Panarama de langa tine!

profa pastreaza-ti profesia si atat, sau daca crezi ca labis are nevoie de avocat, ai putea sa-ti ince4rci talentele insa ma tem ca ori n-apuci sa incepi nimic ori te termini solo voce inainte de-a incepe
daca ai nevoie de adepti si alte alea caut-o la coltz de strada pe prietena ta cu care ai impartit aceeasi canapea
faptul ca stau dupa ecran e datorita jobului, dar tu n-ai de unde sa stii lucrul asta fiindca prestatziile tale sunt cel mult pe canapea si maxim in boschetzi; de grija frecatului la rece cred ca nu poti dormi tu, numai ca are cine sa-mi ofere ceva fierbinte din nefe(ricire) pt tine! din fericire pt mine "femeile alea tari" ca tine ma lasa rece, iar daca am nevoie de ceva de la ele, o proba de dictzie ceva (categoric n-as apela, dar pun ipoteza absurdului) pentru cateva zeci de lei te-ai tara ca orice taratura, asa ca taci si calca apa!
totdeauna am avut si am chestii mult mai interesante de facut decat vrajeala de baboo ... dar creierul tau e prea uscat sa priceapa asa ceva si sa inteleaga cum se poate!
iar daca esti acelash labush si ti-ai mai facut un cont sa fii interesant si sa incerci si cealalta postura iti urez multe, adanci si largi succesuri!
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 20:41
Michelle...
Multam... astia fac gat doar acilea......in real le ploua-n gura....
nuti_vio
Postat pe 24 Mai 2011 20:43
De la: michelle_, la data 2011-05-24 20:38:56nuti, e dementul ala de se vaita de panarama, doar ca acu' si-a tras nick de femeie



asa am banuit si eu, insa nu si-a tras nick de fufa, s-a transformat de la radiatii!
avea dreptate Ge, cand a zis ca e fisurat reactorul...
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 20:44
de parca era si greu sa deduci
si tu? esti tzaca? te apuci sa ii dai replica p-acilea? nu ma dezamagi...
michelle_
Postat pe 24 Mai 2011 20:50
o fi, dreaq, hermafrodit!
esme
Postat pe 24 Mai 2011 20:51
mdea...vaz ca m-a vizionat la profil
poate ma supar si mi-l iau acasa...de profil zic
michelle_
Postat pe 24 Mai 2011 20:57
mutant de-a dreptul peste stangul!

mami, replica a fost la dublu ca altfel nu ma oboseam
cum ziceam mai ieri shakespeare - mult zgomot pentru o neinfatuata orala tradare
(pe bune hai ca suna mai bine de la cap la coada decat invers - e clar omul e pe invers, nici cal nici magar )
alfheim
Postat pe 24 Mai 2011 20:58
esme, nu il zapaci...va crede ca e de bine ce i-ai spus...

alfie, da-le mai incolo de panarame...esti chiar atat de plictisit?
dor72
Postat pe 24 Mai 2011 23:59
De la: Profa_de_sexoral, la data 2011-05-24 01:16:18Interesanta faza, domnisoara Reia se iubeste prea mult pe ea! Cum faci draga asta? O faci cu tine insuti ?! Parca seamana a onanism feminin ! Of draga, o mana de barbat te face fericita, chiar de femeie, dar tu singura, egoisto!


ce metamorfoza ! te-ai transformat in dama :-)) ramai unde esti , pastreaza distanta regulamentara..si nu in ultimul rand fara ,,draga " ...
reyya
Postat pe 25 Mai 2011 00:18
reya, de ce esti rea? tot dama era si inainte...
nu e nicio metamorfoza...
adica...na....tot cu sex oral se ocupa...la primire...
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 00:24
dor...prea mult zgomot pt nimik ..intra oricum la categoria ,,execrabil si fara relevanta " .
reyya
Postat pe 25 Mai 2011 00:29
indubitabil...de aceea nici nu ma obosesc sa vorbesc cu nenea/tanti/zero...
dor72
Postat pe 25 Mai 2011 00:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am fost parasit. 10 De la: Popa_Catalin_Andrei_1 12 Iunie 2016 18:39
amanta-sotie 190 De la: christine21 8 Noiembrie 2013 08:45
O INTREBARE; 22 De la: sandy_bel 8 Octombrie 2012 15:34
Ce nu pot suferi eu citatele...sunt de fapt lozinci si lozincile sunt demagogice 20 De la: nathalie 29 Septembrie 2011 08:48
Iubire-tradare 59 De la: mariany 26 Septembrie 2013 22:00
Setari Cookie-uri