am nevoie de pareri cafeform

am o problrma cu kg,stiu o sa-mi spuneti ca nu sunt singura, as vrea sa aud parerea voastra despre cafeform, exista printre voi doamne sau domni care l-au folosit? in ce conditii l-au folosit,aici ma refer la un regim alimentar sau la sport,a dat rezultate?
credeti ca merita folosit?
poate imi recomandati ceva,exceptand regimurile alimentare stresante si greoaie,datorita timpului, sa nu i-mi spuneti ca trebuie sa mananc 5 mese pe zi....nu am atata timp sa pierd mancand de 5 ori pe zi...as vrea altceva...pilule sau ceva de genul...am folosit colonhelp,superslim,capsula de slabi...tdar se pare ca grasimea mea e rebela si nu vrea sa se duca,,,,o sa spuneti: sedentarismul, si aveti dreptate dar asta este munca mea de dim pana noaptea tarziu pe scun la pc.
ps. trebuie sa slabesc 15 kg si am uitat sa va spun am 45 de ani.
Nicool
Postat pe 9 Iulie 2011 10:19
Nu am stiut nimic pina nu am citit mesajul tau si am cautata info on line si am aflat pentru tine:
Cafeform este o pilula obtinuta din boabele de cafea verde. Extractul se numeste SVETOL si este un puternic antioxidant care scade si nivelul gliecemiei si ajuta si la pierderea in greutate. Taie pofta de mincare se pare iar slabitul se produce in termen lung. Se pare ca nu sunt contraindicatii si nu contine cafeina. Opiniile celor care au folosit Svetol sunt ca trebuie sa ai rabdare pentru ca se slabeste in jur de 1 kg pe luna..
Deci succes!
Ciresica
Postat pe 10 Iulie 2011 06:38
multumesc pt postari si sfaturi.... am comandat deja....sper sa fie bn ..le astept de la biroul de sanatate si silueta..:D sper sa fie bn ...am sa va tin la curent ..pt inceput am luat o cura pt - 5 kg ...sper sa dea rezultate!
sanatate maxima va doresc
Nicool
Postat pe 10 Iulie 2011 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut 1 De la: ursulica81 27 Septembrie 2009 13:47
buna! 20 De la: hermosa20 24 August 2012 20:11
Buna dimineata! 6 De la: moniq_ 2 Iunie 2010 11:06
un sfat? 23 De la: quasaria 11 Aprilie 2010 02:24
FAZAN! 32354 De la: bau 8 Noiembrie 2017 21:33
Setari Cookie-uri