viata dubla

POATE ITI DORESTI HAINUTZE DE CALITATE LA PRET REDUS
http://miki-shoppinghaineoutlet.blogspot.com/
bellamy
Postat pe 11 Martie 2011 06:20
Eu sunt ntr-o situație asemntoare si sincer nu știu dac mai pot continua așa. De-a lungul timpului am trecut prin diferite stri, furie, revolt, nepsare, acceptare a destinului, etc. Cred c nu exist metod care s nu o fi ncercat-o. Bineințeles ca eu am fost de vin ntotdeauna nici nu imi mai pas a cui este vina la momentul acesta. Pe scurt, de peste 20 ani sunt singur ntr-o familie n care fiecare are viața lui și eu trebuie s fiu doar sotie si mam. Culmea e c am alturi pe cineva care nu ar avea nici un dumnezeu dac nu ar exista familia lui. Am incercat-o si pe asta cu sotia si mama; dar mi-se intampla lucruri care pot fi numite atentate la viața și sntatea mea. Am incercat s ies din aceast situatie. Dar ce credeti? Eeei, trebuie s trec printr-un circ inimaginabil și chiar și asa nu scap, eu asa usor...
Sincer, as vrea sa iti dau un sfat, dar nu stiu care sfat, pentru ca și eu insami am nevoie de sfaturi sincere (nu de la prieteni binevoitori).
POATE DOAR ACELA N CARE S -ȚI SPUN NU STA NICI O SECUND N PLUS DIN MOMENTUL CND RELAȚIA D SEMNE C SCRȚIE CEVA, TIMPUL NU REZOLVA NIMIC, DIN CONTR .
garbo168044
Postat pe 9 Iulie 2011 14:18
frate, de ce n-or intelege cei mai multi dintre barbati (si nu le exclud de aici nici pe femeile care vaneaza un statut social si suprematii facile, false in ochii barbatilor si care cred ca de-asta s-au maritat: doar ca sa fie neveste si mame!) ca femeile, multe, vor sa fie inainte de toate iubite si apoi sotii?!
esme
Postat pe 9 Iulie 2011 14:28
Freya__
Postat pe 9 Iulie 2011 14:35
...de mai multi.., daca se poate si in acelasi timp..
roby_cado
Postat pe 9 Iulie 2011 15:12
bre cado, se pare ca tu nu percepi, caci nu ai habar de asta, functionalitatile si legile lb. romane! atunci, hai sa te educ!: acolo, `iubite` era un substantiv (sa-ti mai spun ca e la plural?! ), care, conform normelor lb romane, nu poate admite un complement de agent, adica acel `de mai multi`, cu care credeai ca dai tu lovitura de gratie si vei fi incoronat cu lauri! ...de tata mare! ori poate de vanghelie, care este... asa ca, nu numai ca esti lipsit de bun simt si bunavointa, dar si ignorant!
esme
Postat pe 9 Iulie 2011 15:41
bre, da' ci v gratulai voi doi! di ce nu v luai, mmic?
Thor_again
Postat pe 9 Iulie 2011 15:59
thorelu`, ti-o spun sincer, io chiar n-am nimic personal cu el, desi nu m-am adresat vreodata lui in mod special pt a-l provoca. eu mi-am exprimat o opinie, pe care a luat-o la modul personal, desi, repet, nu ma adresam lui! insa, se pare ca el nu poate trai fara sa-mi sara la beragata! mai stii?!: i-o placea si nu stie s-o exprime altfel!
esme
Postat pe 9 Iulie 2011 16:07
poi di ce s nu-i plac, mmic? vorba aia, tineri sntei amndoi, frumoi sntei amndoi. iote, aa m lichesc poate i io d-o cununeal, cu nire cu tt!
Thor_again
Postat pe 9 Iulie 2011 16:10

thorelu`, musca-ti limba! si fa-ti trei cruci cu cateva matanii, drept canon pt ce mi-au auzit urechile! la ce socuri imi supui tu inima, bre moshnege! eu sunt o fata simtitoare si ma apuca lesinurile si s_O_spinele, una-doua, daca nu sunt tratata cu delicateturi si dulceturi!

esme
Postat pe 9 Iulie 2011 16:17

daca-ti bag d'astea o sa-ti regreti orientarea sexuala,smeoanco?!?
precizilla
Postat pe 9 Iulie 2011 16:40
esme, categoria celor care de aia se marita, "sa fie sotii si mame" (de parca nu se numesc mame altfel...) este probabil cea mai complexata dintre toate. Pentru ca sint convinse ca nuntasii si primaria certifica faptul ca sint iubite de ala de linga ele, prin sufletul caruia nu se stie oricum cine tropaie.... Bine ca nu sintem dreak transparenti...


quasaria
Postat pe 12 Iulie 2011 11:26
transparenti nu suntem, dar se vede mult in sufletul omului , acum depinde si de valul de pe ochii celuilalt.
cricat
Postat pe 12 Iulie 2011 11:40
De la: cricat, la data 2011-07-12 11:40:56transparenti nu suntem, dar se vede mult in sufletul omului , acum depinde si de valul de pe ochii celuilalt.


prin valul de mireasa... nu se prea vede....
quasaria
Postat pe 13 Iulie 2011 11:34
de aceea e pus bine pe ochi
cricat
Postat pe 13 Iulie 2011 11:41
As dorii sa aflu mai multe de la tine,referitor la acest subiect.Situatia mea este similara cu cea a prietenei noastre si de foarte mult timp imi doresc sa aflu parerea unui barbat , sa pot intelege mecanismul ce sta la baza relatiilor extra,ce ii determina pe ei sa faca acest pas.
adytza0464
Postat pe 5 Noiembrie 2011 10:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort si partaj 76 De la: estela 15 Aprilie 2010 05:07
Concubinaj si partaj 30 De la: garbo_409768 10 Ianuarie 2016 18:36
despre femei 10 De la: garbo_471643 26 Iulie 2017 17:27
Renasterea dupa divort. Multumesc sufletelor de pe Garbo! 191 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:08
divort sau nu? am nevoie de o parere, please!!! 182 De la: iasomia 31 Iulie 2009 17:45
Setari Cookie-uri