Se da la sotul meu


E vorba de sefa lui. el nu mi-a zis nimic, dar m-am uitat eu prin mailurile de la munca si am observat niste mesaje ciudate de la ea. ciudate...adica foarte porcoase de fapt... il invita la orgii si tot soiu de nenorociri d'astea. am vazut ca el nu i-a raspuns. adevarul este ca nu a intarziat niciodata de acasa, nu iese din casa cu nu stiu cine nu stiu unde... nu cheltuie bani aiurea... dar nu mi-a zis niciodata de sefa lui. ar trebui sa imi fac griji????
garbo_1663
Postat pe 9 Aprilie 2012 17:22
Nu. N-ar trebui sa iti faci griji daca n-ai sesizat nimic la el.
Exista tot felul de femei care "s-ar putea da" - de la toate vecinele de pe scara la toate colegele si toate tipele pe care le vede catre/de la munca... si toate prietenele de familie...etc. Nu e cazul sa devii paranoica: nu poti pazi femeile, poti doar sa vezi cum reactioneaza el fata de tine si, daca totul e ok, n-ai de ce sa iti faci probleme.
quasaria
Postat pe 12 Aprilie 2012 22:05
Stai blanda!Nu iti incarca memoria cu prostii!Sefa vrea ceva!El n o baga in seama!Sefa ramane cu buzele umflate!Daca iti iubesti **cu adevarat sotul**lasa te de prostii si nu mai intra in intimitatea mesajelor lui!El iti verifica mesajele tale??!Nu ii frumos!Sa auzim de bine!!
Jojolin
Postat pe 13 Aprilie 2012 07:49
De la: quasaria, la data 2012-04-12 22:05:37Nu. N-ar trebui sa iti faci griji daca n-ai sesizat nimic la el.
Exista tot felul de femei care "s-ar putea da" - de la toate vecinele de pe scara la toate colegele si toate tipele pe care le vede catre/de la munca... si toate prietenele de familie...etc. Nu e cazul sa devii paranoica: nu poti pazi femeile, poti doar sa vezi cum reactioneaza el fata de tine si, daca totul e ok, n-ai de ce sa iti faci probleme.

Un barbat care iubeste nevasta și o respecta,nu poate fi tentat nici de Elena .....din Troia !
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=odPSNKEvOXg&feature=fvwp
VOIAJOR
Postat pe 14 Aprilie 2012 11:27
Voy....
Rotty
Postat pe 14 Aprilie 2012 11:32
Nu trebuie sa te deranjeze ca o alta femeie se da la el,mai ales sefa lui.Trebuie sa te bucuri atita timp cit ramine la acest stadiu.De altfel atit femeile cit si barbatii apreciaza faptul ca sunt admirati, priviti,provocati.Asta inseamna ca ai un sot dorit,si nu poti rupe gura tirgului,ba dimpotriva trebuie sa te etalezi alaturi de el si sa nu ii lasi nici un moment sa zburde,sa controlezi situatia,si sa te afirmi alaturi de el in orice moment fara retineri.De altfel este normal sa aveti aceleasi idealuri.P.S. Nu exista barbat sau femeie sa nu incerce,dar nu inseamna ca si reuseste.Paste fericit.
garbo270060
Postat pe 14 Aprilie 2012 19:40
D-zeule esti maritata si ink nu stii cum sunt barbatii?!Treaba ta dak vrei sa traiesti in minciuna...barbatii pot vb la tel.cu "iubita"sau"nevasta"in timp ce sunt cu "alta"...sunt atat de "naturali"incat nici nu isi dau seama k ei sunt cu alta...AI SPUS K E SEFA LUI!Au multe posibilitati de-a fi impreuna: la birou,in toaleta,sau "plecari in timpul serviciului" etc. ...iar BANII?!ea e sefa lui NU-I VREA BANII vrea doar "sex"...MESAJELE?!iar k el nu-i raspunde iar exista multe explicatii:poate o face pe ascuns,poate k o face "fata in fata",poate nu vrea sa existe dovezi impotriva lui...iar cand ai vazut mesajele a facut pe indiferentul,k nu-i pasa de ele ca sa nu ai vreo indoiala de el...Inceark prin mici"povestioare inventate"de "sotul sau sotia"lui x sau y ce au facut cand au aflat k sunt inselati,si ii poti spune si tu ce ai face in locul lor...dar sa pari f credibila...sau poti sa-i face mult timp vizite la lucru fara sa-l anunti...
AdrianaStoleru
Postat pe 15 Aprilie 2012 10:19
nu e cazul sa devii paranoica daca n-ai motive.Si da, sint barbati sau femei care "nu incearca".
Chiar sint. Si nu pentru ca nu i-ar tenta dpdv biologic, ci pentru ca nu toate deciziile in viata asta se rezuma la biologic.
quasaria
Postat pe 15 Aprilie 2012 10:31
daca mesajele alea continua sa vina inseamna ca el a raspuns la ele.eu zic sa vorbesti cu el sa nu fii luata ca din oala.daca exista comunicare intre voi totul se rezolva.
carmina20005
Postat pe 15 Aprilie 2012 10:51
BUNA.. FII ISTEATA...si aranjazate-te mai des..fi mai sexi..mai dulcica cu el ..distragei atentia de la ea ...umbla din gresala mai goala prin casa ..joaca-te cu el...fa-l un pic gelos ...atztal mai mereu...si vezi reactia lui in scurt timp ...NU RENUNTA LA EL FARA LUPTA... SE ZICE ...INCERCA SI VEI REUSI...DACA NU TE MAI BAGA IN SEAMA ATUNCI ..II POTI REPROSA ..TOT ..DAR ALTFEL NU ..TE ..PUP
garbo249401
Postat pe 15 Aprilie 2012 18:45
CE LE-AS CIUFULI EU PE ASTEA ...MAMA ,MAMA .......NU AM STIU ATUNCI CUM SA FAC SI L-AM PIERDUT..DAR TU UN TIMP TOT LA MINE A VENIT ..DAR PREA TARZIU ...E SINGUR DE 20 ANI...E VAI DE EL ...EU TOT ASA SUNT TANARA SI FURMOSA SI CU 2 BAIETII CAT USA ....MEREU LE ZIC SOTIA TREBUIE SA FIE IUBITA VOASTRA NU SERVITOARE VOASTRA ...SPER CA TU SA REUSESTI ...TE PUP SI FII TAREEEEEEE !!!
garbo249401
Postat pe 15 Aprilie 2012 18:52
eu iti dau un sfat:
SA NU STAI DELOC LINISTITA. PAZESTE-TI FAMILIA.

sunt o gramada de femei nenorocite si c------e.
trandafirie
Postat pe 19 Aprilie 2012 11:20
si eu....si eu...(249401)
garbo044707
Postat pe 20 Aprilie 2012 14:34
lasa draga ca asa zicea si fosta mea si cind i-am umblat in mesagerie zicea ca ce bine s-a simtit cu unu.cica la o cafea
garbo256248
Postat pe 20 Aprilie 2012 15:11
ba du-te in balarii!tu te auzi ce scri?
garbo256248
Postat pe 20 Aprilie 2012 15:16
cred ca esti serghei.pai intai sa vedem poze cu ea si cu sefa si dupa sa ne dam cu parerea
garbo256248
Postat pe 20 Aprilie 2012 15:18
mi se pare putin aiurea, in ce domeniu lucreaza sotul tau? eu personal nu cred ca o sefa, cit ar fi ea de sefa, si-ar permite sa trimita mesajele despre care spui...si porcoase pe deaspra ! Daca ai un sot atit de sarmant, ar fi mult mai simplu sa-l abordeze la servici, sub un pretext oarecare dar tot nu cred !Poate ca chiar sotul tau iti creeaza aceasta viziune ca sa te vada cum reactionezi, poate ca vrea o schimbare in viata voastra intima si nu stie cum sa te abiodeze, e mult mai simplu sa te faca sa crezi ca il vrea alta femeie, si unde mai pui, chiar sefa lui !
garbo183924
Postat pe 21 Aprilie 2012 23:33
poate sefa are un pat la birou poate nu e sefa si e alcineva la care el se duce in timpul programului pentru ceva distractie poate ca sefa chiar la amenintat si el de frica a stat poate ce stiu eu nu ca spun da vreau sa zic
asa ca ,,zoe fii barbata,,
gmpa
Postat pe 22 Aprilie 2012 09:01
Nuuuuuuuuuuu dispera!Ce i al tau e pus deoparte!Poate are beneficii de la **sefa**!
Jojolin
Postat pe 28 Aprilie 2012 09:37
a mai fost una care a "virusat" forumul cu reclame.......Te rog din suflet NU IMI STRICA SEARA!!!
....... Multumesc.
Rotty
Postat pe 19 Mai 2012 20:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa-l cred ca a fostdoar o ratacire? 123 De la: tatoo64 17 Februarie 2011 16:57
nu-l mai suport, cu ce sa-l otravesc 245 De la: raluca12 18 Septembrie 2018 19:49
Ai iertat-o,dar cum te convingi sa mai ai incredere in ea? 328 De la: garbo090878 22 Decembrie 2016 20:54
de ce ma inselat? 96 De la: melania33 21 Mai 2011 21:10
Masturbare... 148 De la: MelissaMarr 2 Aprilie 2020 16:24
Setari Cookie-uri