massturbarea la barbati

emanuela asa i se spune
MproF
Postat pe 23 Februarie 2011 18:07
bine spus ,bine gindit ,MANUELA merge ca unsa si nu te lasa in pana de baterii ! ! !
zero_zero_sapte
Postat pe 24 Februarie 2011 21:39
carevasazica, barbatul vrea sa creada ca, acolo sus, i se mai da o sansa! ori, poate, ca i se demonstreaza ca e imaginativ si pragmatic in acelasi timp! hahaha! cand colo, el, saracul, e doar disperat si neputincios!
esme
Postat pe 24 Februarie 2011 21:49
neputincios pe dreaq..,n-auzi ca-si misca mainile..?
roby_cado
Postat pe 24 Februarie 2011 22:08
insa mi-e ca doar cu asta ramane! ...de cele mai multe ori! imagineaza-ti un gandacel cazut pe spate, zbatandu-se si dand din picioruse si elitre, chinuit, innebunit sa revina la pozitia oficiala. ...lucru de cele mai multe ori imposibil.
esme
Postat pe 24 Februarie 2011 22:18
De la: esme, la data 2011-02-24 22:18:55insa mi-e ca doar cu asta ramane! ...de cele mai multe ori! imagineaza-ti un gandacel cazut pe spate, zbatandu-se si dand din picioruse si elitre, chinuit, innebunit sa revina la pozitia oficiala. ...lucru de cele mai multe ori imposibil.


Stau si ma intreb de ce dreaq te bucuri tu de suferinta barbatului...tare as vrea sa te vad pe tine cu piciorusle in sus,cazuta pe spate...zbatandu-te si dand din picioruse sa revii la pozitia initiala...
ce poze ti-as mai trage sa le pun pe garbo...
markon
Postat pe 24 Februarie 2011 22:36
omule..,la ea, asta e "pozitia initiala"..,deci..,la ce sa-si revina..?
roby_cado
Postat pe 24 Februarie 2011 22:49
De la: markon, la data 2011-02-24 22:36:48
De la: esme, la data 2011-02-24 22:18:55insa mi-e ca doar cu asta ramane! ...de cele mai multe ori! imagineaza-ti un gandacel cazut pe spate, zbatandu-se si dand din picioruse si elitre, chinuit, innebunit sa revina la pozitia oficiala. ...lucru de cele mai multe ori imposibil.


Stau si ma intreb de ce dreaq te bucuri tu de suferinta barbatului...tare as vrea sa te vad pe tine cu piciorusle in sus,cazuta pe spate...zbatandu-te si dand din picioruse sa revii la pozitia initiala...
ce poze ti-as mai trage sa le pun pe garbo...


s-o vezi pe spate, zbatandu-se si dand din picioruse, asta nu e suferinta, ba din contra as zice!
Sau n-ai vazut pana acum o femeie in orgasm , sau ii tragi clopotele la greu fatucii.
charmelen
Postat pe 24 Februarie 2011 22:50
mark-bla, bla, se pare ca doar atat poti: sa versi ce poti pe garbo!

cat despre visele tale nastrusnice, ce altceva pot sa spun decat `dream on`! ramai cu imaginatia ta frusta, pe care tu o vezi bogata, prolifica si interesanta!
esme
Postat pe 24 Februarie 2011 22:51
da di ce va suparati voi baieti? felul cum a vazut esme situatia comico /dramatica nu tre sa lezeze .
floare_cu_colti
Postat pe 24 Februarie 2011 22:52
cado, ti-am mai spus ca esti frustrat, iar asta te face sa te crezi inteligent, dar nu vrei sa intelegi ca esti la un nivel peste care nu poti trece, orice ai face! ti-am mai spus cum e cu gandacii! sunt prea gretosi si inutili, ca sa nu fie striviti sub talpa pantofului.
esme
Postat pe 24 Februarie 2011 22:55
n-ai specificat..
sub..,sau peste al tau..(la nivel ma refer)..
roby_cado
Postat pe 24 Februarie 2011 22:57
eu spun ca nu ar trebui sa se simta ei precum niste gandacei siiiiiii daca ei se simt nu ar trebui sa fie furiosi lucrurile se pot indrepta cu o gonflabilaaa pana pun mana pe un exemplar real . nu ma bateti . am gleznele fine si se invinetesc
floare_cu_colti
Postat pe 24 Februarie 2011 22:58
roby_cado
Postat pe 24 Februarie 2011 23:02
roby nu te zambi caaaaa la cate femei frumoase sant ....nu este pacat de pierderile si de efortu fizic in zadar? paaai nu faceti voi barbatii(unii) risipa?mai este si criza
floare_cu_colti
Postat pe 24 Februarie 2011 23:06
.."nu este pacat de pierderile si de efortu fizic in zadar? paaai nu faceti voi barbatii(unii) risipa?.."

in zadar..?
risipa..?
aaare balta peste..

roby_cado
Postat pe 24 Februarie 2011 23:24
charmelen, ce-ar fi sa vorbesti tu doar in numele tau?! ori probabil ca ipostaza `femeii in orgasm`, ajunse la extaz, era self-referential?!
esme
Postat pe 25 Februarie 2011 00:02
De la: esme, la data 2011-02-25 00:02:40charmelen, ce-ar fi sa vorbesti tu doar in numele tau?! ori probabil ca ipostaza `femeii in orgasm`, ajunse la extaz, era self-referential?!


nu, era general reference; exceptie fac acele femei frustrate si frigide carora le place sa vada barbatii chinuindu-se pentru nici ele nu ajung la orgasm
charmelen
Postat pe 25 Februarie 2011 00:30
mai doamnelor pentru a aduce o femeie la orgasm este o arta uni barbati nu o pot intelege.Dar sunt si femei hidoase....
inoglinda
Postat pe 25 Februarie 2011 16:25
Intr-un avion o d-na langa un domn.D-na stranuta apoi se intinde..tremura,geme,tremura,tipa scurt. dupa scurt timp,d-na iar stranuta,iar se-ntinde,iar tremura,iar geme,tipa scurt. Domnul: -Va doare ceva? D-na:-Nu,sufar de o ciudata boala...cand stanut...am ..un orgasm! -Vai,n-am mai auzit!Si ce luati? -PIPER!!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Februarie 2011 01:14
eu unul cred ca sotul vrea sa-i demonstreze ca este independent si autonom
dancerhd
Postat pe 26 Februarie 2011 07:08
Iubita mea , sunt femeie ca si tine , dar trebuie saiti spun ca in aceasta situatie s-a ajuns din cauza , si numai din cauza ta. L-ai neglijat , cred o data cu nasterea copilului vostru si ca sa nu mai spun ca nu ii trezesti nici un interes sexual .Incearca sa nu-l mai lasi sa si-o faca de unul singur , incearca sa faci dragoste cu el ,ca e potent si ar trebui sa fii multumita ca ai un barbat asa potent in preajma ta.Sfatul meu e sa nu-l neglijezi , ca daca inca nu au aparut divergentele in cuplul vostru , cu siguranta vor aparea si asta e un motiv plauzibil de a aparea. Succes si ia aminte implicate in sexul lui.
Anel
Postat pe 26 Februarie 2011 12:03
anel, te inseli, `aici` nu s-a ajuns `numai din cauza ei`! e vorba in primul rand de niste circumstante biologice ce nu prea pot fi schimbate; e un dat si asta e!: sexualitatea barbatilor nu difera prea mult de cea a celorlalte mamifere. chiar in conditia sa de homo sapiens, masculul nu manifesta o inclinatie spre monogamie sexuala. el vrea experiente noi, partenere noi. genetic vorbind, barbatul e un `vanator`, ceea ce-l face sa-si exerseze si sa-si `onoreze` mostenirea genetica. barbatul se simte oricum atras si de alte femei (in afara celei alese), insa faptul de a insela sau nu depinde doar de gradul de implinire simtit in relatia in care e implicat, precum si de nivelul sau de instruire si educatie.

asadar, chiar daca un barbat nu insala la propriu, exista mari sanse ca, atunci cand etapa nebuniilor, a emotiilor puternice, in consecinta, a interactiunilor chimice explozive s-a dus, sa-si inlocuiasca partenera, iubita, careia i-a jurat credinta si iubire vesnice (?!?), din cand in cand, cu manuela. barbatul isi imagineaza cu ochii mintii tot felul de scene, de ipostaze cu femeia vizata ori `vanata` chiar daca instinctiv, dar se poate opri aici, adica, la ritualul `prestidigitatiei` (cu concursul manuelei), din cauza considerentelor sociale, care-i cezureaza, ii obstructioneaza pasul urmator.
esme
Postat pe 26 Februarie 2011 12:30
".. dar se poate opri aici, adica, la ritualul `prestidigitatiei`.."

mami..,vorbesti de barbati,nu?
roby_cado
Postat pe 26 Februarie 2011 15:55
da, `tati`!
esme
Postat pe 26 Februarie 2011 15:58
pai.. ,sa vorbim putin si despre presti"digitatia" practicata de femei..?
roby_cado
Postat pe 26 Februarie 2011 16:06
aici era vorba de barbati! asadar, n-ai decat sa propui un atare subiect si, cu siguranta, se va vorbi si despre!
esme
Postat pe 26 Februarie 2011 16:11
Mda. culmea este ca se intampla in multe cupluri, parca cau dat atacul" la oala cu smantana" barbatii astia de cand sunt canalele de filme xxl, eu cred ca este din comoditate, ce preludiu, ce stres, daca se simte si partenra bn, el sa se simt, restul nu mai conteaza.
In conditiile astea, de ce se mai casatoresc?...........doar sa le fim menajere?....
Mi se pare destul de neplacut sa iti lase impresia asta si sa nu-i pese, nu este perfect barbatesc.
In timp se vor aduna frustrari si nu va vad bn deloc.
Si eu credem ca sunt singura pe lume.....
mariana_achim2006
Postat pe 26 Februarie 2011 16:24
aha..,inteleg..
roby_cado
Postat pe 26 Februarie 2011 16:25
"..Si eu credeam ca sunt singura pe lume.."

nu mami..,si barbatii se masturbeaza..
roby_cado
Postat pe 26 Februarie 2011 16:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai pot avea incredere in el??? 146 De la: garbo084961 25 Februarie 2011 02:04
cum sa al las pe amantul meu 29 De la: garbo177935 8 Ianuarie 2011 17:47
A cumparat cineva genti de pe manuels.ro? 4 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:42
Îl iubesc muuult, dar el nu mă iubește. :( Ce să fac? 19 De la: Axl_R 6 Septembrie 2016 10:02
Sunt foarte confuza, va rog ajutati-ma! Am scris mult :), insa avetzi rabdare, va rog! 76 De la: garbo106648 4 Iunie 2010 17:40
Setari Cookie-uri