Ultima intalnire

Buna, fetelor. Eram curioasa sa stiu cand si cu cine ati avut ultima (nu cea din urma, doamne-fereste) intalnire pana in clipa de fatza.
Ca sa va dau curaj incep eu. S-a intamplat acum aproape un an. Il cunoscusem la Universitate; se aplecase asupra unui buchet de trandafiri si ii adulmeca savoarea cu ochii inchisi (si cu nasul, evident, ca altfel n-ar fi simtit nimica). Am crezut, cand l-am vazut aplecat deasupra florilor, ca Dumnezeu s-a milostivit de mine si mi-a scos in cale fericirea. L-am abordat, desi niciodata in viata n-am avut curajul asta. L-am intrebat daca nu cumva a doua zi n-ar vrea sa recream momentul cu trandafiri, miros, el si cu mine, tot acolo, la aleeasi ora. A acceptat imediat, iar la ora promisa eram acolo. L-am vazut venind, m-a vazut asteptandu-l (eram chiar foarte frumoasa, recunosc fara pic de lauda), s-a repezit spre mine.... si stupoare! Si-a lipit botul pe gatul meu si mi-a spus c-asa bucatica buna n-a mai vazut de mult. Evident ca i-am tras o pereche de palme si-am plecat in graba.
Ultima voastra intalnire cum a decurs?
_alexandra
Postat pe 2 Iunie 2009 00:07
La mine, ultima prima intalnire a decurs bine, firesc, insa in ceea ce te priveste, cred ca prea te-ai repezit la el, eu una n-as fi procedat asa........nu e stilul meu
ana02
Postat pe 2 Iunie 2009 09:27
ufffffffffffffff voi femeile ,si va mai plange-ti ca nu va inteleg barbatii
yavrum
Postat pe 2 Iunie 2009 10:32

ceva de genu' unde dai si unde crapa... talmes-balmes...whatever mi-a lasat un zambet tamp si o mirare ingenua pe fatuca-mi dragalasa...si nu ma refer la ultima mea intalnire...
poate...primim...ce transmitem, nu?think about it
mia79x
Postat pe 3 Iunie 2009 16:11
inca n-am avut parte de "ultima intilnire",nici de prima n-am avut parte.Aproape de 5 ani nu prea ma intilnesc cu nimeni.Asta e marea mea doleanta.Nu stiu de ce astfel sta situatia.Cind imi placea si mie de un baiat s-a dovedit a fi un las si un prost.Poate ca din cauza ca nu prea ies in locuri publice doar scoala casa.Poate cind voi veni la universitate anu viitor se va intimpla minunea
Marsic
Postat pe 3 Iunie 2009 16:53
ultima intalnire a fost cu ocazia vizionarii unei piese de teatru.
dupa ce am iesit de la spectacol, a trebuit sa-i subliniez ca se spune corect "identitate" si nu "indentitate". si el mi-a raspuns ca a vorbit pe nas...
mda.
gianiblue
Postat pe 3 Iunie 2009 19:52
Ultima intilnire cu cine?
Aemulus
Postat pe 4 Iunie 2009 04:37
cu noi...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Iunie 2009 11:24
micabis, am zis: cu un oarecare el...
gianiblue
Postat pe 4 Iunie 2009 11:29
Pai fetele cu un el, iar baietii cu o ea. Sau, ma rog, sub culorile curcubeului si al fundatiei Accept , intre un el si el sau o ea si o ea, dac-o fi vorba de iubire. E la moda de-acuma sa fii lesbi sau gao... asta, pardon, gay, asa ca, de ce nu?
_alexandra
Postat pe 4 Iunie 2009 13:28
Prima intalnire mai mereu decurge bine.........
Acum ce sa ti spun .....cred ca ai avut ghinion..........oricum nu cred ca ai sa o uiti prea curand,,,,,,,,,,si cred ca ai avut ceva de invatat din asta.........deci pana la urma nu a fost degeaba
mika_mika
Postat pe 23 Iunie 2009 13:03
A fost un vis urat sau doar o inchipuire ?
mai degraba un cosmar pe care ai vrea sa l uiti cat mai repede
stii cum se zice prea frumos ca sa fie adevarat, oricum nu puta sa fie acel Fat-frumos din poveste p care toate il asteapta o viata sa apara pe un cal alb .....
asta nu numai ca era negru dar a naibii mai si necheaza a vreme rea ..
tipul avea impresia ca daca sare putin "calul" , te va impresiona , sau macar sa nu para un pampalau ...ti a lasat niste urme de ...saliva ...de data trecuta
ps: ALTCEVA NU A MAI INCERCAT , de genul te a strans de buci sau de sani
dar cred ca dupa cafteala si a luat repede gandul de la prostii a vazut ca nu e de gluma chiar daca te a luat o fetita inocenta ...de la care sa i ia acadeaua
DaMarkus09
Postat pe 25 Iunie 2009 20:18
Prima intilnire...a fost si ultima din pacate sau din fericire,nici eu nu stiu.Ne-a facut cineva cunostinta,in fine a 2-a zi ne-am intilnit:dragut,cu simtul umorului,manierat(asa credeam eu).
Am stat vreo 6-7 ore de vorba,ne-am plimbat,am ras,povestit,toate bune si frumoase pina ma conduce acasa si stupoare,el se autoinvita la mine. .
Iar la refuzul meu categoric,imi spune "Iubi sintem oameni maturi ce naiba" ?
lady39
Postat pe 13 August 2009 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TREBUIE SA FACEM CEVA!!! 21 De la: mamaruta 15 Februarie 2010 18:20
sex reusit 355 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:20
despre job 35 De la: fleurdelis 7 Ianuarie 2010 21:30
Dupa cat timp suna baietii? 4 De la: garbo_4874 23 Aprilie 2013 08:11
Prima intilnire...devine ultima 118 De la: rapsody33 25 Octombrie 2012 22:26
Setari Cookie-uri