumite motive)...el imi zice ca n-o mai iubeste si ca ma vrea doar pt el...el isi doreste foarte mult sa renunte la ea si sa fim amandoi dar eu nu sunt de acord cu asta pt ca mi-e teama ca la un moment dat sa nu fiu si eu in postura actualei sotii si anume sa se schimbe rolurile si sa fiu si eu inselata.asa ca ma multumesc cu rolul asta de amanta pt ca eu stiu ca nu sunt doar o simpla pers in viata lui ci sunt CINEVA.
Eu nu-mi dorescinca sa renunt la o oarecare libertate si nu sunt pregatita inca pt ceva serios...el sustine ca ma intelege si ca ma va astepta pana va veni momentul...eu consider ca nimeni nu ar trebui sa te invinovateasca pt asta sau mai bine zis,tu nu ar trebui sa te simti un nimic din moment ce in ochii lui esti totul.Profita si daca esti pregatita,ia decizii.
garbo061639
Postat pe 23 Iulie 2011 13:49
alta scursura...
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 13:50
MA MIR CA NU TI-A SPUS CA ,CU ,CONCUBINA NU MAI ARE DE MULT RELATII SEXUALE,DAR CA II ESTE MILA DE EA SAU CA ARE VRE-O BOALA INCURABILA ,VRE-UN CANCER SI CA NU POATE SA-I MAI FACA SI EL ASA UN RAU MARE!DUTE FAT-O SI GASESTE-TI ALTUL LIBER ,DORNIC SA-TI IMPARTASEASCA DRAGOSTEA .VIATA ESTE SCURTA ,DRAGOSTEA SFINTA !NU MERITA SA ITI FIE RUSINE DE FAPTELE TALE,CARE DE FAPT SUNT ALE UNUI NEISPRAVIT !PA!
cat
Postat pe 23 Iulie 2011 13:50
Ai multe mesaje pro si contra. Important pentru tine este sa stii, ca, pentru o parte din barbati, persoane ce se complac in aventuri chiar si aratate, " tu" nu esti decat o jucarie pe care o foloseste, iar cand se plictiseste ... tu ai de suferit. Gandeste-te ca poti fi si tu in locul la "aia de acasa", care doresti sa ai o familie, copii, un loc unde sa te simti in siguranta.
Ce te face sa crezi ca isi paraseste sotia, ca nu mai are si alte amante in afara de tine, esti unicat? esti sigura ca relatia este cea visata de tine?.
Ca amanta, pentru ca asta esti,pentru el esti un obiect miscator din sex shop, pe care il plateste in rate, provoaca placere,se poate lauda, ii analizeaza caracteristicele," o " poate imprumuta si la altii ( atunci cand se plictiseste) , nimic mai mult.

Spui ca nu am dreptate? Cand ai sa te trezesti sper sa nu fie prea tarziu !

Daca iti doresti ceva cu adevarat, cauta pe cineva care nu este insurat, care nu are obligatii.
garbo175884
Postat pe 23 Iulie 2011 13:50
al nefutinei, Ameano...
Oups! ba al nePutinei, pfuuuu, bat-m norocu' la ceas de sear... adic de disear
Thor_again
Postat pe 23 Iulie 2011 13:51
SA-TI FIE,SA-TI FIE AI DE CE !!!!!!SUNT PERSOANA SERIOASA !AI GRIJA CA LUPUL SCHIMBA PARUL ,DAR NARAVUL,,BA,,!
cat
Postat pe 23 Iulie 2011 13:53
bata-te sa te bata di mosneag
jeanette40
Postat pe 23 Iulie 2011 13:54
thorele ma faci sa rosesc...eu care nu fac din astea
Jeanette ..mosneag..el??? umbla sub acoperire ca baba cloanta din alba ca zapada
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 13:57
Ameana tieee!
Thor_again
Postat pe 23 Iulie 2011 14:00
JOJOLIN,FI REZONABIL!AI BAUT CEVA??ALTA ESTE TEMA DISCUTIEI!FATA ASTA ARE PROBLEME,NOI PE EA O SFATUIM DE BINE.TU ESTI UN CAZ APARTE .CETATEANUL CU PROBLEME CARE SUFERA DE MANIA PERSECUTIEI!HAI FI REZON SI INVATA SA STI DE GLUMA.
cat
Postat pe 23 Iulie 2011 14:02
il tachinam Ameno ....stiu ca ' umbla cu cioara vopsita '
jeanette40
Postat pe 23 Iulie 2011 14:02
hai mai ca nu stiu nimica!!! vrei sa ma invadeze forumistele sa ma chinuie ca sa spun tot ce ...nu stiu???/ asta vrei?? ha??? bestie fara suflet ce-mi esti...si cand ma gandesc ca te-am tinut la piept....


pentru toate amantele care au ales
http://www.youtube.com/watch?v=PcC0Xs7SEcg&feature=player_embedded
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 14:04
ia nu-l mai tavaliti pe nea Thorel ca acusi pune toiagul pe spinarea voastra
panty_C
Postat pe 23 Iulie 2011 14:11
pai...si noi ce crezi ca vrem
ameno
Postat pe 23 Iulie 2011 14:13
na, pai atunci, go on
panty_C
Postat pe 23 Iulie 2011 14:15
Imi spunea o doamna fost magistrat ca rolul de amanta este mult mai usor deoarece amanta nu trebuie sa spele sa creasca copii, sa faca de mancare , evident ca nu am fost de acord cu ea, rolul de amanta inseamna a te multumi cu firimituri de la masa alteia. Doamna fost magistrat probabil a vazut multe divorturi la viata ei si considera ca rolul de amanta este mult mai bun poate pe de o parte are dreptate
no_identify
Postat pe 23 Iulie 2011 14:27
te muti la el,tu o sa stai in casa,el o sa isi petreaca timpul cu alta,pana o sa se mute cu ea......cred,dar,in general,e bad habbit
anca4ever
Postat pe 23 Iulie 2011 14:35
michele, te zbatzi rau;cand shi tu eshti pe post de amanata. Nu-tzi este rushine sa mai comentezi pe aici, tu fecioara neprihanita , dar gaurita.
garbo011441
Postat pe 23 Iulie 2011 14:36
..un om de nimic! foloseste femeile ca pe niste lucruri de uz zilnic..doi ciorapi,doua camasi,doua flanele,doua femei...trebuie sa avem o anumita retinere la inceput nu sa ne placa si apoi sa ne umileasca..el nu iubeste..foloseste femeile;este egoist si numai pentru el! atit!ar trebui sa fim unite si sa ignoram astfel de oameni in viata noastra...
garbo107266
Postat pe 23 Iulie 2011 14:38
albazapada
Postat pe 23 Iulie 2011 14:38
de fapt sta in casa cu ea,ptr ca are de la ea stabilitatea,in casa.
dar vrea si distractia..
cand traiesti cu o femeie in casa,cineva trebuie sa faca treburile casei,sa gateasca,spele,spele vasele,faca paturiel,dea cu mopul,curete geamurile,curete toateta,plateasca facturile,etc.
si ingeneral toate astea cad pe femeie,si in putinul timp liber pe care il are,e obosita...si vrea sa se odihneasca.
o vede toata ziua,cu sortul in fata,imbracata ca pentru spalat pe jos...
ca si eu imi pun lucruri obisnuite pe mine,cand fac treburi...
sau sa ma rujez,sa imi fac parul,si sa ma imbrac sexy,ca Thalia,si asta e o idee...
tu vei fi ranita in final,deschide ochii,el e pe doua planuri,nu joaca cinstit.
are nevoie de tine ca sa se distreze.
ce fel de om e asta,tine acasa sclava care curata,gateste,si iese cu alta????
se poarta urat cu ea.....nu e cinstit....nici cu tine nu este.
cealalta stie de tine????
si indura si asta???
pacatele se platesc pe lumea asta,viata e un bumerang,ce dai aia primesti dupa un timp.
proasta care sta acum in casa,va gasi un baiat bun care sa o aprecieze.
apoi tu ii vei lua locul ei,la cratita,si el se va distra cu alta.
poti sa il pui sa aleaga,daca crezi ca a avut destul timp sa te cunoasca.
si oricat te va durea sa il lasi o saptamana fara tine,ca sa se hotarasca o data.
il incerci,sa il determini sa faca pasul,
si iti dai seama asa daca minte,si nu are de gand sa se hotarasca niciodata,sau are de gand si va hotara.
sincer eu cred ca o va alege pe proasta,din casa.
ideea e sa nu suferi si tu,nevinovata,ca esti de fapt naiva.
protejeaza-te.
ce sse va intampla daca o alege in final pe ea,vei suferi cu atat mai mult,cu cat sunteti mai mult timp impreuna,ptr ca te legi si mai mult sufleteste cu timpul.
cu cat mai repede hotaraste,cu atat mai bine.
succes,d

daniilia
Postat pe 23 Iulie 2011 14:43
daaa, ameano, chiar la chept m-ai nut!
da' nu mai u minte, mare ierea, ori ba? mr, ori par?
Thor_again
Postat pe 23 Iulie 2011 14:47
De la: dor72, la data 2011-07-23 12:19:30luna, esti bine dispusa, ai chef de glume, nu-i asa....
vezi ca nu toata lumea se prinde la "unele" glume....



Dor, am zis in gluma dar si un pic in serios...
Luna_in_capricorn
Postat pe 23 Iulie 2011 14:56
Esti amanta! nu incerca sa-ti intemeiezi fericirea pe nefericirea altei femei! ii cere si ei explicatii, ea e iubita oficiala....iti spune cineva care traieste asta...numai ca eu sunt cea cu care traieste in casa...
garbo078512
Postat pe 23 Iulie 2011 15:23
amanta ai fi in cazul in care cealalta ar fi sotia lui.. asa, esti prima sau a doua .. cred ca asta ar trebui sa afli.
garbo074653
Postat pe 23 Iulie 2011 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baietii 5 De la: garbo110498 26 Aprilie 2010 23:15
Fazan 6 De la: garbo_399357 28 Mai 2014 14:57
un sfat...cum sa faci fata unei despartiri in timpul sarcinii??? 51 De la: garbo_4771 13 Iulie 2012 13:20
fantomele 90 De la: loveactually 30 August 2009 15:15
Ce as putea sa fac? 51 De la: dor72 21 Iunie 2011 22:22
Setari Cookie-uri