"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

http://www.youtube.com/watch?v=vw6RgIf6epQ&feature=related

People, you have to listen to this guy!

Even you little pit!

Si inceteaza sa mai latri ca deranjezi linistea Universului.Nu simti ca faci ceva nepermis?
Ciresica
Postat pe 19 August 2010 20:33
bre, io vorbeste romaneste cel mai bine................nu ma lua pe mine cu limbi straine..............de inima mea!...........ca fac crapaturi! si nu din alea de la varsta, ca io-s mai proaspat "cojita"!

"inceteaza sa mai latri"? aici iti dau replica ta "proprie si personala" - citez "spui ca esti fata educata si te balacaresti ca la usa cortului?"???????????????
samburica
Postat pe 19 August 2010 20:56
Ti-am spus ca am numai 4 clase primare dar tu o tii ca surdul pe toba.
Deci de la mine sa n-ai pretentii ca eu sunt tare modesta intelectual.Noroc de forumul asta ca am mai invatat niste cuvinte de alea sofisticate.
Ciresica
Postat pe 19 August 2010 21:01

ai fost..................criminala.......ce mai! mi-ai facut ziua frumoasa!

ia uite, mai, azi nu mai stie nimeni de "gluma" si mistouri................desi mai ieri erau toate pe tastatura!

samburica
Postat pe 19 August 2010 21:04
Simburico, te ocoleste lumea!
Asta nu-ti da de gindit?
Ciresica
Postat pe 19 August 2010 21:08
referitor la topicul asta..............ba mi-ar da, dar in alt sens fata de ce crezi tu!

dar daca ai stii cati imi viziteaza profilul si cati imi raspund ..........pune-te si pe tine la socoteala aici...................n-ai mai fii asa curioasa!


hai, nu te stresa prea rau!
samburica
Postat pe 19 August 2010 21:15
sa ma stresez? de ce? ca te cauta lumea sau ca iti raspunde? pai ce puii mei , nu de asta suntem pe forum? Sa maca-maca cit timpul ne permite.
deci ai o lista cu cite raspunsuri primesti zilnic? si asta te face sa fii fericita? ok! atit de putin iti trebuie?

stii vorba aia:"trandafire, trandafire, lauda de sine nu miroase a bine"?
Ciresica
Postat pe 19 August 2010 21:19
De la: Dor_marunt, la data 2010-08-19 20:12:29Hai mai ca nu-s violenta chiar de-s varsator. De regula platesc pe cineva sa faca asta.



dorutule da sa pup
m-ai inveselit .
bluelight
Postat pe 19 August 2010 21:19
De la: Ciresica, la data 2010-08-19 21:08:08Simburico, te ocoleste lumea!
Asta nu-ti da de gindit?



cum s-o ocoleasca frate? nu vezi ca e noua nouta? nu a apucat sa zica nici miau ,bine.se vede ca ai doar"4 clase"
vuvuzela
Postat pe 19 August 2010 21:22
apropo Ciresica,continua la Spiru,ca tot ii face reclama atat.hiiiiiiii
vuvuzela
Postat pe 19 August 2010 21:25

adica dezvolta o noua personalitate , nu ??
bluelight
Postat pe 19 August 2010 21:26
da Luminitzo, si se mai si lauda cu asta.
deh, aleja noastra cea de toate zilele.

a propos, da' Spiru ala cine e ? Baiatul lu' mos Gheorghe din vale?
Ciresica
Postat pe 19 August 2010 21:30
breee...n-ati vrut sa ma credeti ca se poate intalni....si-n autobuz
dac=-ati sti ce baiat am vazut eu azi la prima ora inotobuzul meu...immmm....
eu dormeam.....
el dormea....
fleurdelis
Postat pe 19 August 2010 21:34
las' ca nu-i asa rau . unele din persoanele care "lacuiesc" intr-insa is mai coerente. tot ii un castig
bluelight
Postat pe 19 August 2010 21:36
nu bre la Spiru al lui Haret!Cresica daca nu iti plac glumele te rog sa ma atentionezi.,nu iti aduna chibiti ,ca nu ma impresioneaza.ma cunosti doar.am glumit cu tine.restul ,nu cunosc cine este.nu prezinta nici un interes pt mine.
vuvuzela
Postat pe 19 August 2010 21:39
crezi ca se pune problema sa te impresioneze careva ??
glumesti .
bluelight
Postat pe 19 August 2010 21:41
De la: Ciresica, la data 2010-08-19 19:10:07Si simburele asta cine e? onelia sau Loreta?

Bine ca nu e simburele din cireasa mea!

In rest...maca-maca cum bine spunea cineva.


Doar ce posta si_totusi ceva ce tinea de topic, doar ce se mai linistira apele si iarasi cineva trebuie sa incite la cearta. Doar asa se poate?
Doinita201
Postat pe 19 August 2010 22:56
De la: anaROBERT, la data 2010-08-20 00:06:55vai topicul Loretei se duse draqului mi-e si mila de ea insa nu stu de ce samburel asta ma trimite cu gandul direct la una si aceiasi persoana...

adik sa ma fac inteleasa Loreta,Onelia si Samburel este una si aceiasi persoana bre

deci ma tavalesc de ras,pana unde o duce oare prostoa unora? ciudata viata mai duceti bre


Buna seara! Si daca eu garantez, cel putin pentru doua dintre celei trei enumerate de tine, ca nu sunt una si aceeasi persoana?!
adnana66
Postat pe 20 August 2010 00:29
si eu sa te cred pe cuvant?
anaROBERT
Postat pe 20 August 2010 00:39
De la: anaROBERT, la data 2010-08-20 00:39:39si eu sa te cred pe cuvant?


Dar noi de ce te-am crede?
adnana66
Postat pe 20 August 2010 00:56
si daca am ceva cu ea te deranjeaza?uite ca sa te calmezi


nu am tipat si nici pe un ton ironic nu ti-am vorbit,nu am facut decat sa iti raspund la intrebare exact la modul in care m-ai intrebat,am gresit cu ceva?


sti care este reala problema si marea prostie a celor noi veniti pe plantatia Garbo,pai sa iti spun,in loc sa isi vada de treaba sau sa se bage in seama acolo unde este de ele sar ca arse la jugulara celor care poarta discutii mai aprinse.......deci le caracterizeaza mahalaua.


cand doi se cearta nu te baga niciodata,cei doi se pot impaca iar tu cel de-al treilea o poti lua in frunte [/quote]

Ana, te-am rugat sa te controlezi in relatia cu mine! Nu conteaza daca sunt noua sau veche pe site. Spui ca nu ai folosit ton ironic? Dar asta: "uite ca sa te calmezi" tu cum ai interpreta-o? Te referi la prostia celor "noi veniti" .... asta nu inseamna ca ma consideri si pe mine la fel? Aceeasi prostie o pot manifesta si cei vechi de pe site. Nu m-am bagat intre voi, dar, pana la urma, era un topic deschis pentru toata lumea si poate ca multi, putini (indifent cati eram) VROIAM SA CITIM CEVA IN LEGATURA CU TOPICUL (asa prost si cum a dus-o capul pe fata aia sa il deschida). Deci cine s-a bagat si unde? Eu, ca vroiam sa citesc sau tu, ca vroiai sa te certi cu cineva? De ce nu deschizi tu un topic in care sa le inviti pe toate individele ce ti-au tinut piept si te poti socoti cu ele acolo? Eu am incercat sa iti vorbesc frumos si sfatos (argumentandu-ti diferenta de varsta dintre noi doua si motto-ul tau), dar se vede faptul ca tu nu suporti pe nimeni din cei "nou veniti". Foarte bine! Fa-te ca nu mai vezi si vezi-ti de galceava cu alelalte.
Doinita201
Postat pe 20 August 2010 01:18
De la: anaROBERT, la data 2010-08-20 01:25:44ceri respect ca si cum asta s-ar da gratis si cald ca painea.....respecta daca vrei respect,asta se castiga nu se cere....


tu ai impresia ca eu stau sa vad cand va logati voi,stau la panda si cum a venit una noua gata am sarit pe ea?hm.....este exact ceea ce ati facut voi,noi am reactionat asa la topicul Loretei iar voi cele noi ati sarit ca arse la beregata''celor vechi si intelepte''deci......a se retine nu ne confundati cu voi.....


diferenta de varsta?oare asta este motivul?varsta?deci sa inteleg ca pana la varsta asta a voastra nu ati invatat cand trebuie sa taci si cand sa intervii.....


Am cerut respect pentru ca ti-am aratat respect.
Nu ma intereseaza cand stai tu la panda si cand se logheaza altii.
Despre diferenta de varsta ..... ai dreptate, dar este valabila si pentru tine.
Daca simti nevoia sa mai balacaresti pe cineva si ti-a picat pe mine, este problema ta si iti doresc spor.
Doinita201
Postat pe 20 August 2010 01:42
De la: Loreta, la data 2010-08-13 23:54:54Lasand la o parte chestia cu "cum", sincer, unde aveti posibilitatea de socializare, de intalnire a unui/unei partener/a? Intrebarea este valabila atat pentru femei, cat si pentru barbati.



Loreta, eu una cred in "destin" si "noroc" :)... nu cred si n-am fost niciodata adepta blind date-urilor, a intalnirilor aranjate de rude si prieteni etc. Despre site-urile de socializare, nu stiu ce sa spun, eu mi-am facut prieteni adevarati prin intermediul lor, oameni carora le poti impartasi orice, cu care poti sa razi sau sa ... plangi (in functie de circumstante) si cu care mi-am petrecut vacante memorabile

Ah, cu ani in urma cand credeam ca iubirea vietii se afla la ... un click de mouse, ma hotarasc sa ma intalnesc cu un tip. In poze arata ok saracu' ... Si uite-ma pe mine aranjata, motata cu bilet de avion, gata sa zbor la ala in Atlanta. Frumos aeroportul din Georgia, dar atat, ca omul era mic si insistent ... Cu biletul de intoarcere in buzunar nu-mi doream decat un Starbucks si vreo 2-3 tigari (sau mai multe!). Atunci am inteles ca, in cazul meu" "iubirea aia mare" trebuie vazuta, adulmecata si in niciun caz nu-i pe site-urile astea ... :)


By the way, mie topicul tau nu mi se pare usurel deloc :)
cat_13
Postat pe 20 August 2010 02:22
voi ati citit asta???

Amanta de pe Str. Fericirii, sotia de la Pentru Totdeauna

loreta daca citesti subiectul aista,te lecuiesti de iesit
EI nu sunt capabili de o singura iubire!!

o,,,NU!!
le tre; triunghi conjugal
LILO
Postat pe 20 August 2010 02:46
iaca...cetiti..

http://www.garbo.ro/articol/Lifestyle/5700/Amanta-de-pe-Str-Fericirii-sotia-de-la-Pentru-Totdeauna.html
LILO
Postat pe 20 August 2010 02:53
De la: adnana66, la data 2010-08-20 00:29:22
De la: anaROBERT, la data 2010-08-20 00:06:55vai topicul Loretei se duse draqului mi-e si mila de ea insa nu stu de ce samburel asta ma trimite cu gandul direct la una si aceiasi persoana...

adik sa ma fac inteleasa Loreta,Onelia si Samburel este una si aceiasi persoana bre

deci ma tavalesc de ras,pana unde o duce oare prostoa unora? ciudata viata mai duceti bre


Buna seara! Si daca eu garantez, cel putin pentru doua dintre celei trei enumerate de tine, ca nu sunt una si aceeasi persoana?!


............si eu garantez pentru a treia!
samburica
Postat pe 20 August 2010 08:54
Mi se cam rupe de cine pentru cine garanteaza.Ca de altfel sunteti si de mare incredere. Asa ca sa va linistiti.
Doara
Postat pe 20 August 2010 08:59
stai tu dor intr-o bucata...............ca la cat esti de marunta......tu ai zis-o!.....daca te mai si rupi, nu te mai vedem!!!!!!!!! si-o sa-ti ducem dooooooooooruuuuuuuul!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 20 August 2010 09:03
Ce glume bune faci. Mor de raS.
Doara
Postat pe 20 August 2010 09:03
stai, nu muri inca............prelungeste si tu "boala", ca mai am!
samburica
Postat pe 20 August 2010 09:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu o intrebre 24 De la: pantera_neagra 10 Septembrie 2009 05:40
ce urasc barbatii la noi femeile 116 De la: MONIKA112511 16 Martie 2015 12:25
indemnizatie dupa indemnizatie 1 De la: garbo265515 22 Februarie 2012 12:43
FEMEILE POLUEAZA MEDIUL MAI PUTIN DECAT BARBATII 73 De la: fleurdelis 15 Decembrie 2009 09:03
relati cu barbati insurati.......interesant...(cred:) 184 De la: reyya 19 Aprilie 2010 02:13
Setari Cookie-uri