De unde va luati energia?

asa este Lilo si Persi,sunt multe mijloace de regenerare energetica.insa trebuie in primul rand sa constietizam ca avem dreptul si noi la timp numai pt noi.
vuvuzela
Postat pe 29 Ianuarie 2011 19:52
De la: me_reloaded, la data 2011-01-25 20:23:03spunea iaso ceva de spirulina

incearca cu spirulina, fructe proaspete, alea alea...

toti ne simtim obositi, mami...





acu' de la 1 febr incep sa iau(iar!)spirulina +extract total de catina(hofigal),citeste prospectul...
de unde imi iau energia?cand ma simt descarcata fac un dus,o umbra de rimel,o parere de ruj,ma ciufulesc nitel...si obligatoriu imi dau un pupic in oglinda,ce draq sa fac daca sunt buna cu mine?

uneori, si un plans zdravan sub dus face minuni..da' ala e din alt registru...de-ale vietii...vorba lu' buna:cine traieste,imbatraneste...

baga plimbari in aer liber,daca se poate in parc...cand o sa vina caldura,mersul pe jos cu talpile goale,pe pamant...imbratiseaza copacii...
dupa suflet...
iasomia
Postat pe 29 Ianuarie 2011 20:25
De la: iasomia, la data 2011-01-29 20:25:14
De la: me_reloaded, la data 2011-01-25 20:23:03spunea iaso ceva de spirulina

incearca cu spirulina, fructe proaspete, alea alea...

toti ne simtim obositi, mami...





acu' de la 1 febr incep sa iau(iar!)spirulina +extract total de catina(hofigal),citeste prospectul...
de unde imi iau energia?cand ma simt descarcata fac un dus,o umbra de rimel,o parere de ruj,ma ciufulesc nitel...si obligatoriu imi dau un pupic in oglinda,ce draq sa fac daca sunt buna cu mine?

uneori, si un plans zdravan sub dus face minuni..da' ala e din alt registru...de-ale vietii...vorba lu' buna:cine traieste,imbatraneste...

baga plimbari in aer liber,daca se poate in parc...cand o sa vina caldura,mersul pe jos cu talpile goale,pe pamant...imbratiseaza copacii...
dupa suflet...



exact Iasomia,mersul cu picioarele goale pe iarba,pamant nisip,nu pe asfalt,prin apa,te incarca de energia mamei Terra.
vuvuzela
Postat pe 30 Ianuarie 2011 00:14

asadar...sa revenim cu picioarele pe pamant!!!
LILO
Postat pe 30 Ianuarie 2011 14:40
vuvu..

tolanita in iarba e si mai bine...te incarci pozitiv mai repede...

iasomia
Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:51
Foloseste cu incredere produse de la firma Forever, in mod special gelul de aloe si Gih-Chia!!
Cu siguranta totul va fi ok, se regleaza de la ....sine!!!!
contacteaza-ma daca vrei detalii - jeniflp@yahoo.com
garbo171554
Postat pe 30 Ianuarie 2011 22:59
Cateodata o partida de amor face minuni. Eu, asa fac.
perfect_woman
Postat pe 31 Ianuarie 2011 16:26
De la: Perfect_Woman, la data 2011-01-31 16:26:47Cateodata o partida de amor face minuni. Eu, asa fac.



corect,este ceea mai eficace metoda,mai ales facuta si in natura,in afara budoarului.faci exact ce este necesar,pt a fii incarcata mereu cu energie pozitiva,dar si a elimina energia negativa.pt cei ce nu au inteles,'in natura" inseamna la munte in iarba,in poienite cu flori,la mare pe nisipul fierbinte,in apa....
vuvuzela
Postat pe 1 Februarie 2011 03:01
De la: vuvuzela, la data 2011-02-01 03:01:11
De la: Perfect_Woman, la data 2011-01-31 16:26:47Cateodata o partida de amor face minuni. Eu, asa fac.



corect,este ceea mai eficace metoda,mai ales facuta si in natura,in afara budoarului.faci exact ce este necesar,pt a fii incarcata mereu cu energie pozitiva,dar si a elimina energia negativa.pt cei ce nu au inteles,'in natura" inseamna la munte in iarba,in poienite cu flori,la mare pe nisipul fierbinte,in apa....



e pe naiba la munte, cine crezi caa re munti in fata casei sau a blocului ??? si cand esti sfarsit de energie, nu-ti mai vine sa conduci 100 de kilometri sa ti-o pui in creierii muntilor, e buna si gradina din fata blocului, daca nu urli ca animalele in rut, dar mersul prin ploaie, cu picioarele foale prin iarba sunt excelente, si sexul in apele unui rau sau lac, cu conditia sa nu fie sarat
casperphantom
Postat pe 1 Februarie 2011 07:39
Nu a pronuntat nimeni cuvantul 'sex'.
perfect_woman
Postat pe 1 Februarie 2011 16:09
buna Mira ,multumim ptr sfatul tau eu il iau in considerare si te rog daca poti sa-mi dai o adresa unde pot sa aflu mai multe ptr a ma ajuta.
garbo072932
Postat pe 8 Februarie 2011 23:08
de unde?? din coca cola
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2011 23:22
incearca si ginseng este radacina vietii si un tonic execelent de fapt cred ca este cel mai bun
la fel energizante naturiste guarana si noni
pentru creier ginko biloba extract din frunzele arborelui ( acest arbore a supravietuit atacului atomic de Hiroshima si traieste peste o mie de ani ....deci rezistenta nu gluma)
dearest
Postat pe 9 Februarie 2011 11:30
De la: Perfect_Woman, la data 2011-02-01 16:09:07Nu a pronuntat nimeni cuvantul 'sex'.



uite il pronunt eu....sexul iti da cea mai mare energie.si tot odata te curata de atacuri energetice.
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 11:39
iote ca cilisa sant de acord .......sa faci dragoste si sex si dragosteee siii sex
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 11:42
De la: casperphantom, la data 2011-02-01 07:39:05
De la: vuvuzela, la data 2011-02-01 03:01:11
De la: Perfect_Woman, la data 2011-01-31 16:26:47Cateodata o partida de amor face minuni. Eu, asa fac.



corect,este ceea mai eficace metoda,mai ales facuta si in natura,in afara budoarului.faci exact ce este necesar,pt a fii incarcata mereu cu energie pozitiva,dar si a elimina energia negativa.pt cei ce nu au inteles,'in natura" inseamna la munte in iarba,in poienite cu flori,la mare pe nisipul fierbinte,in apa....



e pe naiba la munte, cine crezi caa re munti in fata casei sau a blocului ??? si cand esti sfarsit de energie, nu-ti mai vine sa conduci 100 de kilometri sa ti-o pui in creierii muntilor, e buna si gradina din fata blocului, daca nu urli ca animalele in rut, dar mersul prin ploaie, cu picioarele foale prin iarba sunt excelente, si sexul in apele unui rau sau lac, cu conditia sa nu fie sarat




ete fantoma,face sex in gradina din fata blocului. vezi daca nu citesti atent?
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 11:43
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-09 11:42:59iote ca cilisa sant de acord .......sa faci dragoste si sex si dragosteee siii sex




floare mergem in gradina din fata blocului lui fantoma?si acolo tine-te neneaca!!!da intrare libera sau cu bilete?in gradinaaa beyyyyyy,da ca credeati?la iutat neneaca,ca vin ielele!!!
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 11:48
Sunteti simpatice!
Deja ma simt mai bine...
si iubiti!
mihaiinf
Postat pe 9 Februarie 2011 19:03
Multumesc de raspunsuri.. bune si interesante.. din fiecare poti extrage ceva intelept si bun de aplicat..
Pana una alta, azi mi-am cumparat spirulina.. asa cum spunea printre altele @iasomia.. spirulina de 1000 mg, o voi lua timp de o luna.. sper sa vad efectele..
Ne mai auzim..
MiraMi
Postat pe 9 Februarie 2011 22:17
ENERGIA SE AFLA IN NOI. APLICA TEHNICA EFT. MULT SUCCES.
nico_leta
Postat pe 13 Februarie 2011 21:32
Mira mai de graba cred,ca ai un dezechilibru al energiei din corp.I/ti propun o solutie simpla prin auto sugestie pentru a echilibra energia,de preferat seara inainte de culcare.Gsaste/ti o pozitie comoda si stai relaxata cu palmele impreunate cel putin un minut gandindute la energia ta ca o sa fie bine.Peste noapte o sa ai si somnu mai odihnitor.Daca nu are nici un efect dupa trei zile,renunta.Sa auzim numai de bine.
53_nono
Postat pe 13 Februarie 2011 23:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alesandrea 2 De la: babycryss 13 Octombrie 2010 21:52
Psoriazis 28 De la: garbo_446242 14 Iulie 2017 16:22
Cum ai renuntat la Fumat? 7 De la: ileana_damian 28 Martie 2011 12:39
club bamboo 11 De la: zambila 16 Noiembrie 2009 11:47
musik 7 De la: babycryss 13 Octombrie 2010 22:10
Setari Cookie-uri