Despre intalniri si sex

curat curate,sfintia ta!
ar trebui folosite pe post de reclama la detergenti obisnuiti...
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:27
Mielushica esme, asa cum spunea latinul, "aquila non capit muscam", pot spune si eu ca daca nu iti place vecernia, nu calca in biserica.
Haide, Domnul sa iti lumineze calea, si mai ales cariera.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:30
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-04 17:57:19Prea-cucernica tusa Oli, matale s-ar putea sa ai dreptate.
Maine voi urca impreuna cu prea-cuviosu Pafnutie in mansarda, fiindca in urma ultimelor ploi pe care Domnul Dumnezeul nostru a socotit de cuviinta sa ni le dea, cateva tigle au fost luate si duse pe apa Sambetei, cale de pierzanie, si de atunci cam picura in chilia in care imi duc sihastria.
Domnul sa te binecuvanteze ca mi-ai amintit de aceasta problema stringenta pentru Sfanta Manastire.
Amin +++


DACA AI NET IN CHILIE TOT E BINE
KNIGHT_31
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:31
philosofum non facit barba....
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:32
De la: preci, la data 2010-11-04 19:32:06philosofum non facit barba....


Sol omnibus lucet
KNIGHT_31
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:40
am un deja-vu
Freya_
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:44
io cred ca nenea daniil e...dus cu pluta ! heloo! Nu cumva esti pe invers sau ( Doamne fereste ) pedofil ???
eu_vio
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:51
neee, parerea mea e ca sta foarte bine in bascheti !
Freya_
Postat pe 4 Noiembrie 2010 19:56

orisicum - mare pishicher!
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:03
pravoslavnice, esti tare, moshule...:)))))

ti-am vizitat si site-ul, unde vad ca ai adunat o seama de oitze si berbecutzi, pastorindu-i alaturi de Taica Tereziu...:P

am lesinat de ras...:))))))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 00:08
Atunci Domnul sa va pazeasca somnul, cinstite oitze si berbecutzi, ca si eu mi-am ispravit cele de trebuinta imediata, maine, cand o suna toaca.
Si fie ca Hristos sa va lumineze calea si cugetul celor care va indoiti de cuvantul Sfintei Scripturi, transpus aci prin voia Domnului de preaumila sa unealta, Daniil Pravoslavnicul.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:16
Preasfinte Pravoslavnice...

sa mai treci pe-aici cu agheasma si cu tamaie, ca umbla "uciga-l toaca" peste tot, inclusiv deghizat in irinooka...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:18
si vezi ca irinooka se roaga si singura pe-aici, mai ales pe la ora pranzului...:PPP

o fi stiind ea ceva...:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:19
Prea cucernice enorias,
Dumnezeu, in Milostenia Sa, cu siguranta ca i-ar gasi un loc si celei numite de dumneata in gradina Raiului.
Insa atata inghesuiala este in zilele astea la portile Raiului, ceva de nepovestit. Toti vor sa intre, dau buluc ca nebunii, iar Sfantul Petru este extenuat de-a dreptul.
Asa ca El S-a gandit ca oitza de care ai binevoit sa iti amintesti sa va mai pastoreasca, ceva vreme; insa a hotarat sa ii ia si mintile, asta ca sa fie incoreneta si sa nu va tulbure prea mult cu prezenta ei.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:22
nu ma tulbura, preasfintite parinte... io o citesc cu interes si extrag numai esenta si harul ei involuntar-(h)umorisic.
iar daca o fac sa si injure nitzel, se poate declara mantuita pe ziua respectiva...:))):P

ma gandeam ca ea o fi preatulburata cu atatea rugaciuni ziua-n amiaza mare, si o cere ceva cu dedicatie de la Tatal Ceresc...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:27
eu abea acum am citit
interesant....
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:28
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-05 01:22:45Prea cucernice enorias,
Dumnezeu, in Milostenia Sa, cu siguranta ca i-ar gasi un loc si celei numite de dumneata in gradina Raiului.
Insa atata inghesuiala este in zilele astea la portile Raiului, ceva de nepovestit. Toti vor sa intre, dau buluc ca nebunii, iar Sfantul Petru este extenuat de-a dreptul.
Asa ca El S-a gandit ca oitza de care ai binevoit sa iti amintesti sa va mai pastoreasca, ceva vreme; insa a hotarat sa ii ia si mintile, asta ca sa fie incoreneta si sa nu va tulbure prea mult cu prezenta ei.




deci nu mai pot,jur ca ma doare burta de la atata ras.......
doamne,de unde pareti....
oita.......
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:30
da, mey, ana, eu nu inteleg deloc de ce s-a ofensat atata lumea... am recitit de vreo 3 ori, si m-am prapadit de atata "hahaiala".:)))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:32
Imi cer scuze, insa munca de peste zi in folosul manastirii si spre multumirea Domnului ma impinge la Sfanta Odihna a trupului, chiar daca spiritul imi este mai vioi ca oricand.
Nu uitati ca maine va astept la slujba, care o facem in fiece zi de vineri; sa veniti si cu ceva gologani si sa cereti preacuviosului parinte duhovnicesc o Biblia in piele de capra, plus un cadou-surpriza din partea bisericii, despre care vom vorbi mai pe larg in cursul zilei ce urmeaza, intr-un alt Sfant topic pe care, cu voia Celui de mai Sus, il vom deschide.
Amin +++
daniil_pravoslavnic
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:33
cadou?ce cadou.....vre-un vibrator cumva?
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:34
doamne asta este alta sosie,sau???????
rad ca proasta dar mi se pare si ciudat rau......
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:35
Sa iti fie rusine pentru astfel de ganduri.
Drept pedeapsa, tu maine o sa cumperi doua Biblii in piele de capra, si vei trece pe sub patrafirul popii de trei ori.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:35
poate un dildo in piele de berbec, incrustat cu motive crestine....:)))))))))))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:36
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-05 01:35:56Sa iti fie rusine pentru astfel de ganduri.
Drept pedeapsa, tu maine o sa cumperi doua Biblii in piele de capra, si vei trece pe sub patrafirul popii de trei ori.



iertare,iertare.......
ce sa fac cu bibliile in piele de capra,cand exista piele naturala probata si aprobata....
deci,aveti un asa cadou?o ba?
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:41
De la: anaROBERT, la data 2010-11-05 01:35:20doamne asta este alta sosie,sau???????
rad ca proasta dar mi se pare si ciudat rau......


da' de ce sa fie ciudat, mey?... ce e mare lucru sa ai umpik de imaginatie si sa o trantesti pe un forum...:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:41
da,chiar asa.....ce poate fi rau in asta..
clar trebuiesc pedepsita
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:44
ca sa fii pedepsita, tre sa te rogi singura ziua-n amiaza mare...:))):P
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:49
pai de cine sa ma rog Ge,si ziua in amiaza mare....
eu prefer noaptea.....e mai romantic...:)))
anaROBERT
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:52
e, pai citeste prima postare a Pravoslavnicului, la topicul cu sex anal, daca nu stii ce vreau sa zic...:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Noiembrie 2010 01:53
Dou mute mititele, mncau carne cu pilaf
Se scobeau printre msele, cu doi stalpi de telegraf

Pe-o crare lung-scurt
Un om se ducea venind.
N-avea cap i n-avea gur
i mergea singur vorbind ..

La lumina orbitoare,
A unui felinar stins
Un poet citea-n picioare
Dar era pe burta-ntins ..

ntr-o noapte-ntunecoas
Soarele lucea pe cer..
Iar eu cu barca-n cas
M plimbam ca un boier

Ast var la Craciun
M-am suit ntr-un alun
i-am mncat attea mere
De m-am sturat de pere..

Dou mute de hrtie
Cu nasu de cacaval
Jucau srba pe-o frnghie
i mncau carne de cal.
Alpa_Cino
Postat pe 7 Decembrie 2010 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex reusit 355 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:20
Greseala....bat-o vina!!! 25 De la: AngeloBluLdy 12 Iunie 2011 18:10
Desi e toamna, lumea este in calduri! 424 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
Prima intilnire...devine ultima 118 De la: rapsody33 25 Octombrie 2012 22:26
Loc de dat cu capu'? 16 De la: pantera_neagra 7 Ianuarie 2010 19:04
Setari Cookie-uri