Pentru album privat

Buna,doresc sa ma ajute cineva cum se procedez pentru a avea album privat.Am incercat mai multe variante dar nu reusesc.Multumesc frumos.
Margaret_Erik
Postat pe 11 Februarie 2011 15:31
Margaret, cand dai pe "Creeaza album", iti apare o fereastra in care iti cere titlul albumului, iar dedesupt ai optiunea "Vizibil pentru Oricine" si "Prieteni". Bifeaza "Prieteni"
Thor_again
Postat pe 11 Februarie 2011 15:49
eu as zice sa nu pui nici un album. la ce foloseste? daca ai nevoie de cuie-n talpa, pune-l !
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2011 16:12
Hello si va multumesc pentru sfat :-)
Asa am procedat am ales fereastra pentru prieteni dar la adresa mea de email imi arata cine imi vizualizeaza profilul si albumul cu pozele mele,de multe ori sunt persoane tare dubioase stiu ca nu le-am dat accept pentru a vizualiza albumul.

Si_totusi..ai mare dreptate,merci pentru sfat.Chiar la ce mi-ar folosiii?

Va multumesc si toate cele bune voua.
Margaret
Margaret_Erik
Postat pe 11 Februarie 2011 18:49
margareto, viata privata e viata care tre' sa ramana acolo, intre 4 pereti. netul e doar un mod de a mai pierde timpul. nu ai de unde sa stii cine e prieten si cine e o hahalera. azi te pupa, maine- dupa cum ii sunt interesele- te scuipa. de asta zic ca, prietenii virtuali sunt un fel de nechezol .
si_totusi
Postat pe 11 Februarie 2011 19:13
Si_totusi...subscriu...
nuti_vio
Postat pe 11 Februarie 2011 19:15
si eu subscriu
tusi_Oli
Postat pe 11 Februarie 2011 19:22
EU SUBSCRIU CU LITERE MARI!!!!!!!
ameno
Postat pe 14 Februarie 2011 13:38
cine are experienta !!! si eu subscriu !
cory_emy
Postat pe 14 Februarie 2011 13:53
De la: si_totusi, la data 2011-02-11 19:13:15margareto, viata privata e viata care tre' sa ramana acolo, intre 4 pereti. netul e doar un mod de a mai pierde timpul. nu ai de unde sa stii cine e prieten si cine e o hahalera. azi te pupa, maine- dupa cum ii sunt interesele- te scuipa. de asta zic ca, prietenii virtuali sunt un fel de nechezol .


ce frumos le zici m'atale............
jeanette40
Postat pe 14 Februarie 2011 14:05
De la: cory_emy, la data 2011-02-14 13:53:33 cine are experienta !!! si eu subscriu !

nu radea Cory ca trezesti anacondele la viata...

sper ca acum mi-am ales mai cu grija lista,cu alinakatt am dato-n bara lume rea....
ameno
Postat pe 14 Februarie 2011 14:11
asa este ameno....din pacate ai dreptate !
cory_emy
Postat pe 14 Februarie 2011 14:16
De la: si_totusi, la data 2011-02-11 19:13:15margareto, viata privata e viata care tre' sa ramana acolo, intre 4 pereti. netul e doar un mod de a mai pierde timpul. nu ai de unde sa stii cine e prieten si cine e o hahalera. azi te pupa, maine- dupa cum ii sunt interesele- te scuipa. de asta zic ca, prietenii virtuali sunt un fel de nechezol .



carmenere
Postat pe 19 Februarie 2011 01:01
eu nu "subscriu".... chiar daca am scris sub... ce ati scris voi... ! nu ma refer nominativ... ci in general. si fraza asta: "margareto, viata privata e viata care tre' sa ramana acolo, intre 4 pereti. netul e doar un mod de a mai pierde timpul. nu ai de unde sa stii cine e prieten si cine e o hahalera. azi te pupa, maine- dupa cum ii sunt interesele- te scuipa. de asta zic ca, prietenii virtuali sunt un fel de nechezol" nu mi se pare sincera sau mai bine zis adevarata. daca era asa cu aia 4 pereti... atunci chiar nu vad rpstul intrarilor anumitor persoane... sa le zicem paranoice ! apropo, ce e aia nechezol ??? si sa continuam... pe forum, cand intrii, habar nu ai cum sunt persoanele carora le ceri un sfat, o ideie sau faci dicutii. pe parcurs, pe cei care apar permanent incepi sa-ti mai dai seama cam despre ce e vorba/ nu ma refer la cei care intra ptr. un furuncul sau ptr. everest... pardon, venus !!! si chestia cu "privata"... e aiurea ! cand vi aici sa-ti deschizi sufletul intreband ceva din viatza particulara (iubire, dezamagire, despartire, am sanii mari, am fundul prea mic, ea nu mai vrea sa facem dragoste, am votat cu basescu.... etc.) asta se cheama ca ramane intre cei patru pereti... ? ce inseamna prieten virtual ? si care e diferentza intre unul virtual si unul adevarat, in carne (mai mult sau mai putina...) si oase ? ok, deci stii care e diferentza... asa ca chestia cu "unii dubiosi" sau "hahalera" fiind virtuali, cum pot sa atinga, sa te scuipe sau mai stiu eu ce ! pur si simplu ii ignori ! ce rau poate sa-ti faca cineva vazandu-ti pozele ? ce interes are ? si de unde stii dinainte cine e dubios, "prieten" sau hahalera... si sa nu pui setarea la "public".... ? poate unora pe care nici nu-i cunosti (in sensul ca nici macar o discutie nu ai avut cu ei...) o sa le faca placere sa-ti vada pozele, creatile, comentarile la poze !!! de ce sa-i lipsesti ? ia nu mai fi asa paranoica.... ca niste simple poze in album, PUBLIC fiind.... n-are cum sa-ti aduca nici o nenorocire si nici sa-ti strice numele tau bun !!!! si daca cineva te supara referitor la vreo poza... imi spui mie si-l pleznesc de nu se vede..... !!! cum am s-o fac, te intrebi ? tot asa cum poate o hahalera sa te scuipe, maine... !!!!
barboneli
Postat pe 19 Februarie 2011 07:17
fata se referea la album privat. deci, POZE. ce tot alergi pe campii si amesteci ideile?


sa presupunem ca fata e mai grasuta si , intr-o poza apare pe plaja alaturi de o prietena. apar eu, prietenul de pe garbo - adica cel ce am facut un "clic"si m-am 'prietenit brusc si instantaneu. poate nu am discutat niciodata cu ea si nici nu am de gand sa discut. am facut cererea aceea de prietenie si mi-a acceptat-o. cum s-ar zice, am acces la pozele private . bun. ma distreaza poza, dau copy si apoi o pun undeva pe net si scriu"uite doua grase cum se prajesc la soare"ei, cum e cu prietenii de care-ti dai seama cam ce hram poarta, cam ce fel de oameni sunt?


si_totusi
Postat pe 19 Februarie 2011 09:27
Nu subsriu!!Prietenii de pe Garbo pe mine una nu m-au dezamagit! ba din conta,m-au facut sa rad,sa ma simt bine,sa inteleg multe lucruri care pareau simple la prima vedere...mi-am facut multi prieteni virtuali de nadejde!1Sunt placuti,veseli,stiu de gluma,nu sunt suparaciosi,daca unul te supara doi iti sar in aparare...e atat de placut cu totii,ca daca ne-am intalni o data ,sunt sigura ca ne-am recunoaste ,nu dupa fizic-ca pozele nu ne arata la fel,dar dupa comportament,vorba si gandire,sigur!!Eu chiar as propune prietenilor GARBO o intalnire pe viu...ar fii interesant cine ar venii?!Eu una{doar sa n-am un caz de deces in familie}as venii sigur!Fa-ti cu curaj prieteni virtuali!!Ce simti tu va nu merge,anulezi...butonul e la indemana ta!! eu ma bucur ca pot lega astfel de prietenii,de la o vreme,prietenii mei fizic,au problemele lor,timp mai putin de intalniri,relatii etc.,dar cei virtuali sunt mereu prezenti,si gata oricind si oricum sa te ajute sa fii mereu vesela!!!Si sa inchei ca in comunism...TRAIASCA PRIENENIA GARBO! !
elisabeta_boia
Postat pe 19 Februarie 2011 11:21
De la: si_totusi, la data 2011-02-19 09:27:27fata se referea la album privat. deci, POZE. ce tot alergi pe campii si amesteci ideile?


sa presupunem ca fata e mai grasuta si , intr-o poza apare pe plaja alaturi de o prietena. apar eu, prietenul de pe garbo - adica cel ce am facut un "clic"si m-am 'prietenit brusc si instantaneu. poate nu am discutat niciodata cu ea si nici nu am de gand sa discut. am facut cererea aceea de prietenie si mi-a acceptat-o. cum s-ar zice, am acces la pozele private . bun. ma distreaza poza, dau copy si apoi o pun undeva pe net si scriu"uite doua grase cum se prajesc la soare"ei, cum e cu prietenii de care-ti dai seama cam ce hram poarta, cam ce fel de oameni sunt?




io amestec ideile.... ? hai ca ma amuzi... ! da cine a spus ca trebuie, daca fata e mai grasuta si ii ie rusine de cum arata... sa posteze poze cu ea ????? tu, la mine in album, ai vazut multe poze cu mine ? am postat si 87,65% poze, fara nici o legatura cu mine !!!! si am sa mai postez poze cu mine, chiar daca sunt urat si gras.... ce-mi pasa unde ajung ? ce... "doua grase" ti se pare ceva chiar asa iesit din comun... ? hai sa fim seriosi ! eu nu vreau sa conving pe nimeniu sa posteze aici, nici poze si nici altceva... dar o sustin pe 558... ca noua nu ne e rusine cu nimic din cea ce suntem !!! si stii... eu am si niste coarne... (nu de la nevasta....) si cocoasa... si un picior cu 1/2 metru mai mare decat celalalt.... !!! si... ? crezi ca intereseaza asta pe cineva de pe Garbo... ??? sau pe net ? si te invit la mine pe privat... la poze si la un spritz... ai sa vezi acolo cea ce nu ai vazut in viatza ta... si eu vad lucruri noi si frumoase la altcineva.... siiii.. ma cunosti de undeva ???? dar mi-ar face placere.... !!!
barboneli
Postat pe 19 Februarie 2011 15:36
barboneli eu subscriu inca o data ...DE CE?
odata de mult era un forum kidz,acum a devenit kidz/garbo o uniune ca sa-i zicem asa...
pe acel kidz pe mine ca utilizatoare mi-au multiplicat contul in vreo 3 sau 4 profile plus furt de poze.Deci am avut incredere in acei prieteni pe care i-am avut in lista dar se pare ca una sa sucit si mi-a pasat pozele ca sa-mi faca rau mie.Problema nu ar fi fost faptul ca imi face mie rau...problema a fost alta , clonele cu nikul ffff asemanator mie inclusiv cu poza mea reala a intrat la persoanele dragi mie care nu aveau pozele la privat si a facut comenturi de toata jena.Ca sa nu mai zic de discutile pe forum eheheee asta deja e alta ciorba.Multam adminilor ca au reactionat ff repede si au sters majorparte din replicile date pe topicuri.
Cei de pe kidz stiu despre ce vorbesc...deci...Si_totusi ar perfecta dreptate.
ameno
Postat pe 19 Februarie 2011 17:23
Imi salut toate prietenele,
Sa fie fericite mereu! La multi ani, de 8 MARTE!!
Jojolin
Postat pe 6 Martie 2011 10:24
De la: Jojolin, la data 2011-03-06 10:24:49 Imi salut toate prietenele,
Sa fie fericite mereu! La multi ani, de 8 MARTE!!


pai azi e 6 Martie... ! ok, am inteles ideia ! Paste fericit si Craciun.... si mai imbelsugat !!!!! traiasca 23 August !!!!!
barboneli
Postat pe 6 Martie 2011 15:46
crilore
Postat pe 6 Martie 2011 16:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa uit..... 10 De la: enabaena 13 Aprilie 2012 08:37
"Slow Food", targ de produse traditionale, la Brasov 1 De la: Ridhima 26 Iunie 2009 23:12
reclamele pop up de pe site-ul garbo 2 De la: zambil 14 Aprilie 2009 17:09
Festival de arta culinara turceasca, la Techirghiol 1 De la: Ridhima 16 Octombrie 2008 14:41
vrei sa lucrezi? 1 De la: kenia1 17 Mai 2010 14:11
Setari Cookie-uri