cum sa procedez


n-are sens sa polemizezi cu ea Casper ...........
jeanette40
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:35
da,dar nici celalalta alternativa nu-mi surade, polenizarea , nu de alta dar e bine sa tii numarul infantili/smelor/telor in frau ca si asa ....e multe,parca prea multe
casperphantom
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:40
sot - sotie , la bine si la greu .
fata nu traieste numai din banii sotului ci si din ajutorul de somaj.
ea a spus ca sotul ei , care munceste intr-un alt oras , a iesit la cumparaturi impreuna cu sora .
s-a asteptat ca atunci cand se intoarce acasa , la ea , sa-i aduca si ei ceva , ceva acolo , sa-i faca o bucurie , oricat de mica , na , c-asa fac sotii . Cum sa-i spuna ca n-a fost timp de o mica atentie si pentru ea?
nimeni nu zice ca femeia sa traiasca numai pe spinarea sotului dar ... nici macar o atentie ?
luati cu problemele de zi cu zi , uitam sa mai fim atenti , tandri , sa mai facem bucurii , cadouri ...si . ce mult infrumuseteaza viata o atentie si-o floare ...
liaiedera
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:41
iederutza nu vezi ca nu mai apare ??/i-o fi facut o atentie bestiala sau s-o fi angajat si-si face ea cadouri, sau o fi fugit cu amantu in tarile calde
casperphantom
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:46
asa-i Lia ................dar , sa nu generalizam .........cunosc multe care atunci cand primesc o floare raman interzise.......
apoi , casnicia , da ........sa fii impreuna la bine si la greu , dar asta nu inseamna ca unul sa imparta binele iar celalalt raul...........sunt multe aspecte de discutat
jeanette40
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:48
casper , fii mai blandut , te rog !
Jeanette , asa , sunt multe aspecte de discutat dar eu ziceam ca o floare si un ruj , chiar nepotrivit , nu-l saracea nici de bani , nici de timp .
si ea acasa spala , face mancare , ii calca hainele ... se face frumoasa pentru el si-l asteapta cu emotie . de ce sa nu fi meritat si ea ceva cat de putin?
liaiedera
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:54
675,Craciun fericit! in primul rand.nu lua in seama mentalitatile extrem de inapoiate ale unor persoane care nu prea dau dovada ca stiu ce reprezinta ziua de 25 XII pentru credinciosi.macar de nasterea Mantuitorului,sa nu uitam ca trebuie sa ne iubim aproapele si sa nu il jignim.referitor la frumusetea femeii ,oricine ar trebui sa stie ca femeia este frumoasa prin diversitate,nu prin uniformizare precum cele ce practica modelingul.
vuvuzela
Postat pe 26 Decembrie 2010 09:56
sau de ce sa nu creada ca merita o mica atentie de la sotul ei ?cum vine , el , cu mana-n cr de la Bucuresti , dupa o absenta mai lunga sau mai scurta si -i spune ,, n-a fost timp pentru tine "
pentru binele nostru , sa facem bucurii , nu sa atingem sa usture bojocii ,, doar sta ca o plosnita toata ziua si eu muncesc" .
cine stie cand se-ntoarce roate .
cum spuneam ,, sot - sotie - la bine si la greu "
liaiedera
Postat pe 26 Decembrie 2010 10:03
sigur, vuvuzela, manechinele alea uniforme chiar sint detestabile... Mai o diversitate, o sunca, o ditai trompa, niste bube, ceva acolo.....
quasaria
Postat pe 30 Decembrie 2010 00:58
De unde sa inceput subiectul si unde a-ti ajuns voi? sunte-ti foarte rautacioase. Nu inteleg traieste pe spinarea sotului doar ptr k sa suparat k a fost plecat in alt oras ,ptr cateva zile si se astepta sa ii ia si ei o mica atentie ..este ceva rau? pe voi ce va bucura din partea sotului cred k am uitat sa mai fim tandrii si sa facem mici atentii pers de langa noi . deaia si atata rautate pe voi si sunte-ti atat de acre. rusine. Ea cauta sa ii spune ti o parere si voi o jignitzi. am vazut asta si pe alte topicuri cum va jignitii . sunte-ti :
kristina21
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:40
sunte-m sunte-m!
si foarte a......nalfabeti uneori, asta e viata! n-ai ce sa0-i faci!
fleurdelis
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:45

Iar tu esti agramata rau, mamica!
Sau sa scriu mai bine "tu es-ti"? Ca sa intelegi si tu?
Thor_again
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:45
sa-i conjug eu:
eu sun-t
tu es-ti
el, ea est-e!
noi sun-tem
voi sunte-ti
ei , ele*(care conjuga asa verbul) ....ce sunt??

pai....am zis mai sus
fleurdelis
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:49
rai dom'le...rai...
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:52
ce repede a-ti facut prezenta cotoroantzelor...!!!!!
kristina21
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:52
rai..........da' buni
jeanette40
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:58
"a-ti" ??? mda...

barbie reloaded...
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 22:59
radeti voi radeti...da barbi'i aici ca sa.... face-m schimb de manele, pe pariu??
fleurdelis
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum iti dai seama ca el te va parasi? 129 De la: tutankhamon 24 Octombrie 2009 23:46
Mai pot avea incredere in el??? 146 De la: garbo084961 25 Februarie 2011 02:04
Inaltimea conteaza? 111 De la: garbo177694 13 Noiembrie 2011 18:46
Relatie la distanta 45 De la: garbo091118 13 Noiembrie 2010 05:32
Relatie sau distractie? 19 De la: garbo_441543 13 Iulie 2016 16:09
Setari Cookie-uri