Care este DIFERENTA dintre o SOTIE iubitoare si o IUBITA iubitoare??Dar dintre un SOT iubitor si un IUBIT iubitor??

:Bulina Rosie!!

...dar...dar...
ce-am facut?!?!?
LILO
Postat pe 14 Iunie 2011 19:34
indiferent ce spui...capeti...
dor72
Postat pe 14 Iunie 2011 19:36
VAI!!Barboneli,dragule..cum nu stii?Bulinele rosii sunt ca FB de acum la scoala,sau ca nota 10 !!Si se pastreaza de unii in carnetele speciale,altii le pun pe perdeaua camerei lor..nU SE DAU ,NICIODATA,LA TROC! Dar eu sunt darnica si-ti mai dau una,sa fii la egalitate cu Dor! zau de nu,va purtati ca si copii mei de la Gradinita,dar e BINE! Sa fiti mereu copii e dovada ca sunteti veseli,fericiti,sanatosi si plini de optimism!! Si ca totdeauna,te pup
elisabeta_boia
Postat pe 14 Iunie 2011 19:37
De la: elisabeta_boia, la data 2011-06-14 19:37:41 VAI!!Barboneli,dragule..cum nu stii?Bulinele rosii sunt ca FB de acum la scoala,sau ca nota 10 !!Si se pastreaza de unii in carnetele speciale,altii le pun pe perdeaua camerei lor..nU SE DAU ,NICIODATA,LA TROC! Dar eu sunt darnica si-ti mai dau una,sa fii la egalitate cu Dor! zau de nu,va purtati ca si copii mei de la Gradinita,dar e BINE! Sa fiti mereu copii e dovada ca sunteti veseli,fericiti,sanatosi si plini de optimism!! Si ca totdeauna,te pup



auzi dor... de maine mergem tinandu-ne de mana si pot sa te trag si de coditze... !!!!!
si mersi bety... pupul ala face mai mult decat bulina si bine ca nu i-ai dat si lui dor unul !!! azi m-a parat la o alta fata ca ma scobesc in nas...... !!!
barboneli
Postat pe 14 Iunie 2011 21:35
daca au fost curioase fetele sa vada pozele tale inainte sa le stergi
cricat
Postat pe 14 Iunie 2011 21:38
Nu-i frumos s-o tragi de ..codite.. Nu-i frumos sa-ti bagi degetul in nas{numai pe ascuns,sa nu te vada nimeni..}si mai ales sa ..pozezi asa ceva.. Stii,dragul meu,e asa de bine cand mergem la...privata...dar sa nu ne vada nimeni,sa nu ne pozam stand pe..wc...E sanatos,dar nu-i frumos! Si eu ,desi te-ai scobit in nas..,tot te pup! Ti-am zis de 1 iunie La Multi Ani?Daca Da,e bine,esti in mintea copiilor! Daca Nu,iti zic acum:La Multi Ani! ptr. ca esti in mintea copiilor!!
elisabeta_boia
Postat pe 14 Iunie 2011 22:00
betty!!!!!!
barbo zice ca-s urata...ca n-am vrut sa-i dai marul....
si io nu ma duc cu el de manuta..ca ma tot pupa...si mie... nu spun...ca ni-i rushini...
si-mi tot zice dor...si imi aduce iepuri...prinsi de el...cu mana goala...e voie?

hai, mai betty, ai tu copii surdous...nu crez....

barbo, tu ia bulinele c-apoi vedem noi cum le-mbulinam...
dor72
Postat pe 14 Iunie 2011 22:09
elisabeta_boia
Postat pe 14 Iunie 2011 23:16
care-s copiii?
dor72
Postat pe 14 Iunie 2011 23:18
De la: dor72, la data 2011-06-14 22:09:29betty!!!!!!
barbo zice ca-s urata...ca n-am vrut sa-i dai marul....
si io nu ma duc cu el de manuta..ca ma tot pupa...si mie... nu spun...ca ni-i rushini...
si-mi tot zice dor...si imi aduce iepuri...prinsi de el...cu mana goala...e voie?

hai, mai betty, ai tu copii surdous...nu crez....

barbo, tu ia bulinele c-apoi vedem noi cum le-mbulinam...



EU... eu nu ti-am zis ca esti urata... chiar daca esti !!!! eu te vad frumoasa ! sa fie clar ! ok, iau bulinele ! nu uita ca maine avem concurs de shotron.....sa nu faci ca data trecuta si sa vi cu rotilele... !!!!
barboneli
Postat pe 15 Iunie 2011 00:13
Hei,copii...aveti si concurs de desene pe asfalt,nu uitati sa veniti cu creta colorata la voi!! Cele mai frumoase desene pe asfalt,vor fii premiate cu ..bomboane umplute!!
elisabeta_boia
Postat pe 15 Iunie 2011 08:53
De la: elisabeta_boia, la data 2011-06-15 08:53:14Hei,copii...aveti si concurs de desene pe asfalt,nu uitati sa veniti cu creta colorata la voi!! Cele mai frumoase desene pe asfalt,vor fii premiate cu ..bomboane umplute!!



http://static2.voxpublica.ro/wp-content/uploads/2010/09/trot.13.jpg

http://www.agenda.ro/pictures/diverse-16/desenepeasfalt_13_b.jpg

http://cartipentrutine.tripod.com/iluzii_optice/artt2.jpg

http://i.ziare-pe-net.ro/upload/stiri/large/11/18/92b_11.jpg

http://cdn.toxel.ro/img/contents/1-new-3d-street-painting.jpg
barboneli
Postat pe 15 Iunie 2011 14:50
Acum dupa ce v-ati jucat,dat cu rolele,participat la concursuri de desene pe asfalt..v-ati copilarit ..va intoarceti la tema topicului meu?? Astept noi si noi diferente intre...si intre..
elisabeta_boia
Postat pe 16 Iunie 2011 21:56
diferenta intre barboneli si sotul meu?
nu pot sa ma pronunt...nu-l cunosc destul...pe...sotul meu...

si sa stii ca te bat la sotron...cu ochii inchisi...si rolele pe tusa...
si daca ma mai faci frumoasa...chiar o sa te cred...
nu te juca cu sentimentele mele curate...si naive de tinerica....
dor72
Postat pe 17 Iunie 2011 00:15
Bine!!DOR!! Si zici cu nu-l cunosti pe sotul tau? Bine ca-l stii bine pe Barboneli! Dulce si cu umor ca intotdeauna!
elisabeta_boia
Postat pe 17 Iunie 2011 08:58
si tu Bety ....
depinde de starea pe care o ai .....eu , pe sotul meu il cunosc , il cunosc bine .......apoi nu-l mai cunosc , pe urma iar isi revine .......si iar nu-l mai cunosc , in final nici nu-mi mai doresc sa-l cunosc
pentru ce atata zbucium ???

de fapt cred , ca eu sunt mult prea ' intortocheata '
jeanette40
Postat pe 17 Iunie 2011 09:10
Cata dreptate ai Janette!! dar de multe ori..parca nici pe mine ..nu ma mai recunosc.. Important cred ca este ,sa mergem inpreuna si asa..cu timpul ne vom regasi,apoi ,poate la batranete..vom fii.."duoa jucarii stricate/merg tinadu-se de mana?un batran si o batrana.." Imi doresc sa apuc acele timpuri,cand o sa mi se para"indecent" ca doi tineri sa se ..sarute pe strada...Acum imi place sa vad astfel de perechi,ii iubesc neconditionat..dar poate peste ani..?Sper sa-mi ramana spiritul mereu tanar! Ceea ce-ti doresc si tie,si tuturor usierilor Garbo!!
elisabeta_boia
Postat pe 17 Iunie 2011 21:07
in clasa a 8-a m-a trimis tata sa fac meditatie la "romana. Doamna preda comentarii pe care trebuia sa le invat pe de rost.
dar ceva tot mi-am amintit...ne spunea, noua copilelor, ca ne putem indragosti la orice varsta
asta imi amintesc
si ca ne putem (re)indragosti de iubitul, sotul...
Eugenia69
Postat pe 17 Iunie 2011 21:32
mama mi-a interzis sa ma mai intalnesc cu dor.... ptr. ca ea crede ca-mi v-a crea complexe de inferioritate... ! asa ca m-a sfatuit sa termin scoala intai si pe urma sa incep sa joc shotron, cu femei casatorite..... !!!!

iar la dorinta ta: "Astept noi si noi diferente intre...si intre".... abia acum imi dau seama ca nu am inteles, ce urmaresti.... ? iti pregatesti... terenul ?????
barboneli
Postat pe 17 Iunie 2011 22:50
De la: Eugenia69, la data 2011-06-17 21:32:23in clasa a 8-a m-a trimis tata sa fac meditatie la "romana. Doamna preda comentarii pe care trebuia sa le invat pe de rost.
dar ceva tot mi-am amintit...ne spunea, noua copilelor, ca ne putem indragosti la orice varsta
asta imi amintesc
si ca ne putem (re)indragosti de iubitul, sotul...



ei... a invatat si ea pe de rost, ce ia spus alta Doamna care preda comentarii.... sau si-a comentat povestea ei personala ! ma intreb ce puteau sa inteleaga copilele, despre sot si iubit, la varsta lor ???
barboneli
Postat pe 17 Iunie 2011 22:54


il visau pe zburator

si ce se transmite din doamna-n doamna....e experienta...deci...garantat experimentat




http://youtu.be/z06uNDD2_Mw
Eugenia69
Postat pe 17 Iunie 2011 22:56
De la: barboneli, la data 2011-06-17 22:50:06mama mi-a interzis sa ma mai intalnesc cu dor.... ptr. ca ea crede ca-mi v-a crea complexe de inferioritate... ! asa ca m-a sfatuit sa termin scoala intai si pe urma sa incep sa joc shotron, cu femei casatorite..... !!!!


nu-i adevarat, eu nu creez complexe nimanui....si le creeaza singuri...in prezenta mea....
si, barbo, tu asculti de parinti....
las-o naibii...a trecut perioada anteprescolara...cand depindeai de ei....
si sa stii ca mie nu-mi plac astia ce nu se vad...de sub fusta mamei...cuiva...
ne impacam? o sa-i zic mamei tale, ca te-ai facut cuminte...si nu mai vrei complex...ci hypermarket....
dor72
Postat pe 18 Iunie 2011 00:19
ok ! ne impacam. mai ales ca nu mai poti sa spui lui mama mea, nimic..... !!!! e cam greu, daca nu imposibil, sa=i mai spuna cineva ceva... !
ti l-am pus pe tizul tau, la picioare in "X" ! cel putin, avem ceva comun... !
barboneli
Postat pe 18 Iunie 2011 11:11
barbo, poate ca se intalneste cu mama mea...pe unde sunt...acum....si ii va spune ea...
ce tiz?

m-am dumirit...e leit...
doar ca eu nu am picioare in x...si sunt ceva mai mare....

bai, da ce x-uri mov ai (are)! cred si io ca ai capiat...uitandu-te....
dor72
Postat pe 18 Iunie 2011 17:55
De la: barboneli, la data 2011-06-17 22:50:06mama mi-a interzis sa ma mai intalnesc cu dor.... ptr. ca ea crede ca-mi v-a crea complexe de inferioritate... ! asa ca m-a sfatuit sa termin scoala intai si pe urma sa incep sa joc shotron, cu femei casatorite..... !!!!

iar la dorinta ta: "Astept noi si noi diferente intre...si intre".... abia acum imi dau seama ca nu am inteles, ce urmaresti.... ? iti pregatesti... terenul ????? [/ quote]

Ei si tu..!Ce "teren?"..Imi caut o...scuza!! O motivatie! O...mai sunt si altele...si altiii...care...
Cand incepi sa joci..sotron cu femei casatorute...anunta-ma!!

hai ca va pup pe amandoi!
elisabeta_boia
Postat pe 18 Iunie 2011 20:28
De la: dor72, la data 2011-06-18 17:55:21barbo, poate ca se intalneste cu mama mea...pe unde sunt...acum....si ii va spune ea...
ce tiz?

m-am dumirit...e leit...
doar ca eu nu am picioare in x...si sunt ceva mai mare....

bai, da ce x-uri mov ai (are)! cred si io ca ai capiat...uitandu-te....



eu ti-am spus ca sunt sincer si nu mint... !!! daca zic ceva, asa e ! in felul asta sper ca am linistit-o si pe tanara cu ochelari de soare.... !
barboneli
Postat pe 18 Iunie 2011 23:10
nu cred.... ( ca ai linistit-o...tu... )
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 15:38
De aia nu-i trebuie lui Barboneli o Iubita iubitoare...pentru ca are o Sotie iubitoare!! grija de ea dragul meu..sa nu-i trebuiasca nici ei un Iubit iubitor..fii tu un Sot iubitor!!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Iunie 2011 19:06
Si eu care credeam ca acest "subiect"v-a fii mult dezbatut...m-am inselat,inseamna ca s-a spus tot ce era de spus! Asa ca inchid topicul si multumesc tuturor celor care au intrat pe el,am dat si buline rosii,si bomboane umplute... Va doresc sa aveti parte numai de parteneri iubitori,partenere iubitoare,casnicii fericite,copii frumosi si destepti,si tot ce va doriti in viata!
Fericire si multi bani!
Si bube-n cuor la dusmani!

Betty 37
elisabeta_boia
Postat pe 26 Iunie 2011 11:30
betty, ce final apoteotic ne-ai dat...
nu te dezminti....si de ce ai face-o?
dor72
Postat pe 26 Iunie 2011 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PADUCHI 6 De la: garbo_423702 8 Februarie 2016 06:05
Cerealele bebe un an 1 De la: Getty_kidz 26 Iulie 2010 14:51
vand INFACOL 1 De la: paulescu 3 August 2009 18:16
copilul meu a fost diagnosticat cu megacolon idiopatic!!! va rog ajutati ma 7 De la: pinicuta 22 Martie 2010 10:38
caria de biberon 2 De la: Aly_Fab 10 Martie 2010 15:11
Setari Cookie-uri