Infidelitate cu scopul de a-ti proteja partenera- e acceptabil?

Salut à tous! Cuplul minunat de care va vorbeam cu ceva timp in urma (ea frumoasa si stilata, el spatos si incurcat cu sefa cougar) asteapta un al doilea copil. Se pare ca ea stie ceva, dar accepta cu seninatate pentru ca ar fi riscant pentru sarcina sa aiba relatii sexuale, iar barbatul e barbat, nu poti sa-i pretinzi aproape un an de abstinenta, cand e in floarea varstei si colcaie de hormoni. Asa ca se sacrifica amandoi, dar pentru un scop nobil, procreere si binele copilului, nu-i o familie minunata?
charmelen
Postat pe 22 Iunie 2011 22:42
da asta halal familie...Te iubesc dar te insel....mai bine lipsa parerea mea
ingerasulluptator
Postat pe 22 Iunie 2011 23:43
o, desigur....
Uite o scuza mai penibila si mai patetica decit aia cu sefa santajista.
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2011 23:49
charm.. deci telenovela continua??/
acuma pe bune, chiar e reala situatia sau e ipotetica?
asta chiar e culmea.. da intelegatoare mai e femeia aia
mai ales si insarcinata.. ca de obicei o femei insarcinata e mai usor de iritat
adryaana
Postat pe 22 Iunie 2011 23:50
De la: adryaana, la data 2011-06-22 23:50:28charm.. deci telenovela continua??/
acuma pe bune, chiar e reala situatia sau e ipotetica?
asta chiar e culmea.. da intelegatoare mai e femeia aia
mai ales si insarcinata.. ca de obicei o femei insarcinata e mai usor de iritat


este pe bune fir'ar, am schimbat doar cateva mici detalii pentru bruierea pistelor;
Personal,mi-a venit sa dau la ratze cand am fost la serbarea copiilor si am vazut libidinosul ce se mai invartea pe langa nevasta-sa si cat de gales suradea audientei feminine.
Caci scena sarutului pasional cu sefa s-a petrecut chair intr-o dimineata dupa ce si-a dus fetita la gradinita. Aproape de iesire l-a vazut amica noastra comuna ce tocmai adusese si ea copilul la gradinita.
Ca sa vezi ce impulsuri iti dau kindergarten-urile astea!
Vorba cantecului: gradinita de copii, plina e de jucarii. Iar maimutoii mai sar gardul ocazional.
charmelen
Postat pe 23 Iunie 2011 00:11
asa pe fata, Charmelen ? .. fara pic de rusine o saruta pe aia in locuri publice?
cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:19

cri, nu in locuri publice....in gura...
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:21
dar ce ma mai mir ... unul isi aducea la mine la magazin si nevasta si amanta. Le imbraca de la aceeasi firma.
cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:25
in acelasi timp. sper...
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:32
nici chiar asa... oricum acum a ramas doar una, amanta, asta pana devine sotie ... apoi ciclul se reia...
cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:36
io, in locul tau...i-as recomanda minim 10...in paralel...cresc vanzarile...
e treaba de marketing, nu?
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:38
buna idee ...
cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:41
poate le creezi si conditii...
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:42
si reduceri celor parasite no sa le mai cump toale dupa nu? siiiii ele agata alti tipi si ii aduc la cump la tine
floare_cu_colti
Postat pe 23 Iunie 2011 00:45
floare_cu_colti
Postat pe 23 Iunie 2011 00:46
De la: dor72, la data 2011-06-23 00:42:44poate le creezi si conditii...


cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:48
da, da...cam asa ceva...
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:49
Floare ... clienta multumita se intoarce .. cu sau fara toarta ...
sau cu alta toarta...
cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:49
CRY tu si numa tu simbolizezi statornicia in tabloul ala aiaaaaa as de umplutura si te profitat ....iale banii i
floare_cu_colti
Postat pe 23 Iunie 2011 00:52
cu alt portofel, cri, ma belle....poate mai indesat...
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:53
De la: cricat, la data 2011-06-23 00:25:12dar ce ma mai mir ... unul isi aducea la mine la magazin si nevasta si amanta. Le imbraca de la aceeasi firma.

poate ii e mai comod stilul.. acelasi stil de croi... nasturi cam la fel... sa nu se incurce omul
adryaana
Postat pe 23 Iunie 2011 00:54
cri, dar le cumpara si la fel?????
adryaana
Postat pe 23 Iunie 2011 00:56
nu se justifica...daca sunt identice ( sotia cu amanta)
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:57
nu, adriana .. au gusturi diferite fetele ...
cricat
Postat pe 23 Iunie 2011 00:58
ma gandeam io... nu se putea altfel...
dor72
Postat pe 23 Iunie 2011 00:59
De la: charmelen, la data 2011-06-22 22:42:22.............Se pare ca ea stie ceva, dar accepta cu seninatate pentru ca ar fi riscant pentru sarcina sa aiba relatii sexuale, iar barbatul e barbat, nu poti sa-i pretinzi aproape un an de abstinenta, ...........


hopaaaaaaaaaa????
de cand relatia sexuala cu femeia insarcinata, dauneaza sarcinii????
alooooooooooo, dar femeia aia a stat de vorba cu vreun medic ginecolog?
pfffffffff, chiar imi vine sa vomit la astfel de texte...
bre nene, UNILI femei chiar nu mai STIE cum sa-si justifice mocirla in care se BALACESTE!

si n-am inteles care e sacrificiul lui???

asa, ca pt o minimala cultura generala... si pentru alte asemenea specimene, se poate face sex la liber si lejer, cu insarcinata, pana cel putin in luna a 7-a...

totusi e bine ca populatia lumii e in creshtere, dar inteligenta e constanta!
alfheim
Postat pe 23 Iunie 2011 11:27
De la: dor72, la data 2011-06-23 00:21:29
cri, nu in locuri publice....in gura...



pentru unele persoane si gura poate fi incadrata la locuri publice impreuna cu diverse organe si cavitati.
charmelen
Postat pe 23 Iunie 2011 11:50

hopaaaaaaaaaa????
de cand relatia sexuala cu femeia insarcinata, dauneaza sarcinii????
alooooooooooo, dar femeia aia a stat de vorba cu vreun medic ginecolog?
pfffffffff, chiar imi vine sa vomit la astfel de texte...
bre nene, UNILI femei chiar nu mai STIE cum sa-si justifice mocirla in care se BALACESTE!

si n-am inteles care e sacrificiul lui???

asa, ca pt o minimala cultura generala... si pentru alte asemenea specimene, se poate face sex la liber si lejer, cu insarcinata, pana cel putin in luna a 7-a...

totusi e bine ca populatia lumii e in creshtere, dar inteligenta e constanta![/quote]

Tot pentru cultura ta generala afla ca mai exista si sarcini cu risc, cand relatiile sexuale sunt absolut prohibite din primele luni de sarcina si pana la nastere.
Cat despre alegerile personale ele sunt a priori libere si se poate intotdeauna gasi o motivatie (oricat de penibila ) pentru a justifica si cele mai degradante optiuni.
Sacrificiul sotului, iar chestie de optica personala : se jertfeste pe altarul casniciei renuntand la sexul cu nevasta (ca nu cumva aceasta sa piarda sarcina) si culcandu-se cu sefa nimfomana si naspa, cu vreo douajde' de ani mai in varsta ca el, pentru a-si pastra locul de munca si a-si putea plati ratele la casa minunata pe care o are cu nevasta.
charmelen
Postat pe 23 Iunie 2011 12:00

hopaaaaaaaaaa????
de cand relatia sexuala cu femeia insarcinata, dauneaza sarcinii????
alooooooooooo, dar femeia aia a stat de vorba cu vreun medic ginecolog?
pfffffffff, chiar imi vine sa vomit la astfel de texte...
bre nene, UNILI femei chiar nu mai STIE cum sa-si justifice mocirla in care se BALACESTE!

si n-am inteles care e sacrificiul lui???

asa, ca pt o minimala cultura generala... si pentru alte asemenea specimene, se poate face sex la liber si lejer, cu insarcinata, pana cel putin in luna a 7-a...

totusi e bine ca populatia lumii e in creshtere, dar inteligenta e constanta![/quote]

Tot pentru cultura ta generala afla ca mai exista si sarcini cu risc, cand relatiile sexuale sunt absolut prohibite din primele luni de sarcina si pana la nastere.
Cat despre alegerile personale ele sunt a priori libere si se poate intotdeauna gasi o motivatie (oricat de penibila ) pentru a justifica si cele mai degradante optiuni.
Sacrificiul sotului, iar chestie de optica personala : se jertfeste pe altarul casniciei renuntand la sexul cu nevasta (ca nu cumva aceasta sa piarda sarcina) si culcandu-se cu sefa nimfomana si naspa, cu vreo douajde' de ani mai in varsta ca el, pentru a-si pastra locul de munca si a-si putea plati ratele la casa minunata pe care o are cu nevasta.
charmelen
Postat pe 23 Iunie 2011 12:00
inteleg ca te-ai enervat, dar mesajul nu-ti era adresat, decat daca tu esti femeia insarcinata!
eu am inteles ca era vorba de-o "cunostinta a ta!"

oricum, n-ai zis acolo ca e vorba de-o sarcina cu probleme ...etc.....!
iar discutand de-o sarcina la modul general, chiar nu cred ca am gresit cu parerea mea!
ti-o (i-o) poate confirma si medicul dar si colegele de forum

iar treaba cu sacrificiul, nu ca as fi vreun puritan... dar daca tot vroia sa se sacrifice, putea foarte bine s-o faca prin abstinentza!
chiar n-am timp sa inghit faza cu shefa nimfomana si etc...! aia e cum ziceam, doar scuza si pretext!
alfheim
Postat pe 23 Iunie 2011 12:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tradare si falsitate in iubire 3 De la: _karina_ 28 Martie 2011 00:25
Traim clipa 58 De la: un_mister 24 Mai 2010 09:54
probleme 42 De la: moniq_ 13 Iulie 2010 21:44
Un sfat, va rog!!! 36 De la: MissWrong 15 Septembrie 2011 12:17
Uneori persoana potrivita o cunoastem prea tarziu ... 329 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:58
Setari Cookie-uri