buna

am o relatie de 2 ani cu el...aproape de la inceputul relatiei am stat impreuna mereu la scola acasa in oras...eram mereu amandoi...a ajuns sa fie ca aerul pentru mine,ca cealalta parte de suflet...in ultimul an am inceput sa ne certam,sa existe discutii,reprosuri,de cele mai multe ori detreminate de mine.l-am simtit ca incet incet iubirea lui s-a stins.in vacanta dupa sesiune am mers amandoi acasa...lucrurile incepusera sa mearga mai bine intre noi.dar i-am gasit un alt id de messenger si multe mailuri de la o alta fata...le-am citit si am simtit ca se prabuseste cerul peste mine.erau de un an impreuna si se ntalneau cand el mergea acasa.nu am banuit nicio clipa ca m-ar insela.nu am vrut sa cred,nu puteam sa cred ca cel care a fost langa mine atata timp mi-a facut una ca asta.l-am intrebat desre asta si a dat vina pe mine,ca eu l-am impins in bratele alteia...si ca a fost doar o aventura...dar ce aventura cand ea ii vorbea de casatorie,de vacante petrecute impreuna,de nopti de dragoste,de faptul ca ea a fost la el acsasa...nu stiu ce sa fac?
am cazut de acord sa salvam relatia dar nu stiu daca voi putea sa trec peste...ce sa fac??am nevoie de un sfat.
annamariac
Postat pe 2 Martie 2010 17:13
Alta problema'n paradis !!
Lasa-l femeie !Nu e singuru'...
Daca "va-ti decis sa salvatzi relatia " ...clar,nu va merge !pentru ca pe tine te vor chinuii gandurile ,unde e cu cine e ce face etc ...si uite asa se ajunge la cearta zi de zi,indiferente si altele.
Si eu ,am fost intr-o relatie 2 ani jumate,m-a inselat cu una,am trecut peste si uite asa 1 an jumate am lungit-o,cu toate gandurile ce ti le-am spus mai sus ,si in final ne-am despartit .
Cand se pierde increderea ....pfff NO SENS...mai departe !


blaa
Postat pe 2 Martie 2010 17:43
Eterna poveste...sunt intr-o relatie de genul asta,brodita pe minciuni de doi ani....Nu pot renunta pentru ca are partea ei foarte frumoasa...ma intreb totusi daca merita...Puterea si raspunsurile sunt la tine...Daca e totul si te vezi o viata langa el....iarta...Toti gresesc,putini recunosc...
garbo094906
Postat pe 21 Martie 2010 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Uneori persoana potrivita o cunoastem prea tarziu ... 329 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:58
De ce oare mamele nu isi invata fetele cum sa isi aleaga partenerii 59 De la: chanty 28 Iulie 2011 13:05
tradarea 89 De la: Melanie 4 Noiembrie 2009 18:05
Traim clipa 58 De la: un_mister 24 Mai 2010 09:54
desi sunt cu o alta persoana inca iubesc barbatul interzis :( 5 De la: garbo190789 17 Martie 2012 18:49
Setari Cookie-uri