Cine este de parere cu mine ca barbatii de pe garbo sunt niste ingerasi draguti si cumnti?

De la: alfheim, la data 2011-07-27 22:07:37luptatoare urlatoare...
cum vine aia: "Sunt unii oameni pe care nu imi doresc sa am de-a face ..."

cum adica... ...pe care... ???? poate "...cu care..."

ehhhh, am uitat ca tu ai facut limba romana si logica cu femeia de serviciu...
pai nu ma incurc cu oameni ca tine si ca prietenii tai asa de exemplu
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:10
eu am glumit atunci cand am scris titlul topikului...voi nu sunteti ingerasi cuminti..voi sunteti niste diavoli perversi si rautaciosi si cred ca nimanui nu i-ar face placere sa aiba de-a face ca voi...poate tot din alea ca voi..pt ca stii vorba aia,cine se aseamana se aduna
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:15
chanty
Postat pe 27 Iulie 2011 22:16
@ingeras, esti prea inversunata
(hai ca-ti zic secretul cu bomboana)

Sunt o bomboana .....
....cine nu poate sa ma inghita, sa ma...


...relax
garbo192031
Postat pe 27 Iulie 2011 22:23
uitati-ma pt ca eu nu sunt de nasul vostru.....voi cautati-va femei cumsecade asa ca voi...si eu o sa imi caut persoane asa ca mine si sa vorbim aceasi limba si sa avem aceasi gandire
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:27
a deci ai pus titlul topicului la deruta ... perversa si pervertita mica!!!

pai lasa ca daca nu te-ai asemana (macar fizic cu noi... adica doua maini, doua picioare ...despre cap nu ma pot pronuntza .... ) cu noi ... n-ai sta pe aici adunata!

nu am zis sa te incurci cu cineva... si nicidecum sa te incurci cu mine!!! chiar nu m-as ruga de tine in vreun fel sau altul... de-o legatura ...

ma gandeam ca din bunatatea si marinimia ta .. ai fi putut sa alini suferintzele unui coleg forumist ... care te doreshte din tot sufletul lui curat... e vorba de Barbonelli....
eh .. daca nu vrei, nu vrei ... nu te poate obliga nimeni!
noi sa fim sanatosi .. ca boala vine singura!
aaaa
vroiam sa zic .. noi sa fim sanatosi ca tu apari singurica ... :) si stralucitoare, mirifica, mirobolanta, misterioasa, mistica, mistificatoare... si lista poate continua indelug ... dar ma voi opri aici!
alfheim
Postat pe 27 Iulie 2011 22:28
@ingeras
...sa nu zici ca-ti cautai in asemenea locuri perechea...vad ca esti inversunata...dar nu fi naiva
garbo192031
Postat pe 27 Iulie 2011 22:33
2031
nu ea isi cauta perechea ...
o posibila "pereche" a ei .... o cauta pe ea!!!!

fireshte barbo are sa inteleaga ... si n-o sa dea prea tare!
alfheim
Postat pe 27 Iulie 2011 22:38
De la: alfheim, la data 2011-07-27 22:28:04a deci ai pus titlul topicului la deruta ... perversa si pervertita mica!!!

pai lasa ca daca nu te-ai asemana (macar fizic cu noi... adica doua maini, doua picioare ...despre cap nu ma pot pronuntza .... ) cu noi ... n-ai sta pe aici adunata!

nu am zis sa te incurci cu cineva... si nicidecum sa te incurci cu mine!!! chiar nu m-as ruga de tine in vreun fel sau altul... de-o legatura ...

ma gandeam ca din bunatatea si marinimia ta .. ai fi putut sa alini suferintzele unui coleg forumist ... care te doreshte din tot sufletul lui curat... e vorba de Barbonelli....
eh .. daca nu vrei, nu vrei ... nu te poate obliga nimeni!
noi sa fim sanatosi .. ca boala vine singura!
aaaa
vroiam sa zic .. noi sa fim sanatosi ca tu apari singurica ... :) si stralucitoare, mirifica, mirobolanta, misterioasa, mistica, mistificatoare... si lista poate continua indelug ... dar ma voi opri aici!
pai de ce nu il mangai tu pe crested si ii dai un pupik asa ca intre fideliii tai prieteni....de ce sa fac eu asta,,ce eu sunt mai fraiera,,apoi eu nici nu va consider prieteni,mai ales pe el
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:39
De la: alfheim, la data 2011-07-27 22:38:212031
nu ea isi cauta perechea ...
o posibila "pereche" a ei .... o cauta pe ea!!!!

fireshte barbo are sa inteleaga ... si n-o sa dea prea tare!
o falsa pereche mai cauta...de ce nu te imperechezi tu cu el.....daca tot il lauzi atata,,sau fai cunostita cu sora sau verisoara ta
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:41
da` de ce mai ales pe el, irino? n-ai vazut ce frumos a vorbit despre tine? cum numa-n vis sa iegzista!
esme
Postat pe 27 Iulie 2011 22:41
De la: garbo192031, la data 2011-07-27 22:33:20@ingeras
...sa nu zici ca-ti cautai in asemenea locuri perechea...vad ca esti inversunata...dar nu fi naiva
faceam si eu pe naiva si astia chiar au crezut....daca fac si eu o gluma,sar toti gramada,,,si aia raii pt ca pe baiaetii cumsecade ii dau la o parte
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:43
De la: esme, la data 2011-07-27 22:41:52da` de ce mai ales pe el, irino? n-ai vazut ce frumos a vorbit despre tine? cum numa-n vis sa iegzista!
da am vazut,,,ca mereu ma ironizeaza,,la fel ca si voi,prietenii lui,mergeti mereu in turma pt ca aveti frica ca sa nu va pierdeti unii de altii
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2011 22:45
irino, da sa te pup...
ce faci fetita mea?
te lupti cu morile de vant?
dor72
Postat pe 27 Iulie 2011 22:52
oitza ratacita ...
eu nu pot face pereche cu el ... ca nu suntem pe invers ...
dar pot face pereche cu tine!!!!!!
ce zici ...? promit ca ma fac baiat cuminte si ascultator ...
aduc tigaia sa-mi dai cu ea in cap oricand ai sa-mi ceri ...!!! iti amintesti ..?
fac sluj oricand e nevoie, ma ascund sub pat de cate ori ai sa ma certzi... si stau acolo pana cand ma chemi tu sa iesi si-mi psui ca m-ai iertat si ti-a trecut supararea pe mine!

apropos ... acum cateva zile .. ziceai ca ti-a fost dor de mine .. si acum ma faci albie de porci ... pai asa merge ...???
iti mai e dor de mine ...?
alfheim
Postat pe 27 Iulie 2011 22:55
De la: alfheim, la data 2011-07-27 22:55:53oitza ratacita ...
eu nu pot face pereche cu el ... ca nu suntem pe invers ...
dar pot face pereche cu tine!!!!!!
ce zici ...? promit ca ma fac baiat cuminte si ascultator ...
aduc tigaia sa-mi dai cu ea in cap oricand ai sa-mi ceri ...!!! iti amintesti ..?
fac sluj oricand e nevoie, ma ascund sub pat de cate ori ai sa ma certzi... si stau acolo pana cand ma chemi tu sa iesi si-mi psui ca m-ai iertat si ti-a trecut supararea pe mine!

apropos ... acum cateva zile .. ziceai ca ti-a fost dor de mine .. si acum ma faci albie de porci ... pai asa merge ...???
iti mai e dor de mine ...?
pai ai fost baiat obraznic de asta te-am certat...vezi ca nu te tii de cuvant si nu te-ai ascuns sub pat,,,,si atunci cand te-am chemat pt ca mi-a trecut supararea nu ai venit..vezi ca te-am prins cu minciuna...nu vreau sa ma incurc cu baiaeti asa rai ca tine,care tot ei fac pe suparatii daca te iei de ei...tu ca femeie nu ai voie sa ii certi,,dar ei au voie sa fie rautaciosi si sa incerce sa iti umple creierii cu tampenii
ingerasulluptator
Postat pe 28 Iulie 2011 12:50

considerati ca ma tavalesc de ras....
dor72
Postat pe 28 Iulie 2011 17:35
ALF?? Chiar era gata-gata sa "cazi" in plasa ei?Cum a reusit?Te stiam mai..cu picioarele pe pamant?!Banuiesc ca te-ai trezit repede,dar si scurt sa fii fost,cum a reusit?In particular e mai ..normala?Sa inteleg ca joaca teatru cu noi?
elisabeta_boia
Postat pe 29 Iulie 2011 01:24
care particular bre fetili?
ca totul fu la vedere!!! pe nu-sh ce toapice ...
ca nu le mai tzin shirul ...
numai ca deh ... daca nu cititzi tot, ce sa va fac ...

"fata" pe-un topic ma intreba daca am mai aparut... ca-i fu' dor de mine ... si alte abureli uscate...
amu deh .. intrai in hora si dansai un pic ... pana se rupse sarmana la opinca ... ca deh, toacele sunt pentru alte festivitatzi!
acilea se izmeneshte si in germanica merge pe langa pantofi .... ce? nu se vede??? hai ca stiam eu c-ati inteles ...

doruletzule, doar din atat bre?
dar ma bucur sincer de tot!!!!
alfheim
Postat pe 29 Iulie 2011 10:20
M-am linistit ALF draga...ma bagasesi la "idei"!! Da,nu pera citesc toate topicele...doar ce ma intereseaza si au titluri atragatoare... te pup pe ochelari...glumesc!!
elisabeta_boia
Postat pe 29 Iulie 2011 18:33
vezi sa nu ramana prea mult ruj pe ochelari ... ca nu mai aud scrisul ... mai ales ca am si urechile cariate!
ma bucur ca te-ai lishtinit .. dar amu .. iesplic-ami tu nelinishtea ... de unde venea...?
ca de se mai intampla sa reapara .. s-o strunim din timp!
ti-era ca ma pierzi ...? hai recunoashte... ti-era ca ma fura si ma sechestreaza luptatoarea cu scobitoarea si ma pastreaza doar pentru bunul ei plac ...
a auzit ca sunt tare de cap ... si deci un bun teren de incercare pentru cele mai nastrushnice tigai ale ei!
cica ea in bucatarie nu foloseshte tigaile .. ci doar in dormitor!
luati exemplu si mainte!!!!
alfheim
Postat pe 29 Iulie 2011 21:44
Pai pasiunea este asa irationala,daca lasi pe cineva necunoscut sa iti intre in suflet si in gandire.....Patima trupeasca....Iubirea este rationala,,pasiunea este irationala.....Mai intai trebuie sa cunosti o persoana ce caracter are la rece,,sa nu ii permiti sa te seduca...Daca simti ca este un smecher cel mai bine este sa te indepartezi de el...Mai intai trebuie sa cunosti o persoana ce caracter are,ce suflet are,,,apoi sa te implici "

irinuca....oare unde ai fost acum 20 si ceva de ani,ca mama saraca nu a stiut sa-mi explice cum e cu iratiunea asta rationala
sunsset
Postat pe 29 Iulie 2011 22:00
cum unde a fost ...?
exersa cu tigaile... era in poligonul de tragere ... dadea tigaie dupa tigaie ..
n-ai vazut asa ceva!!!!

uite-o pe irinuca si tigaile ei!!! atentzie, interzis minorilor si cardiacilor!

http://www.youtube.com/watch?v=T-G0ZzyXNHk
si amu piesa de rezistentza!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=mME2J1E_P20
dar nici asta nu e totul....
http://www.youtube.com/watch?v=4vtXkR44VWM
eh ... e grele ... biata irinuka .. grele antrenamente mai presteaza!!!
alfheim
Postat pe 29 Iulie 2011 22:57
Bine v am gasit! Barbatii de pe :Garbo: sunt deosebiti! Sunt cuminti, educati, usor de manevrat, ce mai barbati! Civilizati, talentati...... Sunt barbati adevarati! Constatati!
Jojolin
Postat pe 30 Iulie 2011 08:37
joiano..,nu tine tati..,mai incearca..
roby_cado
Postat pe 30 Iulie 2011 09:26
Da, barbatii au ceva special: minunea la nivel ridicat 90gr
Noli
Postat pe 30 Iulie 2011 09:56
De la: garbo215245, la data 2011-07-30 09:56:31Da, barbatii au ceva special: minunea la nivel ridicat 90gr

asta daca spuneti "Sarut mana" ca mana noastra..minuni face..ridica nivelul.. Nu crezi? Lasa-te pe "mana" mea si-o sa ..crezi!!
Si nu glumesc..!!
elisabeta_boia
Postat pe 30 Iulie 2011 15:47
De la: elisabeta_boia, la data 2011-07-30 15:47:00
De la: garbo215245, la data 2011-07-30 09:56:31Da, barbatii au ceva special: minunea la nivel ridicat 90gr

asta daca spuneti "Sarut mana" ca mana noastra..minuni face..ridica nivelul.. Nu crezi? Lasa-te pe "mana" mea si-o sa ..crezi!!
Si nu glumesc..!!


zau as vrea pe mana ta
cand vorbisi de macara
de la mana la pisoi
de e vrere intre noi
stupu-i mic
sforica-i buna
o sa mearga bine, struna
ne ridicam pana'n la soare
de nu ne-om frige prea tare

mai glumim si noi p'acilea
si n-o fi " neneorocirea"
Noli
Postat pe 30 Iulie 2011 16:02
tu crezi ceea ce scrii?
vorbesti parca din carti
dolly69
Postat pe 30 Iulie 2011 16:43
care cartzi dolly ...?
poate carti de colorat... sau doar carti ilustrate!
ca alea sunt versuri si rime de gradinitza...
alfheim
Postat pe 30 Iulie 2011 17:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pt ca oamenii sa poata avea o relatie cu Dumnezeu trebuie sa fie smeriti...Ce este smerenia? 4 De la: oktaviatdy 23 Iulie 2011 10:52
Mesaj Made in RomaniCa !!! 3 De la: nathalie 23 August 2011 15:57
ce parere aveti despre produsele YVES ROCHER 20 De la: yanyacharberet 5 Aprilie 2016 18:07
Ea Balanta,El Sagetator... 2 De la: esme 19 Februarie 2012 23:00
Urgent... 35 De la: hermosa20 21 Iunie 2016 13:22
Setari Cookie-uri