Dragoste la batranete !

De la: sora_ilsi, la data 2011-07-17 13:36:06cori, cred ca numai noi doua am fost pe aceeasi lungime de unda...si de haz!!!


eu cred ca si Q si, Iaso si Michelle
panty_C
Postat pe 17 Iulie 2011 13:45
De la: michelle_, la data 2011-07-17 13:27:27mda...cred ca ai probleme in a intelege cand glumesc si cand nu, asta referitor la scurtarea fustelor si la proiectul de a deveni amanta
pacat...desi, nimic surprinzator



pai vezi cum esti... ??? adica tu chiar ai crezut ca, ce zici tu ca ai spus in gluma... eu am luat-o in serios... ???? da, stiu, o sa strigi la mine: ca de ce imi permit sa te tachinez... ptr. ca asta e cea ce am facut cand am scris si de fuste si de amanta si... daca vrei, scriu si de pastilele pe care le ti in chiloti.... sau alte amanunte pe care ni le dai ! si... cui ii pasa ! asta e forum public ! nu am jignit pe nimeni si nici nu am de gand... sper ! si totusi ar trebui sa te surprinda cum ai gandit de mine... ptr. ca altii au alta parere ! da stiu, uneori umorul unora arata ca un zambet trist.... al meu e mai simplu si spontan si e al meu... !!! duminica placuta !
barboneli
Postat pe 17 Iulie 2011 13:45
la intalniri, corinus...du-te si baga o melodea acolo, ca vin si eu mintenas
barbo,eu parca am mai spus...nu port chiloti
michelle_
Postat pe 17 Iulie 2011 13:59
am gait deja, merci!
panty_C
Postat pe 17 Iulie 2011 14:02
ma crezi sau nu, nici eu nu port ! si asta din motive de caldura si lejeritate... ! 46,7% din femeile din Vintzu, nu poarta chiloti ! oricum... mie personal nu mi-ai spus... dar am memorie buna ! in postarea de pe nu stiu ce topic, atunci cand nu te-ai simtit bine... toata lumea era ingrijorata si ai promis ca o sa mergi cu (tubul) de pastiele in chiloti... ! probabil ca era tot o metafora... adica foarte aproape de tine... si de aia am si amintit-o ! eu, cu lucruri serioase pe care le scriu oamenii, nu glumesc si nu tachinez !!! doar fac matanii....., !
barboneli
Postat pe 17 Iulie 2011 14:14
traieste clipa,banii tu ii faci,de profitat profita,dar si tu profiti de tineretea lui,asa ca sunteti chit,tu cu banii el cu tineretea,dar nu pune suflet ca e grav.bafta,si la divort sa nu te gandesti.
garbo203459
Postat pe 17 Iulie 2011 14:15
.....ala-i barbat? e cirpa! Parerea mea, desi nu e frumos sa ma bag in seama, e ca vorbim despre o inversare de roluri. EA - Barbata si El - ??????
garbo009896
Postat pe 17 Iulie 2011 16:10

ai grija ca ai suferit destul si in tinerete incearca sa-ti gasessti pe cineva pe care nu trebuie sa-l sponsorizezi tu!!! iti spune asta cineva cre are aprox virsta ta
garbo211375
Postat pe 18 Iulie 2011 09:17
Buna,eu sunt Sile si iti spun in primul rind ca nu esti batrina,scoate acest termen din vocabularul tau.Dragostea ne tine tineri si nu tine cont de virsta,suntem tineri atit cit IUBIM,dupa......,mai vorbim.Eu sunt din bucuresti daca esti pe aproape si doresti sa DISCUTAM(fata in fata),sunt aici si sunt dispus.Acel TINAR nu te iubeste,TE FOLOSESTE,iarta dar asta e adevarul.ID mess petricanv.O zi buna sa ai si numai IUBIRE
garbo061903
Postat pe 18 Iulie 2011 18:17
mda...matrimoniale avem
astept cu interes sectiunea hardcore
michelle_
Postat pe 18 Iulie 2011 18:22
Sincer nu asta,am vrut sa fie mesajul.Cred ca esti mult prea stresata.Acelasi
garbo061903
Postat pe 18 Iulie 2011 18:29
zi zau cu limba scoasa ca-s eu stresata
michelle_
Postat pe 18 Iulie 2011 18:54
Chiar am fost sincer si imi iese si zau,chiar nu te inteleg,este un sait de certuri si intrigi? sau vrem sa ajutam oameni?
garbo061903
Postat pe 18 Iulie 2011 18:58
De la: garbo061903, la data 2011-07-18 18:29:10Sincer nu asta,am vrut sa fie mesajul.Cred ca esti mult prea stresata.Acelasi





ce parere ai despre romgleza?dar despre romglezo-franceza?
ratuscaceaurata
Postat pe 18 Iulie 2011 19:05
De la: garbo061903, la data 2011-07-18 18:58:43Chiar am fost sincer si imi iese si zau,chiar nu te inteleg,este un sait de certuri si intrigi? sau vrem sa ajutam oameni?




...poate vrei sa zici...."sa ajustam..."...!
ratuscaceaurata
Postat pe 18 Iulie 2011 19:08
pass
michelle_
Postat pe 18 Iulie 2011 19:08
903...stiai ca tiganii vor ca academia romana sa ceara scuze public si sa scoata din.... dex ..denumirea "tigan"....care dupa parerea lor este folosita deseori "jignitor"?ex...."daca nu esti cuminte ,te dau la tigani"!!
ratuscaceaurata
Postat pe 18 Iulie 2011 19:24
nu zic sa nu ai o relatie, nu zic sa crezi mai exact sa te imbeti cu apa rece, dar cred ca mai ieftin costa un vibrator
garbo201286
Postat pe 18 Iulie 2011 20:13
nu zic sa nu ai o relatie, nu zic sa crezi mai exact sa te imbeti cu apa rece, dar cred ca mai ieftin costa un vibrator
garbo201286
Postat pe 18 Iulie 2011 20:13
tu cat ai dat pe el..?
roby_cado
Postat pe 19 Iulie 2011 09:51
din nefericire da, esti multiplu de 100% folosita: isi satisface necesitatile si mai si primeste bani pt asta
garbo097157
Postat pe 19 Iulie 2011 10:23
"stiai ca tiganii vor ca academia romana sa ceara scuze public si sa scoata din.... dex ..denumirea "tigan"....care dupa parerea lor este folosita deseori "jignitor" ? ex...."daca nu esti cuminte "te dau la tigani" !!!"


auzi, urato... tu citesti si ce scriu oamenii pe aici sau tu citesti numai ce scrie, cu verde, pe peretii camerei tale... ???? de ce nu deschizi un topic separat... sa zicem: "ineptiile tiganilor" sau "culegere de tampenii..." !
e... daca nu vrei, nu e obligatoriu... !
barboneli
Postat pe 19 Iulie 2011 10:58
De la: garbo061903, la data 2011-07-18 18:58:43Chiar am fost sincer si imi iese si zau,chiar nu te inteleg,este un sait de certuri si intrigi? sau vrem sa ajutam oameni?
:sml-jumping0044
DA! ASA ESTE! VA TREBUI SA VA OBISNUITI CU UNELE POSTARI INTELIGENTE PE AICI! STIMATA DOAMNA!!: VA RASARI SOARELE SI PE STADA DOMNIEI TALE! ORDINE IN SENTIMENTE ITI VEI FACE DOAR DOMNIA TA! SUCCES!
Jojolin
Postat pe 19 Iulie 2011 19:23
tanti jojo, te-am bagat eu in seama?
de fapt, te baga cineva in seama?
stai in banca ta, ca e mai bine
michelle_
Postat pe 19 Iulie 2011 20:05
http://websellnetwork.com/clienti/aff.php?aff=045
garbo201286
Postat pe 19 Iulie 2011 22:48
http://websellnetwork.com/clienti/aff.php?aff=045
garbo201286
Postat pe 19 Iulie 2011 22:48
http://websellnetwork.com/clienti/aff.php?aff=045
garbo201286
Postat pe 19 Iulie 2011 22:48
De la: barboneli, la data 2011-07-19 10:58:11"stiai ca tiganii vor ca academia romana sa ceara scuze public si sa scoata din.... dex ..denumirea "tigan"....care dupa parerea lor este folosita deseori "jignitor" ? ex...."daca nu esti cuminte "te dau la tigani" !!!"


auzi, urato... tu citesti si ce scriu oamenii pe aici sau tu citesti numai ce scrie, cu verde, pe peretii camerei tale... ???? de ce nu deschizi un topic separat... sa zicem: "ineptiile tiganilor" sau "culegere de tampenii..." !
e... daca nu vrei, nu e obligatoriu... !



crezi ca se merita??eu nu....!
ratuscaceaurata
Postat pe 20 Iulie 2011 22:37
De la: garbo028614, la data 2011-07-06 08:39:25 Buna dragii mei,

Probabil unii sau unele ma vor condamna, probabil altii ma vor intelege, dar imi asum riscul!
Am 49 de ani , sant realizata material si profesional, sant casatorita de 30 ani, am o fica de 28 ani desemenea realizata atat material cat si profesional. Am avut o casnicie in toti acesti ani cu probleme, adica sotul meu a baut din tinerete, am vrut sa divortez, dar au intervenit alte probleme : fica noastra, mi-au murit parintii, bunicii , cativa ani la rand am fost urmarita doar de probleme. Datorita bauturii sotul meu a ajuns sa fie impotent, cand spun asta , spun adevarul ,adica : relatile noastre conjugale s-au rarit din ce in ce mai mult ajungand sa nu mai existe. In primii ani de casnicie aveam relatii intime odata pe saptamina, apoi odata pe luna, apoi din ce in ce mai rar, ajungand sa nu mai fie deloc. Lipsa relatilor intime definitiv inttre noi este cam cu 10 ani in urma.
In toata aceasta perioada am mai avut inca 2 relatii extraconjugale cu altii 2 barbati , satisfacandu-mi necesitatile. In aceasta iarna am cunoscut pe un seit de matrimoniale un tanar -imi permit sa spun asa , deoarece este mai tanar cu 13 ani decat mine. Ne-am cunoscut, mentionez ca este o distanta intre noi de 700 km, el nu este casatorit momentan, i-a murit sotia . Acum vin intrebarile pentru d-voastra si as vrea sa imi dati sfaturi sincere.
El nu lucreaza, deci situatia lui materiala actuala este cam precara, eu i-am dat bani de drum, cand a venit la mine , mentionez ca ne cunoastem de 5 luni si a venit la mine in oras de 4 ori. Deasemenea cand a venit in orasul meu eu am suportat totul, i-am facut cadouri , i-am mai dat si bani . Vorbim zilnic la telefon de 3 , 4 ori , ma suna el il sun eu , imi spune ca ma iubeste , ca sant o femeie deosebita, ca si cand isi v-a reface viata vrea sa raminem prieteni , sa ne vedem din cand in cand . Eu i-am spus ca nu am de gand sa mai divortez acum daca nu am divortat mai devreme .
Urmand sa am concediu , i-am spus ca as vrea sa merg cateva zile in orasul lui , nu zice nu, dar mi-a spus ca probabil mai bine vine el in orasul meu .
Intrebarea mea pentru voi este urmatoarea; sant folosita 100% ? poate exista dragoste adevarata intre noi el fiind cu 13 ani mai tanar ? ce ma sfatuiti sa fac ?
Multumesc mult pentru parerile voastre
Margareta



Mie imi pare o relatie in care va folositi reciproc unul de celalalt ( tu iti hranesti organismul cu hormoni tineri care te ajuta sa te mentii tanara , el pt. efortul depus trebuie rasplatit in bani , cadouri , etc ) Poate omul mai are si alte astfel de relatii in orasul unde locuieste , mi se pare un pic ciudat refuzul lui de a-l vizita ..... Un barbat care accepta bani , cadouri de la o femeie cu care are o relatie fizica , mie imi spune ca nu are coloana vertebrala , nu-mi inspira gram de incredere si cred ca e capabil de mult mai mult .... Ai grija sa nu te filmeze cu gandul de a "stoarce" bani de la tine si dintr-o data sa traiesti un adevarat calvar .... O persoana care a ajuns sa-si vinda trupul ( nu conteaza ca e barbat , femeie ) cred ca e capabila de multe alte lucruri urate ...
Fata_Morgana
Postat pe 21 Iulie 2011 17:04
Nu dati idei....
constance
Postat pe 21 Iulie 2011 17:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chiar nu stiu ce sa fac........... 43 De la: Ioana007 25 Septembrie 2009 18:12
va rog dati-mi si mie un sfat:( 7 De la: garbo056362 9 August 2010 19:13
Ce as putea sa fac??? 42 De la: Simona-Alexandra 29 Martie 2015 17:31
Ce ar fi de facut? 179 De la: precizilla 2 August 2011 21:00
Nu stiu ce sa fac, sunt in impas 38 De la: sweety25 3 Iulie 2010 12:12
Setari Cookie-uri