Atacuri de panica!

draga Pia,

si eu am avut probleme de atacuri de panica, cam cu aceleasi simptome ca si tine. doctorii mi-au facut toate analizele si nu au descoperit nimic. m-am dus si eu la psiholog dar fara rezultat. plus ca medicamentele alopate, nu sunt deloc bune. ajunsesem sa iau xanax.
pana la urma am ajuns la un homeopat, doar asa mi-am revenit si am reusit sa redevin eu.
tratamentul nu e scump si este de durata, eu l-am luat cam 2 ani. dar a facut minuni.
acum un an am aflat ca exista si "flori de bach". sunt plante puse la macerat si se iau sub forma de picaturi, sunt extrem de bune. este cineva care le aduce si la noi in tara, din anglia.
daca vrei iti sau nr ei pe privat.
adresa mea de mail este oana_gatlan@yahoo.com.


curaj, o sa fie bine, ai sa vezi.
bolile apar ca urmare a unor probleme de natura sentimentala, ma refer aici la orice sentiment: dragoste, ura, manie, tristete, suparare, gelozie.....ceva e de indreptat la tine. se poate rezolva.
putem vb mai mult pe privat.

o zi excelenta,

Oana
redfire
Postat pe 22 Septembrie 2010 15:41
PT cei cu atacuri de panica ,recomand spitalul Militar ,doctorul Vasile Daniel ,am trecut prin asa ceva ,si stiu ce inseamna!
garbo059555
Postat pe 22 Septembrie 2010 18:57
si eu am avut si mai am cateodata simptomele lui Garbo.ma apuca starile de rau cand imi era lumea mai draga iar noaptea de multe ori credeam ca nu mai apuc ziua de maine.am luat tot felu de calciu si magneziu. cu toate la analize calciul imi iesea bn cand ajungeam la urgente spuneau lipsa de calciu tetanie.in final nu mai stiam ce sa fac la ce doctori sa mai merg.am luat timp de 3 luni spirulina de la hofigal si am inceput sa ma simt mai bn. fac crize rar de de scurta durata si in timpul ala de criza caut sa-mi abat gandul in alta parte si ma rog.
gabibighiu
Postat pe 26 Septembrie 2010 18:39
De la: gabibighiu, la data 2010-09-26 18:39:36si eu am avut si mai am cateodata simptomele lui Garbo.ma apuca starile de rau cand imi era lumea mai draga iar noaptea de multe ori credeam ca nu mai apuc ziua de maine.am luat tot felu de calciu si magneziu. cu toate la analize calciul imi iesea bn cand ajungeam la urgente spuneau lipsa de calciu tetanie.in final nu mai stiam ce sa fac la ce doctori sa mai merg.am luat timp de 3 luni spirulina de la hofigal si am inceput sa ma simt mai bn. fac crize rar de scurta durata si in timpul ala de criza caut sa-mi abat gandul in alta parte si ma rog.
gabibighiu
Postat pe 26 Septembrie 2010 18:42
hi, ai auzit de tratamentele facute cu FLORILE LUI BACH? Sunt super bune pt ce ai tu
sexy
Postat pe 4 Februarie 2011 16:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
iubirea mea ... 40 De la: autumn_iris 17 Martie 2011 09:07
este posibil sa iubesti doi barbati? 3 De la: sorinara 25 Noiembrie 2008 13:30
cam nou pe aici..help ? 42 De la: Mark_1990 26 August 2012 16:26
barbatul care ma iubeste 339 De la: biablanca 17 Martie 2010 13:09
Setari Cookie-uri