buna

jana, cum de ai ghicit? da, sunt dragut! si viata alaturi de mine este o desfatare
the_voice
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:03
ce dreaq, nene? anul asta se poarta amantele? e vreun virus in aer? e o boala transmisibila? se ia daca pui mana pe clanta?

cum am zis...la tatzi ni-i greu...
michelle_
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:16
ioi, oare ce sa ma fac ??? da , s-o terminat topicul cu amantele, sau e ala pe care l-am inchis eu ??? si a ramas inchis si o fi zas nebuna ca sa ne zica oricum ce "fericire" o lovit-o, Dumnezeule, cat de proaste pot fi unele de cred tot ce debiteaza o cornuta in calduri
casperphantom
Postat pe 14 Ianuarie 2011 19:58
mda... nu, anul asta se poarta vinatoarea....
Ce pana mea atita agitatie pe baza faptului ca o femeie iubeste un barbat - ca pina la urma la asta se reduce.
Ala e major si vaccinat, daca s-a incurcat e strict problema lui - a lor, whatever, ce drak e aici, forumul nevestelor disperate ca le zboara gugustiucul?! Care cum deschide gura gata, se oripileaza toata lumea.... nt, nt, sfanta familie, imorala, nenorocita... ai'de capu'nostru ce a putut sa faca....
Mare rahat. Ce a putut sa faca.
quasaria
Postat pe 14 Ianuarie 2011 20:35
mi-e teama ca au intrat aici din ratiuni gresite, total upside down. si-au calculat ca vor gasi aici suport, compatimire, imbratisari, lacrimi siroaie, strangeri de mana si umar la greu pe care sa se planga, galerie constand in huiduieli, injuraturi, denigrari si spasme neuronale la adresa amantelor, dar au primit ditamai lovitura de tun care le-a facut o gaura in vanitate si-n pseudomoralitate, pe cinste. insa, ce e ironic in toata treaba asta, e cat de caraghioase sunt, asa, in pozitia asta de victime, de martire suferinde si nedreptatite, incat refuza sa vada limpede lucrurile. in mod cert toata tevatura asta e din nevoia de a gasi, pe de o parte, un tap ispaitor pt instabilitatea si pendularile barbatului de factura indoielnica de langa ele, iar pe alta, pt a gasi o scuza jalnica pt incapacitatea lor de a se mentine verticale si a nu-si mai plange de mila, efectuand ditamai lovitura de pedeapsa in dorsalul (sau orice parte a corpului) a semizeului autoproclamat.
esme
Postat pe 14 Ianuarie 2011 21:39
esme, nu stiu daca ma amuza sau ma intristeaza tendinta asta de a cauta "dreptatea" celorlalti... Wtf conteaza dreptatea altuia cind suferi?
quasaria
Postat pe 14 Ianuarie 2011 21:47
iti spun sincer, chiar mi se pare trist! mi se pare trist pt ca par un fel de personaje tragi-comice, care se razboiesc in numele unei mize cu totul gresite, in consecinta, al unui ideal prost proiectat. si eroarea e de la primul pas, intrucat esueaza in a-si redefini si reevalua raportarea in momentul in care stiu cu ce se confrunta. caci, e de preferat ingaduinta `printului consort` cu toate pacatele, amantele si indeciziile lui, mai degraba decat `sa fie cu aia si, pe deasupra, sa mai fie si fericit cu ea`! dar, precum spui, cand suferi, nu mai conteaza cat de nobile sau obscure sunt cauzele suferintei, precum nici mijloacele contracararii ei.
esme
Postat pe 14 Ianuarie 2011 22:08
realitatea e ca foarte putini oameni stiu sa piarda.... Iti trebuie curaj nu sa te dai cu courul de pamint, ci sa te uiti in oglinda si sa spui: asta e, n-a mers. Are dreptul sa traiasca si sa fie fericit in continuare - am dreptul sa traiesc.
quasaria
Postat pe 14 Ianuarie 2011 23:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vrem sa fim fericiti 58 De la: criss889 1 Septembrie 2016 18:28
Infidelitate cu scopul de a-ti proteja partenera- e acceptabil? 96 De la: Mirela37 8 Septembrie 2011 16:50
FEMEILE SI RAZBUNAREA LOR... 142 De la: LILO 9 Septembrie 2009 06:12
lege noua ? 22 De la: charmelen 17 Iulie 2011 22:00
Fidelitate.... Moralitate.... 86 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:01
Setari Cookie-uri