Vreau sa stiu si eu de ce.????

La toate postarile mele in general nu mi se posteaza tot ceea ce scriu,,,,decent??Vreau sa stiu de ce???!! Care sunt criteriile dupa care se pun postarile decente??!!
De asemenea daca este o tema,sa se comenteaza la tema respectiva, fiecare cum doreste si cum gandeste, de ce unii fff. destepti comenteaza postarile noastre??!! Parerea mea ar fi ca; fiecare sa raspunda strict la subiect si sa nu se mai bage in seama comentand ceea ce scriu eu sau altii! Lumea este libera sa scrie ce doreste, dar,,,,sa scrie la subiect, nu sa se ia de mine sau de alcineva! Ar trebui sa fie niste limite de bun simt aici, iar cei care nu posteaza , la subiect sa fie scosi. Afara de pe forum!!
Atunci ar fi putina decenta, respect si putin bun simt, ceea ce le cam lipseste ::unora::aici pe
Jojolin
Postat pe 10 Iulie 2011 15:24
De la: Jojolin, la data 2011-07-10 15:24:06La toate postarile mele in general nu mi se posteaza tot ceea ce scriu,,,,decent??Vreau sa stiu de ce???!! Care sunt criteriile dupa care se pun postarile decente??!!
De asemenea daca este o tema,sa se comenteaza la tema respectiva, fiecare cum doreste si cum gandeste, de ce unii fff. destepti comenteaza postarile noastre??!! Parerea mea ar fi ca; fiecare sa raspunda strict la subiect si sa nu se mai bage in seama comentand ceea ce scriu eu sau altii! Lumea este libera sa scrie ce doreste, dar,,,,sa scrie la subiect, nu sa se ia de mine sau de alcineva! Ar trebui sa fie niste limite de bun simt aici, iar cei care nu posteaza , la subiect sa fie scosi. Afara de pe forum!!
Atunci ar fi putina decenta, respect si putin bun simt, ceea ce le cam lipseste ::unora::aici pe
???????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AM SCRIS > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 10 Iulie 2011 15:25
N am apucat bine sa scriu cateva randuri si iar a ti taiat din ceea ce am scris!! De ce????!!!!Nu inteleg un lucru,,,, Garbo:: voi nu existati de nu i voie sa va scriu numele????????!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 10 Iulie 2011 15:27
tii de ce, Jojolino? Pentru c se taie majoritatea greelilor de ortografie, aa, ca la tine.
Thor_again
Postat pe 10 Iulie 2011 15:29
da bre...aginturilii straine is de vina, nu paranoia

si iaca, o sa comentam cum ne place, si nu musai la subiect
multumita?
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 17:48
De la: Jojolin, la data 2011-07-10 15:24:06La toate postarile mele in general nu mi se posteaza tot ceea ce scriu,,,,decent??Vreau sa stiu de ce???!! Care sunt criteriile dupa care se pun postarile decente??!!
De asemenea daca este o tema,sa se comenteaza la tema respectiva, fiecare cum doreste si cum gandeste, de ce unii fff. destepti comenteaza postarile noastre??!! Parerea mea ar fi ca; fiecare sa raspunda strict la subiect si sa nu se mai bage in seama comentand ceea ce scriu eu sau altii! Lumea este libera sa scrie ce doreste, dar,,,,sa scrie la subiect, nu sa se ia de mine sau de alcineva! Ar trebui sa fie niste limite de bun simt aici, iar cei care nu posteaza , la subiect sa fie scosi. Afara de pe forum!!
Atunci ar fi putina decenta, respect si putin bun simt, ceea ce le cam lipseste ::unora::aici pe




libertatea de expresie este garantata.....
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 18:08
Jojolin
Postat pe 10 Iulie 2011 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un subiect interesant ar fi de ce unii barbati divortati fac pe victimile si se dovedesc a fi contrariul 46 De la: tamelly 5 August 2010 19:13
fericirea este... :sml-happy0065: 2 De la: cricat 27 Martie 2011 10:52
Invitatie - Eveniment Garbo: Triburi spirituale. Cum sa recunosti sufletele tale pereche 1 De la: Redactie_Garbo 16 Februarie 2018 13:51
Rugăciune la Sfânta Marta 1 De la: garbo159660 25 Februarie 2015 00:08
ONG-uri smart: Ateliere Fara Frontiere si Omuletii Verzi 57 De la: dor72_ 9 Septembrie 2011 23:47
Setari Cookie-uri