UDMR-o problema economica sau administrativa?

nu rade, bozgoroaico, ca acus chem minerii
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 19:56
531...
hai sictir.:)))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:14
da' chiar! femeia nu te-a jignit!
punerea ungurilor la zid si omorarea lor prin impuscare nu e jignire, bre...e o datorie cetateneasca

si gata! shushaua! ca m-am plictisit de tembelisme
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 20:18
michelle... vrei sa spui ca tzoapa asta sinistra e femeie?!:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:20
ehe, he...altceva vroiam eu sa spun, da' am bagat-o la final...
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 20:21
De la: michelle_, la data 2011-07-10 20:18:39da' chiar! femeia nu te-a jignit!
punerea ungurilor la zid si omorarea lor prin impuscare nu e jignire, bre...e o datorie cetateneasca

si gata! shushaua! ca m-am plictisit de tembelisme

fata draga...mai citeste o data prima mea postare...nu ma astept de la tine sa intelegi prea bine limba romana,dar fa un efort in a citi si intelege corect textul...
era vorba de liderii vostri nesimtiti putin spus...,iar nemultumitilor din popor sa li se ia cetatenia romana si sa plece...
dar "printre randuri" nu stii sa citesti?...adica nu ad litteram...nu am instigat pe nimeni la nimic...e doar "o expresie"...daca stii ce e aia...
nu stiu cum sa ma exprim mai clar sa intelegi...
garbo052331
Postat pe 10 Iulie 2011 20:33
he he he...tzatza shovina...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Iulie 2011 20:33
madame, intamplator nu vorbesc ungureste
cat priveste limba romana, te asigur ca o vorbesc mult mai bine decat dumneata
da' ca sa intelegi si dumneata, am sa-ti spun: à bon entendeur salut!
nope, m-am razgandit!

et ta soeur, bre!!!

bre gemy? asta-i dusa? cica liderii nostri
oaliooo, mai putin si citim ca suntem amandoi shpioni in slujba aginturilor straine
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 20:38
"nu ma astept de la tine sa intelegi prea bine limba romana" - ce vorbesti stimabilo?
Chiar vrei sa facem o analiza pe text?
Ma indoiesc si oricum mie una mi-este prea cald si m-am saturat de diversiuni, aberatii si alte alea
Mai era cineva care trimitea toti intelectualii din tara - in speta pe medici - si se mai straduie unul sa demonstreze ca suntem un popot de tampiti si, conform indicatiilor celui amintit mai sus, aplica ideea ca avem nevoie de forta de munca necalificata, nu de intelectuali!

Stii ce? - Luati-va de mana cu alde extremistii din ambele tabere, "remorcati-l" si pe cel din capul satului, asta, statului, si jucati tontoroiul - haide paaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 20:44
De la: michelle_, la data 2011-07-10 19:56:32nu rade, bozgoroaico, ca acus chem minerii


panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 20:45
De la: pantera_neagra, la data 2011-07-10 20:44:08"nu ma astept de la tine sa intelegi prea bine limba romana" - ce vorbesti stimabilo?
Chiar vrei sa facem o analiza pe text?
Ma indoiesc si oricum mie una mi-este prea cald si m-am saturat de diversiuni, aberatii si alte alea
Mai era cineva care trimitea toti intelectualii din tara - in speta pe medici - si se mai straduie unul sa demonstreze ca suntem un popot de tampiti si, conform indicatiilor celui amintit mai sus, aplica ideea ca avem nevoie de forta de munca necalificata, nu de intelectuali!

Stii ce? - Luati-va de mana cu alde extremistii din ambele tabere, "remorcati-l" si pe cel din capul satului, asta, statului, si jucati tontoroiul - haide paaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!


unde dai si unde crapa...:)
garbo052331
Postat pe 10 Iulie 2011 20:51
am o rugaminte la toata lumea.....daca aveti pretentie la altii.....este bine sa va autocenzurati....daca nu.... exista si procedura ..."abuz de limbaj"!!
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 20:54
Bre Aleho, mai ai putin si dai copy/paste din revistele gay prin care se cere interzicerea gulasului, a piperului alb sau a palincii, pe motiv ca inflameaza hemoroizii
Apropo, nevasta ti-a nascut?
anakin
Postat pe 10 Iulie 2011 20:55
corinas, ar iu creizi? te-apuci acu' de "ana are mere"?
mai bine baga un ochi si-o ureche la tom jones, ca sa iti creasca selfistimu'
hai, sa fii cuminte!

anakinu!!!!!!!!!! my friend!!!!!!!! da...da...iote cum ne flutura vuvzeaua amenintarea pe sub nas
vezi ca mi-ai facut pofta cu gulasu' ala...si io nu stiu sa fac
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 20:56
Da, imi crapa mie capul deja de atata aiureala cand avem altfel de probleme, mult mai serioase - tara arde si baba se piaptana, tipic!
panty_C
Postat pe 10 Iulie 2011 20:56
De la: demonsauinger, la data 2011-07-10 20:54:46am o rugaminte la toata lumea.....daca aveti pretentie la altii.....este bine sa va autocenzurati....daca nu.... exista si procedura ..."abuz de limbaj"!!





ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 20:59
Zi sa-i rugineasc dildou', Aleho!
anakin
Postat pe 10 Iulie 2011 21:02
De la: pantera_neagra, la data 2011-07-10 20:56:45Da, imi crapa mie capul deja de atata aiureala cand avem altfel de probleme, mult mai serioase - tara arde si baba se piaptana, tipic!

vai de capul tau...daca asta nu iti pare o problema serioasa,e vai de capul tau...
garbo052331
Postat pe 10 Iulie 2011 21:42
331,eu nu ii stiu nici macar in virtual....pe acesti useri......in genere dau ignore la genul asta de comentarii....in care unii se cred mai presus decat altii......la tine insa am pretentii.....asa simt eu...ca am cu cine discuta.....de aceea sper ca nu vei cobori stacheta acestui topic....iti multumesc!
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Iulie 2011 23:29
dap vuvu, bine ca v-ati gasit...sacul si petecul
si ce zici acolo? ca nu ne stii nici macar in virtual? da' stiu ca ai oleaca de tupeu, avand in vedere multitudinea de conturi pe care le-ai avut p-acilea, si de femeie si de barbat, si in care ai stralucit ca o constelatie atunci cand blestemai copiii userilor
da' chiar! ti-a nascut nevasta?
michelle_
Postat pe 11 Iulie 2011 00:09
331...crezi ca se merita?.....sincer, linistea ta nu o merita nimeni.....poti sa iti spui parerea....iar daca vezi ca esti provocata cu jigniri...ai solutia "abuz de limbaj"..sau ignore...dar si ei au dreptul la comentarii....asta nu inseamna insa ca suntem diferiti ca indivizi....doar perceptiile difera.cand intri pe un site de socializare....sa nu te astepti doar la alb ......mai exista si gri....si negru.o noapte placuta tuturor!
ratuscaceaurata
Postat pe 11 Iulie 2011 01:15
aberanta si fantezista esti tu , se vede ca nu ai citit nimic in viata ta marunta si neinsemnata ...... dar daca ai un bunic .... imi pare rau ca ANTONESCU nu ami trait un an , acum nu mai existai corcitura mica........
gerald_hara
Postat pe 12 Iulie 2011 09:06
sa mori tu!
zi zau cu limba scoasa
michelle_
Postat pe 12 Iulie 2011 10:17
331, eu te sfatuiesc sa-ti vezi de al tau cap si sa nu te roada pe tine grija de al meu

Gerald (vuvo) - n-ai gresit cumva? "hara" ala voia sa fie altceva care incepe tot cu "H"? - oricum n-o sa-ti spun "heil"
panty_C
Postat pe 12 Iulie 2011 17:18
De la: pantera_neagra, la data 2011-07-10 20:56:45Da, imi crapa mie capul deja de atata aiureala cand avem altfel de probleme, mult mai serioase - tara arde si baba se piaptana, tipic!

ce mai cauti draga pe acest topic daca ai probleme mult mai serioase de analizat ori discutat?...
parca ziceai ca-ti crapa capul de la subiectul asta...iti sugerez sa "schimbi canalul" ca nu e pt capul tau,iar daca nu-ti convine ca tara in care traiesti se numeste Romania,sa-ti strangi bagajele si sa pleci...nimeni n-o sa-ti duca lipsa,te asigur...
garbo052331
Postat pe 12 Iulie 2011 18:37
next...
michelle_
Postat pe 12 Iulie 2011 18:42
daca va consideranti romance,ce aveti draga de sariti ca arse amandoua ca ma iau de unguri?...nu m-am luat de tigani de exemplu, si sunt si ei in numar mare in tara asta...ei isi stiu locul,nu au tupeu sa ceara ce cereti voi ungurii...ii prefer pe ei,cat ca ne fac tara de rusine pe unde colinda...
CE DREPTURI AU ROMANII IN UNGARIA,CUCOANELOR? CER CUMVA AUTONOMIE?
NEAM NESIMTIT CE SUNTETI !!!!!!
VALEA DE AICI !!!
PE CUVANT DE NU V-AS EXPULZA DIN TARA ASTA DACA MI-AR STA IN PUTERE...
garbo052331
Postat pe 12 Iulie 2011 21:38
madame, i-ati adio de la contul asta
pe garbo, extremismul clamat de matale nu e agreat
michelle_
Postat pe 12 Iulie 2011 21:58
De la: garbo052331, la data 2011-07-12 21:38:17daca va consideranti romance,ce aveti draga de sariti ca arse amandoua ca ma iau de unguri?...nu m-am luat de tigani de exemplu, si sunt si ei in numar mare in tara asta...ei isi stiu locul,nu au tupeu sa ceara ce cereti voi ungurii...ii prefer pe ei,cat ca ne fac tara de rusine pe unde colinda...
CE DREPTURI AU ROMANII IN UNGARIA,CUCOANELOR? CER CUMVA AUTONOMIE?
NEAM NESIMTIT CE SUNTETI !!!!!!
VALEA DE AICI !!!
PE CUVANT DE NU V-AS EXPULZA DIN TARA ASTA DACA MI-AR STA IN PUTERE...


te mai si cracanasi, chiraind cu o mana in sold, si cu un deget in nas...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 12 Iulie 2011 22:09
hahahahaha

oare ce e mai bine (sau mai rau) sa fii: nationalist sau rasist? intreb si eu...prietenii stiu de ce....

Amuzanti mai sunteti dragi forumisti.

un singur lucru am de zis: mister Hara are dreptate cind vorbeste de secui ca nefiind parte din tribul maghiar (care vine din nordul europei/vikingii ) . Secuii sunt din tribul lui Gingis Han. Sunt diferente genetice intre cele doua grupuri de populatie.

In rest, pace voua! Ce inseamna sa fii roman: un amestec de cite natii (cele mai multe albe!!!!!)?

hahahaha, ca tare m-ati mai amuzat!
Ciresica
Postat pe 12 Iulie 2011 22:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BULA 60 De la: quasaria 28 Noiembrie 2013 23:31
Festival cultural-gastronomic internaional Pomana porcului la Balvanyos Covasna 1 De la: Ridhima 20 Februarie 2009 12:00
Iar frauda 1 De la: garbo110667 1 Aprilie 2010 22:11
DESPAGUBIRE.....PANA CAND? 11 De la: alfheim 16 August 2011 15:29
Demonstratie Patiserie 18 si 19 Februarie 2009 Craiova 1 De la: Ridhima 7 Februarie 2009 22:35
Setari Cookie-uri