buna

m am gandit sa scriu un pìc din povestea mea pentru ca am deja destule adunate...sunt cu el...dar e insurat...la inceput eram doar prieteni....si in fiecare zi ce trecea prietenia noastra era foarte stransa...numai ca lucrurile s au schimbat si am ajuns mult mai mult decat prieteni...il iubesc,si stiu ca si el ma iubeste pentru ca el a facut in scurt timp pentru mine lucruri pe care nu le ar face oricine!tot timpul cand am avut nevoie de ajutor a fost acolo.imi spune mereu ca ma iubeste,ca de cand e cu mine s au schimbat multe lucruri in bine.nu realizez un lucru,nu pot intelege...mi-a spus ca el cu sotia lui nu avea probleme,ca nu ar fi avut niciun motiv sa caute altceva...unul fara altul nu ne putem imagina....dar ii este frica sa renunte...sa divorteze chiar daca eu nu i am cerut nicodata asa ceva...
garbo075866
Postat pe 23 Decembrie 2010 02:24
mda.....
inca o amanta la orizont.....
pai si ce vrei,ai deschis un topic sa te lasuzi cu statutul tau de amanta???sau...?
lasa barbatul nevestei in pace,nu esti indeajuns de feminina incat sa iti cauti un altul,pe care sa nu il imparti cu nimeni,sa sti ca este doar al tau...
logic ca nu vrea sa divorteze,isi iubeste sotia tocmai de aia sa insurat cu ea si si-a intemeiat o familie.....grele de cap mai sunteti unele,ridicati piciorele la fiecare avans.....
anaROBERT
Postat pe 23 Decembrie 2010 14:11
treaba e ca mai si viseaza ca o va lua de nevasta..........cu toate ca ea nu i-a cerut asta
jeanette40
Postat pe 23 Decembrie 2010 14:31
866..."unul fara altul nu ne putem imagina"....bun!
Maine seara e langa tine, nu??

sau nu???
ia mai gandeste-te....
ufishor
Postat pe 23 Decembrie 2010 14:33
da, ce mai conteaza asta mai, ufishor, daca iubirea e mare? si ea nici nu cere un sfat, povesteste ceva, asa, de plictiseala...nici macar nu vrea ca el sa divorteze...ca doar nu se pot imagina unul fara altul...mai ales acu' ca vine si Craciunu...

Si uite-asa raspunsei si la Buna!
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 15:17
ea chiar nu isi imagineaza cum ar fi unul fara altul....nici nu e nevoie de multa imaginatie,o va vedea in viitorul apropiat....
e indeajuns de perversa sa nu ii ceara sa divorteze,spera sa o faca el fara prea mare bataie de cap.....
anaROBERT
Postat pe 23 Decembrie 2010 15:31
tipul nu va divorta...ea nu intelege de ce el i-a spus ca "nu ar fi avut niciun motiv sa caute altceva", ii explic eu: pentru ca tot fara niciun motiv te va parasi si pe tine, si pe urmatoarea, si pe urmatoarea...
ufishor
Postat pe 23 Decembrie 2010 15:36
cred ca tocmai aici se afla frumusetea...misterul...ca nu intelegi
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 15:42
i-am povestit eu filmul...s-a mai dat pe alte topicuri.....
sora a mai aparut un 'buna'
ufishor
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:00
stiu...e minunat aici...toate bune...si frumoase...si la locul lor...adica peste tot...
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:12
eu cred ca fata merge pe principiul ca amanta este mai iubita ca sotia.....
bucura-te,nu o vei face pentru prea mult timp....
totusi esti a cincea roata la car..
anaROBERT
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:24
ramai in continuare amanta, vei fi iubita mai mult
Laura_M
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:28
se va multumii cu ce i se poate oferii...
nu totul dar putin si asta o satisface....

o sa zica ca suntem invidioase pe ea
anaROBERT
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:30
hai, mai, fetelor, recunoasteti, va rog: chiar sunteti invidioase! ca sotii n-ati fost niciodata rasfatate ca o amanta! ati stat in bucatarie, ati spalat, calcat, curatenie,apoi, restul, daca mai erati in stare... si asta fara bani... de drag, cica...
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:37

da da,sigur ilsi,daca o incalzeste cu ceva sigur ca pot scrie si asta..
:))))
anaROBERT
Postat pe 23 Decembrie 2010 16:44
Sunt unele care ii fac totusi sa divorteze.Si cand sunt divortati "nu ii mai iubesc".
Da,e plin de ele peste tot.Si tot noi nevestele suntem criticate ca nu am stiut sa ii tinem langa noi.
crissy_f2007
Postat pe 3 Ianuarie 2011 22:32
un copil il tii langa tine ...un catel ........
un barbat ????????? pentru ce ??????? mie mi se pare mai complicata viata cu un barbat decat fara..........
jeanette40
Postat pe 3 Ianuarie 2011 22:38
jana, tu pe cine tii? sau mai bine zis cine te tine pe tine?
the_voice
Postat pe 12 Ianuarie 2011 05:59
pai daca voi va iubiti convinge-l sa divorteze si sa va casatoriti(sfatul meu).fa ce vrei u cum crezi k e mai bn
garbo102657
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:28
cred ca ar trebui sa te convingi pe tine 657, sa divortezi si dupa aceea sa dai sfaturi cuiva, sfatul meu
Laura_M
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:33

un sfat mai idiot nu puteai sa dai!!!
esti constienta mataluta ca mai sunt si persoane care chiar ar putea da curs unui asemenea sfat???Vai de mama ta
ameno
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:33
toata situatia asta e un fel de bumerang....sti cum se zice: ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se intample
universul asta are legile lui, si de obicei tot ce faci are un feed-back
zambila
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:37
eu nu inteleg ceva, un om normal, sanatos la minte, cum poate sa vina si sa ceara un sfat " am un amant, ce sa fac? " sunt bortoasa, ce sa fac?" "masturbarea doare?" cum poti sa vii si sa intrebi asa ceva? cat de dus cu pluta trebuie sa fii?
Laura_M
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:37
ehhh se intampla Laura...viata e grea mai clacheaza omul si atunci cere un ajutor.Pentru noi intrebare absurda pentru ei intrebari vitale

bine zici zambiluto
ameno
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:40
spune-mi tu Alina, cu cine sa raman, cu vecinu' sau cu sotu' ? daca nu-mi spui.. la noapte o sa fac rosu in gat
Laura_M
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:47
eu zic sa-i lasi pe amandoi si sa il furi la asta mica pe amantasu sa vada si ea cum e sa fi inselata
ameno
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:50
daca-i fain si are bani, facem o tura... de bloc :D
Laura_M
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:51
mai....eu nu ma bag ca mi teama
ameno
Postat pe 12 Ianuarie 2011 11:01
Sau de Craciun, de Revelion, de ziua lui, in concediu, in fiecare noapte.
Lady_Di
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:10
De la: the_voice, la data 2011-01-12 05:59:23jana, tu pe cine tii? sau mai bine zis cine te tine pe tine?

draguta .......eu sunt pe "picioarele mele" nu ma tine nimeni ........am o relatie stabila de foarte multi ani , si spun din experienta ca e mult mai complicata viata alaturi de un barbat
jeanette40
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MONOGAMIA-UN VIS ?! 46 De la: kyra 24 Iulie 2009 23:22
povestea unei tinere amante 133 De la: yanyacharberet 2 Noiembrie 2009 09:07
Iubirea ca o marfa ! La mezat ! 45 De la: dor72_ 12 Mai 2012 11:25
bebelusi 2 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 01:21
SUCCESUL...ESTE SCOPUL VIETII ... 40 De la: ana02 20 Iulie 2009 09:41
Setari Cookie-uri