ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Sarbatori fericite!

Voteaza
*****Scor: 2.2727272727273 din 11 voturi

Fie ca Nasterea sfanta a Mantuitorului in ieslea cea saraca sa va aduca lumina si iubire in suflete: colindele sa va imbie auzul; iar darul lui Mos Craciun- material sau spiritual- sa va umple sufletele de fericire! Craciun fericit!
  citeaza   raspunde

Sarbatori fericite!!!!!!!!!!!!Craciun cu cozonac,sarmale,un bradut frumos!!!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

bre....n am bulina!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

De la: nazirra, la data 2010-12-24 21:42:22bre....n am bulina!!!!!!!!!!!
SARBATORI FERICITE !si tie ......las ca noi stim ca esti fata isteata nu-ti mai trebe si bulina
  citeaza   raspunde

CRACIUN FERICIT TUTUROR
  citeaza   raspunde

De la: nazirra, la data 2010-12-24 21:42:22bre....n am bulina!!!!!!!!!!!

naziiiii........vezi pe la setari...acolo...
cred ca si tu...ai un lacatel...in bara de jos...daca esti pe internet explorer!!
  citeaza   raspunde

gata bre!!!!!!!!!! am gasit o!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

De la: nazirra, la data 2010-12-24 22:39:40gata bre!!!!!!!!!! am gasit o!!!!!!!!!!!!

ma bucur....
stiam io ca...esti fetitza descurcareatza!!!
  citeaza   raspunde

Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!
LA MULTI ANI GARBO !!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

Ce frumos , Doamne , ce frumooos !
  citeaza   raspunde

cini bre,Mosu???
  citeaza   raspunde

MULTUMIM . SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI SI CE VA DORITI SA SE IMPLINEASCA. LA MULTI ANI.
  citeaza   raspunde

Un CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi colectivului de la GARBO.
  citeaza   raspunde

De la: corina_ciochina, la data 2010-12-24 23:01:41Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!
LA MULTI ANI GARBO !!!!!!!!!!!!

.....aceleasi ganduri sa-ti umple viata...si...visele!!!
  citeaza   raspunde

De la: nazirra, la data 2010-12-24 23:08:50cini bre,Mosu???

oooooooooffffffffffffff...........ca numa` la mosh`....ti-e gandu!!!!
  citeaza   raspunde

Craciun fericit si Sarbatori frumoase tuturor!
  citeaza   raspunde

multumim ,aceleasi urari va dorim si noi Craciun Fericit !
  citeaza   raspunde

Multumim din suflet! Craciun Fericit si multa sanatate sa va dea Domnul!
  citeaza   raspunde

Multumesc frumos:)
Craciun Fericit,intregii echipe!!!!!!
  citeaza   raspunde

multumim si noi va dotim un Craciun Fericit sila mai multe
  citeaza   raspunde

Sarbatori Fericite doresc in continuare la toata lumea, sa va bucurati de clipele astea si de bucuria de a fi impreuna cu familia si prietenii, sanatate multa si sa vi se implineasca dorintele
  citeaza   raspunde

Multumesc pentru urari, de cand m-am abonat la voi, primesc lucruri interesante, diverse, de bun gust, ceea ce dovedeste ca echipa pe care o formati, este deosebita si se ingrijeste de sufletele noastre.
Gunduri bune, multa sanatate, multe sperante implinite si mult noroc in anul ce vine.
Sarbatori fericite in continuare si LA MULTI ANI!
Mariana
  citeaza   raspunde

Multumim Garbo, Craciun fericit si LA MULTI ANI!!!
  citeaza   raspunde

multumesc pt urari craciun fericit sy la multy ani feryciti va pup dulce daniela
  citeaza   raspunde

CRACIUN FERICIT TUTUROR, multa sanatate si fericire, inpliniri si multe bucurii sa va dea DOMNUL .Pofta buna la sarmale , piftie si alte bunatati.
  citeaza   raspunde

frumoase urari,urari apropiate de suflet si dorinte.Va multumesc mult,si impliniri in tot ce va dorti
  citeaza   raspunde

VA MULTUMIM PENTRU URARI,VA DORIM LA RANDUL NOSTRU TOT CEEA CE E MAI BUN SI FRUMOS! CRACIUN FERICIT!
  citeaza   raspunde

VA MULTUMIM PENTRU URARI,VA DORIM LA RANDUL NOSTRU TOT CEEA CE E MAI BUN SI FRUMOS! CRACIUN FERICIT!
  citeaza   raspunde

Multumesc pt urari,sunteti o echipa extraordinara,meritati sa aveti cele mai frumoase sarbatori!La multi ani!
  citeaza   raspunde

exact asa a fost acest craciun...

tuturor va doresc sarbatori de poveste!!!!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: