"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

De la: YoMaxx, la data 2010-08-17 12:01:45hei loretta unde esti hai ca vreau sa iti spun ceva


Ce conteaza unde sunt si cand sunt? Daca ai ceva de spus, spune. Daca vroiai sa spui ce mi-ai scris in privat ...... de ce nu ai avut curaj sa postezi aici?
Loreta
Postat pe 18 August 2010 15:06
De la: YoMaxx, la data 2010-08-17 12:01:45hei loretta unde esti hai ca vreau sa iti spun ceva


Ce conteaza unde sunt si cand sunt? Daca ai ceva de spus, spune. Daca vroiai sa spui ce mi-ai scris in privat ...... de ce nu ai avut curaj sa postezi aici?
Loreta
Postat pe 18 August 2010 15:06
De la: YoMaxx, la data 2010-08-17 12:01:45hei loretta unde esti hai ca vreau sa iti spun ceva


Ce conteaza unde sunt si cand sunt? Daca ai ceva de spus, spune. Daca vroiai sa spui ce mi-ai scris in privat ...... de ce nu ai avut curaj sa postezi aici?
Loreta
Postat pe 18 August 2010 15:06
Ce s-a intamplat? Erai asa de necajita, incat a trebuit sa scrii de trei ori un lucru?
Sper ca nu handiAna ..... pe aia sa nu fii suparata, suparata este maica-sa.
onelia
Postat pe 18 August 2010 17:26
De la: anaROBERT, la data 2010-08-18 15:06:22pai poti fi geloasa ca de poate aveai vre-o sansa


nu precepe fata,cum sa treaca peste a luat-o prea personal sa poata face diferenta
oricum Loreto te-am acaparat si te voi acapara tot timpul,asta ca sa vezi si tu cat de toanta esti.....



Tu ai ceva cu fata aia? Ca eu am vazut ca ti-a raspuns numai dupa ce ai provocat-o cam de 2-3 ori. Nu-ti place topicul asta, muta-te pe altul. Iar ceea ce spui tu acum suna deja a amenintare. Cateva persoane chiar au subliniat nu numai ca nu e toanta, ba ca este chiar destupata la minte si tu ii dai intr-una cu jignirile (desi mai inainte ai spus ca tu "nu jignesti"). Care-i treaba?
Doinita201
Postat pe 18 August 2010 17:51
De la: Loreta, la data 2010-08-18 15:06:22
De la: YoMaxx, la data 2010-08-17 12:01:45hei loretta unde esti hai ca vreau sa iti spun ceva


Ce conteaza unde sunt si cand sunt? Daca ai ceva de spus, spune. Daca vroiai sa spui ce mi-ai scris in privat ...... de ce nu ai avut curaj sa postezi aici?
ignora nesimtitii!esti o fata care gandeste lucid,tine-o tot asa!
perlutza
Postat pe 18 August 2010 17:58
[quote name='Loreta' date='2010-08-18 Ca voi obosi, ai dreptate! Sa mai citez ceva din Lapusneanu ...... nu da bine. Eu le-as fi indragit oricum, ca doar de aia m-am "topait" si eu pe aici. Dar cand o iei o data peste ochi, spui pardon, crezand ca e gresea ta, cand o iei a doua oara, spui ca e coindicenta, dar a treia oara ...... le f... pentru toate trei ocaziile. Desi, sincer, tot nu am priceput ce a fost cu saritul asta la jugulara!

PS - este a doua oara cand spui "pupa tati fetele" ... eu acum ce sa fac, sa fiu geloasa?! [/quote]

lorette....
cu saritul la jugularaa??
cum mami ce-i??
ce nu te-ai prins??
just exercise!
fleurdelis
Postat pe 18 August 2010 20:42
fetele desteptee...sunt "en garde " mai, mereuuu! asteptam acomodarea
fleurdelis
Postat pe 18 August 2010 20:49
anaaaa treci pe stare de spirit si nu mai da satisfactie la acretura
garbo074997
Postat pe 19 August 2010 00:55
fudulia si domnia au dus de rapa ROMANIA!
vuvuzela
Postat pe 19 August 2010 03:41
De la: anaROBERT, la data 2010-08-19 00:23:01ati sarit ca arse bietele de voi imi si imaginez cum aratati rosii ca racii
ignor daca vreau,continuii sa atatc mai ales pipite dinastea care sufera de bagare in seama,astea cu intelectul si cu iq-ul peste limita si ca sa nu fiu (ne)simtita am sa le ofer pe tava si numele desi siu ele cine sunt nu Onelia,Loreto..ha?ce spuneti?


handiAna pai oricum nu ma asteptam la ceva mai bun de la tine dupa cum am spus nu ma cobor la nivelul vostru telectual .....

ah ce varsare de sange prevad numai cand ma gandesc ca sunteti cu unghia la beregata


Tu ai o mare problema...! Adica singura ta problema este ca ai timp destul si mintea odihnita. Gramatica, scumpi, ca "telectu'" iti va pune o sigla de nu o vei putea duce. Apropos, daca una la 40 de ani, cu "ceva" scoala, este pipita, tu ..... cam cum te-ai defini?!
onelia
Postat pe 19 August 2010 06:26

lorette....
cu saritul la jugularaa??
cum mami ce-i??
ce nu te-ai prins??
just exercise! [/quote]

Corect, fleur! Chiar asteptam acomodarea ..... dar in evolutie si nu invers. Din postarile tale am vazut ca ai coloana vertebrala si putere de modelare a celor mai "slabuti" (lucru care le-ar fi benefic). De ce nu "exercise"?
onelia
Postat pe 19 August 2010 06:29
[/quote]ignora nesimtitii!esti o fata care gandeste lucid,tine-o tot asa![/quote]

Tu si inca cativa v-ati implicat. Nu trebuie luat apararea cuiva anume, ci doar "sanctionata prostia" (cum spune dl. Thor). Pentru ca, altfel, site-ul asta (care are oaresce pretentii) devine .... piata de pepeni.
onelia
Postat pe 19 August 2010 06:33
........,educatia te-a facut ceea ce esti..... si din cauza celor ca tine ne ducem draqului...... [/quote]

Coana mare (ca doamna nu meriti sa ti se spuna), tu stii "cat tine educatia?" Si, da, ai dreptate, educatia m-a facut ceea ce sunt, autoeducatia ma defineste (din pacate si in raport cu tine), continua educatie ma ajuta (mai ales in raport cu cei ca tine) ... Si, nu, nu din cauza celor ca mine ne ducem dracului ..... ci a celor carora "nu le place jigneala".
onelia
Postat pe 19 August 2010 06:36
Onelia, nu e prea devreme sa te certi?
Adica abia ai asteptat sa se faca dimineata ca sa mai arunci o "petarda"?
Tu spui ca esti o fata educata (si nimeni nu contesta asta) si te balacaresti mai ceva ca la usa cortului.
Cum iti arati tu nivelul intelectual, doar prin folosirea citorva cuvinte elevate?

Loreta vine pe Grabo (care fie vorba intre noi , este doar un site de distractii usoare in momentele de plictiseala) sa ceara un sfat disperat (cam asa apare din primul ei mesaj) despre unde si cum poate ea sa-si gaseasca un partener de durata, majoritatea forumistilor o iau in balon (ca e si normal sa fie asa; cum se poate o persoana de 40 de ani sa intrebe asa ceva ?????) iar tu sari si mai tare ? De ce? Vroiai si tu sa afli niste locuri magice unde o femeie singura poate sa-si gaseasca un partener si te-ai impiedecat de neseriosii forumului?

Cine e ridicol? Loreta ca intreba, restul ca fac misto sau tu care sari dimineata la ora 6 ca capul celor care nu sunt destul de cuviinciosi sa va lumineze?

Ce asteptari are o persoana matura de la o "intilnire" virtuala? Nu este Garbo nici cabinet de psihologie, nici vreo asociatie de tineri si nelinistiti, nici mare brinza de site de socializare.

Voi va dati seama de ce se intimpla pe Garbo?

Vreti socializare virtuala, da-ti un search pe Google pentru "site-uri de socializare" si gasiti acolo.

Atitea discutii fara rost, pentru ce?

Si culmea, mai vin si eu sa ingros rindul discutiilor fara rost.
Ciresica
Postat pe 19 August 2010 06:51

si daca am ceva cu ea te deranjeaza?uite ca sa te calmezi da am ceva cu ea si ea cu mine,daca nu eram maritata ma gandeam sa o scap de cautarile astea obositoare.... [/quote]

Eu ti-am adresat o intrebare pe ton civilizat si te rog sa imi raspunzi asemenea. Daca in relatie cu altele iti permiti sa le calmezi, este problema voastra. (Apropos, ce faceai daca nu erai maritata? Iti schimbai orientarea sexuala si o curtai? Ca la anisorii mei chiar m-ai facut curioasa!). Deci, Ana, te rog sa retii ca ti-am vorbit politicos si am pretentia sa mi te adresezi la fel. Iar statusul tau: "Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte" s-ar vrea motto-ul unui om conciliant, care vrea sa devina mai intelept (si tu ai o varsta pentru care multi te invidiaza si la care iti poti permite SA VREI sa devii intelept.
Doinita201
Postat pe 19 August 2010 06:58


Atitea discutii fara rost, pentru ce?

Si culmea, mai vin si eu sa ingros rindul discutiilor fara rost.[/quote]

Ciresica, ai mare dreptate! Prea multe discutii sterile care ne fac nervii si mai prastie decat ii avem. Si vorba aia, ne refugiem pe aici ca sa mai scapam de supararile noastre. Poate adevarul este undeva la mijloc, poate Loreta nu a stiut cum sa inceapa topicul (chiar daca vroia sau nu partener, desi ma indoiesc ca asta vroia; poate vroia doar sa i se povesteasca "aduceri aminte"), Ana a luat-o tare, cealalta cu ochelari (na, ca nu stiu acum numele de user) si-a punctat si ea ale ei .... si uite-asa galceava.
Fetelor, cu vorba buna se poate?! Eu sunt mai noua pe aici, sunt mai batraioara dar tot imi permit sa va rog frumos sa lasati cearta, ca atata bucurie mai avem unele dintre noi, sa mai citim ceva placut pe aici. Chiar si chestii mai "acide", mai ironice, ca doar in asta consta amuzamentul, dar fara jigniri.
Uite, am deschis si eu pe aici ca in timpul zilei rar cand am vreme, seara nu am loc de copii, si in loc sa citesc ceva care sa ma binedispuna .... Hai, lasati galceava sau ignorati-va, dar dati dovada de toleranta (macar).
Doinita201
Postat pe 19 August 2010 07:21
ce ziceam eu......un strop de sanje sa aruncam in marea garbo si iese rezbel

stiti ceva?
mai taceti dreaq din tastatura si bagati picioru'................................ show must go on!!!!!
va cramponati atata eu am dreptate aia e proasta aialalta are pepeni in cap bla bla bla
no crapat nimeni de la o sapuneala virtuala, atat va zdrobiti capul de toti peretii...mahhhh...
P.S. astora mai sensibile si proaspete pe lumea asta asteptati-va randul e timp si pentru voi sa luati de ciuf pe careva cand vine cu o intrebare tampita pana atunci lecturati cu ochii cat cepele
ameno
Postat pe 19 August 2010 10:59
.... vai, dragutul, cum ne impartaseste el secretele lui de viata si persoana "sociabila"! ............am cam inteles................in special "bla bla bla"ul ala!
ia sa te vad, tu crapi de la sapuneala virtuala? ............ stai, nu da (inca) ......... ca nu te-am sapunit (inca), am dat doar cu o picatura de apa!!

PS: dar ochii sa fie cat cepele sau .......... ca de broasca? you know what i mean!
samburica
Postat pe 19 August 2010 11:55
pai da. nici cu tine nu mi-i rusine. nici nu ai aparut bine si te-ai si protapit la cearta.

asa, ca de prim mesaj de binetze. noua mai esti pe aici

si_totusi
Postat pe 19 August 2010 12:02
cnp ti-ai facut cont ca sa ma faci barbat
ameno
Postat pe 19 August 2010 12:06
asta se vede aici!
n-am avut nici o miime de curiozitate sa-ti intru in profil si sa vad daca ai sau nu ceva intre picioare ...................sau in cap!
...........pe aici se practica luatul peste picior pe oricine, ca il cunosti sau nu, deci.............incerc sa ma integrez!

ne mai sapunim si maine, ca acum am treaba! ma duc sa fac un dus................REAL!
samburica
Postat pe 19 August 2010 12:23
te-ai integrat prost....mai da-ti o sansa
ameno
Postat pe 19 August 2010 12:25
sa inteleg ca ti-a scapat maimutoiul? .................. era acolo
casca ochii cat cepele..................ca doar tu ai zis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 19 August 2010 12:27
De la: vuvuzela, la data 2010-08-19 03:41:26fudulia si domnia au dus de rapa ROMANIA!


pot sa te completez????....si prostia!!!
walkiria
Postat pe 19 August 2010 12:28
si inceputul topicului era promitzator!
zambila
Postat pe 19 August 2010 12:28
dar io pot sa te completez"??????".......pe tine................dar de rautate ce zici?
samburica
Postat pe 19 August 2010 12:29
mda...
na zambilico acum de unde mai primim ponturi
ameno
Postat pe 19 August 2010 12:31
oricum...nelu...a disparut....gheo...nu mai raspunde....pe cine sa mai intreb cand,cum,unde...si de cate ori????
walkiria
Postat pe 19 August 2010 12:33
pe vasi ai numarul lui de tel
ameno
Postat pe 19 August 2010 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum poti iubi din nou?Ca prima data? 106 De la: xenaprintesarazboinica 23 Septembrie 2014 10:24
Daca nu stiati ca barbatii nu isi cumpara haine de la second hand 97 De la: dor72_ 26 August 2011 23:47
ce isi doresc femeile de la un barbat? 55 De la: garbo_2177 21 Mai 2014 15:10
E chiar asa de greu sa ma privesc in oglinda si sa imi zambesc? 3 De la: krinka2005 10 Septembrie 2009 15:05
Ladies care este cel mai impresionant compliment pe care l-ati primit vreodata de la un barbat? 156 De la: charmelen 6 Septembrie 2013 19:33
Setari Cookie-uri