Foaia de pe stalp ( varianta moderna a gazetei de perete)

De la: me_reloaded, la data 2010-10-28 00:03:26oaliooo, nu io am inventat-o p-asta cu shushaua?

mai, mai, mai...shame on me...da', da' io am inventat-o p-aia cu "la tatzi ni-i greu", sic!!!


mamy, pe asta cu la tatz ni-i greu, am vazut-o pe spatele unei o dube de Cluj, acu fo 5 ani...

si intre "La tatz ni-i greu..." si "...da nu la tatz la fel" erea unu cu o buda in brate, rastindu-se in ea...:D:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:06
zambilu, aia the bestfuckingbitch e una de-o descoperi io cand il cautai pe knaitu cesta...
michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:06
bre,
oligofrenu' ista o zis di la-nceput ca e la agatat. cu nonsalanta, convins ca e pe un site matrimonial plin numa de fomei care asteapta la rand
are si o filozofie a lui: cine n-are poza proprie la avatar sau in profil, la liber, se rusineaza de modul cum arata si n-o sa agate pe nimeni in veci pururi amin!
i s-a cam taiat la un moment dat cand aparuse o clona cu poza handicapatului la avatar.
Thor_again
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:07
hai mey thorule si tu... iei baietu la judecat...
urat nu e, isi face poza in oglinda cu tilifonu'...
ai vazut si tu cum sunt la moda pozele pe saituri de koka_lari...:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:10
relo, pai ma dusei unde m-ai trimis... si-acolo dadui de-amfibianu'... si p-orma, hop si totushoaica cu marturisirea... he,he,he...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:11
cum sa fiu mai zambilu, best3 sau dracu stie cum isi mai zice. ca ma si-nervati. acusi , nu mai stiu nici cine sunt. da, va intreb pe voi cand . ma stiti de vreo 6 ani. am imbatranit impreuna si nu ma lasati prada rozicai. tineti voi la mine macar atat

coane, ca tot vorbeam de patente, mi-am amintit-o si pe cea cu pixelii

si_totusi
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:15
Ge, iote aici, daca nu te-ai plimbat prin contu' ala: "CELE FARA POZE SA NU IMI CEARA PRIETENIA CA NU IMI PIERD VREMEA CU DEZLEGAT GHICITORI."
a, si cica e inginer ca profesie ofiter

vorba ceea: "ofitzerush?... ofitzaran?..." a fost zisa de cineva care l-a vazut pe asta in carne si oase.
Thor_again
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:16
mamy, acuma-s pixeli albastri spre turcoaz...
da' pana-n primavara se fac portocalEi, de cati pumni mai da in falci...:D:))))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:17
De la: Thor_again, la data 2010-10-28 00:16:24Ge, iote aici, daca nu te-ai plimbat prin contu' ala: "CELE FARA POZE SA NU IMI CEARA PRIETENIA CA NU IMI PIERD VREMEA CU DEZLEGAT GHICITORI."
a, si cica e inginer ca profesie ofiter

vorba ceea: "ofitzerush?... ofitzaran?..." a fost zisa de cineva care l-a vazut pe asta in carne si oase.


le-am citit, mey Thorule, ca am vazut mai demult... nu-i mai vizitez profilu, ca poate tre sa trec prin patu' lui si numa' de tzarushi n-am chef...:D:))))))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:19
pe zambilu il mananca chelea da, se intalneste munte cu munte darmite om cu zambil? si buturuga mica rastoarna caru mare daca-i pune chedica .
ci ma nerveaza omu ista.........
si_totusi
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:21
mamy, vaz ca tz-o mai trecut supararea pe knaitu'...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:29
Prea multa tevatura pentru un oligofren.

ps. am intrat si eu pe profilul lui, doar asa ca sa-l enervez ca mie nu-mi poate trimite mesaj.
Doara
Postat pe 28 Octombrie 2010 06:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
plan de cont : soc.com. de asigurari 1 De la: garbo158824 28 Decembrie 2010 23:16
Boala care nu ma lasa sa ami traiesc viata 142 De la: garbo207334 8 Februarie 2015 20:54
Vreau sa iubesc si sa fiu iubit... 114 De la: Ioana007 30 Iulie 2009 17:36
neitegrare in colectiv 27 De la: Ioana007 25 Septembrie 2009 17:18
Dovezi ca oamenii au nevoie de Dumnezeu,pt a avea o viata mai linistita 22 De la: jeanette40 20 Octombrie 2010 12:23
Setari Cookie-uri