inselata


poate vrei hainute ieftine si de calitate de la...
tatoo
Postat pe 6 Iunie 2011 11:01
desi ma simt oarecum "musca", te intreb garbo./...de ce daca o tot acuzi pe cealalta tu nu faci decat sa acuzi...aidoma cu ceea ce infierezi cu atata patos?
As_ninge
Postat pe 6 Iunie 2011 11:02
ninsoare, las-o mami...personajul e clar obsedat, vai de steluta ei/lui...zici ca i-am smuls barbatul din brate
oricum, e deja istorie, iar a luat bann

tatoo, pe mine m-ar coafa mai mult o rochie de la Valenntino, hehehe
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:06
Dupa parerea mea, nici deschizatoarea de topicuri 715 nu este straina de aparitia acestor conturi gen "lila", "220", "779" samd.
anakin
Postat pe 6 Iunie 2011 11:10
lume nacajita, my friend...
desi, e greu de crezut a sunt atat de fascinanta, incat sa merit onoarea indoielnica a acestor atentii
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:13
Din cand in cand ma satur sa las! Vreau ca atunci cand merg undeva (fie si loc virtual) sa nu gasesc macar mizerie si prostie crasa si evidenta (droguri psihice). O sa se spuna: nu mai veni daca nu-ti palce. Dar nu e chiar asa! De ce sa ma izolez eu (sa izolam individul) cand putem curata locul? E ca la copii! Nu vrei sa fie expus drogurilor, il incui in casa. Face vreun parinte asa? NU! Incearca sa curete mediul in care i se invarte copilul. La fel e si aici!
As_ninge
Postat pe 6 Iunie 2011 11:15
Sa inclin spre ceea ce spunea tatoo, mai devreme?.. o fi vreun fost copil ratacit pentru care sa fi fost mama Dolores la un anumit moment?
anakin
Postat pe 6 Iunie 2011 11:16
ba da, ba da ! esti fascinanta !!!
dovada ca...

bre, mai rau ca orgoliul ranit al unui barbat...nu se ezixta.
tatoo
Postat pe 6 Iunie 2011 11:17
fulgulet, din pacate ai dreptate, dar ce putem face? sunt si de-astia, scapati pe net, plini de nemultumiri personale, care vor atentie, fie ea si negativa. nu stiu exact, dar cred ca boala asta are si un nume. oricum, mi se pare extrem de trist sa nu te poti integra undeva, fie si intr-o lume virtuala, sau mai ales acolo...
in definitiv, nu te costa nimic sa fii civilizat...dar cand tu esti incapabil sa relationezi, fie si la un nivel superficial, nu-ti ramane decat sa-ti versi neputinta pe altii. oricum, e clar ca tinta sunt eu, oricine isi poate da seama de asta

anakin, incep si eu sa cred ca aveti dreptate...tatoo nu stie, dar tu stii bine cum luam eu sub aripa toti puii necajiti, aparuti pe garbo. bine, ca ma caiam pe urma e altceva...stii cum se spune...nicio fapta buna nu ramane nepedepsita, hehehe...
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:22
exista! cel al unei femei!!!

da...da...fascinata...fascinanta...ravisanta....
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:23
Michelle, acuma de curiozitate.. chiar nu mai tin minte topicul ce-l deschisese persi, in care se dadea lovita in aripa de toate cele, si in care povestea i se schimba dupa cum visa noaptea. Tin minte ca am fost primul care am spus ca nu cred o iota si ca totul e o mare minciuna, motiv care devenisem lupul cel rau.
anakin
Postat pe 6 Iunie 2011 11:26
lupu' cel rau, ha?
si ce "razbunari" au iesit de acolo!
Thor_again
Postat pe 6 Iunie 2011 11:29
stiu, si eu m-am luat urat de voi, ca ati dat cu ea de pamant, ca mi-era mila...stii cum zicea ca a avut un accident, si nu isi poate folosi mana, si eu muream de mila ei, si v-am tras pe voi de urechi...si voi, din respect si drag pentru mine, ati incheiat ostilitatile

eh, intre timp, mi-am dat seama ca nu e chiar asa, si ca iar sunt mama dolores cu cine nu trebuie...inima mea proasta, deh...
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:31
Sunt diferente enorme intre a face glume, a pune topicuri absurde (pana la urma sunt totusi subiecte de discutii) a minti, chiar a-ti face mai multe conturi...si alergatul asta idiot dupa vendete "fara gust", insipide.
As_ninge
Postat pe 6 Iunie 2011 11:31
da, brother...ca si tu ma tot certai ca adopt toti nefericitii de pe net, diavole...

iote alta!!!

pisi, vrei si tu un bann? hai, ca azi sunt in forma, hehehe...
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:32
Exact, michelle..era accidentata in aripa
damn it, chiar nu mai stiu cum spanac i se numeste topicul, sa stii. Si chiar as fi avut chef de o mica lectura, asa, de fun
anakin
Postat pe 6 Iunie 2011 11:35
lume nervoasa, mami... e luni, tre' sa-i intelegem si pe astia
Thor_again
Postat pe 6 Iunie 2011 11:39
Mie imi veni in minte Persida fiindca vazui la Lila acel : "proastooooooo "...
Si-mi amintii de un :" nenorocitoooooooooo" al Persidei, pe un topic ce-l deschisese pt a o mustrului pe...Si ea tot asa, cu ura maxima si nejustificata ( aparent )...

me, michell e un alt user, nu esti tu ala...hehe
tatoo
Postat pe 6 Iunie 2011 11:42
oh daaaa...si s-au trezit aste doua conturi cu un chef nebun sa ma muste pe mine de popou, taman de luni dimineata, ashe...
bre...tre' sa fii nefericit rau de tot ca sa iti faci un scop in viata din a urmari postarile unuia pe garbo, hehehe
michelle_
Postat pe 6 Iunie 2011 11:42
De la: garbo206715, la data 2011-05-22 21:16:24buna , nu o sa tin discursuri lungi dar as vrea sa stiu : cum ar trebui sa se comporte o femeie inselata de catre sotul ei pe care il iubeste/iubea dupa 9 ani de casnicie?
mi s a intamplat de curand si am ramas "imuna" in fata lui , fapt care la deranjat foarte mult.
cam atat



mie mi-a atras atentia fraza..-{si am ramas "imuna" in fata lui , fapt care la deranjat foarte mult.

]
...sunt eu blonda ..:))dar..te deranjeaza ca te-a inselat sau te intereseaza orgoliul lui ?ca se simte jignit ca nu esti mai afectata?
oricum....sfaturi..nu obisnuiesc sa dau, dar o parere.....nimeni nu e sfant ...nu stiu cati barbati pot spune ca intr-o viata intreaga nu au inselat niciodata ,asa k....









lulutza_lyl
Postat pe 6 Iunie 2011 11:44
Tatoo, asa a facut persi peste tot pe unde nu s-a mai pus botul la vrajeala ei.
App de vrajeala, sa dai cu ochiu' si pe la generalitati, cu farmecele si vrajile, sa o vezi acolo in toata splendoarea intelectuala.
anakin
Postat pe 6 Iunie 2011 11:44
9676 - esti medium? vorbesti cu spiritele???
iubita ta lila29 a sarit gardul de mult... nu vrei s-o urmezi?
alfheim
Postat pe 6 Iunie 2011 11:47
o lume nebuna , nebuna , nebuna......
jeanette40
Postat pe 6 Iunie 2011 11:48
http://youtu.be/xHrIeiLbqO8

incerc sa va inveselesc

uite si animalul asta de delfin cum isi inseala rasa...
Eugenia69
Postat pe 6 Iunie 2011 11:51
Mai incearca, Eugenio. Nu de alta, da' am sters punctul ala in plus dintre "youtu" si "be", da' zice ca nu se iegzista pagina.

Gata, nu mai incerca pen' ca reusii io
Thor_again
Postat pe 6 Iunie 2011 11:53
mai bine nu stergeai .. merge cu punct cu tot


frumos, eugenia
cricat
Postat pe 6 Iunie 2011 11:55
TOATE SPECIILE SUNT CAPABILE SA ALEAGA:)))
OTEEA
Postat pe 6 Iunie 2011 12:01
da ce-i acilea mai?????
cum nu intelegeti voi sufletele pierdute tz tz tz tz tz
ameno
Postat pe 6 Iunie 2011 12:05
As vrea un sfat sau mai multe , dar nu vreau rautati..... sunt satula sa vad cum voi cei care va cunoasteti va intepati ....
Azi ar trebui sa ma duc cu actele pentru divort (TREBUIE), dar ma doare sufletul , il iubesc foarte mult , pot sa trec peste inselat si peste tot , Si mai e ceva , azi a ramas fara job, oare ar trebui sa fiu asa de rea sa l fac sa treaca si printr un divort acum? NU VREAU SA L RANESC
OTEEA
Postat pe 6 Iunie 2011 12:05
cresti tu mare....lasa mai ca nu tot ce-i mic si negru e neaparat draqul impielitat...referitor la garbo spun,mai alpeaca si tu creasta aia si o sa vezi mai roz...
cat tine de fostul baga-ti paula-n el....next!
ameno
Postat pe 6 Iunie 2011 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exist undeva cineva lng care i ultimul srut va fi la fel de intens ca i primul? 24 De la: AMELYY 14 Noiembrie 2009 23:44
Oare cat mai rezist? 10 De la: garbo_3537 11 Iulie 2012 13:43
de cine sa ascult de realitatea ce se aude ,vede,sau de ceea ce este in interior adica suflet 37 De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:57
Lilith-sau de ce innebunesc barbatii 3 De la: yanyacharberet 2 August 2009 22:22
am nevoie urgent d un sfat,va rog 95 De la: dennysutza 2 Septembrie 2009 22:07
Setari Cookie-uri